FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR6
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 14-11-2004, 12:02   

juz sam nie wiem :p ale wiem jedno na 100% . jak sie podniesie laske, to sie (u mnie) NIC nie dzieje... Cleaner wyskakuje wtedy jak sie podniesie broń.

ta broń to rzeczywiscie jest inna :) Mialas racje...

Co do komiksu.. tam jest wszystko poprzekręcane.. Np. von Croy wynajął ludzi by zabili Larę.. i on chciał byc nieśmiertelny dzieki obrazom Obscura.. Kurtis przeżył :p i nie miał spotkania z Boaz.. Nie bylo Karela.. tylko sam Eckhardt. lara w zeszycie 32 łazi sobie po Maroko (taki kraj w Afryce :) ).. nie wiem po co.. jaki to ma związek z AOD? i niby Lara tam znalazł piaty, ostatni obraz Obscura... a w grze przeciez brakowało dwóch.. Pojawia sie tez Margot cavier.. ale w komiksie jest jakąs starą wariatką :p nie to co w grze.. no cóz... troche sie wydurnili scenarzyści z Top Cow :P
_________________
 
 
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 27-11-2004, 18:33   

Ja mam takie jedno małe pytanie
Skąd Ty to wszystko wiesz Cez :?:
Ja próbowałam znaleźć komiks TR i nigdzie go nie ma :?
Czy Ty masz komiks?? Jeśli tak to możesz mi powiedzieć skąd go wytrzasnąłeś?? :/
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 27-11-2004, 19:09   

Komiksy najlepiej ściągać z DC. Ja ściągałam do pewnego czasu, potem przestałam. Mam po polsku komiksy do bodajże TR#12. Jeśli będziesz chciała, to odezwij się kiedyś na gg, to Ci prześlę :)


MACPHISTO
:offtopic:
1) http://batart.tcz.pl/foru...p?t=11&start=50
2) http://batart.tcz.pl/forum/viewtopic.php?t=115
3) http://batart.tcz.pl/forum/viewtopic.php?t=117
4) http://batart.tcz.pl/forum/viewtopic.php?t=85
5) http://www.allegro.pl/sea...ing=tomb+raider :p
_________________
Miow.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 05-12-2004, 18:35   

Znalazłam dwa świetne pixy :P Ten z Kurtisem trochę śmieszny, ale Bloodraider jest zarąbisty :mrgreen:
_________________
Miow.
 
 
 
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 12-12-2004, 12:53   

Skąd wzięłaś te pixy? I co z tym komiksem który miałaś mi przesłać grzecznie się pytam? :043:
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 12-12-2004, 12:56   

www.laracroftonline.com

www.planetlara.com :)

Co do komiksu, chciałam spakować w CBR, ale nie mogę nigdzie znaleźć do tego programu. MekCal miał kiedyś, ale nie mogę go teraz złapać. Może spróbuje normalnie rarem spakowane, ale coś mi się chrzani z załącznikami na onecie :evil:
_________________
Miow.
 
 
 
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 12-12-2004, 15:15   

A to się nie fatyguj. Może kiedyś skołuję skądś :|
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 23-01-2005, 22:10   

Błądziałm sobie po stronkach i znalazłam takie oto screeny... Zastanowiły mnie trochę. Wynika z nich, że to Kurtis zabił Boucharda. A może Karel? Czyli albo Kurtis był Karelem, albo Karel był Kurtisem... Nie no to jakaś brazylijska telenowela jest :/
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 23-01-2005, 22:15   

Sama nie wiem jak to tam było dokładnie...namieszali i się cieszą, że teraz nie wiemy o co chodzi. Pewnie to jest zrobione przez jakiegoś fana dla jaj :P . Bzdet
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 06-02-2005, 14:35   

Pisałam to na bloga, ale tutaj też wrzucę :lol: Napiszcie, co o tym myślicie :>

Moje wyjaśnienie fabuły TAOD


TAOD 'zasłynęło' z zawiłej i niewyjaśnionej fabuły. Praktycznie wszystko, co się działo możemy tłumaczyć sobie na wiele sposobów. Jedną z najbardziej zagadkowych postaci jest Kurtis Trent. Wiele moze być poglądów na to, kim naprawde jest. Gdyby to tak wszystko przemyśleć.. Karel był Nephilimem i mógł zmieniac ciała. Ale pod kogo tak naprawdę się podszył, a kto był sobą? Żeby do tego dojść trzeba przeanalizować grę od samego początku...

Jak wiadomo Karel jest Nephilimem i może 'przybierać' czyjeś ciało. Tak więc podszył się pod Karela i zabił Von Croy'a. Wiadomo, Werner był bliski odkrycia prawdy. Trzeba było go wyeliminować. Uciekając przed policją Lara poszukiwała Boucharda. Pod koniec gry widzimy jak Karel zmienia ciała i jedno z nich, to właśnie Bouchard. Ale kiedy Karel był nim? Moim zdaniem tylko, gdy Lara wybiegła z Luwru, gdy goniła Kurtisa. Ale z drugiej strony, to bez sensu! Gdyby Karel był wtedy Louisem, po co potem wezwałby Cleanera? Przecież chciał poprowadzić Larę do końca, miał zamiar się nią posłużyć, aby zdobyła dla niego malowidła. Dlaczego miałby ją zabijac? I jeszcze jedna rzecz. Gdy Lara wybiega z Luwru, widzi Kurtisa. Myślę, że jest to Karel, a prawdziwy Kurtis nawiał. Przypadkiem gubiąc o strze. Gdy Lara się budzi pojawia się Bouchard - Karel... Dobra, jedźmy dalej... Do Pragi... Na miejsce zbrodni... Lara spotyka tak Luddick'a, reportera, który zjamuje się tą sprawą. Myślę, że gdy Thomas rozmawiał z Larą przy samochodzie, był to Karel. Dlaczego? Bo zobowiązuje się załatwić Larze kod dostępu do Strahov. Karelowi byłoby to na rękę. Przepchnąć Larę dalej, żeby zdobyła następne malowidło... Ok... Lara rusza powęszyć w miejscu zbrodni i tam spotyka Boucharda. Tym razem, to nie Karel - tak sądzę. Przestraszony Louis opowiada jej o tym jak Eckhardt zastraszał jego rodzinę, ludzi itd. A o Krypcie Trofeów mówi jej tylko dlatego, że praktycznie ma spluwę przyłożoną do łba. Nie ma przecież wyjścia. Gdy Lara zostawia go na jakiś czas, pojawia się Karel ( w ciele Kurtisa) i zabija Boucharda. Może boi się, że mógłby wygadać się jeszcze bardziej. Lara kompletnie zaskoczona faktem, że Bouchard nie żyje, już kopmletnie nie wie, co się dzieje. Wychodzi z budynku i spotyka Luddick'a. W rzeczyswistości jest to Karel. Daje jej kod dostępu do Strahov, a nawet podwozi. Przechodząc przez wentylację Lara widzi jak Eckhardt zabija Luddick'a. Moim zdaniem, to prawdziwy Eckhardt zabija prawdziwego Luddick'a, który poprostu węszył koło fortecy. W bio-dome Lara napotyka Kurtisa. Jest to prawdziwy Kurtis. Mówi jej, dlaczego chce zemścić się na Eckhard'cie i tak się składa, że łączą siły. Idą oboje w innym kierunku i tak się składa, że Larze udało się zdobyć malowidło, a Kurtis-fajtłapa dał sie złapać. Eckhardt szantażuje Larę, a ona oddaje mu malowidło. Kurtis walcząc z Boaz niby umiera... Lara ma zamiar zabić Eckhardt'a, ale pojawia się Karel i robi to za nią. Okazuje się, że Karel posługiwał się Eckhardtem tylko do pomocy w przywróceniu pradawnej rasy. Larze wracają wspomnienia i wie już, że to Karel zabił Von Croy'a. Karel mówi jej, że specjalnie prowdził ją przez całą podróż tak, aby pomogła mu w osiągnięciu celu. Przemienia się przy tym w znane nam już osoby. Lara
niszczy Nephilima i może się wydawać, że Karel również umiera... Obolała Lara idzie na arenę walki Kurtisa i Boaz. Na środku widzi jedynie plamę krwii i jego chirugai... Podnosi ostrze, a ono wskazuje w pewną stronę... Lara odchodzi w ciemność... Czy Kurtis przeżył? Tego nie wiemy... Jest to zwykły 'trick' twórców. Jeśli Kurtis bedzie się podobał - przezyje i pojawi się w dalszej części, jeśli nie - okaże się, że cios Boaz był śmiertelny...
_________________
Miow.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 06-02-2005, 15:57   

Kurde, miało być: "Tak więc podszył się pod ECKHARDTA i zabił Von Croy`a." :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
Lara
Guest
Posted: 08-02-2005, 20:31   

hej wie ktoś czemu jak sie gra w tomb raidera 6 to sie po chwili zacina :065:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-02-2005, 10:57   

A możesz opisac dokładniej? Napisz jeszcze jakiego masz kompa, karte graficzną itd. Zawiesza się, wywala do Wina, pokazuje się jakiś błąd czy co?
_________________
Miow.
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 14-02-2005, 13:56   

Quote:
Eidos has released a 1 hour playable PC demo for Lara Croft Tomb Raider: The Angel Of Darkness that includes an option to purchase. Available to download from DOWNLOAD.COM, file weighs in at a whopping 1.4Gb and costs $19.95 once your 1 hour trial has expired.

Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness is classic Lara as both hunter and hunted relying on her ingenuity, athleticism and a new edge that has arisen from her dark inner demons. However, this time she faces more evolved characters and situations, calling for more involved decision-making.


Heh, EIDOS to ma poczucie humoru :lol: . Wszyscy czekamy na JAKIEKOLWIEK info o TR7, a Ci zamiast tego wypuszczają demo TR:TAOD, z opcją zakupu całej gry :!: :!: Mam nadzieję, że nie myślą, iż jest to wystarczająca "gratka" dla fanów z okazji urodzin Lary i jednak info o TR7 też wypuszczą :551: Choć znając Eidos...
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 14-02-2005, 14:23   

pfff... jesli dzis nie pojawi sie zadne info o TR7, to to bedzie szczyt chamstwa.. Demo TR6 ? po cholere to? komu to sie teraz przyda? :/
_________________
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 14-02-2005, 15:43   

Cez wrote:
pfff... jesli dzis nie pojawi sie zadne info o TR7, to to bedzie szczyt chamstwa.. Demo TR6 ? po cholere to? komu to sie teraz przyda? :/


HEHE
to nie pierwszy"wyskok" Eidosa
dziś już na 99% nie będzie żadenj wieści o TR7 :|
ale moim zdaniem eidos źle zrobł zabierając prawa Core do TR
fabuła Anioła Ciemności była wspaniała, skąplikowana i tajemnicza,wątpię czy Crystal podobła temu aby stworzyć coś nowego.
Fabuła z 6 powinna byc kontynłowana
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 14-02-2005, 16:05   

Heh, Eidos jest bardzo śmieszny... :roll: Ale demko i tak ściągnę :p

Jeszcze to demo takie małe, że mi sie za 1 dzień ściągnie... :roll:
_________________
Miow.
 
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 14-02-2005, 19:22   

Kasia Trent wrote:
Heh, Eidos jest bardzo śmieszny... :roll: Ale demko i tak ściągnę :p

Jeszcze to demo takie małe, że mi sie za 1 dzień ściągnie... :roll:


Hej...
A może coś w tym demku jest co znajdzimy w TR7 ??
Jakieś zmodernizowane ?? :)
Jutro albo dziś je ściągne.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 14-02-2005, 19:25   

Ja zrezygnowałam ze ściągania, bo to by mi 20 h zleciało... :roll: Ale zobaczcie, może w tym demku jest coś extra, inaczej po co Eidos miałby je wypuszczać po takim czasie? Aha, a to demko, to zwykłe TAOD, tyle, że gra się godzinę. I jest w nim jakaś zachęta do kupienia pełnej wersji, tyle tylko wiem.
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 14-02-2005, 19:44   

No to mogli to troszeczkę szyciej dać...tyle czasu a oni wałkują ten sam temat...na co nam to. Urodziny Lary a oni taki bajer nam dają...ludzie no, to się popisali.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 14-02-2005, 19:48   

Chłopaki\dziewczynki z Eidosu, jesteście śmieszni :shutup:

Ja się tylko boję, że tak jak rozczarowaliśmy w tym przypadku, tam możemy rozczarować się jak zagramy w TR7 :roll:

CEZ:
nie kracz :P
_________________
Miow.
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 14-02-2005, 23:14   

Tak właściwie to nie jest to żadne demo, tylko pełna wersja TAOD, w którą można grać godzinę. Po upłynięciu tego czasu gra proponuje nam zakup (za $19.95) nieograniczonego czasu na grę. Jeśli się nie zdecydujemy to mimo tego, iż mamy całą grę na dysku, nie można w nią grać. BTW. ten system sprzedaży gier robi się coraz popularniejszy; np. Gamespot.com oferuje już wiele pełnych wersji gier, w które można grać jedynie przez godzinę.
_________________
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 14-02-2005, 23:18   

A tak w ogóle to pozostaje mieć nadzieję, że dzisiejszy brak jakiegokolwiek newsa nie jest złym omenem, chociaż ciężko pozostać optymistą, gdy nie znamy nawet tytułu gry, która swą premierę ma mieć za jakieś trzy miesiące :|
_________________
 
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 15-02-2005, 07:24   

Cinek wrote:
A tak w ogóle to pozostaje mieć nadzieję, że dzisiejszy brak jakiegokolwiek newsa nie jest złym omenem, chociaż ciężko pozostać optymistą, gdy nie znamy nawet tytułu gry, która swą premierę ma mieć za jakieś trzy miesiące :|

właśnie
na kilka misięcy przed premierą nie mamy żadnych informacji o grze
nawet o tytule
premiera w lecie jest niemożliwa
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 15-02-2005, 11:00   

dlaczego niemozliwa?
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo