FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR Underworld - wydanie polskie
Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-04-2009, 11:39   

Quote:
Ale Cenega dziwacznie rozumie specjalne wydania o czym już nie raz się przekonaliśmy.

Zależy jak na to patrzeć :p Premium Games jest dość fajnym i ładnym wydaniem dla kogoś, kto TRU jeszcze nie ma. Inna sprawa to błędne informacje na pudełku.
_________________
 
 
lukisr 
Nowicjusz


Joined: 26 Apr 2009
Posts: 2
Posted: 26-04-2009, 12:43   

Games for Windows to seria, w której można m.in. zdobywać punkty na konto Live (jeśli się takowe posiada) za osiągnięcia zdobyte podczas gry SP lub MP, w przypadku TR:U tylko SP :) Oczywiście jeśli gra jest MP to można grać online z graczami z całego świata :)
 
 
Olamagato 
Nowicjusz


Joined: 17 Aug 2009
Posts: 20
Location: inąd
Posted: 22-08-2009, 13:39   

Heh, jak widzę nic się od czasów Legendy (i wcześniej) nie zmieniło...
Cenega jak kopała wydania, tak dalej to robi - tyle, że z coraz gorszym efektem. Mnie nauczyło to tyle, że nie daję fajfusom zarobić. Albo kupuję poza Polską, albo jeżeli mi szczególnie zależy na polskiej wersji, to czekam cierpliwie, aż wydadzą grę w taniej serii, która jest porządnie spatchowana i pozbawiona wszelkich śmieciowych pomyłek.
Tak kupiłem Legendę i tak samo Anniversary. A, że nie mogłem odkrywać zagadek wcześniej tak jak "testerzy gry PC" kupujący zawsze premierówki, to jakoś próbuję olewać.

A co do różnic między Cenegą, a CDP, to jest taka, że w CDP jak tłocznia lub producent coś spierniczy, to potrafią mu powiedzieć "Sorry cieniasy - zawaliliście, premiery nie będzie, nasza i wasza strata", a w Cenedze uśmiechają się nawet jak im w oczy plują i wydają każde g... jakie ktoś z im łaskawie podeśle.
Tak więc kupując tylko dobrze poprawione wtórniki przyczyniam się powoli do bankructwa Cenegi dzięki czemu na rynku pozostaną tylko Ci, którzy potrafią się postawić. W końcu jak się sami nie zaczniemy szanować, to tym bardziej nie zrobią tego obcy.
_________________
Jeżeli możesz kierować poczynaniami inteligentnej, wysportowanej i pięknej dziewczyny z arystokratycznej rodziny, mającej cel w życiu, ciekawą robotę, kupę kasy i fantastyczną figurę, to nie może to być prawda. To musi być Tomb Raider... :)
 
 
genowefapigwa 
Nowicjusz


Joined: 18 Oct 2008
Posts: 7
Posted: 17-10-2009, 23:36   

Czytałam wcześniej, że na xbox`a nie ma polskiej wersji językowej, a czy coś się w tym względzie obecnie zmieniło lub zmieni, bo zawsze grałam na PC a teraz zakupiłam 360 i taka przykra niespodzianka. Jeżeli jednak nie ma i nie będzie polskiej wersji na xboxa to czy są na forum tłumaczenia filmików?
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 17-10-2009, 23:49   

Wszystkie filmiki z polskimi napisami są na moim profilu na YouTube: http://www.youtube.com/madziulka1391
_________________
 
 
 
genowefapigwa 
Nowicjusz


Joined: 18 Oct 2008
Posts: 7
Posted: 18-10-2009, 09:57   

Dzięki, przyda się, żeby wiedzieć o co chodzi.
 
 
siwek509 
Praktykant



Joined: 25 May 2007
Posts: 173
Location: włocławek
Posted: 21-11-2010, 19:41   

W styczniu 2011 do sklepów trafi kolejna reedycja TR:U
Tym razem gracze dostaną wydanie z "pomarańczowej kolekcji klasyki"
http://www.cenega.pl/kata...?Typ=zapowiedzi
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 02-12-2010, 20:24   TRU: Exlusive Xbox 360

BŁAGAM O POMOC! JAK DOSTAĆ TRU EXCLUSIVE NA XBOXA 360? DODATKI NIE DAJĄ MI SPAĆ :...(

[ Komentarz dodany przez: Integral: 02-12-2010, 21:16 ]
JAK NIE DAJĄ CI SPAĆ, SKORO JESZCZE ICH NIE MASZ :(
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 02-12-2010, 20:33   

Dodatki można dostać i tylko i wyłącznie poprzez kupienie ich w Xbox Live Marketplace i ściągnięcie na HDD konsoli.

Nie pisz z capsem, bo w forumowej netykiecie nie kojarzy się to dobrze ;-) .
_________________
 
 
K.C.T.R 
Nowicjusz


Joined: 11 Oct 2009
Posts: 29
Posted: 14-01-2011, 14:41   

Quote:
W styczniu 2011 do sklepów trafi kolejna reedycja TR:U
Tym razem gracze dostaną wydanie z "pomarańczowej kolekcji klasyki"

Dokładnie 28 stycznia. Gra w polskiej wersji językowej, za 30 zł : )
 
 
MackaN 
Student


Joined: 21 Nov 2009
Posts: 77
Posted: 16-01-2011, 14:33   

Mam pytanie. Czy w Underworld jest zachowywanie w dowolnym momencie, tylko ja nie umiem go włączyć (bo po wczytaniu zapisanej gry, i tak cofa mnie do checkpointa z przed tego zapisu) jak mówią niektóre recenzje, czy to wyssana z palca bzdura i savy działają na PC tak samo jak w Legend czy Aniversary?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 16-01-2011, 14:56   

Savy w całej trylogii Crystalsów działają tak samo - czyli w oparciu o checkpointy. Można wykonać ręcznego save'a, ale zapis gry i tak cofnie nas do ostatnio zaliczonego checkpointa. Savy w dowolnym momencie gry są mozliwe tylko w TR1-6.
_________________
 
 
Greg90 
Nowicjusz


Joined: 10 Jan 2011
Posts: 3
Posted: 18-01-2011, 10:30   

Witam! Mam wielką prośbę dla was. Czy mógłby ktoś podesłać mi linki, lub same pliki z polskimi okładkami dvd(przód, tył) Legendy, Anniversary oraz Underworld? Wszędzie znajduję tylko angielskie wydania. Posiadam TR-y z serii Premium Games lecz chciałbym mieć je na półce w premierowych okładkach :D Gdyby ktoś miał by czas i zrobił skany to prosiłbym w wyższej rozdzielczości żeby literki się nie zlewały :) :pozdro:
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 15-06-2011, 21:10   

Nie wiem czy piszę w odpowiednim temacie, ale nie znalazłem odpowiedniego.
Kupiłem Underworld w pomarańczowej wersji.
Muszę powiedzieć, że mi się podoba tym bardziej, że kupiłem to za dwie dyszki.
Instrukcja jest bardzo fajna, rozkładana. Jedyne co mi przeszkadza w tej wersji to ten durny napis "Games for Windows" na górze i ogólnie mimo wszystko małe pudełko. :pozdro:
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 15-06-2011, 21:51   

Napis "Games for Windows" to nie wina tego akurat wydania, bo wygląda tak nawet premierowe.

http://www.pwned.com/game..._Underworld.jpg
_________________

 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 16-06-2011, 12:23   

Dodam jeszcze, że gra chyba nie ma pachy, bo jest pełno bugów.
Czasami przez to nie można grać!
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 16-06-2011, 20:27   

W przypadku wersji XBOX 360 jest patch dołączany do DLC - niestety ma wadę - usuwa kody z gry, ale większość bugów się usuwa... Ale na inne platformy niestety nie ma żadnej poprawki...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 17-06-2011, 08:35   

Na PC jest patch:
http://www.laracroft.pl/download.htm#patche
_________________
 
 
 
maklo9 
Nowicjusz


Joined: 21 Jun 2011
Posts: 2
Posted: 21-06-2011, 12:54   

Ja mam inny problem, kupilem gre z pomaranczowej klasyki, gralem chwile ale kiedy zainstalowalem patcha z waszego portalu to mam taki blad:

Wrong disc inserted.
Please insert the original "Tomb Raider: Underworld" CD/DVD.
Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=wrongdisc for further, more detailed information.

Na razie czekam na odpowiedz od cenegi, ktora ma nadejsc w przeciagu 5 dni, zainstalowalem nawet ten program securom diagnostic tool, cos sprawdzal, cos sciagnal ale to nic nie dalo bo gra nadal nie dziala.

Gdzies przeczytalem ze jesli chodzi o TR: Legend pomoglo sciagniecie pliku exe nie zabezpieczonego securom, ale w takim razie po co mi bylo kupowac oryginal ? Myslalem ze jak kupie original problemow z gra nie bedzie, a jednak sa. Dzieje sie to tylko bo zainstalowaniu tego cholernego patcha, ale granie bez patcha chyba nie ma sensu bo gra ma podobno mase bugow.

Mial z was ktos taki problem jak tu opisuje ?
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 21-06-2011, 13:12   

Patch na stronie przeznaczony jest do premierowej wersji gry. Nie wiem, czy ta z Pomarańczowej Kolekcji nie jest już czasem na najnowszych aktualizacjach - w takim wypadku instalacja patchy może ostro namieszać. Zainstaluj grę jeszcze raz, bez patcha.

Sam przechodziłem TRU beż żadnych patchy i na większe bugi się nie natknąłem. A już na pewno nie na takie, przez która gra miałaby być bez sensu.
_________________
 
 
maklo9 
Nowicjusz


Joined: 21 Jun 2011
Posts: 2
Posted: 21-06-2011, 13:22   

a jak moge sprawdzic jaka to wersja gry, w legend chyba pisalo na ekranie tytulowym, natomiast tu to nie wiem gdzie to jest ?

Połączone

ok teraz jak wlaczylem pomoc z plytki z tym tru, to pisze ze to wersja 1.1, wiec chyba problem rozwiazany

[ Komentarz dodany przez: K@t: 21-06-2011, 13:36 ]
Przyjemnej gry w takim razie. Edytujemy posty ;-)

zobaczymy tylko czy sie grac da, bo troche mi sie cielo poprzednio, mam leciwy sprzet, p4 mobile 1.8@2.4 1 gb ram gf 7300gt 256 ddr3, gre kupilem z mysla o przyszlym konfigu no ale zobaczymy, szkoda ze tomb raider dopiero za nie cale 2 lata bo gra zapowiada sie znakomicie:(
 
 
KristoforoH 
Nowicjusz


Joined: 27 Jun 2015
Posts: 3
Posted: 27-06-2015, 10:03   

Wiem, że to stary temat, ale chciałbym się tutaj z mojego miejsca zapytać, czy ktoś uprzejmy mógłby udostępnić plik lokalizacyjny z wersji polskiej? Wcale nie trzeba wysyłać całego bigfile.000 ani patch.000, wystarczy otworzyć jeden z nich programem UnpackTRU i wyeksportować z niego plik 7CD333D3.txt. Mam wersję Steam, a ta "platforma" nie udostępnia języka polskiego :(
 
 
Olamagato 
Nowicjusz


Joined: 17 Aug 2009
Posts: 20
Location: inąd
Posted: 28-06-2015, 14:23   

KristoforoH wrote:
Wcale nie trzeba wysyłać całego bigfile.000 ani patch.000, wystarczy otworzyć jeden z nich programem UnpackTRU

Jak podasz skąd wykombinować tego UnpackTRU (działający link?), albo mi go prześlesz mailem zapakowanego w jakieś zaszyfrowane archiwum ze zmienionym rozszerzeniem (żeby jakieś antyspamy i antywiry nie usunęły załącznika) na adres mój_nick at op.pl, to Ci wypakuję ten plik. Przesyłanie całych 2GB na jakiś serwer zajęłoby mi za dużo czasu.
_________________
Jeżeli możesz kierować poczynaniami inteligentnej, wysportowanej i pięknej dziewczyny z arystokratycznej rodziny, mającej cel w życiu, ciekawą robotę, kupę kasy i fantastyczną figurę, to nie może to być prawda. To musi być Tomb Raider... :)
 
 
KristoforoH 
Nowicjusz


Joined: 27 Jun 2015
Posts: 3
Posted: 28-06-2015, 16:05   

UnpackTRU można wziąć stąd: http://www.volny.cz/pavli...packTRU3.96.zip
Prosty w użyciu, rozpakowujesz, wybierasz w GUI plik do otworzenia (Bez aktualizacji bigfile.000, a z patchem patch.000), wpisujesz w "hashcode filter" numer "7CD333D3" i wypakowujesz to co Ci wyjdzie, angielski plik u mnie to dokładnie 105kb. Jeślibyś mi pomógł, to byłbym Ci bardzo zobowiązany. :)
 
 
Olamagato 
Nowicjusz


Joined: 17 Aug 2009
Posts: 20
Location: inąd
Posted: 28-06-2015, 19:31   

KristoforoH wrote:
(Bez aktualizacji bigfile.000, a z patchem patch.000), wpisujesz w "hashcode filter" numer "7CD333D3" i wypakowujesz to co Ci wyjdzie, angielski plik u mnie to dokładnie 105kb.

Polski jest większy bo ma 128KB i ma inny hashcode:
http://www.mediafire.com/...CC33584E_10.txt
Znalazłem go w patch.000
_________________
Jeżeli możesz kierować poczynaniami inteligentnej, wysportowanej i pięknej dziewczyny z arystokratycznej rodziny, mającej cel w życiu, ciekawą robotę, kupę kasy i fantastyczną figurę, to nie może to być prawda. To musi być Tomb Raider... :)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo