FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Problemy, pytania, porady
Author Message
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 02-08-2012, 20:25   

Sorry za 3 posty pod rząd, ale mam cholernie wkurzający problem z grą The Sims 3 -.-' Już mam go od roku i nie wiem co zrobić. W tej chwili aktywną rodziną jest Simka mojej siostry, gdy próbuję przełączyć na moją Simkę wszystkie paski menu na mapie znikają i... nic. Tak już zostaje, nic się nie wczytuje, a ja nie mogę grać moją Simką... Z innymi Simami nie ma takich problemów. Czy ktoś też miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 13-08-2012, 11:43   

Dziś jak się skończyła instalacja pewnej gry, chcąc wyciągnąć płytę z napędu DVD w laptopie odpadło mi takie czarne okrągłe coś co blokuje płyty jak się je wkłada. Normalnie da się je włożyć spowrotem ale jak laptop czyta płyte to słychać jakieś głośne szurana i inne odgłosy. czy yo coś poważnego, może się od tego płyta/laptop zepsuć?
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 13-08-2012, 18:59   

Zedytujcie/połączcie. Już działa, trzeba było mocno to włożyć :D
 
 
Judas 
Student



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 62
Posted: 20-08-2012, 09:22   

Hej. Pilnie potrzebuję pomocy. Obraz w moim laptopie jest do góry nogami! :D Podczas gry w TR2 coś wcisłem, bo nie mam jeszcze obcykanej klawiatury i to się stało. Jak mam to naprawić?? Pomocy.
_________________

 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 20-08-2012, 12:45   

Pewnie jakiś skrót klawiszowy karty graficznej, np ctrl + shift + strzałki, czy coś takiego ;p Próbuj kombinacje z ctrl, altem i shiftem, chociaż pewnie sobie już z tym poradziłeś ;) Dobrze jest sobie te skróty wyłączyć, bo mogą strasznie przeszkadzać w graniu :D
_________________
 
 
 
Judas 
Student



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 62
Posted: 20-08-2012, 14:47   

Dzięki Madziula. :) Pomógł skrót Alt + Ctrl + strzałki ;p
_________________

 
 
Judas 
Student



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 62
Posted: 20-08-2012, 15:11   

A jak wyłączyć skróty klawiszowe? Tak, tak - jestem ciemny w tych sprawach ;p
_________________

 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 20-08-2012, 21:11   

Z tego co wiem, to te skróty zależą od karty graficznej. Ogólnie musisz wejść w ustawienia karty i tam szukać tych skrótów. Ustawienia prawdopodobnie znajdziesz w panelu sterowania (tak miałam przy nvidii geforce), ale np na laptopie (ati radeon) mam tylko skrót w menu start. Najlepiej wygooglować sobie w zależności od tego jaką masz kartę graficzną ;)
_________________
 
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 24-09-2012, 20:47   

Mam problem z paskudnym wirusem. Ściągnął mi się jakieś 3 dni temu, kiedy próbowałem obejrzeć w necie nowy odcinek Doctor Who. Od tego czasu co chwilę wyskakuje mi taka informacja

Przeskanowałem dokładnie kompa avastem i Nortonem, usuwałem cookies. Nic nie dało.
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 02-11-2012, 12:54   

Chcę zagrać w Multiplayer w Assassin's Creed Revelations, ale nie mogę bo mnie cały czas rozłącza i pojawia się napis, że jakiś PunkBuster czy coś mi nie pozwala grać... W jaki sposób mam pograć w multiplayer? -.-
P.S. Gram na PC.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 02-11-2012, 14:16   

Birko, przy tym samym problemie mnie pozostało tylko odinstalować Assassin's Creed Revelations, przy tym także PunkBuster'a (zagnieżdża się gdzieś w systemie, przez Odinstaluj programy dało się go chyba usunąć), i 'naprawić problemy' w rejestrze przez CCleaner. Spróbuj, może u Ciebie też zadziała. ;-)
  
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 02-11-2012, 14:17   

Sorry za 2 posty pod rząd, ale to jest komunikat jaki dostaję:

Quote:
Program PunkBuster usunął cię z serwera
PunkBuster kicked player 'Ania1991' (for 0 minutes)...
RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe


Adamaru, co to jest ten PunkBuster? Czy to jakiś wirus?
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 02-11-2012, 14:21   

Quote:
Czy to jakiś wirus?


Nie jestem do końca pewien, ale chyba jakieś 'ukryte' zabezpieczenie Ubi przed oszustami? :P Być może masz uruchomiony w tle jakiś program/usługę, która koliduje z PunkBusterem wywołując u niego reakcję 'wykopania' Cię z serwera. (klik)
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 02-11-2012, 14:57   

Adamaru, u mnie w 'Odinstaluj programy' nie ma PunkBuster... No cóż, chyba po prostu dam sobie spokój z Multiplayerem :p Mam grę od roku i dzisiaj chciałam po raz pierwszy spróbować, no ale jak widać granie w Multi nie jest mi przeznaczone :D
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 02-11-2012, 15:17   

Spróbuj jeszcze zainstalować PunkBustera z płyty AC:R (powinien być w folderze Support). Taka jakby 'aktualizacja' PB.
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 22-11-2012, 22:24   

Mógłby mi ktoś polecić jakieś ciekawe gry na PC, w które mogłabym grać na padzie? Najlepiej coś klimatem zbliżonego do TR, chociaż niekoniecznie :P
_________________
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 29-11-2012, 17:45   

Just Cause, Assasins Creed i pewnie masa innych, o których nie słyszałem ;)
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Jan
[Deleted]

Posted: 20-12-2012, 09:45   

Ziomale!

Jo byde niedługo naprawiać kompa, to wystarczy jak podam mu parametry techniczne AoDa by usprawnić mój stary gruchot sprzed lat?

No właśnie... Czy jednostka centralna może przyjąć każdy procesor i każdą kartę? Czy ino mam być wierny prawdziwej LARCE i skończyć przygodę na batelce z Eckhardtem :D
 
 
ADR 
Podróżnik


Joined: 14 Oct 2006
Posts: 354
Posted: 20-12-2012, 13:50   

Myślę że wystarczy jak mu podasz parametry techniczne AoD'a ... Oczywiście głowy uciąć nie dam ale myślę że będzie ok. Ah no i oczywiście wierność prawdziwej Larce jak najbardziej wskazana :)
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 28-12-2012, 23:30   

Ostatnio Windows Media Player wykrywa mi różne dziwne sprzęty/komputery mimo że nic nie jest podłączone np. MAGDA-HP, ASS-BUD-Komputer reszty nie pamiętam ( i czy jakieś inne były). Czy mam zacząć się martwić? Czy jest to bezpieczne?
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 23-02-2013, 12:30   

Powiem tak, sam jestem dziś sobą zdziwiony. Generalnie lubię zioła, medycynę ludową aczkolwiek z niektórych jej metod się śmiałem i do łba by mi nie przyszło stosować tego do współczesnej elektroniki - a jednak.....
Zdechła mi dziś moja piękna karta gf 8800. (dobra dziś to złom ale w 2007 to było coś, zapłąciłem za to mase forsy wtedy). I co, szperając znalazłem właśnie poradę z gatunku medycyny ludowej. Wsadziłem kartę do nagrzanego pieca na przysłowiowe trzy zdrowaśki, złożyłem założyłem chłodzenie i co? DZIAŁA.
http://www.youtube.com/watch?v=9U_FBhacMXc
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 03-03-2013, 19:40   

Słyszałam o tej metodzie. Spaja z powrotem przerwane połączenia w karcie, dlatego działa. Warto sprawdzić, kiedy już nic innego nie pozostaje ;)
_________________
; p ; >>
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 15-07-2013, 19:20   

Jezu, ludzie, szukając gry w wyszukiwarce Steam zapytało mnie o datę urodzenia, a ja przez przypadek kliklam zielony przycisk, a domyślnie był wybrany bodajże 2013 rok.... i teraz nie mogę niczego przeglądać, bo wywala komunikat "Bardzo nam przykro, ale obecnie nie możesz oglądać tych materiałów." Jak mam to teraz zresetować? Ratunku :D
_________________
 
 
 
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 15-07-2013, 20:29   

@Madziula, usuń ciasteczka :) Np. w Firefoksie najszybciej zrobisz to naciskając równocześnie crtl+shift+delete, zaznacz tylko ciasteczka, klikasz wyczyść i gotowe :D
_________________

 
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 15-07-2013, 22:05   

Tyle to ja wiem, tylko że ja to zrobiłam w przeglądarce wbudowanej w Steama, a nie wiem gdzie ona zapisuje ciasteczka... Ale problem można powiedzieć że sam się rozwiązał, bo przed chwilą Steam ponownie zapytał mnie o datę urodzenia i tym razem wpisałam dobrą :D
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo