FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Nowa seria??
Author Message
Lady_croft 
Student



Joined: 24 May 2005
Posts: 36
Location: Poznań
Posted: 29-05-2005, 21:27   Nowa seria??

Szperajac na forum znalazłam taki fragment przetlumaczony z jakiegos listu:
Quote:
Obecna edycja komiksu zakończy się na 50. albumie. Potem aż do lata 2005 pojawiać się będą tylko wznowienia i dodruki, a także kilka numerów specjalnych, z różnych okazji. Edycja druga ruszy równiutko z premierą Tomb Raider VII."


Co wy na to?? będzie wydawane czy raczej coś omnielam. A jeśli to prawdopodobnie w Grudniu wznowi sie w Polsce wydawanie komiksów TR??
_________________
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 29-05-2005, 21:35   

Jeżeli wznowią i u nas będzie to super :P A kontekstu wyniika że będziewydawane,ale czy w Polsce :? Cool w każdym razie :mrgreen:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 29-05-2005, 22:49   

Mowa o następnej serii, ale nie w Polsce.
_________________
Miow.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-05-2005, 10:06   

Lady croft >> to co zacytowałas jest przeciez znane od conajmniej pół roku.. i nie jest to abolutnie w żaden sposób związane z Polską.. Nowa edycja w USA pojawi sie razem z TR7.
_________________
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 12-07-2005, 22:25   

Cez ma rację. Na razie nic nie słychać o nowej edycji komiksów, ale na pewno zachodnie strony o tym napiszą, kiedy będzie coś wiadomo. Ja miałam zrobić stronę o komiksach TR, ale prawie nikt sie tym nie interesuje, więc chyba nie warto.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 12-07-2005, 22:30   

przez przesuniecie premiery TR7 Top Cow tez na tym troche straciło.. Druga edycja pojawi sie nie w wakacje, a w listopadzie.. jak dobrze pójdzie... Ciekawe czy Andy Park powróci... cos tam wspominał w wywiadze, ze moze :P . Ciekawie by było, bo do tej pory jego Larę, jego kreskę najmilej wspominam.
_________________
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 12-07-2005, 22:35   

Ja również. Poza tym Tan też jest niezły. NIe tak dawno było mowa o wydaniu The Greatest Treasure of All (przypominam - obecnie na rynku dostępne jest jedynie "Preludium"). Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, te komiksy są drogie w produkcji ze względu na technikę (jeśli ktoś widział "Treasure" wie, o co chodzi). Tymczasem odsyłam do nowego corssevera TR/Witchblade/Magdalena zatytułowanego "Moster War" (mają być 4 odcinki, obecnie są 2).
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 17-07-2005, 20:38   

Quote:
Ja miałam zrobić stronę o komiksach TR, ale prawie nikt sie tym nie interesuje, więc chyba nie warto.


CZemu nie warto - ja bym się tam ucieszył :D A ty jesteś w komiksach tak obcykana że heeeejjjjjjj. Zrób cosik takiego :D
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 24-07-2005, 21:58   

Może kiedyś.. teraz nie będę miała czasu, mam zaplanowany wyjazd za granicę i na pewien zlot. Zresztą najpierw muszę się nauczyć te strony robić :P
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 26-07-2005, 18:39   

To jak wrócisz to szybko rób stronkę, bo mnie także bardzo interesuja komiksy TR. :wink:
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 26-07-2005, 21:44   

Oj własnie,masz rację, bo ja mam tylko 2 komiksy o TR i to już dosyć dawno kupione, bo prawie 4 lata temu :P A chciałabym jakąś stronkę w necie o komiksach o TR żey esię trochę rozerwać :P
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 26-07-2005, 22:19   

No to Karolino oferuję swą pomoc jakbyś potrzebowała :P Wszyscy czekają :P
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 28-07-2005, 22:11   

Fajnie :] Paciej, zrobisz grafikę? Bo ja nie umiem :oops: Jednak jeśli coś z tym ruszy, to dopiero we wrześniu lub pod koniec sierpnia, jak wrócę z Włoch.

P.S. Kto chce komiksy PL lub English niech pisze na priva lub gadu.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 28-07-2005, 22:27   

No okej, zajmę się grafą ale ty musisz ustalić co i jak ma być :P
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 29-07-2005, 01:19   

Czekam z niecierpliwością na wyniki pracy. :mrgreen:
 
 
 
Pilgrim 
Podróżnik



Joined: 05 May 2005
Posts: 206
Location: POLSKA
Posted: 20-08-2005, 22:34   

No No;d;d jestem ciekawy jaka bedzie nowa edycja komiksdu bo sta :wink: ra byla bombowa :wink: :wink: :wink: :wink:
_________________
http://rapidshare.de/file...iler_1.wmv.html
trailer filmu
http://www.youtube.com/watch?v=ucjlvqanKx8
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio
 
 
 
Kurtis Trent 
Nowicjusz



Joined: 28 Aug 2005
Posts: 14
Location: Chorzów
Posted: 28-08-2005, 19:33   

Ja bym bardzo chciał by był nowy komiks, gdy był wydawany ten pierwszy ja byłem już wielkim fanem TR, tylko że jakoś tak " nie chciało " mi sie szukać tych komiksów, bo mało gdzie bł u mnie dostępny... teraz żałuje i gdyby były w Polsce do kupienia te nowe komiksy, kupie wszystkie :lol:
_________________
"Raz na 5000 lat"
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 29-08-2005, 00:02   

Na razie strona nie ruszy, bo nie mam czasu. A komiksy można z sieci ściągnąć, trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich szukać :]
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 24-02-2006, 12:21   Komiksy TR-nowa seria!

Nowa seria komiksów Tr! Bosko! :wink: Uwielbam czytac komiksy TR, jednak najlepiej moim zdaniem robił je Andy Park... gdzy wzszedłem na jakąś węgierska strone o TR,był tam dział z komiksami TR to jak zobaczyłem Larę narysowana jak sądze przez innego rysownika to o mało nie spadłem z krzesła...ona wygląda okropnie! Andy Park robił naprawdę dobre komiksy (np. Medusa Mask). Mam nadzieje że z czasem zostana wydane również w Polsce.
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 24-02-2006, 17:19   

Czytałam niedawno komiksy rysowane przez Greena, nie jest taki dobry jak Andy, czy choćby Billy Tan, ale ostatecznie można się przyzwyczaić. Natomiast ten gość, który rysował komiks 1/2 czy Lucifer Text... ble :P
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
M. de Merteuil 
Student



Joined: 02 Mar 2006
Posts: 91
Location: Piastów
Posted: 10-03-2006, 10:43   

Pora reaktywować ten temat. Tu: http://mitglied.lycos.de/crofter/ piszą o nowych cmx, tyle, że w Niemczech. One pewnie są od dawna w USA, a co tam. Te okładki w wykonaniu tego faceta (choliba, zapomniało mi się) są letko zbokowate, ale świetne.

Tak poza tym, to wg. mnie cmx o TR mogłyby być trochę bardziej ambitne, ale czego ja znowu chcę. One ciągną na grafice - i wcale się nie dziwię - ale bym chciała jakiejś głębszej treści. Powiedzmy, co by było, gdybu zrobili na Hannibala Lectera? :D [BTW, frodo_hobbitek, fajny avatar! :D ]
_________________
Kocham cię, Hydro
 
 
 
Hemulen 
Podróżnik



Joined: 19 Nov 2005
Posts: 247
Posted: 10-03-2006, 16:50   

Nie podoba mi się ta komiksowa Lara ani za grosz :/ W ogóle do "obrazkowej" miss Croft przekonać się nie umiem i już pewnie tego nie zrobię :)
 
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 17-03-2006, 19:19   

Na tr.ru pojawił się jakiś news (po ros.) z takim oto zdjęciem:

Może to ma związek z nową seria :?:
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 18-03-2006, 11:14   

Nie, to jest galeria, która właśnie została wydana. Zawiera rysunki Andy'ego Park'a,Billy'ego Tan'a, Randy'ego Green'a, Micheal'a Turner'a, Tony'ego Daniel'a, Adam'a Hughues'a i wszystkie 50 okładek, plakat i więcej.



Koniecznie muszę kupić :mrgreen: A jeśli chodzi o newsy komiksowe, to polecam www.tombnews.com :)
_________________
Miow.
 
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 18-03-2006, 16:13   

No właśnie poźniej sobie zdalem sprawe, że to nie jest nowa seria ale nie chciało juz mi się pisać :roll: Ale ze mne leń hehe :p
Ciekawe czy w necie gdzieś będzie bo ja uwielbiam rysunki komiksowe mam sporą kolekcje znalezioną i skompletowaną po necie :)

Już znalazlem na edonky hihi :wink:
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo