FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Amanda Evert & Jacqueline Natla
Author Message
Natla123 
Student



Joined: 09 Dec 2012
Posts: 67
Location: z wypizdowa
Posted: 09-12-2012, 19:11   

chyba Amandzie było lepiej w tatuażach :( A Natla wyglądałą lepiej w TRA :tak:
_________________
I hate new Tomb Raider
https://www.youtube.com/u...Matter/featured
 
 
Magda 
Student



Joined: 07 Dec 2010
Posts: 51
Location: Poznań
Posted: 23-03-2013, 12:27   

Mi zdecydowanie bardziej Natla odpowiadała w TRU, wyglądała tak rzeczywiście, w TRA wyglądała jak wyjęta z bajki dla dzieci.
_________________
Przydatne, konkretne informacje o produktach spożywczych i zawartych w nich substancjach odżywczych. Zapraszam: http://polowanie-na-zdrowie.blogspot.com/
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 08:58   

Dla mnie Amanda wygląda okropnie! Zdecydowanie lepiej wyglądała w Legendzie, bo wydaje mi się, jakby znacznie się postarzała.. Jakoś tak mi nie pasuje do poprzedniczki, bo gdzie tatuaże, gdzie ten sarkastyczny uśmieszek?
Co do Natli to bardzo podobała mi się ta zmiana, taka smutna królowa z Atlantydy, która mogła wszystko, w końcu znowu ją złapali i zamknęli, jak to kiedyś zrobili jej "koledzy". Mogła znowu poczuć że nie jest wszechmogąca, lecz przez głupotę Lary, znowu była na "świeżym powietrzu". Myślę że będzie jeszcze wielki powrót Natli, jest to jak najbardziej możliwe, bo pamiętajmy, w prawdzie umarła dwa razy.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo