FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Muzyka w AOD
Author Message
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 26-02-2009, 19:24   

Scion wrote:
x*kinga*x napisał/a:
Lux Veritatis Dance mogliby nawet puszczać na dyskotekach


Nie wiedziałem, że taką (że tak powiem) ostrą symfonię puszcza się na dyskotekach. O.o

Dżizas, chodziło mi o Le Serpent Rouge oczywiście. Człowiekowi zdarza się czasem coś pomylić :nietak: Ale to pewnie dlatego, że Lux Veritatis Dance to chyba mój ulubiony (oprócz LSR) kawałek z całej gry

Sorry za offtop, ale trzeba było wyjaśnić gafę :P
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 05-05-2010, 23:41   

Lux Veritatis Dance, Le Serpent Rouge i Louvre Stormdrains. Tych kawałków na swej empetrójce będę bronił i nikomu nie oddam. AoD może i wiele wad ma, ale jeśli chodzi o sferę muzyczno-dźwiękową, to tu jest wszystko dopięte na ostatni guzik. I to bardzo.
Tak się zastanawiałem nawet... Czy do mojego próbnego customa (coś tam dłubię ostatnio w Level Editorze) nie wcisnąć aby muzyki z Parisian Ghetto? :P Bo pasuje to doń naprawdę idealnie...
 
 
agaco93 
Student



Joined: 07 Mar 2009
Posts: 57
Location: Mielec
Posted: 08-05-2010, 20:36   

Tak szczerze to nigdy nie zwracałam uwagi na muzykę... Ale skoro mówicie że jest taka super, może warto przesłuchać. Jest tylko jeden problem nie umiem szukać na necie soundtracków do filmów a tym bardziej do gier :D
Tambylec wrote:
Lux Veritatis Dance, Le Serpent Rouge i Louvre Stormdrains. Tych kawałków na swej empetrójce będę bronił i nikomu nie oddam.

hej Tambylec, a może dasz się jakoś przekonać żeby przesłać linki i podzielić się tymi kawałkami z innymi np.takimi młotkami jak ja :P

:pozdro: for :wotr:
_________________
Grafika to nie wszystko:D
 
 
 
kopek94 
Praktykant



Joined: 06 May 2008
Posts: 103
Location: Wrocław/JG
Posted: 08-05-2010, 20:49   

agaco93, nie ma co szukać naokoło:) Cały soundtrack jest na stronie WoTru, o tu:
http://www.laracroft.pl/tr6mus.htm
Zresztą w całkiem niezłej jakości! I zapewniam, jest bajeczny i bardzo klimatyczny. Ustępuje według mnie tylko ścieżce z "TR: Anniversary".
_________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.
— Phil Bosmans
 
 
 
agaco93 
Student



Joined: 07 Mar 2009
Posts: 57
Location: Mielec
Posted: 08-05-2010, 22:52   

Wow, kopek94, jesteś świetny dzieki wielkie :D a ja bym szukała niewiadomo gdzie :)

Ściągnełam wszystkie i jest suuuper!!! NAJLEPSZY Lux Veritatis Dance <- --- I love it :*

:pozdro: for :wotr:

[ Komentarz dodany przez: K@t: 08-05-2010, 22:53 ]
Błagam, przystopuj z emotami. Nawet jeden user już prosił o to.

[ Komentarz dodany przez: Integral: 08-05-2010, 23:15 ]
Nie ma błagam. Przystopuj.
_________________
Grafika to nie wszystko:D
 
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 10-05-2010, 15:45   

Scion wrote:

Muzyczka z AODa zawsze pozostanie moją ulubioną muzyką symfoniczną, ale Underworldowi i TR4 do pięt nie dorasta.


Motywowi przewodniemu (menu) z AoD do pięt nic nie dorasta. Czysta muzyka bez głupiego przetwarzania syntezatorami, sama poezja. Ten motyw jest najlepszy. Perfekcyjnie łączy w sobie akcenty z TR1, 2, 3. Cały ost jest moim ulubieńcem, ale oczywiście, jak mówisz, muzyka z pozostałych części jest równie imponująca. Jednakże moim faworytem był jest i będzie AoD :D
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
kre001 
Nowicjusz


Joined: 13 Jun 2009
Posts: 2
Posted: 21-05-2010, 21:34   

Muzyka w TRAOD jest chyba najlepiej skomponowana ze wszystkich gier w serii. Szczególnie w Menu.
Mam jedno pytanie: jak nazywa się ścieżka dzwiękowa z Terenu ścisłego odosobnienia (Maximum containment area)? W soundtrackach jej nie ma :(
 
 
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 05-09-2010, 18:16   

W AOD kawałek z Paryskiego Ghetto jest poprostu epicki. Nic dodać nic ująć. Muzyka z AOD wymiata wśród TR'ów.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 08-09-2010, 11:08 ]
Prosimy trochę treściwiej ;-)
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 02-08-2011, 21:30   

Muza fajna, najlepsza w Le Serpent Rouge, fajnie się wtedy strzela, efekty dźwiękowe też fajne, tylko szkoda, że u mię Lara za szybko gada i wtedy jest głupio, bo piszczy.
:wotr: :jumper:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 03-08-2011, 01:35   

Muzyka jak dla mnie jest wyjątkowo piękna, soundtrack z menu jest po prostu zniewalający :) . Tu Orkiestra Londyńska odwaliła kawał świetnej roboty :P .
Mnie akurat muzyka dała wczuć się na 100% w klimat.
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
LadyShadow 
Nowicjusz



Joined: 10 Sep 2011
Posts: 21
Posted: 10-04-2012, 20:11   

ermitrudefay123 wrote:
Muzyka jak dla mnie jest wyjątkowo piękna, soundtrack z menu jest po prostu zniewalający :) . Tu Orkiestra Londyńska odwaliła kawał świetnej roboty :P .
Mnie akurat muzyka dała wczuć się na 100% w klimat.


A ja w 100% się z tobą zgadzam Ermi ^^ Ta orkiestra była strzałem w dziesiatkę :D
_________________
"Anyone between me and that stone dies..."

http://www.youtube.com/user/croftingsmile
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 10-04-2012, 20:14   

Mogę wieszać psy na Aniołku, ale muzyki dobrej mu odmówić nie mogę :swirek: Jedna z lepszych ścieżek dźwiękowych do Tombów. Swoją drogą, pobić muzykę z Last Revelation się nie udało, ale i tak trzyma się niewyobrażalnie wprost blisko ^^
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-04-2012, 11:10   

Peter Connelly udostępnił pełną ścieżkę dźwiękową z AoD

Do pobrania z jego profilu na soundcloud: klik!
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 12-04-2012, 11:44   

Nie otwiera się stronka :/ Bessęsu...

Fakt faktem - że jedyne do czego przyczepić się nie mogę to muzyka w AOD - pasuje dosłownie w każdym momencie. Idealnie podkręca atmosferę mroku i zła. Inna sprawa, że brak mi w niej chórów. Uwielbiam Chóry w takiej muzyczce :) Dlatego podoba mi się szczególnie soundtrack do TR:U - tam były cudne chórki :P
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-04-2012, 11:45   

Otwiera się bez problemu, może poodświeżaj albo spróbuj z innej przeglądarki?
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 12-04-2012, 12:01   

Ok - się otwarło. Jak to zassać? Bo nie widzę opcji Download... Może ślepy jestem - za co z góry przepraszam :P
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-04-2012, 12:02   

Nie ma opcji zassania całości na raz - trzeba osobno każdy kawałek (strzałeczki skierowanie w dół na playlistach).
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 12-04-2012, 12:12   

Ok - się ssie... Boskie, boskie i do zmęczenia boskie. Uwielbiam te kawałki. Czyste, magiczne i mega mroczne. Brakowało mi czegoś takiego w mojej kolekcji muzyki... <rozpływa się w ekstazie dźwięków>

Będzie mi się bosko pisało :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 12-04-2012, 13:01   

Zaraz zaraz.
Nie ma tu żadnych utworów zripowanych z gry! To czyste i nietknięte kawałki prosto z Abbey Road Studios...

Czy tylko ja nie słyszę żadnej róznicy i tylko ja mam ten OST już od dawna ?? :o
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-04-2012, 13:04   

Audiofile na pewno różnice usłyszą. Wcześniej był wypuszczony jeden oficjalny soundtrack, ale tylko z tymi najdłuższymi kawałkami. Potem ten jakiś wyciągnięty z gry, ale nie jestem pewien ile kawałków w nim było. Na tej ścieżce od Connelly'ego na bank nie ma utworu z kanałów, bo to elektronika głównie.

Zresztą, oficjalnie udostępniony OST to zawsze coś innego, niż kawałki na chama wydarte z gry ;-)
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 12-04-2012, 13:11   

Nie ma utworu z kanałów oraz ze Strahovu i Le Serpent Rouge... Trochę szkoda bo nie mam tych kawałków a po necie znaleźć ich nie mogę... Za to pojawia się kilka kawałków których chyba w grze nie ma wcale...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-04-2012, 13:19   

A wspomniane dwa kawałki nie znajdują się czasem tu?:
http://laracroft.pl/tr6mus.htm

Chyba że o innych myślimy.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 12-04-2012, 13:33   

Mój błąd, że nie poszukałem akurat tutaj :D Bo akurat tych mi brakowało. Odkąd usunięto je na rządanie Eidosa swego czasu uznałem,że przetrzepywanie branżowych portali może być daremne - a tu miła niespodzianka...

Trzeba przyznać, że w przypadku tej gry z muzyką się popisali... Mógłbym tych utworów słuchać w kółko obok wspomnianego TR:U :P
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 12-04-2012, 13:45   

Boże, Le Serpent Rouge to był taki ukłon w stronę TR-dwójkowego utworu, który słuchamy podczas wygibasów na skuterze w Tybecie (KLIK), który zresztą jest moim ulubionym z klasycznych części. Jednak za każdym razem, gdy gram w AoD to mi ten bit klubowy tak przeszkadza, że biegnę ile sił w nogach, żeby jak najszybciej stąd wyjść.
_________________
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 20-06-2012, 22:26   

Moją ulubioną muzyką z TRAOD jest La Serpent Rouge. Jest taka dyskotekowa i przede wszystkim długa :D Właśnie ona najbardziej utkwiła mi w pamięci i wpadła w ucho :muzyka: Lubię takie techno. Aż mi się nie chciało wychodzić z tej dyskoteki :P Przy tej muzyce przyjemnie się grało i fajnie strzelało :matrix: Nieraz lubię sobie ją odsłuchać jeszcze raz :)
Lubię też utwór Main Theme. Jest taki tajemniczy i klimatyczny. Wprowadza niezły nastrój do tej gry :>
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo