FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR7 - Jaka fabuła?
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-01-2005, 19:43   TR7 - Jaka fabuła?

Najbardziej oczekiwaną przeze mnie rzeczą jest jakieś info o fabule TR7. Nie chciałabym, żeby był kontynuowany wątek z TAOD. Dobra, wszystko było pogmatwane i niech już to lepiej zostawią, stworzą coś nowego... Najlepiej, żeby akcja TR7 toczyła się w różnych krajach, takich, których Lara jeszcze nie odwiedziła w swoich przygodach. Chociaż nie powiem - miło by było znów zobaczyć Egipt, ale tego było już wiele. Czas na coś nowego.

No i tu mam pytenie do Grzeka. Skąd wywiodła się ta historia z Turcją :?: Tylko proszę, nie pisz, że z Twoich źródeł :p
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 24-01-2005, 19:46   

Nom ciekawe :> Może w Polsce? :wink: Lubie jak akcja gier toczy się w miastach :> Mogliby zrobić jakieś levele w miastach :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-01-2005, 19:48   

No tak, ale co w Polsce jest ciekawego? :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 24-01-2005, 19:50   

No cóz... chyba nic :) Poznań to jedyna cywilizacja w tym kraju :P Nie no ale coś by się wymyśliło :> Albo mogłoby się dziać na syberii :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-01-2005, 19:52   

Co? A co Lara miałaby robić w Poznaniu? :P Chyba skakać na linie w browcu :p
_________________
Miow.
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 24-01-2005, 19:57   

Zdecydowanie Polska odpada. Sama moge sobie pobiegac po ulicy w pistoletem na wode albo z proca na metalowe kulki i strzelac do kazdego napotkanego buraka.
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-01-2005, 19:59   

Ja byłabym za Japonią :mrgreen: Zdecydowanie Hanami in Kyoto mnie urzekło.
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 24-01-2005, 20:04   

Japonia to dobry pomysł :> Niewiem czemu ale lubię ten kraj :> Albo Hong Kong :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-01-2005, 20:09   

W Hong Kongu TRM2 było. A co myślicie o Meksyku?
_________________
Miow.
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 24-01-2005, 20:12   

Wy tu tak egzotycznie, a pewnie dowala Moskwe
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 24-01-2005, 20:13   

Meksyk.. Niezbyt za tym przepadam :> Bardziej by mi się Kuba podobała :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-01-2005, 20:14   

Moskwa też dobrze. Hiehie, jak w Hitmanie :mrgreen: Mi się tam Rosja podoba, nawet bardzo. I nie obraziłabym się, gdyby TR7 się tam rozgrywał. A wręcz przeciwnie.
A swoją drogą, co do tej egzotyczności, to ciekawe jak by się grało będąc np. na Hawajach... ? :|

Shep -> Czemu akurat Kuba?
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 24-01-2005, 20:16   

Jakos mi się podoba tam :> W sumie to można by tam coś zrobić że Fidziu chce zawładnąć światem i Lara musi go powstrzymać :| Nah... to nie to.. :wink:
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-01-2005, 20:20   

Fidziu? :czubek: Nie no, powaliłeś mnie tym :hehe: Mój piesek władający światem, nie mogę... :hehe:
_________________
Miow.
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 24-01-2005, 20:29   

Mieliście tutaj mówić o fabule a nie o miejscu akcji chyba... :wpale:

Co do Turcji - tak chyba miała wyglądać fabuła TR7 według Core, nie? Nie pamiętam już :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-01-2005, 20:39   

Fabuła, a miejsce akcji - jedno z drugim się wiąże. A ja o tej Turcji nic nie słyszałam, oprócz tego, że tutaj czytałam.


MACPHISTO
Nie pamiętam szczerze mówiąc, ale coś mi się kojarzy, że Core tak chciało kontynuować grę
_________________
Miow.
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 27-02-2005, 12:16   

Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy tylko ja mam takie przebłyski w muzgu co sie z wami dzieje przejdźcie sobie jeszcze raz Tomb Raidera Angel of darkness po polsku w każdej scence tam jest mowa o Turcji a skoro 7-ka będzie kontynuacją anoła ( mam nadzieje) to to jest oczywiste że miejsce akcji będzie w turcji ......... nie wiem co wam sie w Turcji nie podoba :wink: . Moim zdaniem to byłyby nawed fajne klimaty :mrgreen:
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 27-02-2005, 12:21   

Nie wiem ale TR7 nie będzie dalszą cześcią Angel of Darkness.
Gdzieś czytałem wywiad że Eidos chce zerwac z przeszłością i zrobić nową odmeinną grę
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 27-02-2005, 12:48   

to ja już nic nie wiem ale przecież już były ogłaszane takie wiadomości niby za pewne a to były tylko zwykłe plotki może teraz też tak jest. Ja tam czekam na kontynuacje 6.
 
 
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 06-03-2005, 15:25   

Ja też wolę kontynuację TAOD
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 12-03-2005, 10:57   

Wiecie tak sie zastanawiam............ Nawed gdybyśmy chcieli kontynuacje anioła Ciemności to zabardzo nie ma jej jak zrealizować no bo praktycznie wszystko jest już rozwiązane. Śmierć 2 największych wrogów widzieliśmy, Kurtis nie żyje (najprawdopodobniej). Nie mówie że nie chce kontynuacji bo bardzo chce tylko zabardzo nie ma jej jak pociągnąć przecież ostatni Nephilm został zabity przez panne Croft.

Gdybyście wy mieli wymyślić dalszą fabułe gry co byście w niej umieścili bo ja nie wiem i wątpie żeby ludzie z Crystal mieli jakiś dobry pomysł.
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 12-03-2005, 11:14   

Nie mam pojęcia jak mogliby kontynuować TAOD. Dlatego nie chce, zeby ciągnęli jakąś szmirę, ma być nowa fabuła i koniec! :P
_________________
Miow.
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 16-03-2005, 16:52   

Quote:
Na poczatku cześci 7 mogliby zrobic level w formie wspomnień. Zaczynał by sie on dokładnie w tym momencie w ktorym kończy sie cześc 4, czyli zasypaniem Lary w piramidzie. Czesc była pokazana w kronikach, ale owa scenka pokazywała tylko chwile odkopania jej plecaka przez von Croya , Lary juz tam nie było. Więc co jej sie stało? W jaki sposób wydostała sie z piramidy? W 7 czesci poczatkowy level mogłby polegac na wydostaniu sie z piramidy- Lara bylaby cieżko ranna i trzeba by było szybko kombinowac ze znalezieniem wyjscia a gdy wkoncu udało by sie to zrobic...Lara budziłaby sie ze snu w dwojej rezydencji, zlana potem. Wstała by i podeszła do półki, za która leżałoby Hirugai Kurtisa


Quote:
Ale czy to nie byloby bez sensu? Przecież jest już książka, która opisuje, co działo się po TR4. Po co jeszcze bardziej mieszać Larze w życiorysie? 1 wersja wystarczy


Quote:
Ale równie dobrze nie musieli by mieszać przecież mogli by zreobić to co było w książce no a potem scensariusz Rebeccki moim zdaniem to jest super pomysł ale lepiej przenieśmy z tym na TR7- fabuła


Tam na górze jest pomysł Rebeccki na fabułe nowego tr. Co o nim myślicie bo ja uważam że jest świetny :D
 
 
Rebecca 
Praktykant



Joined: 21 Dec 2004
Posts: 101
Location: UK
Posted: 16-03-2005, 20:48   

fanfan100 ciesze sie ze pomysł przypadł Ci do gustu :wink: mimo że to tylko zarys pierwszego levelu i filmiku :-d
_________________
Glaza is my love
"I feel stronger now"-powiedziała Lara łamiąc sobie kark...
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 17-03-2005, 13:20   

niby tak ............ więc spróbujmy stworzyć obraz całego TR7 :D

Może Lara szukała by dalszych informacji o Lux Vertatis i Kurtisie np. Poźniej dowie się o jakiejś zagadkowej sytuacji nawiązującej do zakonu. Wyruszy ( gdzieś) :) aby dowiedzieć się czegoś więcej. Znajdzie tajemniczy grobowiec który będzie zamknięty. Bardzo będzie go chciała otworzyć. Wkońcu wpadnie na to że grobowiec otwiera Hirugai Kurtisa :P

I co powiecie na taki dalszy ciąg
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo