FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Wszyscy o wszystkim #2
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 02-01-2007, 14:38   Wszyscy o wszystkim #2

Druga część tematu "wszyscy o wszystkim".

Link do części pierwszej: http://www.tombraiderforu...topic.php?t=207

I mała prośba, chociaż wątpię zeby ktoś o tym pamiętał tyle czasu - kiedy temat osiąga 50 stronę (1250 postów), zakładajcie jego kolejną część i przenoście się właśnie do niej.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 11-01-2007, 21:12   

Witam wszystkich których znam :> i których jeszcze nie znam.
Wkońcu postanowiłem się zarejestrowac. Jak by nie było lepiej późno niż wcale xD .
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 11-01-2007, 21:13   

Cześć joker, co tak długo? :D

Masz już w końcu te fotki z Beskidów? :690:
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 11-01-2007, 21:19   

My god na śmierc zapomniałem :aaa: a skaner znowu u kolegi się kurzy.
Muszę wrócic na dawne obroty ;)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 11-01-2007, 21:28   

Heja Joker, tu Syntia ;-) Miło Cię widziec.

K@t
Myślę, że Joker bardziej będzie kojarzyć Sytnie * :D
_________________
; p ; >>
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 16-01-2007, 16:45   

hello :) Syntia. Zauwazylem ze masz innego nicka bo poznałem Twoje prace w galerii.

K@t -> o co ci chodzi :-P

Grindy -> dzis powinnienem miec skaner to zapodam fotki ale jak nie to najwyzej zrobie zdjęcia zdjęciom :)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 16-01-2007, 17:33   

joker wrote:
hello :) Syntia. Zauwazylem ze masz innego nicka bo poznałem Twoje prace w galerii.

Wow, po czym to się stałam rozpoznawalna :D Swoją drogą długa droga, przez Syntię do Catwoman i dopiero wtedy Integral... ;-)

Kochanie wolę Syntai, brzmi bardziej orientalnie :p

K@t
I tak lepszy jest poteflon :D

Integral
Tak, tak, ja Ciebie też :* :D
_________________
; p ; >>
  
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 16-01-2007, 22:19   

Ja tylko wspomne że w Factions jest koleś o imieniu Syntai i on jest pedofilem który molestował wiejskie dzieci (właściwie to nekromanta który je poświęcał by mieć sługi :p )
To taki bonus :p
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 16-01-2007, 22:29   

Masz już Factions? :aaa:

WOW, jeszcze nawet nie graliśmy, kiedy się w końcu zmawiamy? :P
_________________
Miow.
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 16-01-2007, 22:33   

Kochana,ja mam już nightfalla i biegam moim cudownym derwiszem z kosą po pustyni odcinając różne główki xD
Narazie męcze zabójce,wygląda jakby potencjału nie miał ale wydaje mi sie że to taka przykrywka,że nikt nim nie gra bo nei wie co tak naprawde robi :p (Tak samo jak mesmer,który jest potęzny w dobrych rękach)
_________________
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 17-01-2007, 13:37   

Nie znalazlam odpowiedniejszego topicu wiec daje tutaj :D
http://pavel.piasta.pl/trash/gra.php
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 17-01-2007, 19:13   


Oto dowód że do rozwiązania w 15 minut :) Bo tyle mi to zajeło :)
JAK? Ano - jest metoda.
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 17-01-2007, 20:39   

Dawno to robiłem,3 minuty za drugim podejsciem (za pierwszym coś sie zjebało i musiałem odświerzyć :| )
_________________
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 17-01-2007, 23:14   

Uch, dziwna rodzina. Nie mierzyłam czasu, ale kilka minut mi to zajęło :wink: Bardzo fajna gra.
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 17-01-2007, 23:46   

Bo to jest tak zwana rodzina "Integralnych" , mama bije tate,tata mame,mama z ojcem dzieci i dzieci z matką ojca :p
Ale ogólnie to nam sie dobrze żyje,jak na pogrzebowe standarty :p

Integral
Ty mi powiedz lepiej czyje to zwłoki na płocie, bo w tym stanie rozkładu nie rozpoznaję twarzy :p
_________________
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 20-01-2007, 16:58   

Integral -> Przenoszę tutaj rozmowę z sb, bo do dyskusji służy forum, a gdybym odpowiedział tam to zafloodowałbym chyba całego boxa :P

Wybacz, ale działalność w ramach custom leveli mnie zupełnie nie interesuje. Był to mocny punkt tej strony, jednak nie zmienia to faktu, że oficjalna strona powinna zajmować się oficjalną grą. A ta była jedynie siedliskiem customów, jeśli chodzi o rzeczy godne uwagi w ostatnich latach.

Szacunek? Ale ja przecież go jak najbardziej okazuję. Do TRPL w wersji 'starej', kiedy u władzy był Awe. Do tego później, jako do oficjalnej strony (nie strony w ogóle) szacunku brak. Do zbioru customów itp? Jasne, ale to nie o to tu chodzi. To nie TRPL poinformowało o aferze z AOD, to nie TRPL poinformowało o wybrakowanej Legendzie. Za to TRPL parafrazowało moje newsy (i zanim pomyślisz, że mówię o kimś konkretnym, zaznaczam, że NIE mówię) i stało się największą reklamą tr chronicles w internecie. A co się działo, że tak było "mnie szczególnie nie interesuje". Status oficjalnego serwisu to nie powód żeby nie można było krytykować strony, która w internecie głównie sobie leży i w zasadzie jest jedynie bazą customów. Nie wiem od kiedy byłaś na tamtym forum, w każdym razie to nie Ty byłaś brana pod uwagę jako kandydat do prowadzenia tej strony. Ja zrezygnowałem. Dlaczego? Dlatego jaki stan jest dzisiaj. Jak widać miałem rację :p

Jeszcze w kwestii szacunku... Jak już wspomniałem, przez ostatnie dwa miesiące kilka razy proponowałem zamieszczenie informacji o TRPL na stronie głownej WoTR. Jak widać, nie ma żadnej publikacji. Inne oznaki braku szacunku to pewnie to, że napisałem, że TRPL był swietny w swoim czasie, tak? Czy może fakt, że Ty i K@t jesteście moderatorami? Taaak, to z mojej strony wręcz zniewaga, bardzo przepraszam. Innym przykładem na to jaki szacunek mają do siebie strony wzajemnie pokazuje Twoje "Co się dzialo z wotrem przed upadkiem TRPL mnie szczególnie nie interesuje" (widzisz tu jakiś szacunek? Bo ja zerowy), Pedros zarejestrowany u nas jako dziewczyna i uparcie wciskający ten kit, Pedros jeżdżący po naszym forum na tamtym martwym forum, inne osoby zarejestrowane pod kilkoma nickami. Natomiast wspomniana już kwestia oświadczenia jest objawem braku szacunku zarówno do nas jak i do osób, które tą stronę odwiedzały, bo nie pozwala się im nawet dowiedzieć dlaczego nie działa. Krótko mówiąc, TRPL ma Cię w dupie, a Ty próbujesz ich na siłę bronić, chociaż nikt nawet nie zaatakował.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 20-01-2007, 17:04   

Nie będę się wtrącać do dyskusji, w końcu jestem tylko Maxem i niczym więcej, ale Macphisto .. po co ta ironia ?Skoro dysponujesz tyloma dowodami na wszystko i nic, to chyba nie musisz się niczego obawiać i tymże robić sobie tarczy do łapania za słówka ?
Wiem, że mój post jest niezrozumiały, ale liczę, że ktoś załapie :p


MACPHISTO
Nie łapię nikogo za słowka, przedstawiam po prostu swoje racje, nie zamierzam się kłocić, jeżeli ktoś uważa inaczej to jego prawo. A moim prawem jest wypowiedzenie się, do tego służy forum. Natomiast sama wypowiedź była po prostu za długa do sb, dlatego jest tutaj, napisałem to przecież :p
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 20-01-2007, 20:20   

Panie Macphisto czuje się niezwykle zaszczycona, że zechciałeś poświęcić mi [i innym korzeniami tryplowskimi] tak obszernego i wyczerpującego posta.
Przygniotłeś mnie dokumentacją i dowodami [wybacz felerne określenie], brawo, ale jaki to ma cel? Żeby udowodnić na forum Wotr, że Wotr jest wyżej jak TRPL? A udowadniaj co chcesz, zresztą tu nawet nie o to chodziło...

Co do tego szacunku jeszcze - dla Ciebie to jest "tylko baza customów", dla innych jest to dużo pracy. O newsach nie przegadam [bo i po co w sumie], ale skoro już sam dostrzegłeś jakieś coś na tryplu poza kilkoma giga na sieci to uszanuj chociaż to.

Mr Macphisto wrote:
Krótko mówiąc, TRPL ma Cię w dupie, a Ty próbujesz ich na siłę bronić, chociaż nikt nawet nie zaatakował.

A niech mnie ma, co to ma do rzeczy? Nie próbuję na siłę bronić, heh, nie tylko mnie jedną uderzyły Twoje słowa/opinie [jak powyżej bo się zacznie gadanie "co ja powiedziałem] po ogłoszeniu Wotru stroną oficjalną. Też pewnie trochę felernie wypadło, że akurat ja się odezwałam [szczególnie po tym, jak dostałam moda] ale jakoś nie czuję się w ten sposób zobowiązana, podobnie to, że "TRPL ma mnie w dupie" nie wpływa na moje zdanie. Jeśli broniąc Tryplu obrażam Wotr, cóż... Na pewno nie to mam na myśli.

Co do tego, że mnie to "szczególnie nie interesowało" to miała to być odpowiedź na Twoje nadinterpretacje mojego zdania w sb. Jeśli Cię tym uraziłam to wybacz, ale taka prawda, że na wotrze bywałam co prawda, ale nie wnikałam w samo "życie" strony czy forum.

No i czepiając się jeszcze tej "afery z AOD" - chodzi Ci o wybrakowane miejsca, bugi, wycięte lokacje itp, czy tak? No cóż, tu muszę zwrócić uwagę, że jako tamtejsza Syntia byłam jedną z pierwszych osób (jeśli nie pierwszą), które znalazły, przebadały i opisały braki w taodzie. A że artykuł na ten temat znalazłam najpierw na wotrze [już nie nikam, że wykorzystane zostały screeny mojego autorstwa, bo jakoś szczególnie mnie to nie ubodło], no cóż - tak samo TRPL miał dłuższy staż, bo autor szybciej miał host. Wierz mi, że prace do artykułu który się później na TRPL ukazał już od jakiegoś czasu trwały (pozdro Jola).
Chyba, że chodzi o coś innego w związku z Taodem, to zwracam honor. I żeby nie było, nie zabolało mnie to szczególnie, raczej zdziwiło, ze przytaczasz akurat taki argument i to w rozmowie ze mną.

No i last but not least, nie mam na celu zmieszanie Wotru z błotem [bla bla bla], do tutejszych pracujących także mam duży szacunek. Chyba end ode mnie...


MACPHISTO
W związku z AOD chodzi o dużego newsa, który potem został streszczony także na TRPL. Nie opis tych miejsc, a sam fakt ich odnalezienia i cała sprawa się za tym kryjąca. Twój artykuł powstał później. Screeny nie pamiętam skąd były, więc wlaczyć nie zamierzam, w każdym razie na pewno nie była to publikacja z żadnej strony. Z forum być może.

Quote:
ale skoro już sam dostrzegłeś jakieś coś na tryplu poza kilkoma giga na sieci to uszanuj chociaż to


Skoro już tak się wykłócasz to chociaż czytaj, please. Kilka razy mówiłem o moim szacunku, wyraźniej już się tego nie da podkreslić. Proponuję się przypatrzeć zarówno mojemu postowi jak i wpisom do sb.

Integral
Nie wykłócam się [też o tym pisałam, to tak odnośnie przypatrywania się], absurdalna rzecz.
Whatever już.

MACPHISTO
Mój błąd, miało być "wykłócanie" ;)
_________________
; p ; >>
 
 
Karakulum 
Student


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 36
Posted: 20-01-2007, 23:23   

"Pedros jeżdżący po naszym forum na tamtym martwym forum"

Licz się ze słowami Grzeko, bo to, że jesteś chamski i niesprawiedliwy w ocenianiu wiem ja i nie tylko ja, nie od dziś.


MACPHISTO
Ja wiem, że już nie mam jak Ci tego udowodnic, bo tamtego forum nie ma, ale w niejednym poście na to forum i osoby z niego korzystające najeżdżałeś w sposób mniej lub bardziej dyskretny. Nie mówię, że robiłeś jakieś niewiadomo co, stwierdzam fakt. Nie ma tu żadnej oceny.
 
 
Karakulum 
Student


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 36
Posted: 20-01-2007, 23:47   

Nie da sie edytować, więc pisze nowy post. Nawet jakbyś miał możliwość to i tak byś nic "nie udowodnił". Chyba nie bardzo wiesz, co znaczą te słowa. Każdy ma prawo skomentować czyjeś zachowanie, daną sytuację, jednak ty używając słów "Pedros jeździł po nad" nadszarpujesz swoją wiarygodność, podobnie z resztą jak Lepper, którego ciągle media pokazują jak sie wydziera i krzyczy, że Ci i tamci to złodzieje i bandyci. Zrozum, że stałeś się swojego czasu nadwyraz pyszny i tracisz szacunek do ludzi, którzy robili naprawdę żuro roboty, aby było to, co kiedyś było. A Tobie się nawet dupy nie chciało ruszyć, jak Karima przyjechała do Warszawy. Dobra styka, jak zwykle znajdziesz kolejne 10 "dowodów", które zrównają z ziemią to, co napisałem, pozdr.

P.S. Szkoda, że ów pysznością zaraziłeś też Cezara, szkoda...


MACPHISTO
Tak się składa Pedrosie, że nie było mnie wtedy w Warszawie, a relację mamy o wiele większą niż TRPL (jeszcze raz podziękowania dla osób, które się tym zajęły). Jak już mówiłem, szacunek mam do tych osób, które na niego zasługują. A jedyną osobą, którą porównałbym do Leppera jest... no zgadnij :p
 
 
Karakulum 
Student


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 36
Posted: 20-01-2007, 23:57   

Jeśli mam być szczery to największą relację z wizyty Karimy, to mam ja na swoim komputerze :)


MACPHISTO
Oj, a ja na komputerze to mam Karimę we własnej osobie :p I to niby ja jestem taki pewny siebie... A skąd wiesz ile zdjęć czy filmików nie poszło z różnych względów na stronę? Liczy się to co jest online raczej w tym przypadku...
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 21-01-2007, 16:51   

Hmm.. tak sobie patrzę na ten spór i głupio mi w ogole w tej sprawie zabrac głos, bo jestem po srodku szczerze mowiac. Ciesze się z sukcesu WoTR, od 4 lat pomagam Grzekowi, od 3 lat prowadzimy forum i miło, że praca włozona w te strone zaowocowała nadaniem jej statusu oficjlanej polskiej strony. Przykro mi sie troche robi, ze w momencie gdy WoTR osiagnał sukces, to inni zamiast to docenic, to sie ciagle pytaja "a co z traiderem".. Irytujace to sie robi powoli... tak jakby fakt, iż WoTR istnieje, ma sie dobrze, nie miał zadnego znaczenia... Niemniej rozumiem sentyment wielu osob do TRPL, poniewaz sam osobiscie mam ogromny sentyment i szacunek dla tej strony i dla osób ją tworzących. Dlatego to jest taka dziwna sytuacja... Obie strony mają racje, heh ;) TRPL bardzo cenie, to na tej stronie zaczeła sie moja cała przygoda z TR oraz z fanami TR. Poznałem wielu ciekawych ludzi...... Szkoda, ze strona została zamknieta, bo praca wielu osób poszła po prostu na marne. Ja akurat za customami nie przepadam i nie tęsknie za tym, ale za to tęsknie za tymi tonami, kilometrami tekstów, recenzji, felietonów, poradników, wywiadami, wszystko to było kiedys na TRPL. I nie pojawiło sie ot tak, tylko tworzyli to ludzie.. ludzie, ktorym nagle zabrano mozliwosc tworzenia tej strony... Szkoda tylko, ze zawsze czułem, że osoby z TRPL uwazaja sie za lepsze od tych z WoTR'u.. Bo byli oficjalni.. bo dłużej są online... Chociazby kwestia związana z uzytkownikiem podajacym sie za dziewczynę... odbierałem to jako brak szacunku dla tego forum... A teraz Grzeko ponoc wypowiada się tak jakby miał sie za lepszego... Odwróciła sie sytuacja? To nie tak... Rozne zbiegi okolicznosci i wydarzenia doprowadziły do tego, ze stalismy sie oficjalni i na pewno nie teraz odnieslismy sukces, tylko odnosimy go juz od 4 lat. Zawsze z newsami bylismy na bierząco. Czasami wyscig o to kto pierwszy da gorącego newsa był juz paranoją.. to prawda... ale trzeba przyznac, ze Grzeko nie raz zaskakiwał mnie informacjami z przeróznych tajnych zrodeł, heh, ktore jak sie okazywało, nigdy nie były plotkami czy spekulacjami, a zawsze po jakims czasie okazywało sie, ze to sie sprawdziło. Doceńcie to... Fakt, niektóre wypowiedzi Grzesia są chamskie... TRPL nalezy sie szacunek, jak najbardziej, tylko, ze wydaje mi sie, iż Grzeko nie musi szanowac tych osób, które nie szanuja jego... Ja zawsze bede otwarty na fanów TR, na ludzi, dla ktorych ta seria jest pasją i nie chcę podziałow na fanów zwiazanych z TRPL i fanów zwiazanych z WoTR. Chcę fanów TR po prostu tu widziec. Od 4 lat, Grzeko to dobrze pamieta, zawsze byłem przeciwny takiemu podzialowi. Ja na tym forum czy w redakcji strony zawsze chcialbym widziec fanów, niezaleznie od tego czy maja sentyment do aktualnej oficjalnej strony czy do tej poprzedniej, wazne by TR był dla nich pasją. Amen, heh ;)
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 21-01-2007, 20:06   

Quote:
No ja przepraszam, ale to nie Grzeko zaczął stypę TRPL tu odprawiać. Więc może zakończcie już to pogrzebowe gderanie z łaski swojej. Może jeszcze powinniśmy oddać serwer TRPL, bo szkoda jej, szkoda, oj, szkoda... Zadzieram kiece i lece, natychmiast.


Czy te złośliwe aluzje są naprawdę konieczne ?
Od dwóch dni przyglądam się i nie zabieram w temacie czynnej dyskusji, ale niektóre teksty (i nie mam tu na myśli akurat Ciebie Barbie, tylko ogólnie) zaczynają mnie autentycznie wkur..zać.

Mogę śmiało przyznać, że TRPL zawsze było dla mnie drugim domem i nie mogę powiedzieć złego słowa pod adresem serwisu. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego ile czasu i pracy niektórzy wkładali w jego rozwój (czy też jak kto woli - zastój). Dlatego jest mi niesamowicie przykro, kiedy czytam tutaj mniej lub bardziej kąśliwe uwagi pod adresem strony.
Nie chcę znowu wywoływać burzy, wolę żeby dyskusją się zakończyła... ale nie na takim poziomie :/

Naprawdę proszę całe administratorstwo, jak i userów "którzy nie wiedzą ocb" o zrozumienie. Dla niektórych osób z tego forum TRPL było czymś więcej niż tylko kawałkiem kodu, tak więc wszelkie zrywy w obronie strony są imo jak najbardziej na miejscu.

Nie chcę również krytykować samego WOTRu, bo jak by nie patrzeć w tej chwili jest to największy polski serwis o TR, a "oficjalnego" tytułu w żadnym wypadku nie kwestionuję, bo w obecnej sytuacji należy się.

Jedyne czego nie mogę przeboleć, to to, że nie widziałem tutaj żadnej wypowiedzi - w szczególności Grzeka - która w jakikolwiek sposób starałaby się w POZYTYWNY sposób podsumować ostatnie lata działalności TRPL, bez jakichkolwiek wycieczek osobistych i aluzji dotyczących różnych dupereli. Po prostu szkoda.

To tyle co chciałem powiedzieć, mam tylko nadzieję, że TRPL nie przepadnie w mroku dziejów i ludzie będą o serwisie pamiętać (wszak jak mówiłem TRPL to nie tylko kawałek kodu, ale właśnie LUDZIE).
Jeszcze raz proszę - jeśli ktoś znowu ma zamiar dogryźć w jakiś sposób to już niech lepiej nic nie mówi. Tyczy się to obydwu "stron" (racja Cez, nieprzyjemny podział... )...
_________________
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 21-01-2007, 20:24   

K@t wrote:
Czy te złośliwe aluzje są naprawdę konieczne ?
Od dwóch dni przyglądam się i nie zabieram w temacie czynnej dyskusji, ale niektóre teksty (i nie mam tu na myśli akurat Ciebie Barbie, tylko ogólnie) zaczynają mnie autentycznie wkur..zać.


Przecież wiedziałeś, że odpowiem :wink: Wiesz co mnie wkurwia? Pieprzenie tu cały czas o TRPL, co się stało z TRPL etc. I w tym momencie już nie dam rady pisać normalnie, podobnie jak Grzeko, sorry, po prostu już za wiele. Przez cały czas bardzo wiele osób traktowało WoTR jako serwis "zastępczy" i się do tego przyznawało, następnie szał pt. "co się stało z trpl?" (nie widziałeś takich podpisów?), teraz pogrzeb TRPL. Po prostu mam już dość. Bardzo chciałam się nie odzywać, ale mi przykro. Tylko błagam, nie traktuj tego jako atak na Ciebie, bo mam świadomość, że jesteś w ciężkiej sytuacji teraz, więc nie miałabym zamiaru mieć jakichś wątpliwości w stosunku do Ciebie. Tylko pomyśl jak my się czujemy, kiedy już od dawna ludzie się rejestrują, żeby zapytać co z TRPL, a teraz zamiast normalnego przyjęcia do wiadomości, że jesteśmy stroną oficjalną (kosztowało nas to BARDZO wiele pracy, co wie Grzeko, Cezar i ja także), niektórzy sprawiają wrażenie, jakby mieli do nas żal, że TRPL już nie ma. Oczywiście i tak nikt się nie przyzna do tego.

Cez >> :)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 21-01-2007, 20:32   

W żadnym wypadku nie odbieram tego jako ataku na siebie, co więcej - doskonale Cie rozumiem, i wiem, że to, że byliście "serwisem zastępczym" (tak czy siak szkoda, że tak to odbieracie ) nie jest wcale miłe.
Mimo wszystko proszę również o postawienie siebie w sytuacji userów TRPL, którzy bądź co bądź są tutaj gośćmi. Gośćmi którzy chcą się zadomowić ale w chwili obecnej jest to bardzo trudne - wiem z doświadczenia.

Chciałbym jeszcze zaznaczyć fakt, że userzy którzy najbardziej dopytywali się o TRPL nie mieli po prostu pojęcia bladego jakie stosunki panują pomiędzy obydwoma serwisami. Doszli do wniosku, że to przecież bez znaczenia GDZIE się o to zapytają, bo fani TR powinni (przynajmniej teoretycznie ) być tacy sami.

Quote:
niektórzy sprawiają wrażenie, jakby mieli do nas żal, że TRPL już nie ma. Oczywiście i tak nikt się nie przyzna do tego.

W to akurat bardzo wątpie. Niektórzy mają po prostu żal o to, że TRPL w dalszym ciągu jest tu traktowane jak robak, którego trzeba jak najszybciej rozdeptać.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo