FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Layout strony głównej laracroft.pl

Czy zmienić Layout laracroft.pl?
Zostawić Layout, zielony mi się podoba!
35%
 35%  [ 41 ]
Zmienić na inny!
50%
 50%  [ 58 ]
Mnie to obojetne.
14%
 14%  [ 17 ]
Voted : 116
Total Votes: 116

Author Message
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 28-02-2009, 22:28   

Igi^MBE wrote:
Ale - zostanie pokazany, gdy skład redakcji będzie z niego w pełni zadowolony

No mam nadzieję, że niebawem ujrzymy jakieś screeny. Wtedy łatwiej byłoby zasugerować co jeszcze ewentualnie zmienić, poprawić i wtedy doszlibyśmy do jakiegoś kompromisu jeśli chodzi o layout żeby wszyscy byli zadowoleni :)
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-03-2009, 09:23   

Esmeralda wrote:
A wszyscy pozostali forumowicze głosowaliby . Fajnie byłoby gdyby jeszcze zrobiono intro z Larą . Spowolniłoby to pracę forum , ale coż każdy może marzyć .

Wszystko fajnie, ale co to ma do WoTRu?? To jest temat dotyczący laracroft.pl a nie forum. :)
A poza tym to po co nam takie buzery na forum?
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 01-03-2009, 10:11   

Esmeralda wrote:
Dobrze byłoby dobrze gdyby urządzono konkurs na najlepszy obrazek z Larą . Ten , który by wygrał zostałby umieszczony na forum z nickiem zwycięskiego twórcy :P .

Kobieto, to nie koncert życzeń, zejdź na ziemię. Zarówno WoTR jak i forum mają swoich grafików i nie ma im nic do zarzucenia. Wszystko utrzymane jest w odpowiedniej konwencji i niech tak pozostanie.

Esmeralda wrote:
Fajnie byłoby gdyby jeszcze zrobiono intro z Larą .

Eee, intro do czego? Do forum? Jak ty sobie to wyobrażasz? :nietak:

Esmeralda wrote:
ale cóż każdy może marzyć . :)

Zgłoś się do Igiego.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 01-03-2009, 18:23 ]
Niszczyciele Marzeń wkraczają do akcji!

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 01-03-2009, 22:55 ]
Jeszcze raz napiszesz, żeby się z równie niedorzecznymi pomysłami zgłasdzali do mnie, a Ci przykopię, słowo.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 02-03-2009, 13:37 ]
Igi - maszynka do spełniania marzeń :jumper: kup mi różowego konia :)
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 01-01-2010, 02:06   

Co do layoutu WoTRu...to napisali na głównej że szykuję się jakaś wielka zmiana w 2010... no to może będzie nowy wygląd strony? Byłbym bardzo ciekawy, jeśli chodziłoby właśnie o "skórkę".

Quote:
kup mi różowego konia :)

ja ci mogę kopnąć różowego konia, i to tak różowo :p
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 03-10-2010, 20:33   

_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 30-03-2011, 21:24   



+ małe ogłoszenie parafialne -> dołącz do nas!
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 30-03-2011, 22:37   

Pomysł jak najbardziej fajny, mniej znaczy więcej. ;)
Tylko błagam... nie Lara z XNA :/
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 31-03-2011, 07:25   

te kolory kojarzą się z 3D... bardzo kojarzą się z 3D... choć nie mam pojęcia jak zmienicie layout, to jedyne co mi przychodzi na myśl to użycie efektu znanego z 3DS - gdzie położenie elementów zależy od kąta patrzenia, który rozpoznawany jest przez WebCam :P

czekam z niecierpliwością, kwiecień już jutro i... jutro pryma-aprilis ;)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 31-03-2011, 11:28 ]
kwiecien to ma az 30 dni :D
_________________
 
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 31-03-2011, 21:17   

Lara tak zasuwa że aż kolory pogubiła :) Fajne chociaż dziwnie banalne w porównaniu z obecnym :)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 20-09-2011, 19:34   Zielony Kolor jako layout www.laracroft.pl!!! :-)

Właśnie przeczytałem cały temat i się zastanawiam, po co chcecie zmienić zielony. Moim zdaniem ten kolor jest dobry i się kojarzy z Tomb Raider'em. :) Tylko jedyne co bym zmienił, to ten wizerunek Lary z TR9 na jakiś inny, najlepiej z klasyka jakiegoś. :croft:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 20-09-2011, 19:46   Re: Zielony Kolor jako layout www.laracroft.pl!!! :-)

GeBeT wrote:
Właśnie przeczytałem cały temat i się zastanawiam, po co chcecie zmienić zielony. Moim zdaniem ten kolor jest dobry i się kojarzy z Tomb Raider'em. :) Tylko jedyne co bym zmienił, to ten wizerunek Lary z TR9 na jakiś inny, najlepiej z klasyka jakiegoś. :croft:


Dziękuję, postoje!

Dla kogoś kto odwiedza laracroft.pl od kilku lat, to aż się wymiotować chcę. Zmiany są nieuniknione.

Z tą Larą to taki żart?! bardzo lubię klasyczną Larę, ale parsknął bym śmiechem gdybym ja ujrzał jako element strony głównej.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 20-09-2011, 20:03   

Akurat w klasycznej Larze żadnego obciachu nie widzę. Sołri, ale tej Lary żadna cyfrowa wywłoka od 2000 roku jeszcze nie zastąpiła http://laracroft.pl/gallery/gal14.jpg :p
_________________
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 20-09-2011, 20:12   

No opinia jak najbardziej subiektywna K@t,. Ewidentnie Core cechowało inne podejście do sprawy oraz(według mnie) kompletna niemożność przystosowania wizerunku Lary do jakichkolwiek standardów. Nie wiem czemu traktujesz Lare z Anniversary czy Underworlda jako wywłoki, wyglądają fantastycznie.

btw http://www.laracroft.pl/gallery/gal23.jpg :D
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 20-09-2011, 20:18   Lara z klasyków na stronie głównej.

lechu1235 wrote:
Z tą Larą to taki żart?! bardzo lubię klasyczną Larę, ale parsknął bym śmiechem gdybym ja ujrzał jako element strony głównej.
Nie, to nie żaden żart! Podobnie, jak K@t, w Larze z klasyków obciachu nie widzę (zresztą w tych po 2000 roku też nie) :) . Ale to tylko moje zdanie, w każdym razie Larę z TR9 bym zmienił (bo w niej obciach już się przejawia), więc jeśli by były jakieś zmiany, to fajnie by było, gdyby była Lara z klasyków. :wotr:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 20-09-2011, 20:47   

To nie tylko podejście subiektywne - przez wiele lat Lara miała jeden, rozpoznawalny wszędzie wizerunek, najlepiej kojarzony i bardzo ikoniczny. Owszem, sporo tu też sentymentu, ale... te nowe Lary to mi właściwie zwisają :p Okej, technicznie ładne to i w ogóle, ale zero w nich uroku. Crystalsi opracowali kilka różnych wizerunków bohaterki i właściwie wątpię, czy osoba nieobeznana z serią potrafiłaby powiedzieć, że Lara z TRU, TRA i TR9 to jedna i ta sama postać.

To w sumie nie temat do tego topicu, bo dyskusji o wyższości starej Lary nad nową było już bez liku. Chodzi jedynie o to, że nie widzę żadnego powodu, żeby starą Larę zakopać w ogródku i się do niej nie przyznawać.
Broń Grzeko nie chodzi mi o to, że wizerunek Lary z lat 90 miałby teraz powrócić, nie zrozumcie mnie źle :p

[ Komentarz dodany przez: Integral: 21-09-2011, 00:42 ]
*Grezok
_________________
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 20-09-2011, 21:38   

Quote:
Larę z TR9 bym zmienił (bo w niej obciach już się przejawia)


Rozwiń swoją myśl.

K@t, masz rację w wielu kwestiach. Nie zgodzę się odnośnie braku uroku w prezentowanych najnowszych wizerunkach. Myślę, że jak najbardziej pierwsze skrzypce gra tutaj efekt "sentymentu" czyli "stare czasy, ah jak to wtedy było". OK, wielu tak ma ale mimo to klepanie przez lata jednego modelu Lary, który według mnie odbiegał od słowa "ładny" odpada. :) TRowa Lara czy ta Anniversarowa = jak najbardziej na tak. :)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 20-09-2011, 21:45   

Quote:
mimo to klepanie przez lata jednego modelu Lary, który według mnie odbiegał od słowa "ładny" odpada.

Rozumiem, ale pamiętaj, że ten "ładny" model był swego czasu uważany za symbol seksu i wielokrotnie zdobił okładki najbardziej poczytnych magazynów na świecie. Owszem, teraz te modele rażą kanciastością, dalekimi odstępstwami od wszelkich fizycznych norm, ale mimo to - czy nazwać to sentymentem, czy nie - to jest Lara. Ta pierwsza, oryginalna. Można się śmiać i wytykać poszczególne wady, ale ta klasyczna Croft nigdy się nie "przeterminuje" :p

Nie widziałbym absolutnie nic złego w obecności starej Lary w bannerze, czy gdzieś indziej na głównej. Tomby od Crystalsów to ledwie mały wycinek z długiej historii serii i skupianie się tylko i wyłącznie na nich jest imo błędem.
_________________
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 21-09-2011, 20:03   Lara z TR9 jako grafika na głównej stronie www.laracroft.pl.

Maati wrote:
Rozwiń swoją myśl.
Chodzi, o to, że w końcu laracroft.pl jest stroną (ponoć :p ) oficjalną. Lara z TR9 nie wygląda jak Lara, nie ma w niej żadnego podobieństwa do tych z poprzednich części (choć w sumie o Larze z TR: AoD albo z TR:L można powiedzieć to samo). Moim zdaniem Lara z klasyków była by najlepsza.
K@t wrote:
Nie widziałbym absolutnie nic złego w obecności starej Lary w bannerze, czy gdzieś indziej na głównej.
Ja też nie i zastanawiam się dlaczego tam jest Lara z TR9, powinni to zmienić, ale każdy ma swoje zdanie. :narka:

[ Komentarz dodany przez: Cez: 21-09-2011, 20:13 ]
nie "ponoc", a na pewno :p
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 21-09-2011, 20:55   

A moim zdaniem ta Lara z TR9, z baneru na laracroft.pl wygląda jak transwestyta :D Nie wiem dlaczego, ale jakaś taka dziwna jest ;)
_________________
 
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 21-09-2011, 21:14   

GeBeT, chodziło mi abyś wymienił mi owe elementu obciachu, ja tam się nie wstydzę, ba nowa Lara zrobiła swojego rodzaju rewolucję, jej nowy(stary?) look wygląda bardzo naturalnie i dziewczęco. Nie jest to tylko moja opinia, ale i wielu moich znajomych którzy na codzień kontaktu z serią nie mają. Nie wygląda jak Lara? Jej..? Fantastyczna,naturalnie wyglądająca młoda dziewczyna, wrzucona na jakąś wyspę z wyrysowaną na twarzy determinacją. Model prawdziwej podróżniczki. Na resztę przyjdzie jeszcze czas.

Quote:
(choć w sumie o Larze z TR: AoD albo z TR:L można powiedzieć to samo)

No tak, kompletnie różne wizerunki. Pomijając kabury,2 pistolety, brąz dłuższe włosy(jej ten kucyk) itd. No chyba że trzymamy się kurczowo zielonego body, może być. :p

Odnośnie banneru zgadzam się, że owy render nie był zbyt udany. O wiele bardziej przystępny jest ten: http://www.laracroft.pl/tr9/pix/rnd004.jpg a o tym to już w ogóle nie ma co gadać ;) http://www.laracroft.pl/tr9/pix/rnd005.jpg
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 22-09-2011, 17:56   

Quote:
Chodzi, o to, że w końcu laracroft.pl jest stroną (ponoć :p ) oficjalną. Lara z TR9 nie wygląda jak Lara, nie ma w niej żadnego podobieństwa do tych z poprzednich części (choć w sumie o Larze z TR: AoD albo z TR:L można powiedzieć to samo). Moim zdaniem Lara z klasyków była by najlepsza.

no właśnie... OFICJALNA! Już z samej definicji powinna promować najnowszą część. A jakby nie patrzeć, jest to jakaś promocja.

Quote:
Rozumiem, ale pamiętaj, że ten "ładny" model był swego czasu uważany za symbol seksu i wielokrotnie zdobił okładki najbardziej poczytnych magazynów na świecie.


No właśnie BYŁ. Klasyczna Lara wypaliła się pod koniec lat 90. Gdybyście teraz wstawili ją w banner, WoTR wyglądał by jak fanpage.

Sentyment sentymentami, też ubóstwiam klasyczną Larę, ponieważ zaczynałem od Klasyków, ale wstawienie jej na główną byłoby co najmniej.. śmieszne. I nie ukrywam, że gdybym zobaczył ją tam jutro, czułbym zażenowanie.Sorki.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-09-2011, 18:06   

Seria Tomb Raider ma w tej chwili osiem pełnoprawnych części. Owszem, klimaty każdej nowej są najważniejsze (dlatego wcześniej w bannerze była Lara z TRU, zresztą tak jak obecnie u góry forum) i najprawdopodobniej każda kolejna nowa Lara będzie "motywem przewodnim" strony.

Ja nie chcę na siłę wrzucać klasycznej Lary w banner. Chodzi mi jedynie o to, żeby nie pieprzyć farmazonów i nie twierdzić raptem, że klasyczna Croft jest passe, be, śmieszna, żenująca i przestarzała. Tamte gry nadal są bardzo popularne (wystarczy spojrzeć na wrzawę wokół premier kolejnych klasyków na PSN), a stara Lara nadal jest rozpoznawalna. Idąc Twoim tokiem myślenia trzeba by także wywalić z galerii wszelkie artworki z klasyczną Larą, no bo to przecież wstyd :p Przesadzam? Tak samo jak niektórzy - przez to, że z niewiadomych przyczyn klasyki stają się tematem tabu, ta seria sama właściwie nie wie w którą stronę podążyć.

Odnosząc się do pierwszego zdania w poście - taka, a nie inna Lara towarzyszyła nam w aż pięciu grach z tych ośmiu, nie wspominając już Goldach i cudach na Game Boya. Ten wizerunek jest wpisany w historię serii i świadomość wielu graczy i pomysł całkowitego olania go jest poroniony. WoTR w chwili obecnej nie stawia na milion obrazków w layoucie, więc mamy jedynie banner z młodą Croft. Gdyby jednak za ileś tam lat pojawił się banner na wzór tego z TRPL, to obecność na nim klasycznych Lar nie byłaby ani śmieszna, ani żenująca, tylko normalna i w pełni zrozumiała.

Jeszcze na marginesie - w którym miejscu definicja strony oficjalnej tłumaczy konieczność PROMOWANIA czegokolwiek? :p Nie jesteśmy stroną promocyjną, tylko stroną traktującą o całej serii, której - tak, znowu to powtórzę - "stara" Lara jest integralną częścią.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-09-2011, 18:21   

Osobiście? Nawet nie zauważyłem zmiany :D

Może dlatego, że to kompletnie nie ma znaczenia i nie robi najmniejszej różnicy. Co więcej - strona nie zmieniła profilu i nie przerzuciła się na promowanie - nie wiem choćby Assassin's Creed'a czy Uncharted - i nadal pozostaje World of Tomb Raider, a co z tym idzie dotyczy to wszystkich części. To zdaje się normalne, że Layout strony dostosowuje się do nowości w świecie. To że strona sama w sobie nie jest jakaś nie wiadomo jak zorganizowana to akurat nie stanowi problemu, bo przynajmniej obszerna jest w treść.

Tak przy okazji - Layout strony www.tombraider.com też się zmienił wraz z każdą częścią - dziw, że nikt nie wystosował krucjaty i nie zbanował zmian... Tęsknię swoją drogą do strony z czasów Tomb Raider Legend - była rewelacyjna i w pełni interaktywna. Nadawała klimat gry i mało dziś takich stron :) Długo z resztą na nią przekierowanie mieli jak już było TRA i TRU.

WOTR też tak mogłoby kiedyś wyglądać :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 22-09-2011, 20:37   Banner na stronie www.laracroft.pl!!! :-)

Madziula wrote:
A moim zdaniem ta Lara z TR9, z baneru na laracroft.pl wygląda jak transwestyta :D
Mój młodszy brat, gdy ją zobaczył, to myślał, że to Zip. :rofl:
K@t wrote:
Gdyby jednak za ileś tam lat pojawił się banner na wzór tego z TRPL, to obecność na nim klasycznych Lar nie byłaby ani śmieszna, ani żenująca, tylko normalna i w pełni zrozumiała.
Z mojej strony na pewno by była zrozumiała. :)
Maati wrote:
GeBeT, chodziło mi abyś wymienił mi owe elementu obciachu, ja tam się nie wstydzę, ba nowa Lara zrobiła swojego rodzaju rewolucję, jej nowy(stary?) look wygląda bardzo naturalnie i dziewczęco.
No tak, ale TO NIE LARA. Lara wygląda jak to wcześniej było powiedziane, jak transwestyta, ja tego tak bardzo nie zauważyłem, ale ta Lara jest PASKUDNA!!! :wymiot2:
krtomb wrote:
o zdaje się normalne, że Layout strony dostosowuje się do nowości w świecie.
Napisałeś dostosowuje się, ale on przecież się sam nie dostosowuje, tylko ten kto go programował. Moim zdaniem ten banner jest wyjątkowo nieudany. :( :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 22-09-2011, 21:22   

Quote:
Ja nie chcę na siłę wrzucać klasycznej Lary w banner. Chodzi mi jedynie o to, żeby nie pieprzyć farmazonów i nie twierdzić raptem, że klasyczna Croft jest passe, be, śmieszna, żenująca i przestarzała.


Proszę mi wskazać zdanie w którym tak stwierdziłem. Chociaż to że jest przestarzała jest w 100% prawdą.


Quote:
Idąc Twoim tokiem myślenia trzeba by także wywalić z galerii wszelkie artworki z klasyczną Larą, no bo to przecież wstyd :p Przesadzam?


a i owszem, przesadzasz! Nie sądzę że klasyczna Lara to wstyd. Ba! sam w nią gram od czasu do czasu!

Nie musisz mi tłumaczyć ile jest gier. Przeszedłem wszystkie gry z Larą począwszy od tych na komórki a skończywszy na LCaGoL.

Osobiście znacznie lepiej bawiłem się przy TR2 niżeli przy Underworldzie.
Quote:

Jeszcze na marginesie - w którym miejscu definicja strony oficjalnej tłumaczy konieczność PROMOWANIA czegokolwiek?


To była metafora. Widziałeś kiedykolwiek jakąś oficjalną stronę gry, która nie promowała by na swojej stronie najnowszej części?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo