FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider: The Action Adventure

Czy kupisz Tomb Raider: The Action Adventure?
Tak
35%
 35%  [ 32 ]
Nie
32%
 32%  [ 29 ]
Poczekam aż gra zostanie wydana
17%
 17%  [ 16 ]
Nie wiem
13%
 13%  [ 12 ]
Voted : 89
Total Votes: 89

Author Message
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 24-12-2006, 18:05   

Dobrą stroną tego tytułu jest to że możemy poznać historię w TAOD bez męczenia się ze sterowaniem,patchami,TAOD SCU i innymi "ulepszaczami". Grafika i sterowanie na dobrym poziomie a wszystko sterujemy z pomoca pilota od DVD. Swoją drogą ten tytuł może teraz dotrzec do wielu odbiorców i "bez skazy" zapoznać ludzi z TR6. Prawda jest taka że "angel of Darkness" miał potencjał i mógł byc hitem ale było inaczej. Może teraz TRAA choc trochę polepszy reputacje tej części i zachęci ludzi do "Anioła Ciemnoty" :-P :narka:
 
 
Justykala 
Student


Joined: 22 Dec 2006
Posts: 49
Posted: 27-12-2006, 11:01   

Nooo ale to może tak nie zabardzo lepiej wyjsc... Ci ktorzy nie grali w TRAOD, zacheceni TRAA mogą chciec kupic wersje na PC, przez co no wiadomo... zobaczą tzw. grę typu "Bug'n'Bug" ;)
 
 
Nought 
Nowicjusz



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 24
Location: Brzeg
Posted: 27-12-2006, 16:24   

Wybaczcie ale Ja nie wiem o co chodzi?! Co to ma być?! Seria TR powinna już dobiec końca, nie chcę wydawać kasy na kolejne części, w końcu to nie RPG.
Jedyna rzecz jaką można zarzucić autorom tej wspaniałej (no jasne;) gry to fakt, że w wielu częściach brakuje grobowców do eksploracji, gdybym Ja był twórcą w każdej części umieściłbym choć jedną lokację z grobowcami, w końcu tytuł mówi sam za siebie.
_________________
TOMB RAIDER DEVOURS YOUR MIND!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 27-12-2006, 16:29   

Quote:
nie chcę wydawać kasy na kolejne części


A kto Ci każe? :)

Tak w ogóle, to nawet Kasia kolekcjonerka nie ma zamiaru wydawać na AA kasy, nie żeby to było coś specjalnego. Może ewentualnie, jeśli stanieje do Ł4.99 :P Jakoś mnie nie ciągnie, tym bardziej, że pilot od DVD jest zepsuty :690:
_________________
Miow.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-12-2006, 16:31   

Quote:
Seria TR powinna już dobiec końca, nie chcę wydawać kasy na kolejne części, w końcu to nie RPG.


a co to za argument... FIFA niech sie tez zakonczy, albo need for speed, bo ile mozna? ;) :P

Quote:
gdybym Ja był twórcą w każdej części umieściłbym choć jedną lokację z grobowcami,


zauwaz, ze w kazdej czesci jest jedna lokacja (jesli nie wiecej) z grobowcami :P Nawet w TR6.
_________________
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 31-12-2006, 14:10   

Nought wrote:
Wybaczcie ale Ja nie wiem o co chodzi?! Co to ma być?! Seria TR powinna już dobiec końca, nie chcę wydawać kasy na kolejne części, w końcu to nie RPG.


Nierozumiem jak fan Tomb Raidera tak może mysleć? Lara Croft ledwo wyszła z dołka po wydaniu wadliwego TR6 i o dziwo święcie wielkie sukcesy a Ty Nought chcesz by już był koniec. Seria Tomb Raider przeżywa swój "renesans" za sprawą Tobiego Garda i Crystal Dynamics. Po sukcesie "Legend" pojawią się kolejne tytuły i trzeci film. Myślę że do 2010 seria na pewno jescze będzie się rozwijać...

Justykala wrote:
Ci ktorzy nie grali w TRAOD, zacheceni TRAA mogą chciec kupic wersje na PC, przez co no wiadomo...


A poco mieliby wydawac kasę na to samo raz jeszcze? Wystarczy jak przeczytają fabułę i zawyzone recenzje na pudełku TAOD. Prędzej wybiorą TR7 :P :pozdro:
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 11-01-2007, 21:33   

No niestety. Wszyscy napaleni na TRAA mam smutne wieści.
Doszły mnie słuchy że tego wydania w polsce nie będzie więc sciągnąłem z netu i co się okazuje.
Jakościowo obraz jest marny (taki jak w demie) Pierwsze na co zwrociłem uwagę to melodie z TR2 i 3 towarzyszące podczas rozgrywki. I to chyba wszystkie plusy.

W TRAA nie zobaczymy ŻADNYCH nowych lokacji, a co gorsza zobaczymy brakujące tekstury :czubek:
Gra jest uproszczona, wiadomo, ale myślałem że jakaś swoboda jednak pozostanie. np wybierając opcję search że będzie się można kręcic po lokacji aż do momentu wrócenia do punktu wyjścia. Niestety tak nie ma.

Mało wam to proszę więcej nowinek. Grę okrojono z Sanitarium i jeszcze jakiegos levelu ale juz nie pamietam nazwy. Wygląda to tak że dochodzimy do waliki z pajęczycą i odrazu po jej pokonaniu mamy filmik i przeniesienie akcji do finałowej walki.
Dziwne ale tak było. Wielka szkoda..... wydawac pieniądze na takie coś, ale sciągnąc warto ;) :czubek:
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Amanda_Evert 
Student



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 75
Posted: 13-01-2007, 16:53   

Ja kupiłam i AoD i AA...Gram w obie...jak mi się komp popsuje (a czasem sie psuje idiota) to gram na DVD, tylko, że na kompie wygodniej (nie wiem jak dla Was)...
_________________

 
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 16-01-2007, 16:31   

Nie rozumiem cię. Między AOD a TRAA jest różnica jak między TRL a AOD :) zresztą przekonasz się grając. Ja tam bym niedał nawet 10 zł za 1,5 godziny grania
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 31-05-2007, 12:49   

mogę wtrącić? Przypomniało mi się o tej gierce... gdzie można ją nabyć?
_________________
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 31-05-2007, 12:53   

http://www.amazon.com/Lar...e/dp/B000IFQLPA

np. tu :P
_________________
 
 
Jupiter 
Student



Joined: 14 Apr 2007
Posts: 41
Posted: 03-06-2007, 11:48   

Trochę trudno mi sobię wyobrazić granie na...odtwarzaczu DVD. :gupek: Jednak jakaś siła popycha mnie do "zaopatrzenia" się w tę... ekhm grę
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 03-06-2007, 11:56   

Jupiter wrote:
Trochę trudno mi sobię wyobrazić granie na...odtwarzaczu DVD. :gupek: Jednak jakaś siła popycha mnie do "zaopatrzenia" się w tę... ekhm grę


Mnie też coś ciągnie do tego. No, narazie niestety ni mam pieniędzy i możliwości kupienia. Spalił mi się odtwarzacz DVD. ;(

:pozdro: :wotr: :narka:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Jupiter 
Student



Joined: 14 Apr 2007
Posts: 41
Posted: 03-06-2007, 19:40   

Ciekaw czy ta yyy "gra" jest regionalizowana i czy pójdzie na polskich DVD Playerach
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 05-06-2007, 14:09   

No Panie i Panowie... właśnie w tej chwili "Lara Croft Tomb RAider: the Action Adventure" jest na poczcie... gdzieś w Australii... no, ale lepiej tak niż wcale! :) Kosztowała mnie hoho.. i jeszcze więcej (sama przesyłka to bagatela 17$) :( Niedługo dam Wam znać czy działa na odtwarzaczu firmy Manta :-P
_________________
 
 
 
Jupiter 
Student



Joined: 14 Apr 2007
Posts: 41
Posted: 16-06-2007, 15:08   

Rob3rt wrote:
Niedługo dam Wam znać czy działa na odtwarzaczu firmy Manta :-P

Trzymam Cię za słowo i czekam z niecierpliwością.
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 18-06-2007, 10:20   

Hej! Dawno mnie tu nie było i już śpieszę z informacją :)

Tak więc (wiem wiem - nie rozpoczyna tak się zdania :) )... "Tomb Raider: the Action Adventure" oznaczony symbolem UK działa na odtwarzaczu "Manta Emperor 4" !!!
A jak się prezentuje sama gra? Może zacznę od pudełka :) jest ładne, typu DVD i idealnie komponuje się na półce z innymi grami :P . No, może nie idealnie - bo strasznie kolorowy jest brzeg... a w środku znajduje się mała karteczka z... czymś tam o Eidos :)

A jak wygląda rozgrywka? Menu to:
"New game", "Load game" - z tą różnicą, że nie wgrywamy saveów, a passwordy, oraz "Help".
Gra podzielona jest na trzy "akty", te z kolei są na 8 plansz - przejście każdej z nich nie zajmuje dłużej niż 5 minut, a w każdej naciskamy maksymalnie 10 razy jakiś przycisk. Rozgrywka jest nudna, bowiem "grając" w TRtAA odnosi się wrażenie, jak by się obserwowało monitor kolegi - który gra w Angel of Darkness... :/

Grę ukończyłem w 2,5 godziny... po czym na drugi dzień zagrałem jeszcze raz - tylko po to by zebrać wszystkie punkty (czyli jak najdłuższą drogą) i spisać sobie PASSWORDY...

W przyszłości raczej nie będę jeszcze raz przechodzić tej gry... Szczerze... to myślałem, że będzie to o lepiej wykonane...Bo w sumie to było jak oglądanie wideo solucji z Angel of Darkness, tyle, że skróconej... bardzo skróconej...

Macie jakieś pytania w związku z tą grą?
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 18-06-2007, 10:25   

Tak na marginesie - odtwarzacze Manty (nie tylko Emperor) nie posiadają blokady regionalnej, tak więc nie ma problemów z odtwarzaniem DVD zza oceanu :p

Poza tym, Wielka Brytania to Region 2, czyli taki sam jak w Polsce, więc działać powinno tak czy siak :D


Tyle w kwestii offtopu.


Co do gry - grałem w w demo i już wtedy jasne było, że to chała ;)
_________________
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 18-06-2007, 10:29   

K@t wrote:
Co do gry - grałem w w demo i już wtedy jasne było, że to chała ;)

A skąd miałeś demo ?
_________________
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 18-06-2007, 10:32   

TR AA w ogóle mnie nie zainteresowało. W ogóle nie wiem czemu oprócz nabicia kieszeni Eidosowi miała służyć ta gra. Mnie to byłoby poprostu szkoda kasy na taki badziew. No a jak teraz przeczytałam posta Rob3rta to już całkowicie upewniłam się co do tego że miałam rację. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 18-06-2007, 10:33   

Quote:
A skąd miałeś demo ?


Jakiś czas temu było dostępne w necie :) Nawet gdzieś w tym temacie chyba są linki.
_________________
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 18-06-2007, 10:46   

Asyenna wrote:
Mnie to byłoby poprostu szkoda kasy na taki badziew. No a jak teraz przeczytałam posta Rob3rta to już całkowicie upewniłam się co do tego że miałam rację. :)

Zgadza się... po prostu jeśli chce się dobrą rozrywkę, kupuje się "zwykłą" grę, a jeśli "kolekcjonuje" się wszystko co związane z Larą to trudno odmówić sobie przyjemności posiadania kolejnego przedmiotu :P

K@t wrote:
Jakiś czas temu było dostępne w necie :) Nawet gdzieś w tym temacie chyba są linki.

Eee... myślałem, że "gdzieś, kiedyś" było na płytce - wersje netowe mnie nie interesują :P
_________________
 
 
 
Jupiter 
Student



Joined: 14 Apr 2007
Posts: 41
Posted: 18-06-2007, 13:22   

Mimo waszych kiepskich opinii mam chętkę ją wypróbować, zwłaszcza dlatego że zadziała na moim odtwarzaczu
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 18-06-2007, 14:06   

Jupiter wrote:
Mimo waszych kiepskich opinii mam chętkę ją wypróbować, zwłaszcza dlatego że zadziała na moim odtwarzaczu

To zupełnie jak ja :) Przecież mimo wszystko importowałem sobie tą gierkę :D

A i jeszcze dodam - o ile początek gry jest dobrze odzwierciedlony (aż do momentu przeszukiwania grobowców) to potem gra jest strasznie okrojona w porównaniu do the Angel of Darkness...
_________________
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 18-06-2007, 23:10   

Jeśli ktoś chce wypróbować grę bez kupowania -> http://laracroft.pl/1006.htm (news z 7 października), link do dema powinien być wciąż aktualny.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo