FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Legend- sekrety
Author Message
Sharpay 
Nowicjusz



Joined: 14 Apr 2009
Posts: 9
Location: katowice
Posted: 17-04-2009, 12:07   

hej mam pytanko gdzie jest złota nagroda w japonni?bo w japonni mam wszystkie oprucz tej. ;( ;( ;( :croft: :pozdro:
_________________
larcia
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 17-04-2009, 12:15   

Sharpay,
" Jeśli chcesz zdobyć złoty sekret, udaj się do biura po prawej. Złap czerwoną komodę i wypchnij przez rozbite wcześniej okno. Roztrzaska się o ziemie, a ty zdobędziesz ostatnią nagrodę w tym levelu (Złota nagroda 1/1) "

Chodzi tutaj o moment przed wejściem do windy (przed walką z Takamoto).
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 17-04-2009, 13:36   

Sharpay, po pierwsze nie pszesadzaj z emotami bo zaśmiecasz forum. Przeczytaj regulamin. A co do złotych nagród to w Boliwii jest w tym wielkim pomieszczeniu zaraz przed wciskaniem strzałek kiedy podłoga się rozsuwa. (Znajdź sobie w googlach solucję :nie: ). Ghana: Zaraz przed walką z Rutlundem, kiedy staniesz na kamiennej płycie aby wejść do sali gdzie przebywa Rutland, to wejdź na tą płytę i zaczekaj chwilę. Potem zejdź na dół. Wielkie wrota się otworzą a wnich będzie złota nagroda. Kazachstan: tą wielką spluwą musisz ten podest na linie dać na drugi koniec (nie wiem jak to się nazywa)... Potem tam wskakujesz przez uprzednie wyrzucenie tą spluwą pudeł. I tam nieopodal jest złota nagroda. Nie wytłumaczyłem dobrze ale znajdź sobie w googlach. http://www.google.pl/sear...+legend&spell=1 Poszukaj sobie.


EDIT:
O, ktoś usunął jej posta.
 
 
Kriss14 
Student



Joined: 05 Mar 2009
Posts: 51
Posted: 26-04-2009, 09:43   

Zauważyliście że w legendzie nie ma wielkiego problemu z odnalezieniem sekretów? Wystarczy tylko dokładnie badać zaułki. Co najwyżej trudniości mogą sprawić złote sekrety (szczególnie w Boliwii, Anglii i Kazachstanie)
_________________
See you in Avalon...
 
 
agaco93 
Student



Joined: 07 Mar 2009
Posts: 57
Location: Mielec
Posted: 26-04-2009, 10:42   

Mi trudność sprawia złoty sekret w nepalu czy mógłby mi ktoś pomóc błagam... Patrzyłam już w solucji ale nie rozumiem tego wiem mniej więcej w którym to momencie ale w głowie pustka ... :pozdro: for :wotr: z góry dzieki! :D
_________________
Grafika to nie wszystko:D
 
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 26-04-2009, 10:54   

http://www.youtube.com/watch?v=HLUKjJBE6rY

Masz tu dokładnie pokazany cały Nepal.Możesz spokojnie obejrzeć od początku i zorientować się w którym momencie jest złoty sekret.Zresztą pokazane jest także jak zdobyć pozostałe sekrety.

Pozdrawiam
 
 
 
agaco93 
Student



Joined: 07 Mar 2009
Posts: 57
Location: Mielec
Posted: 26-04-2009, 16:12   

Wielkie dzięki Rocky! Nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłeś :P AAAA... teraz mam już wszystkie nagrody :jumper: Jeszcze raz dzieki :D


:pozdro: for :wotr:
_________________
Grafika to nie wszystko:D
 
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 04-05-2009, 22:29   

Ogolnie zlote sekrety poukrywane bardzo zmyslnie,o to chodzi.Nie wystarczy tylko rozgladac sie i szukac;dodatkowo trzeba albo cos zniszczyc,ustawic lub przepchnac.
Moze zaprzecze teraz sam sobie,ale w Nepalu wystarczylo zloty mlynek schowac wsrod tej ogromnej rozpadliny.Dochodza do tego odbicia i refleksy na lodzie i naprawde-za cholere nie moglem go odnalezc.Uzycie solucji rozwiazalo moj problem.Duzy plus za jego ukrycie!
Mam takie zdanie,ze sekretow w grze powinno byc malo,lecz do ich odnalezienia trzeba wytezyc mozgowie.Wtedy dopiero jest radocha,z samego szukania. :wotr:
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
Jojo 
Nowicjusz



Joined: 15 Jun 2009
Posts: 8
Posted: 17-06-2009, 18:13   

Ktoś mi może powiedzieć gdzie jest złota nagroda w Boliwi?? plz x33 :P
_________________
Jest Tomb .. Jest impreza :p
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 17-06-2009, 18:28   

Znajduje się ona w pomieszczeniu ze skrzyniami które trzeba wyrzyucać przez eee... wiesz, zaraz przed cut-scenką co trzeba strzałki wciskać. Obejrzyj sobie tutaj filmik: http://www.youtube.com/watch?v=dTL1bmkKqxQ
 
 
Jojo 
Nowicjusz



Joined: 15 Jun 2009
Posts: 8
Posted: 19-06-2009, 12:51   

wielkie dzięki Polo_Gard :) :) :)
Jezcze edno pyt ( nie związane z sekretami ) Czy w tomb raider legend jest taka opcja żeby nakręcać filmik?? prosze o pomoc bo mam angielską wersje

[ Komentarz dodany przez: e_g: 19-06-2009, 13:08 ]
Nie, musisz użyć zewnętrznego programu.
_________________
Jest Tomb .. Jest impreza :p
 
 
Jojo 
Nowicjusz



Joined: 15 Jun 2009
Posts: 8
Posted: 19-06-2009, 15:41   

no to może ktoś mi podac taki program :??:
_________________
Jest Tomb .. Jest impreza :p
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 19-06-2009, 15:47   

Na przykład FastCap lub Fraps. Ale wystarczy poszukać w Googlach, wpisać np. "kręcenie filmów w grze". Jest kilka takich programów.
_________________

  
 
 
 
xMartax 
Nowicjusz



Joined: 12 Mar 2008
Posts: 7
Posted: 19-06-2009, 15:48   

http://download.chip.eu/pl/download_pl_575955.html <<tu mozesz sciagnac sobie ten program =)
_________________
Sometimes to understand the presents you got to go back to the past....
 
 
Jojo 
Nowicjusz



Joined: 15 Jun 2009
Posts: 8
Posted: 19-06-2009, 17:35   

wielkie dzienki wam , :P :D Teraz już nie musze szukać ;-)
_________________
Jest Tomb .. Jest impreza :p
 
 
PrincessPoLcio 
Nowicjusz



Joined: 30 Jul 2009
Posts: 9
Location: PoLisH
Posted: 30-07-2009, 22:13   

Hey :)

Mam pytanie. Gdzie jest złoty sekret w Rezydencji?
 
 
 
Dan86 
Student



Joined: 10 Apr 2009
Posts: 84
Location: Lublin
Posted: 30-07-2009, 22:30   

PrincessPoLcio, masz tu filmik jak dostać się do złotej nagrody:

http://www.youtube.com/watch?v=s3IC0sRdskE
 
 
PrincessPoLcio 
Nowicjusz



Joined: 30 Jul 2009
Posts: 9
Location: PoLisH
Posted: 30-07-2009, 22:34   

Dzięx Dan86 A jak ona te książki rusza. Jakim przyciskiem??
 
 
 
Dan86 
Student



Joined: 10 Apr 2009
Posts: 84
Location: Lublin
Posted: 30-07-2009, 22:40   

Książki można ruszać bodajże po rozpoczęciu drugiej części zagadki, czyli zaraz po odwróceniu statuł z balkoniku plecami do siebie w pomieszczeniu z basenem.

PrincessPoLcio wrote:
Jakim przyciskiem??

akcji, czyli E
 
 
PrincessPoLcio 
Nowicjusz



Joined: 30 Jul 2009
Posts: 9
Location: PoLisH
Posted: 01-08-2009, 16:17   

HELP Nie wiem jak zdobyć złoty sekret w Boliwii. Oglądałam filmy czytłam na forum w poradznikach i nie działa mi :(
;(
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-08-2009, 18:28   

PrincessPoLcio, rozumiem że wiesz jak zdobyć tę nagrodę. Z czym konkretnie masz wobec tego problem? Napisz konkretnie co ci nie wychodzi.
Czyzby chodziło o same drzwi że unoszą się całe a nie do połowy? :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
PrincessPoLcio 
Nowicjusz



Joined: 30 Jul 2009
Posts: 9
Location: PoLisH
Posted: 03-08-2009, 10:23   

Gdy robie tak że trzeba ustawic wszystkie a potem zdejmując tą 3 drzwi mi sie zamykają i klops
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-08-2009, 11:13   

Powoli i jaśniej Księżniczko :p
Aby zdobyć nagrodę, musisz ułożyć na podłogowych "przyciskach" dwie skrzynie. Jedna z nich już znajduje się na pięterku (po prawej, patrząc na zamknięte drzwi). Drugą wrzucasz na górę za pomocą rampy, na którą skaczesz. Tą skrzynię najlepiej wsunąć na środkowy panel. Potem biegniesz w kierunku ostatniego panelu i po prostu wykonujesz na nim przewrót - chodzi o to, żeby Lara nie stała na nim, kiedy uruchomi się scenka, bo drzwi otworzą się do końca. Po filmiku ponownie stań na panelu i czekaj aż drzwi podniosą się do połowy - wtedy szybko zejdź i po problemie.
Nie trzeba wcale ustawiać wszystkich trzech skrzyń, wystarczą dwie :)
_________________
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 09-08-2009, 14:02   

Ja znalazłam wszystkie nagrody w grze. A do tej w nepalu dostałam się kiedyś przypadkowo. Jakoś dziwnie skoczyłam i Lara złapała się półki skalnej która była dziwnie nisko. Formalnie to Lara powinna spaść ale się złapała tej półki zdziwiło mnie to, cóż może to jakiś kolejny bug w grze nie wiem. w każdym bądź razie jak szukałam drogi wyjścia z owej półki trafiłam na tego golda. W Kazachstanie też jakby taki przypadek bo ciekawilo mnie co się stanie jak przepchnę ten pomost do końca i patrze a tam za drążkiem złota statuetka. ale żeby znaleźć wszystkie statuetki to nie trzeba było w to włożyć większego wysiłku fakt. Większy problem miałam z próbami czasu, nadal nie mogę przejść tej w kazachstanie bo tylko ona mi została...
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 09-08-2009, 15:06   

Mnie właśnie Kazahstan też przysporzył trochę kłopotów. O ile czasówka zbytnio wymagająca nie jest, zdobycie złotej nagrody było nawet trudne ;(
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo