FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
The best of :D
Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-04-2012, 10:33   

cutek15 i problem z wejściem na tombraider.com wrote:
Przez przypadek podałem zły rok urodzenia i teraz nie mogę wejść na stronę bo pisze cały cza:
You are not authorized to view the content on this website.

Da się to jakoś cofnąć ;/


To jest dopiero naturalna selekcja, widać nowe ograniczenia wiekowe działają :mrgreen:
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 12-04-2012, 10:52   

A ja nie wpisałem żadnego wieku i kliknąłem we flagę brytyjską. W rezultacie w pewnym sensie ominąłem cały proces weryfikacji wiekowej i wszedłem na stronę główną. Nie wiem czy już to poprawili, ale wczoraj tak mi przeszło :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-04-2012, 11:17   

Poprawili, mnie nie wpuszczało jak chciałem na skróty :p Dopraszało się o podanie wieku. Swoją drogą powinni to poprawić, bo za każdym razem domagają się ode mnie weryfikacji wieku, ale jeśli wpisałbym zbyt późną datę urodzenia, jak cutek, to już by zapisało w historii.
_________________
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 12-04-2012, 11:41   

Dziwne, ja musiałem zweryfikować wiek tylko za pierwszym razem. Teraz wchodzę bez problemu :]

[ Komentarz dodany przez: K@t: 12-04-2012, 11:44 ]
Cóż, Chrome ssie :p
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 20-04-2012, 10:28   

alfa wrote:
Pomysł na napisanie tego tematu zrodził się po przeżyciu burzliwej dyskusji w jednym z przedziałów pkp jadącego na śląsk, w którym miałem zaszczyt przebywać. Dla ciekawostki podpowiem że były tam też dzieciaki które stwierdziły że nie warto ze mną gadać bo i tak jestem głupi


Pewnie temat pójdzie do kasacji, więc mam nadzieję, że zdążyłem go zdabestować :D Po raz kolejny stałem się ofiarą swojej własnej wyobraźni i aż łezka się w oku zakręciła :DDD
_________________
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 20-04-2012, 10:34   

czego do kasacji? Chyba fajnie jest pogadać se o różnych stylach życia co nie? Znajdą się tam różni obroncy i zagorzali przeciwnicy hehe... tak jest właśnie z tematami syntetycznymi, a ten zapewne jest takowym.

A co do tych dzieciaków... no ja im współczuję bo właśnie byłem na fazie a one biedne tymi ślepskami patrzyły na mnie i w sumie tyle o ile jeden najodważniejszy powiedział że nie warto gadać bo ja i tak jestem głupi... a ja gadałem z poważnymi ludźmi :(
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 23-04-2012, 01:10   

Wotr w pigułce czyli ile kto zasuwa na forum :D Gods are dead!!!!11

SB wrote:
[Pią 10:36] alFa: uuu... czego K@ci skasowałeś takie fajne rzeczy?
[Pią 10:40] K@t: Skąd od razu założenie że to ja? To forum ma trzech adminów, jednego dziunia admina i trzech modów. Ale fakt, to ja :p


Pamiętam, jak kiedyś Kaci miał urlop od moderowania. Nie uchroniło go to od nieustających oskarżeń o kasowanie postów i tematów pomimo braku uprawnień. Moderator na Wotr to jak przynależność do Samoobrony... :hihi:

P.S. To mój 1989 post! :o
_________________
; p ; >>
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 10-05-2012, 21:37   

Przeglądałam sobie ostatnie wydarzenia na forum a tu taki ładny komentarz, napisany przez pragnącego pokoju Krtomba:

Quote:
No to przepraszam bardzo ale się grzecznie zapytam: GDZIE MY KU*WA JESTEŚMY?! W ZOO?? Czy może w cyrku bo ja już się pogubiłem... A nie - chyba w Sejmie RP! Mam wrażenie, że połowa Userów dostała nagle masowych objawów Syndromu Macierewicza i nagle wszyscy skaczą sobie do gardeł!


Rozbrajające, jak szybko czasem w ferworze dyskusji traci się z oczu cel wypowiedzi :hihi: . Dużo fajnych tekstów wtedy padło, włącznie z Kaciowym obrazkiem, ale to mi się zdecydowanie najbardziej podoba.
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 10-05-2012, 21:38   

Nie bardzo wiem jak mam to rozumieć?? :>
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 10-05-2012, 22:09   

Jak już emocje opadają, dyskusja się wyjaśnia, czytanie mocniejszych, emocjonalnych wpisów albo wręcz bluzgów jest jak dobra rozrywka :D .

Nie mówię, że sama nigdy niczego nie chlapnęłam, "klątwa Integry" wisi nawet i w tym temacie :hihi: .
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-06-2012, 13:18   

Rety przepraszam, wiem że to niefortunny dobór słów, ale w kontekście bitej i "gwałconej" Lary zabija :mrgreen: - Legend w temacie o nowym TR:

Quote:
Z chęcią zobaczyłbym fragment z samej penetracji po lesie
_________________
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 03-06-2012, 23:28   

K@t wrote:
Rety przepraszam, wiem że to niefortunny dobór słów, ale w kontekście bitej i "gwałconej" Lary zabija :mrgreen: - Legend w temacie o nowym TR:

Quote:
Z chęcią zobaczyłbym fragment z samej penetracji po lesie


Tak dla nie do informowanych :|

Słownik języka polskiego:

penetracja (dopuszczalne w grach)

▸ penetracja
1. proces przedostawania się, przenikania, najczęściej w celach badawczych;
2. głębokość, na jaką zanurza się specjalny stożek będący ważnym wskaźnikiem określającym konsystencję smarów, asfaltów i ciał bitumicznych
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 03-06-2012, 23:32   

Jeez, Legend, nie masz poczucia humoru? :D Przeciez kazdy wie co to jest penetracja, ale jak Kat pisał, w kontekście gwałconej w lesie Lary, penetracja w znaczeniu dwuznacznym jest przeciez zabawna :p I wiem, ze takiej penetracji nie miales na mysli, ale wyszło z tego jednak ciekawe skojarzenie ;)
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-06-2012, 09:34   

Aj, Legend :mrgreen:

Jakkolwiek by nie było, to "penetracja" i tak gramatycznie pasuje tu jak pięść do oka. "Eksploracja" byłaby bardziej na miejscu.

Chill out, może akurat wygrasz tegoroczne Złote Usta :p
_________________
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 05-06-2012, 01:53   

Integral wrote:
e_g - hip hip hurra, wrócił na forum!
Jerrem_Y - hip hip hurra, nie wróciła na forum!

Uwielbiam. :p
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 28-07-2012, 03:02   

e_g wrote:
- Okh Eshivar! - westchnęła Lara, widząc żałosne truchło swojej matki powolnie pędzące krokiem przestawnym w jej stronę. Umarlak na dźwięk tych magicznych słów przekręcił swój poczciwy i rozumny łeb, po czym wgapił swe jedyne, ocalałe oko w Larę, przepełnione toną doświadczeń nabytych podczas stania bez ruchu nad jakąś otchłanią w świecie umarłych.
- Mam cie, małpo! - wykrzyknęła triumfalnie Lara, zdając sobie sprawę, że po raz pierwszy ma kontrolę nad swoją rodzicielką. Koniec picia na umór, koniec sprowadzania obcych mężczyzn w wieku nastoletnim do domu. No, może nie przesadzajmy z tymi mężczyznami, Lara też czasami bywa samotna, ale tak czy siak, to ona gra teraz pierwsze skrzypce. Trup z kolei zdał sobie sprawę ze swojej sytuacji i po jego oku widać było, że zaczyna żałować, że nie może być bardziej martwy, niż jest w tym momencie.
- No stara, dobrze cie widzieć - zawołała radośnie córka marnotrawna, zadowolona, że w końcu odnalazła swoją matkę. - Ale coś kiepsko wyglądasz, chorowałaś pewnie. - dodała po chwili, a pozostałości po Amelii Croft ironicznie wzruszyły ramionami. Lara podrapała się po głowie po uprzednim schowaniu wyciągniętych pistoletów do kabury.
- Tragicznie się starzejesz, przez chwile myślałam, że to Madonna. - Lara dalej trajkotała, a widząc absolutny brak zrozumienia na poharatanej twarzy swojej matki, postanowiła jej pomóc skojarzyć: - No wiesz, EL, JU, WI, MEDANA! - zanuciła, robiąc szpagat w powietrzu, przy okazji pokazując dziurawe krocze od poprzednich wygibasów. Matka Lary opuściła swoją szczękę w niedowierzaniu, pozwalając by ta upadła z plaskiem na kamienną podłogę.
- Kurde, jest z tobą gorzej niż myślałam. Myślę, że zaczniemy od kosmetyczki. - rzekła Lara z dezaprobatą, a Amelia smutno spuściła swój łeb, rozpaczając nad swym żałosnym losem, który tak naprawdę dopiero nadejdzie.

Fin


TRAGICZNIE SIĘ STARZEJESZ, PRZEZ CHWILĘ MYŚLAŁAM, ŻE TO MADONNA

(z tematu o Amelii Croft)
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-08-2012, 12:23   

scumbag forum WoTR wrote:
UWAGA! Próbujesz odpowiedziec w temacie na 1 stronie tematu, temat zawiera stron 12.
Przeczytaj cały temat aby w nim odpowiedzieć!


Fuck, i to do mnie z takim tekstem? :D Forum ma poczucie "humóru".
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 26-08-2012, 09:01   

Odpowiedź w tym temacie padała tylko jakiś trylion razy. Przeczytaj cały temat, aby odpowiedzieć.

I proszę pisać dłuższe posty!
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-08-2012, 09:53   

Sorry ale ja nie mam potrzeby czytania całej dyskusji, ja tu tylko odpowiadam! :croft: :wotr: :pozdro: :narka:
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 01-04-2013, 00:29   

Nie mam pojęcia dlaczego K@t to sobie zrobił, ale poprosiłam, żeby mi też zrobił. Bolało.
Link do jednej z pamiętnych dyskusji na tym forum i kilka cytatów niżej:
http://www.tombraiderforu...p=118020#118020

Coincidence wrote:
http://fallenbutterfly.jogger.pl/
zapraszam do czytania
Posiadam skromne lat 19-ście
dlatego niektóre części opowiadania
nie są przeznaczone dla osób niepełnoletnich


Mr Macphisto wrote:
A jest tam jakikolwiek dialog bez 'kurew', 'pierdolenia', 'pizd', 'chujów', 'dziwek', 'suk', napierdalania Lary po twarzy i gwałcenia jej?


Coincidence wrote:
owszem, ale kazdy widzi to co chce. Jesli szukales kolejnego love story to wybacz, ale jestem fanka horrorow i kryminalow.


K@t wrote:
Noo, Kurt z 20 cm penisem to faktycznie horror i kryminał w jednym


Phoebe Poison wrote:
Jezu, ludzie, kompromitujecie się, teraz każdy bedzie wiedział, że doszliście aż do XII rozdziału!!! To znaczy, eee... któregoś tam dalekiego, ale nie wiem którego, bo i skąd


Mr Macphisto wrote:
Quote:
Gdy dziewczyna dorwała się do jego bokserek ujrzała sterczące 22 centymetry żywego penisa. Trent miał się, czym chwalić. Nancy zaczęła robić chłopakowi loda doprowadzając go tym samym niemal do orgazmu. Dziewczyna znała się na rzeczy. Zajęła pozycję ‘na jeźdźca’ cicho pojękując z bólu i podniecenia. W końcu, jeżeli penis ma więcej niż 20 cm długości może uszkodzić macicę.


Jeżeli to jest medyczny dopisek, to lepiej nie wychodź poza opiekę nad koniami :D

Komuś tu czegoś brakuje :p


K@t wrote:
Na pewno nie Kurtowi:D


michal wrote:
Jak piszesz to o tym co ciebie rajcuje. Jedni napiszą o gwałcie, jedni napiszą o wojnie w mniej lub bardziej wyrafinowany sposób.



I w ogóle coś co na pewno będę wiele razy cytować od dziś:

michal wrote:
e_g, jeżeli sądzisz że K@t się nie myli to się mylisz.

:D
_________________
; p ; >>
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 01-04-2013, 10:38   

Integral wrote:

Link do jednej z pamiętnych dyskusji na tym forum i kilka cytatów niżej:
http://www.tombraiderforu...p=118020#118020


ja-marta wrote:
22 cm!!!!! żywego penisa!


Ojezós byłam przy tym, gdzie się podziały tamte czaty?
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-04-2013, 10:40   

Młodość :(
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 02-04-2013, 02:07   

Jezu ja nadal nie weszłam na tego bloga

Czuję się taka... nierozdziewiczona :( Jakby mi brakowało tych 22 cm.
_________________
; p ; >>
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 26-08-2013, 21:13   

Wieczorne "okurwa_nie_wyłączyłem_internetu_i_zajrzałem_na_WoTR" :D D
K@t wrote:
Łukasz wrote:
(...) nie ma już tej liniowości. A przecież w TR o to właśnie chodziło.



iksDE
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 26-08-2013, 21:21   

Heh, podsumowanie bezbłędne. :D
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo