FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Zlot ANKH
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 12-07-2004, 23:22   

A będzie zlot? Ja tak bym chciała :( Jak nie teraz, to pomyslmy o przyszłych wakacjach... co???
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 12-07-2004, 23:24   

Ja też chcę, większość na tym forum pewnie by chciała. Ale jednak organizacja i te sprawy to już większe wyzwanie.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 12-07-2004, 23:27   

A jest ktoś chętny do zorganizowania? Warto by o tym pomyśleć... Jak będziemy tylko wymagać, to do zlotu nie dojdzie. Trzeba zacząć nad tym myśleć :gupek:
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 12-07-2004, 23:34   

Zlot może być w Łodzi. TYlko pewnie mało osób przyjedzie. Ewentualnie może dmógłby być we Wrocławiu bądź W Zielonej Górze, ale tylko w okresie przed pierwszym weeknedm sierpnia, wtedy będę w okolicy. Wawie raczej nie, teraznie będe mogla pojechać, podóż dużo koszutje, a aje jeszcze musze mieć kasę na Pragę. An jalpieje w Sławie w lubuskim :mrgreen: Tylko kto tam trafi? Tam nawet kolej nie dojeżdża. Ale autobusem - no problem :] PIena miejscowość i zawsze jej co robić. Jest jezioro i lasy dookoła :lol:
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-07-2004, 09:37   

co zielona góra? :mrgreen: Przecież to jest w takim miejscu, że każdy ma daleko :p

Patrząc na mapę Polski to wnioskuję, że najlepsza jest Warszawa i Łódź. Nikt nie ma aż tak daleko by nie przyjechać. a bilety z łodzi do warszawy są tanie w porównaniu z Tczew >> warszawa :)

tak w ogóle ja wątpię by Grzeko kiedykolwiek chciał coś zorganizować u siebie w miescie... Ja po prostu wolałbym by został zorganizowany JEDEN zlot fanów TR, a nie dwa >> TRPL i WoTR... bo po co? Naprawdę ludzie z TRPL nie są tacy źli jak to się na początku wydawało.. pozory mylą moi mili :p
_________________
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 13-07-2004, 10:24   

Jeden już był i to całkiem nie spory czas temu, ale większość z nas nie miała o tym pojęcia. A następny zlot może dobyć się myślę za rok, dwa. :|
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 13-07-2004, 21:12   

Ja nie mam nic przeciwko zlotom. Może bym nawet przyjechała. Chciałbym zorganizować zlot BA w Łodzi, ale kto by przyjechał? Oastatnim razem zgłosiło sie tylko kolka osób z Sieradza i Łodzi.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-07-2004, 21:16   

Ja bym przyjechała! Od razu to mówię... A nawet gdyby było mało wiary, to nie popsułoby to zabawy :mrgreen:
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 15-07-2004, 12:33   

Ja chyba też bym przyjechała, ale to też zależy od mojej mamy. Pewnie by się zgodziła, ale jest jeszcze problem załatwienia sobie w pracy wolnego. Ale pewnie byłoby ok. Ja na 77% się piszę :) .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 15-07-2004, 20:06   

Taki zlot w Łodzi mógłby być nawet w te wakacje, w drugiej polowie sierpnia. Tylko, jeśli miałby być kiolkudniowy, nocleg niestety musiałybyście załatwić sobie same :(
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 15-07-2004, 20:25   

A co to za problem wziąźć manatki i do lasu spać? ;)
Ale naprawdę lepiej byłoby zrobić zlot gdzieś, gdzie moglibyśmy się wszyscy podziać.
Może w przyszłym roku się coś wymyśli...
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 16-07-2004, 15:59   

Na pewno w Łodzi można gdzieś znaleźć w miarę tani nocleg, ale niestety ie wiem, gdzie, bo jeśłi nocuję, to u dziadków. Zapytajcie Igiego, on mieszka w Łodzi, może będzie wiedział.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 16-07-2004, 16:31   

a ja się powtórzę: bujacie w obłokach... przecież żadnego zlotu nie będzie :p . Wiecie jaki to wysiłek zrobić coś takiego? Wiem, bo widziałem jak Pedros wszystko perfekcyjnie zaplanował. To nie jest tak, że piszemy o tym na forum i raz dwa, za kilka dni jest zlot... Ciekawe co Grzeko powie na ten temat :mrgreen:


EDIT BY GRZEKO
Grzeko nic nie powie ;)
_________________
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 16-07-2004, 16:33   

To trzeba było nam powiedzieć o tamtym zlocie :evil: . Ja nic o nim nie wiedziałam, więc teraz ja i zapewne kilka innych osób chcemy się spotkać...czy to trudno pojąć?? Nie odbierajcie tego jako atak :) .

Ale jednak z Gdańska do np. Łodzi bilety trochę kosztują, a jeszcze ten nieszczęsny hotel czy cuś.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 18-07-2004, 20:14   

Dobra, niema o czym marzyć :( I tak przyjadą tylko 3 osoby i będzie dupa. Albo nikt nie przyjedzie, bo zlot sie w ogóle nie odbędzie :placz:
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 18-07-2004, 20:18   

Możemy wszyscy dać na avatary swoje zdjęcia to sie poznamy tak :mrgreen: , ale jednak na żywo to co innego.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 18-07-2004, 20:22   

Dobry pomysł... :mrgreen: Albo załóżmy topic: Nasze prawiwe oblicza :mrgreen: To by było nawet dobre, tylko kto był dał swoje foto? :gupek: Ja osobiście mogłabym dać, tylko musiałabym najpierw zeskanować :mrgreen:
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 18-07-2004, 20:27   

No to dawaj :mrgreen: , ja bym też dała, pamiętam jeszcze jak Barbie miała właśnie takie coś. Jeśli ktoś chce zostać nierozpoznany, albo się wstydzi to nie zmuszam, ale fajnie chociaż się poznać od strony twarzowej :mrgreen: .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 18-07-2004, 20:30   

No dobra, można założyć taki topic, tylko ja narazie swojego zdjęcia nie dam, bo nie posiadam :( Pojadę na wakacje, to sobie porobie kupe zdjęć i moge pokazać :mrgreen:
Ktoś się jeszcze na to pisze? :569:

do wszystkich: o takich rzeczach proszę pisać w temacie "Avatary". Kolejne posty nie na temat... za krótkie.. polecą :> (by Cez)
_________________
Miow.
 
 
 
alicja-maria 
Student



Joined: 20 Jul 2004
Posts: 52
Location: Poznań
Posted: 23-08-2004, 09:25   

taki zlot to było by nawet fajnie................. ale szkoda żę w tym roku nie będzie.:(
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 04-09-2004, 13:54   

Wiecie, ja mogę przyjechać zawsze i wszędzie. A noclegi w łodzi? Jak wysoki standard, to nie jest tanio. A jak coś jakby "obiekt hotelopodobny" to będzie za grosze.No, chyba, że któregoś wolnego dnia się toto zorganizuje u mnie na działce. 3700mkw pomieści Bractwo nawet z osobami towarzyszącymi. I nawet zimą. Jak się wkurzę, to zaczne cuś takiego wymyślać na zimę. A może i nawet Sylwester z BA :) ))
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 06-09-2004, 15:46   

Sylwester to może nie, ale zlot - czemu nie? Pod warunkiem, że Ty organizujesz :P
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 09-09-2004, 19:54   

OK, jak tylko ktoś za mnie podjedzie po wiaręna ł. kaliską, i pomoże się im do dobronia dostać, to resztą się mogę zająć :)
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 10-09-2004, 23:19   

Do Dobronia? Myślałam, że zlot byłby w Łodzi. Nie ma jakiś autobusów do tego Dobronia? :P
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 11-09-2004, 16:45   

czemu akurat w łodzi? mysle, że lepiej w warszawie. to stolica Polski. Jednak.. czy ktos cos organizuje w ogóle? czy moze mnie cos ominęło ?:P
_________________
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo