FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najlepsza Lara

Jaka Lara jest najlepsza?
Lara FMV TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR2
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR3
3%
 3%  [ 6 ]
Young Lara FMV TR4/5
2%
 2%  [ 4 ]
Lara FMV TR4/5
3%
 3%  [ 6 ]
Lara in-game TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara in-game TR2
3%
 3%  [ 7 ]
Lara in-game TR3
1%
 1%  [ 3 ]
Lara in-game TR4/5
6%
 6%  [ 11 ]
Lara in-game TRAOD
20%
 20%  [ 36 ]
Lara in-game TRL
16%
 16%  [ 29 ]
Lara in-game TRA
9%
 9%  [ 17 ]
Lara in-game TRU
28%
 28%  [ 50 ]
Inna...
1%
 1%  [ 3 ]
Lara z Guardian of Light
0%
 0%  [ 0 ]
Lara - Tomb Raider 2013
0%
 0%  [ 0 ]
Voted : 178
Total Votes: 178

Author Message
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 04-08-2011, 20:18   

Moim zdaniem każda Lara jest ładna z wyjątkiem tej najnowszej (z najnowszego TR), gdzie wygląda jak góra stolcu. Jest jakaś ubrudzona i niewyraźna.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 06-08-2011, 15:30   

Eeee... dosyć nietypowe porównanie. Też zauważyłam, że w Underworld Lara łatwo się brudzi, ale żeby porównywać ją do góry stolca... Cóż, dla mnie w TRU Lara jest bardzo ładna :)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 06-08-2011, 15:44   

Ale nie, mi nie chodzi o TR: Underworld, tylko o tą Larę w najnowszym TR, w tym restarcie marki. Tam Lara jest bardzo brzydka, brudna, pokrwawiona i w ogóle nie ma piersi.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Kerbi25 
Student



Joined: 06 Aug 2011
Posts: 40
Posted: 06-08-2011, 16:20   

GeBeT wrote:
nie ma piersi.

A to co? :P



Moim zdaniem najlepsza Lara to ta z Anniversary. Nie ma masy mejkapu, tak jak to było w Legend. Ma piękny warkocz i w ogóle wygląda młodo, radośnie. Porusza się lekko, z gracją. Nie ma już tej nieładnej, brązowej szminki, którą nosiła w klasykach - tutaj jej usta są żywe, lekko napompowane. Tylko te brązowe rzęsy...
Na drugim miejscu Lara z AOD - za warkocz i ładną kredkę do oczu :mrgreen2: Ogólnie bardzo ładna była.

Za chwilę pobiję rekord w edytowaniu :P
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 06-08-2011, 16:47   

GeBeT wrote:
Tam Lara jest bardzo brzydka, brudna, pokrwawiona i w ogóle nie ma piersi.


A mi się ona podoba... Że brudna to nic, bo niby to jaka jest w Legendzie, Anniversary i Underworld, kiedy się zrobi kilka przewrotów? :) . Że pokrwawiona to chyba normalne, bo chyba cudem jest przeżywać takie przygody jak Lara i wyjść z tego bez jednego skaleczenia, zresztą wiadomo, jak to podczas walki bywa. Czy ładna, czy brzydka to już kwestia gustu, dla mnie dobra jest taka, jaka jest, w końcu to byłoby dziwne, gdyby wyglądała jak miss świata :P

Kerbi25 wrote:
Moim zdaniem najlepsza Lara to ta z Anniversary. Nie ma masy mejkapu, tak jak to było w Legend.


Tak, legendowy makijaż trochę działa na nerwy. Jakoś do Lary nie pasuje. Chociaż w trybie NextGen aż tak bardzo się w oczy nie rzuca, chyba że to ja źle patrzyłam :)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 07-08-2011, 12:57   

Jej się zupełnie w TR9 wygląd zmienił. Nie wygląda już jak Lara z poprzednich części, to jest zupełnie kto inny. Przede wszystkim ma te takie dziwne czerwone włosy (ale może mi się tylko tak zdaje, bo pewnie kwestia oświetlenia). Zresztą we wcześniejszych wersjach to się siedziało i podziwiało, a teraz to już jest normalna, jak jakaś babka na ulicy, nie ma czego podziwiać.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 07-08-2011, 13:41   

GeBeT wrote:
Przede wszystkim ma te takie dziwne czerwone włosy (ale może mi się tylko tak zdaje, bo pewnie kwestia oświetlenia).


Tak naprawdę te jej włosy są brązowe, ale to chyba rzeczywiście kwestia oświetlenia.

GeBeT wrote:
jest normalna, jak jakaś babka na ulicy


Ale co w tym złego? Jak już pisałam, byłoby dziwnie, gdyby Lara wyglądała jak miss świata :)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 07-08-2011, 13:52   

Nie musi wyglądać, jak miss świata, ale te ,,krągłości'', to mogłyby być bardziej podkreślone. Wtedy by była ładniejsza. :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-08-2011, 15:25   

Ona ma 21 lat, nie wymagaj od niej aparycji 40 latki. Poza tym to temat o klasycznych Larach, więc z resztą dyskusji lepiej przenieść się do odpowiedniego działu.
_________________
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 07-08-2011, 16:14   

Kerbi25 wrote:
Tylko te brązowe rzęsy...

Taka ciekawostka, jeżeli się przyjrzeć teksturze Lary, można dostrzec, że rzęsy nie są tylko jednokolorową plamą. To sugeruje, że tekturowe rzęsy Lary początkowo miały wyglądać bardziej naturalnie, jednak została usunięta maska alfa, umyślnie bądź nie. :p
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 07-08-2011, 17:07   

pmkkoch wrote:
Taka ciekawostka, jeżeli się przyjrzeć teksturze Lary, można dostrzec, że rzęsy nie są tylko jednokolorową plamą.


Tak, zauważyłam to przy jednym z pierwszych zbliżeń na jej twarz w grze :) szkoda tylko, że nie są odrobinę ciemniejsze, sądzę, że wtedy lepiej by wyglądały.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 07-08-2011, 20:37   

K@t wrote:
Ona ma 21 lat, nie wymagaj od niej aparycji 40 latki.

Nie wymagam, bo nie chcę aby była taką starą babą, po za tym ,że we wszystkim grach miała ona ok. 20 lat właśnie i wyglądała bardzo ładnie. I miała wszystkie ,,krągłości''.
:narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 08-08-2011, 16:23   

Właśnie jej okołoczterdziestkowość przeważała w większości gier, Lara np w Underworldzie miała 40+ lat, a wyglądała jakby dopiero jedną nogą wkroczyła w trzydziestkę, wiek to tylko liczba, wszystko zależy od grafików :p
_________________
 
 
 
Kerbi25 
Student



Joined: 06 Aug 2011
Posts: 40
Posted: 08-08-2011, 17:01   

e_g wrote:
Właśnie jej okołoczterdziestkowość przeważała w większości gier, Lara np w Underworldzie miała 40+ lat, a wyglądała jakby dopiero jedną nogą wkroczyła w trzydziestkę, wiek to tylko liczba, wszystko zależy od grafików :p


Około czterdziestu lat ma tylko w Legend i Underworld :| Cała reszta jej przygód to przecież czasy przed trzydziestką i w jej okolicach. TR1-4 - 28-31 lat, TRC - m.in. 16 i 27, TRAOD - 35.

W sumie dobrze, że seria rozpocznie się na nowo, bo w końcu gralibyśmy 60-letnią Larą :p A ta z nowego Tomb Raidera wygląda świetnie, moim zdaniem. Ciekawe czy twórcy rezygnują z warkocza, który był jednym ze znaków rozpoznawczych Croftówny? W trailerze go nie ma, kiedy płynie statkiem... ale to tylko takie moje "domysły" ;)
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 08-08-2011, 21:04   

W TRU wygląda na dwudzietskę ,a nie na 40+.
Kerbi25 wrote:
W sumie dobrze, że seria rozpocznie się na nowo, bo w końcu gralibyśmy 60-letnią Larą :p

Ciekawe, jak Lara będzie wyglądała na starość :) ?
Kerbi25 wrote:
A ta z nowego Tomb Raidera wygląda świetnie, moim zdaniem. Ciekawe czy twórcy rezygnują z warkocza, który był jednym ze znaków rozpoznawczych Croftówny? W trailerze go nie ma, kiedy płynie statkiem... ale to tylko takie moje "domysły" ;)

Moim zdaniem wyglądała by świetnie, gdyby nie była brudna i pokrawiona. Wtedy by była naprawdę piękna :) .
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 08-08-2011, 21:13   

Quote:
W TRU wygląda na dwudzietskę ,a nie na 40+.

Ale jest coś takiego, jak oficjalna biografia, wg. której Lara urodziła się 14 lutego 1968. Zakładając, że akcje poszczególnych części można umiejscowić w latach w których się one ukazywały, możesz sobie łatwo policzyć :p
_________________
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 19-03-2012, 18:12   alFa i jego gust (potraktujcie to na serio)

Złoty medal
w kategorii Lara in-game classic:

Tomb Raider 2

Uzasadnienie
...jak dla mnie gorąca i dojrzała o wybitnie winnym głosie, pewna siebie z charakterystycznym, inteligentnym osadzeniem oczu. Figura jest spełnieniem marzeń o połączeniu idealnego wcięcia z wysportowanym brzuszkiem :D Pełna wdzięku i na filmikach z naprawdę fajnym - zadkiem ;)

Srebrny medal
w kategorii Lara in-game classic:

Tomb Raider: Chronicles
(scena tuż przed zejściem do bazy)

Uzasadnienie
...normalnie in-game gorsza od złotej poprzedniczki, natomiast w filmikach słodka profesjonalistka. Brak słów - jak można być silnym i słodkim jednocześnie, to chyba sam Jezus Chrystus wie jedynie... i Lara Croft.

Brązowy medal
w kategorii Lara in-game classic:

Tomb Raider 3
(ending, Lara niedługo po pokonaniu Willarda odbiera ster helikopteru)

Uzasadnienie
...głównie chodzi mi o ten cholerny uśmieszek do pilota i natychmiastowe odstrzał. No nic dodać nic ująć. I love Larusia!

Jedyny medal
w kategorii Trylogia TR:

Tomb Raider Underworld

Uzasadnienie
...bita śmietana z zewnątrz, likier czekoladowy wewnątrz i tyle, takie mam skojarzenia.
 
 
Judas 
Student



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 62
Posted: 11-05-2012, 21:00   

Najładniejsza Lara in-game to z TR3 i TR2. :) A moją ulubioną jest Lara z Underworlda. Jest przepiękna. I te jej ponętne usta... :mrgreen2:
_________________

 
 
Jan
[Deleted]

Posted: 04-11-2012, 15:54   

A co to jest Lara-in-game???

Moja ulubiona Lara jest z Legendy. Chciałbym mieć taką Lady przy sobie: wiecie - taka i do strzelania i do wspinania a nawet na szykowny wieczorek zapoznawczy hahaha xD

Tak przy okazji, biorąc pod uwagę grę w momencie rozmowy z Nishimuto długo patrzyłem, ile "szybkości" w nogach może mieć kobieta bez odchodzenia od wdzięku ;) Naprawdę niezła czerń.
 
 
Sinclair 
Nowicjusz



Joined: 02 Nov 2012
Posts: 7
Posted: 12-11-2012, 19:53   

Jan wrote:
A co to jest Lara-in-game???


Jak samo na się wskazuje- Lara w grze. A więc podczas rozgrywki.
 
 
Daxterek3000 
Nowicjusz


Joined: 29 Dec 2012
Posts: 12
Posted: 30-12-2012, 11:48   

Dla mnie lara zawsze będzie najładniejsza w Tomb Raider Anniversary i tyle ! :D
 
 
Maniucha 
Student



Joined: 20 Jul 2012
Posts: 38
Posted: 30-12-2012, 13:31   

Dla mnie Lara najlepiej wygląda w TRU. Dla czego? Lara w tej cześci jest wyraźnie inna. Nie ma tam warkocza tyllo kitkę i fajnie w niej wygląda. Ma też fajniejsze kształty co nadaje jej dodatkowego uroku. Undeworld miał nawiązywać wyglądem bohaterki do Legend lecz przebił ją w 100%. W TRL Croftówna była, (przynajmniej według mnie) sztuczna i troche plastikowa. A to że bochaterka brudzi się w grze nadaje jej tylko autentyczności :)
_________________
My life is BRUTAL o_O

Dzięki wszystkim za miłe powitanie :D
 
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 30-12-2012, 22:23   

Maniucha wrote:
Nie ma tam warkocza tyllo kitkę i fajnie w niej wygląda.


O mój boże ;( warkocz musi być i koniec :fire:

Maniucha wrote:
Ma też fajniejsze kształty co nadaje jej dodatkowego uroku


Faktyczne , jak laleczka z SEXshopa :hehe: :hehe: :hehe:

Maniucha wrote:
W TRL Croftówna była, (przynajmniej według mnie) sztuczna i troche plastikowa


PLASTIK is FANTASTIK .Choć do Lary nie pasuje-toć to Buszwomen :p
 
 
Maniucha 
Student



Joined: 20 Jul 2012
Posts: 38
Posted: 30-12-2012, 22:46   

Quote:
Faktyczne , jak laleczka z SEXshopa :hehe: :hehe: :hehe:

Z takiego sklepu według mnie była lara z TRL, ale jak kto woli :)

Quote:
O mój boże ;( warkocz musi być i koniec :fire:

Tak faktycznie warkocz to jej znak rozpoznawczy, ale miło zobaczyć odświeżoną Lare po tylu latach.

eee...mleko?! wrote:
Choć do Lary nie pasuje-toć to Buszwomen

Tak racja to świetna Pani archeolog czy ,,buszwomen" jak kto woli. Według mnie Lara powinna być naturalna.

eee...mleko?!, w zdaniu ,,Ma też fajniejsze kształty co nadaje jej dodatkowego uroku'' chodziło mi raczej o to że nie jest taka... Taka jak w TRL. Ma o wiele ładniejsze rysy twarzy, (według mnie) ma inne kształty i inny styl poruszania się przede wszystkim :pozdro:
_________________
My life is BRUTAL o_O

Dzięki wszystkim za miłe powitanie :D
 
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 30-12-2012, 22:56   

Maniucha wrote:
Tak racja to świetna Pani archeolog czy ,,buszwomen" jak kto woli. Według mnie Lara powinna być naturalna.


To się zgadzamy :mrgreen2:

Maniucha wrote:
Z takiego sklepu według mnie była lara z TRL, ale jak kto woli


W Legend po włączeniu NG efekt ,,laleczki'' znikał , Xbox360 czy PS3 wogóle owego nie doświadzczyły.A lara z TRU moim zdaniem jak na 40-latke powinna mieć już jakieś zmarszczki :P i była wogóle jakaś taka inna , podobna do tej z legendy , ale inna . . .

Nowa Busz-Lara potrafi wzruszyć niczym wyciskacze łez z TV4 xD Jest prawdziwsza , ładniejsza i co najważniesze przejawia jakiekolwiek uczucia :p
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo