FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Trilogy
Author Message
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 27-03-2011, 17:18   

Tomb Raider Trilogy zawiera sporo bugów. W Legendzie musiałam zabić Larę, by wczytała mi się winda w Anglii ;) . Nie zaliczało mi trofeum za wysadzenie dwóch przeciwników, samej jadąc na motocyklu (wskoczyło za trzecim razem).
W Anniversary za to sporo glitchy z trofeami. Nie wiem po co jest wybór poziomu trudności na samym początku gry, skoro gra robi i tak co chce. Pomimo wybrania trudnego poziomu trudności, trofeum po ukończeniu gry, na tym właśnie poziomie, nie wyskoczyło. Ponadto, przechodząc dany level w statystykach pojawiał się poprzedni, co skutkowało brakiem trofeów za QTE (aby trofeum zostało zaliczone trzeba było powtarzać cały level). Po tylu bugach zastanawiam się, czy w ogóle otrzymam trofeum po powtórzeniu każdego poziomu na hardzie, czy nie lepiej wywalić save'y (na pendrive'a) i przejść grę ponownie :/

Ktoś jeszcze ma takie cyrki z trylogią? :D
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 27-03-2011, 19:48   

W Anniversary nie miałem większych błędów, nie licząc znikających broni po przypadkowej śmierci i wczytaniu checkpointa w Natla's Mines.

W Legendzie z kolei miałem problem z pokonaniem ostatniego bossa na hardzie - trafiłem na buga (dość popularnego, z tego co wyczytałem) powodującego, że Lara zabija się sama przy korzystaniu z Excalibura. Myślałem, że mnie trafi przy drugiej godzinie powtarzania jednego i tego samego, ale ostatecznie platyna wpadła.

Teraz mielę TRU, bo na Time Traile w TRA nie mam siły.
_________________
 
 
Fanku87 
Nowicjusz



Joined: 29 Mar 2011
Posts: 2
Location: Częstochowa
Posted: 29-03-2011, 15:54   

Witam,

Ja już kiedyś się tutaj wypowiadałem, ale było to tak dawno, że teraz nie potrafię sobie przypomnieć swojego loginu... także zarejestrowałem się od nowa ;)

Tomb Raider Trilogy przyszło do mnie wczoraj. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie grałem w Legend w trybie next gen także tym bardziej moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne (faktycznie niektóre tekstury są rozmazane, najwięcej niedociągnięć widać w czasie cut scenek, ale wciąż gra wygląda lepiej niż na PS2) Szczerze mówiąc to najbardziej jestem zadowolony... z Underworld! Wczoraj udało mi się dojść do Tajlandii i niezmiernie ucieszyłem się, gdy nie uświadczyłem tej czarnej "kreski" przechodzącej przez pół ekranu (posiadacze PS3 powinni wiedzieć o co chodzi) Naprawdę nie spodziewałem się, że akurat to zostanie poprawione (żaden bug, można to nazwać "kosmetycznym niedociągnięciem") Ogólnie odniosłem też wrażenie, że ruchy Lary stały się nieco płynniejsze (pamiętam np, że animacja drastycznie spadała podczas morskiej eksploracji, teraz mam wrażenie, że Lara strasznie zasuwa ;) )
Także jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Tym bardziej, że jakiś czas temu musiałem oddać swoje PS2 a na moim kompie nie da się grać w żadne gry...
A teraz mam wszystkie Tomb Raidery nowej generacji na jednej płycie :)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 29-03-2011, 16:47   

No masz Ty chłopie szczescie, ze póki co nie udalo sie wysledzic Twojego pierwszego nicka :p Bo inaczej byłby ban i przymus pisania ze starego :P

Fragment punktu I.3 z Regulaminu Forum WoTR:

Quote:
(...) Każdy z Użytkowników może mieć maksymalnie jedno konto.
_________________
 
 
Fanku87 
Nowicjusz



Joined: 29 Mar 2011
Posts: 2
Location: Częstochowa
Posted: 29-03-2011, 17:12   

A może wcale mnie tu jeszcze nie było? :P Sprawdziłem wszystkie możliwe nicki i żaden nie pasuje (hasła zawsze używam tego samego) Także nie wiem... możliwe, że pomyliłem fora ;)

Jeśli jednak uda się znaleźć moje stare konto to mnie wszystko jedno z którego będę pisać.
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 29-03-2011, 17:19   

K@t wrote:
trafiłem na buga (dość popularnego, z tego co wyczytałem) powodującego, że Lara zabija się sama przy korzystaniu z Excalibura. Myślałem, że mnie trafi przy drugiej godzinie powtarzania jednego i tego samego, ale ostatecznie platyna wpadła.


Ja z takim bugiem spotkałem się już w wersji na PS2 ;)
Trilogy na pewno bym kupił gdyby zawierał Lara's Shadow oraz Beneath the Ashes. A tak to moim zdaniem strata pieniędzy...
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 10-04-2011, 18:40   

Jestem w trakcie zwiedzania wraz z Larą wyspy Jan Mayen. Musze przyznać, że kamera w tej wersji jest przeokropna. Tak tragicznie na xboxie 360 nie było. Ba, tam w ogóle nie miałam z kamerą problemów! Po kilkunastu minutach boli mnie głowa, a ból jest tak dokuczliwy, że wyłączam grę :/

Na tę chwilę, nie spotkałam się z żadnymi glitchami związanymi z trofeami :) .
_________________
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 27-05-2011, 19:31   

Czy trilogy wyjdzie kiedykolwiek na PC?
Niestety nie mam konsoli, a chciałbym pograć w lepszej jakości, no i z tymi dodatkami, bo są w trilogy dodatki prawda?
Przepraszam za taki krótki post.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 27-05-2011, 19:37   

Nie, nie wyjdzie. Trilogy to zremasterowane wersje gier z PS2, które normalnie nie działałby na większości konsol PS3. Wydawanie czegoś takiego na PC nie ma sensu.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo