FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Komiks TR
Author Message
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 06-07-2007, 08:23   

Ja też bym tak zrobiła, tyle, że ona miała wkładkę biblioteczną jak normalne książki i po miesiącu zaczęliby się mnie czepiać. ;]
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 16-07-2007, 16:02   

wiem że może już o tym rozmawialiście, ale mnie się nie chce przeglądać całego tematu :-P -ile taki komiks przeciętnie kosztuje? w jakich sklepach (internetowych i tych "przyziemnych") można go kupić?
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 16-07-2007, 16:16   

Nic Ci sie nie chce zauwazylam :p jesli dobrze kojarze to Empik sprowadza Tomb Raider Compendium w cenie 180-200 zl. Warto tez sledzic aukcje na allegro.pl albo nawet zajrzec na amazon.com, ebay.com. Jesli bylabys serio zainteresowana mozesz tez zglosic sie do Kasi_Trent. Wnioskujac z naszej ostatniej rozmowy z nia bez problemu moze sprowadzic troche taniej uzywany egzemplarz z UK ;-)
 
 
LaryFanka 
Student



Joined: 09 Dec 2006
Posts: 98
Location: 100lica
Posted: 17-07-2007, 15:21   

Mona wrote:
"przyziemnych"

Jeśli chodzi o Warszawie, to mozna dostać w Komikslandii (metro centrum- pasaż zachodni) i t bedzie z 95% szans na dostanie takiego komiksu( ale plx, jak juz tam bedziesz, nie wykupuj mi wszystkiego!XP) Albo Centrum Komiksu- aleje Niepodleglosci 147 (no, tam tak 50-70% mysle;p) ja kupowalam takie komiksy za 15 zl chyba, ale jeden dostalam wm Krynicy Morskiej na stoisku ze starymi ksiazkami i komiksami;D
_________________
(ja)-Kurde, chcialabym byc taka, jak Lara..
(kolega)-LolOo, chcialabys miec takie cycki? Oo
(ja)-nie,chcialabym byc taka szprytna;3
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 20-07-2007, 22:47   

:569: UWAGA, UWAGA

Czy są tu osoby zainteresowane tanim kupnem wszystkich numerów komiksów TR z regularnej serii? Otóz jak wiadomo w USA wydano "TR: Compedium" zawierające wszystkie 50 numerów komiksu. Do tej pory mozna to było kupic jedynie za posrednictwem zagranicznych sklepów wysyłkowych, np. amazon.com. Niestety koszty wysyłki sa dosc spore...

Teraz istnieje mozliwosc taniego zakupu na terenie Polski. Zestaw TR Compedium oferuje strona www.komiksy.com w cenie 139,16 zł (jest w tym uwzgledniona znizka 20%, oryginalnie kosztuje to 173,95 zł). Jest to stosunkowo tanio, biorąc pod uwage, że sprowadzenie nowego egzemplarza z Anglii lub USA kosztowałoby pewnie okolo 200 zł.

TR Compedium w cenie 139,16 zł bedzie dostepne do konca lipca. Pozniej najprawdopodobniej cena nieco wzrosnie.

I teraz tak, dwie opcje dla chetnych:

:640: mozna zamowic egzamplarz juz gotowy do wysyłki, tyle, ze ma on mały defekt fabryczny. Ma nieduże przygięcie w przednim dolnym rogu grzbietu, dlatego jest oznaczony jako "bdb-" >> http://www.komiksy.com/pr...ducts_id=144051

:640: mozna takze zamowic egzamplarz zupełnie nowy, bez defektu, jednakze trzeba poczekac na dostawę z USA. Bedzie to w polowie sierpnia, ale przypominam, ze zamawiac po cenie 139,16 zł mozna tylko do konca lipca. Wówczas sklep ten odpowiednia ilosc egzemplarzy zamowi i sprowadzi do Polski. Tutaj jest link >> http://www.komiksy.com/pr...ducts_id=124863

Aha, co do kosztów wysyłki to zwykła paczka kosztuje niezaleznie od ilosci komiksów 6,50 zł, a priorytet 8 zł. Zapłacić za komiksy można tylko wpłacając na konto, brak w chwili obecnej mozliwosci zaplacenia listonoszowi przy odbiorze.

Aha, wazne! TR Compedium jest w całosci po angielsku :P Zawiera 50 numerów regularnej serii, niestety brak w nim oneshotów czy tez innych wydan specjalnych. Z tyłu wydania są za to rozne wersje okładek ;) Niezły bajer.

Heh, niezłą reklame im zrobiłem ;) Ale no cóż... mysle, ze wiele osób na tym forum ucieszy mozliwosc zaopatrzenia sie w TR Compedium.
_________________
 
 
Aarktica 
Nowicjusz



Joined: 13 Jul 2007
Posts: 21
Location: Gdynia
Posted: 24-07-2007, 15:45   

Hmmmm.... A wiadomo jak długo będzie ten komiks dostępny? Boję się, że zanim uzbieram pieniądze już go nie będzie w tym sklepie, co dałeś link, Cez ;(

Btw. Ma być w przyszłości druga seria komiksów z Larą. Czytał może ktoś na kiedy jest zapowiadana? O.o

--------------------------------------------------------
<rozgląda się na wszystkie strony czy ktos nie podsłuchuje>
Ciiiii.... Mam skany komiksów do 48 numeru serii regularnej, z czego 20 po polsku oraz Journeys'y (nie jestem pewna czy wszystkie, powinnam policzyć) i parę dodatkowych :3 Podzielę się chętnie :D

Za to ja szukam numeru 50 ><
  
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 24-07-2007, 15:56   

Była zapowiedziana na kwiecien 2006, jak widac jeszcze nie ma :P

Hmm... Komisky beda dostepne cały czas na tej stronie, tylko moze będa w przyszłosci drozsze niz teraz.
_________________
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 24-07-2007, 21:51   

JA PIERDZIELĘ, chyba zacznę wyć. ;____; Wczoraj wyciągnęłam wszystkie pieniądze z konta i choć mam je w portfelu to i tak nic nie daje.. Eh, inaczej zamówiłabym sobie te kompedium. ;( ;( ;(
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Martynka 
Nowicjusz


Joined: 25 Jul 2007
Posts: 7
Posted: 26-07-2007, 10:56   

Mógłby ktoś powiedzieć czy komiks tomb raider jest po polsku i czy trzeba go przez internet.Uczę się angielskiego od 1 roku [co nie oznacza że jestem kompletną Bałówanką.Nie jestem w stanie czytać go bez problemowo .Prosze o szybką odpowiedż. Z góry dziękuje. I jeszcze pytanie czemu lubicie lare i czy angel of darkness jest klapą czy może wspaniałą częścią?
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 26-07-2007, 13:14   

Martynka, po angielsku.

Martynka wrote:
jeszcze pytanie czemu lubicie lare i czy angel of darkness jest klapą czy może wspaniałą częścią?


Poczytaj sobie forum, tylko nie ten dział.
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 27-07-2007, 19:58   

Whoah ! Udało mi się kupić kompedium. W ogóle, fajnie, że właściciel tej strony z komiksami mieszka w Bytomiu i to 10 min. jazdy tramwajem ode mnie - zawsze będę go mogła znaleźć, gdyby podesłał jakiś bubel. ;] Ale się cieszę... xD
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 31-07-2007, 19:10   

Niestety komiksy nie będą po polsku :) Przecież w Polsce nie wydano ich 50!!! Może ktoś pomoże ci w czytaniu? A może wystarczą ci tylko obrazki?
Quote:
I jeszcze pytanie czemu lubicie lare i czy angel of darkness jest klapą czy może wspaniałą częścią?

Myślę,że nie ten dział...
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
siwek509 
Praktykant



Joined: 25 May 2007
Posts: 173
Location: włocławek
Posted: 25-09-2007, 14:43   

ooo nieeeeee!!!!!!! :640: niebędzie więcej komiksów??? Porażka.....
a szkoda bo były ciekawe, z fajną fabułą... :(
no to teraz będą jeszcze więcej warte :)
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 25-09-2007, 15:26   

Szkoda szkoda. No ale to było do przewidzenia. Druga seria miała sie pojawić w maju 2006, potem premiere przełozono na początek 2007, a potem na zimę 2007. Teraz wycofali się całkowicie.

Mozliwe, ze Eidos kiedyś sprzeda licencję na komiksy innej firmie. Oby Marvelowi! :D

póki co warto sobie skompletować całą kolekcję komiksów.

Tutaj mozna zakupic kolekcjonerekie wydanie numerów 1-50:

http://www.komiksy.com/pr...ducts_id=162091
_________________
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 26-09-2007, 08:48   

MARVEL?? Nieee... to nie jest najlepszy pomysł (od nich ubóstwiam tylko Spider-Mana).

Tym "nie wydawaniem" komiksów, zbytnio się nie przejąłem, a to pewnie dla tego, że posiadam tylko te wydane w Polsce... hmm... może najwyższy czas kupić ten zestaw? Spora sumka, ale... już zbieram kase!!! :D
_________________
 
 
 
bobek_95 
Nowicjusz



Joined: 15 Sep 2007
Posts: 10
Posted: 01-10-2007, 18:12   

ja nigdy nie czytalem ani nie mialem okazji go gdzies zakupic lub pozyczyc; ;( jednak mam kilka figurek Tomb Raider ktore bedziecie mogli zobaczyc w nastepnym przyplywie fan art. :pozdro: DLa :wotr:
_________________
Dlaczego człowiek jest taki naiwny....
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 01-10-2007, 18:18   

a co mają figurki wspólnego z komiksem i fanartem? :gupek:
_________________
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 25-11-2007, 12:38   

Mam bardyo wielka prośbę do was. Czy macie komiks Tomb Raider #13 - The Last Gamble?? Jesli ktos byłby taki dobry to mogłby mi go zeskanowac? 2 lata temu miałem ten komiks ale niestety zgubił się w pokoju i do tego czasu go nie widziałem. Prosze o pomoc!
:pozdro:
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 25-11-2007, 12:45   

Komiksy bardzo często się pojawiają na allegro. Wspomniany przez Ciebie numer jest dostepny np. na tej auckji (niestety w kolekcji zbiorczej):

http://allegro.pl/item268...ow_unikaty.html

Jestem jednak pewny, ze predzej czy pozniej ktos wystawi na aukcji ten pojedynczy numer.
_________________
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 14-02-2008, 19:02   

Heja,
Wie może ktoś czy istnieje jakaś strona na której można poczytać komiksy(konkretnie tomb raider, może być i po angielsku).
Kiedyś(bardzo dawno temu) znalazłem taką stronę, ale już ją zlikwidowali.
Jeżeli ktoś zna takie strony to proszę o podanie, proszę...
Z góry dzięki :pozdro:
_________________

 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 14-02-2008, 19:09   

Nie ma takiej strony. Przynajmniej ja nie znam :p Na WoTR mozesz obejrzec okladki i poczytac opisy poszczególnych numerów. Komiksy TR mozesz dosc tanio kupic na stronie www.komiksy.com
_________________
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 15-02-2008, 15:45   

O dzięki :wotr:
Na tej stronie znalazłem kupno wszytskich 50 numerów(chyba sobie kupie)
Ale nie jestem pewien czy ten cały TOMB RAIDER COMPENDIUM jest po polsku.
_________________

 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-02-2008, 15:53   

TR Compendium nie jest po polsku :p To wydanie oryginalne, po angielsku. Polecam, kupiłem to i jestem bardzo zadowolony :) Taka mega księga TR robi wrazenie :P

Komiksy po polsku dostaniesz na Allegro, w pojedynczych zeszytach. Po polsku wydano zaledwie 14 numerów (a w tej księdze masz 50).
_________________
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 19-02-2008, 17:35   

To nic może sobie kupie, przynajmniej poucze się angielskiego.
A propo komiksów tomb raidera to jestem ciekaw czy kiedyś powtórzą jeszcze podstawową wersje i inne I prowadzą ją do Polski bo wyczytałem, że w Anglii Komiks tomb raider ukazuje się nadal
_________________

 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 19-02-2008, 17:41   

Na zachodzie ukazują sie tylko wznowienia i przedruki starych numerów. Od kilku lat nowych numerów juz nie ma. I w najblizszym czasie nie będzie.

Co do wydawania w Polsce >> nie licz na to by kiedykolwiek te komiksy ponownie były wydane w Polsce. Wiele lat temu starałem sie przekonac polskie wydawnictwa by wydały choć kilka numerów próbnych. Nic z tego niestety. Zresztą to forum powstało własnie dzieki fanom, ktorzy "walczyli" o te komiksy po polsku. Wiecej o tym przeczytasz na WoTR:

http://www.laracroft.pl/komiks/ba.htm
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo