FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tears of the Dragon >> film amatorski
Author Message
Terry Sheridan 
Nowicjusz



Joined: 30 Jul 2005
Posts: 12
Location: ja jestem?
Posted: 11-02-2006, 19:35   Premiera już 28 lutego!

Wszedłem na oficjalna strone "Tears of the Dragon" i dowiedziałem sie że premiera odbędzie sie 28 lutego...Co o tym myślicie? Ja mam nadzieje że będzie to dobry film amatorski...a nie coś jak "W Poszukiwaniu Amuletu Horusa" który został "zmiażdżony"
niemal od krytycznych uwag fanów....
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-02-2006, 20:16   

To ten amulet horusa już w ogóle wyszedł? Można go skądś ściągnąć, albo coś? Niewiem, jak taki amatorki fil można w ogóle zdobyć ;) Co do Łez Smoka, to jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Ogólnie nie jestem aż tak tym zainteresowana ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 11-02-2006, 20:53   

Do Amuletu Horusa był albo nadal jest napewno link na TRPL ale ten film to już takie pierdoly ze szkoda gadac. Ja myślałem że to będzie coś ciekawego a niemal zasnąłem ... Był tamteż trailer następnego fanfilmu "BLANTRIX" , to może byc ciekawe ale pewnie jeszcze nie wyszło :] A szkoda :P A co do TotD to fajnie wiedzieć w końcu kiedy to wyjdzie, co jakiś czas wchodzę na tamtą stronkę i szukam daty albo linku do ściągnięcia, jak na razie na próżno. Będzie można ten film ściągnąć potem z głównej strony projektu :?:
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 13-02-2006, 12:32   

Quote:
polski co ciekawe, dostepny pod adresem www.traider.pl/misc/horus.rar - 90MB
w tym "amulecie horusa" najbardziej rozbiła mnie ta czarna gruba dziewczyna <lol2> albo sam amulet :P
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 24-02-2006, 19:34   

Nie ma chyba nic gorszego jak kiczowata amatorksa produkcja i tłumy pseodopodobnych modelek udającyhc Larę C. To żle wpływa na publiczna opinie o TR. Czy fani Indiany Jonesa robia z siebie debili tak jak niektórzy fani TR? Chyba nie...
 
 
Dustie 
Podróżnik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 01-03-2006, 22:18   

Cos ty? :|

To jest bardzo dobra inicjatywa ze strony fanow TR i swietna zabawa. Patrzac po trailerach, odwalili kawal dobrej roboty! Czy naprawde trzeba to niektorym kilka razy powtarzac i tlumaczyc?...

Co bedzie szkodzic publicznej opinii? Myslisz, ze publiczna opinia tak bardzo sie interesuje Lara Croft?... Ludzie spoza kregu TR znaja najwyzej jej imie i nazwisko, i to, ze jest wysportowana, skacze, strzela, moze jeszcze wiedza, ze ma warkocz... Tyle. O amatorskim filmie na bank nie slyszeli, co dopiero o aktorce czy modelkach.

Od groma fanow Star Wars "robia z siebie debili tak jak niektórzy fani TR" i jakos nie ma to wplywu na opinie o sadze autorstwa pana Lucas'a :roll:
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 01-03-2006, 22:58   

Dustie -> ja też uważam, że inicjatywy pokroju amatorskich filmów to dobre zjawisko. Nie można krytykować kogoś za to, że ma ochotę na stworzenie czegoś związanego z tematem jego ulubionego filmu, gry, cokolwiek to nie jest. Problem jednak polega na tym, że nie zawsze z tych inicjatyw wychodzi coś dobrego. Widziałem nowy trailer do Tears of the Dragon i trzeba przyznać, że pod względem jakości obrazu, różnorakich scen akcji i dekoracji prezentuje się świetnie jak na amatorski film. Mimo to cały pomysł mi nie pasuje. W każdym ujęciu widać same pościgi, strzelanki, sceny walki, gangi, konspiracje, eksplozje. Natomiast brakuje tutaj tego, co najważniejsze czyli Tomb Raidera. Widocznie twórcy TOTD postanowili pójść w ślady fatalnej ekranizacji naszej ukochanej gry z Angeliną w roli głównej. Chyba nie ma tu żadnych grobowców, legendarnych artefaktów itp. A umieszczenie w trailerze "Welcome to the Jungle" Gunsów już całkowicie uwalnia nas od wszelkich skojarzeń z serią TR. Sorry Gregory, ja tam pieprzę takie twory.
_________________

 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 01-03-2006, 23:00   

:O Kicz !? Ja nie mogę się doczekać kiedy się ten film pojawi na oficjalnej stronie projektu, kiedy go ściągnę i obejrzę :)
Quote:
Od groma fanow Star Wars "robia z siebie debili tak jak niektórzy fani TR" i jakos nie ma to wplywu na opinie o sadze autorstwa pana Lucas'a
Napewno będzie fajowy :) I tu zgodzę się z Dustie :D A przebieranie się w Larę i fanatyzm to chyba nie synonim słowa debilizm :lol:
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 01-03-2006, 23:18   

Niestety nie moge edytować :/ Obejrzałem przed chwilą ten tv spot - co to jest za głos tej aktorki !? :O Jak jakieś 5cioletnie dziecko mówi :O Masakra :551: Ale filmu i tak nie mogę się doczekać, oby jakąś dobrą muzę dali :D
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 01-03-2006, 23:37   

Hmm, czy premiera tego filmu nie miała być czasem wczoraj?...!
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 01-03-2006, 23:49   

Aj faktycznie :D gapy... :P
Ale, ale...ten film można będzie ściągnąć od nich ze strony? Bo tak jakoś. :/ Wykładali sami na to kase, męczyli się, chodzili do speców, tyle kombinacji alpejskich. Sponsorzy? Czyli w internecie (trochę waży pewnie) czy jednak dvd? Dane nam będzie to zobaczyć?
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 03-03-2006, 13:13   

no ale widac ze sa zorganizowani baaardzo :D przeciez taki fimik sobie nakrecic.. jeszcze musieli sobie zufac aby to ukonczyc :D GRATULUJE im tego ze skonczyli juz ten film i zdecydowali sie go zrobic!
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 03-03-2006, 14:01   

On będzie w internecie ? Trzeba przyznać, że sądząc po trailerze to się starali :] Ma ktoś kamerę ?:p
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 03-03-2006, 14:23   

Pewnie będzie niedługo dostępny do ściągnięcia na oficjalnej stronie filmu. Dopiero co była światowa premiera ;)
_________________
Miow.
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 03-03-2006, 15:37   

Kasia Trent wrote:
Pewnie będzie niedługo dostępny do ściągnięcia na oficjalnej stronie filmu. Dopiero co była światowa premiera ;)


A wiecie może czy będzie dostępny w kinach w Polsce??
Bo jak nie to klapa ;)
I se ściągnę z neta :P
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 03-03-2006, 16:01   

W Polsce ? :p Chcesz czekać pięć lat na genialny dubbing ?:p
Z neta najlepiej ;)
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 03-03-2006, 17:23   

Wątpię, żeby film był dostępny w Polsce i w ogóle wyświetlany w kinach. Pewnie było parę pokazów, a resztą rozprowadzają w niewielkich ilościach na DVD. Potem w necie.
_________________
Miow.
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 03-03-2006, 20:30   

Ten film nie trafi do kin w Polsce. Podobnie jak do prawie każdego kraju świata :P Jedyne miejsce, gdzie będziecie mogli go dostać to net.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 03-03-2006, 21:06   

Ja mam nadzieje że w nie tak długim czasie będzie mozna go zobaczyć bo zapowiada sie nawet interesująco! Podoba mi się że ubrali Lare w stroje znane z TRM i ubrania z serii gier...( nareszcie Lady Croft pojawi sie w filmie w swoim niesmiertelnym podkoszulku i szortach z gry) :mrgreen: . Mimo że jest to produkcja amatorska to może byc interesująca a nawet pod wzgledem klimatu TR lepsza od swoich hollywoodzkich braci.

Co do mojej wczesniejszej wypowiedzi o niektórych fanach robiących z siebie posmiewisko to chyba nie zostałem do końca zrozumiany. Pisząc to nie miałem na myśli filmu TR:"Tears of the Dragon" tylko takie niewypały jak niektóre osoby na planetlara udające Larę, bo choćby nie wiem jak być tolerancyjnym to niektórych fotek z tymi amatorkami-Larami to poprostu nie da sie nie wysmiać. Pewne osoby przesadzają udając Croft i to bardzo. Ale cóż to moje zdanie...
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 04-03-2006, 20:14   

Ja też udaję Larę Croft, a nie daje tego na widok publiczny ;)
Niektorzy widac nie mają cienia krytyki w stosunku do swojej osoby ..ja mam za dużo, mogę się podzielić :p
A film chcę obejrzeć, trailer był ok
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Enlieen 
Student


Joined: 18 Feb 2006
Posts: 71
Location: UK,Notts
Posted: 05-03-2006, 10:37   

Ja tez bym chciala obejrzec, mimo ze to amatorska produkcja, zapowiada sie ze bedzie O.K. Dobrze ze tam Lara ma inne stroje, bo ten stroj z TRM mi sie nie zbyt podoba :/ . Z neta sciagnac i po klopociku :wink:
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 04-05-2006, 12:20   

Premiera "Tears of the Dragon" przeszła już do historii. Obecnie czekamy na kolejne informacje na temat oficjalnej trzeciej produkcji z Angeliną Jolie. :-P :-P Ciekawi mnie jednak ten amatroski "Tomb Raider Movie"... :) Czy jest ktoś może kto sobie ściagnął z neta i widział ten film? Ciekaw jestem recenzji poprostu :690: :pozdro:
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 04-05-2006, 14:11   

Wczoraj mnie wzięło też na TotD i szukałęm w sieci jakichś linków, niestety bez rezultatów. Coś mi się wydaje że raczej nie uda nam się go zobaczyć :/
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 04-05-2006, 15:40   

Gdzies czytałem że twórcy zapowiadali że za "pewien czas" umieszcza film do ściągnięcia na stronie produkcji. Jednak to może jeszcze długo potrwać... :(
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 08-02-2007, 13:20   

W filmiku "W poszukiwaniu Amuletu Horusa" najbardziej rozbawiła mnie Tajlandia i Lara wdrapująca się pokracznie na dach jakiejś szopy (bynajmniej nie tajlandzkiej) ;)
Pan boss na samym poczatku chyba nigdy nie grał w żadnym teatrzyku, bo cały czas się śmieje ;)
Zajmuje 100 MB (mam na dysku z TRPL). Bardzo fajny jest trailer filmidła Blantrix ;) Lara ma bardzo oryginalny warkocz :D :D:D )

Dziewczyna w czerni rules :D

Jesli chodzi o TotD to tutaj jest już dużo wyższy poziom. Lara wygląda jak Salma Hayek (sic!). Chciałbym zobaczyć w całości.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo