FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
CHWDP
Author Message
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 04-06-2005, 14:29   CHWDP

Nie lubie policji. Fakt. Nawet bardzo. Nie raz oberwalem naprawde za nic. Ale wiem ze oni tylko wykonuja swoja prace. Brak mi slow aby opisac jak bardzo wkur***ja mnie gnojki wypisujace wszedzie gdzie sie da CHWDP. Niektorzy sa az tak tragiczni ze C maja w dupie.
Ci smieszni ludzie dziela sie na dwie grupy:
1) lamusy- ci ktorzy pisza/krzycza po to aby przypodobac sie starszym , z reguly nigdy nawet nie rozmawiali z policja.
2 ) wykrety- osobnicy ktorzy potrafia np. siedziec na lawce przez caly dzien , pic , jarac i zaczepiac kazdego a potem na sytuacjie gdy podchodzi do nich dzielnicowy oburzac sie a nastepnie ( po odejsciu dzielnicowego oczywiscie ) wykrzykiwac wlasnie CHWDP.
Policja robi co musi. Oczywiscie niektorzy robia to troche dziwie. Ale dla czego nikt nie wypisuje/wykrzykuje np. "Ch*j w dupe politykom !!"?? Oni akurat nie robia tego co musza.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-06-2005, 16:23   

Przypomniało mi się coś :) Ostatnio byłam z Shepem nad jeziorem i wzięliśmy mojego psa. Nic nikomu nie przeszkadzał, tylko cały czas siedział pod drzewkiem i coś węszył ;) Fakt, może i powinien być uwiązany w miejscu publicznym, ale wiele innych psów też było nie na smyczy i jakoś nikomu nie zawadzały. No i już z Shepem mamy się zbierać, a tu nagle idzie policja. Dwóch ich było. No i jeden do nas mówi:
- To Wasz pies?
Ja: - Ee... nie
Gościu patrzy się tak raz na psa, potem znowu na nas:
- Napewno to nie Wasz pies?
Nagle Shep się ocknął, bo pakował rzeczy:
- Który?
A ja już w myślach tylko "kurde, to już po mnie, mandacik".
- No ten, co tu jest.
Shep: - ... Nie, to nie nasz
- Nie Wasz?
Ja: - No nie, my nie mamy psa...!
Jeszcze chwile patrzyli się na nas, potem podeszli do jakichś ludzi i pytali, ale oni na szczęście nic nie wiedzieli. Potem podchodzą do psa i zaczęli go wołać, jakby chcieli go wziąźć. Ale wiedziałam, że Fido się nie da ;) Ehhh, ta policja, gdyby tak reagowali na inne sprawy, to by było dobrze :p

Tak w ogóle, to nie wiem, ale chyba topic powinien nazywać się "Policja", a nie "CHWDP", bo to jakoś nie bardzo... :roll:
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 04-06-2005, 16:30   

Ja raczej kłopotów z policją nie mam, bo mój father jest gliną :P zawsze mnie wyciągnie :P . Ale co to za robota, siedzi za biurkiem, przesłuchuje ludzi i czasami jedzie na jakiś wypadek czy coś. Chociaż straż miejska jest wredna :/ . Szły dwie baby...około 25 lat, miały wolno psa spuszczonego, dosyć dużego. No to mówią do bab 'dzień dobry' i się patrzą jak na ósmy cud świata. Idzie dziewczynka z psem, na smyczy bez kagańca...to zaraz się czepiają...faceci kurde, obrońcy 'uciśnionych'.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 04-06-2005, 19:21   

Ja nie mam probblemów z policją, ale za to mam tyakich pojebanych sąsiadów, którzy ciągle mają jakieś zatargi z policją :/ np. w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia zrobili rozróbe na całą kamienice, wyklinali do policjantów, a Ci...pouczyli ich tylko że tak się nie powinno robić i sobie pojechali...:/
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 04-06-2005, 20:10   

Ja policji nienawidzę tak naprawdę od dwóch tygodni. Od czasu jak mnie spisali na domówce u mnie. C**j w d***e policji !!! Grrr ... nie znoszę ich ...
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 04-06-2005, 22:09   

TEż nie nawidzy policji...jeśli masz iq od 0 do 40 masz szanse sie dostać...

Pewnego pięknego dnia gdy szłem sobie z kolegą do innego kolegi nagle widzimy dwóch strażników miejskich jak podchodzą do nas i
-Co wy k***a tu robicie??
JA z kumplem patrzymy na siebie zdziwieni,kumpel mówi:
-NO chodzimy sobie bo idziemy do kolegi
-a kto ci k***a pozwolił??tu sie k***a nie chodzi!!spisani jesteście...
Ja sie odzywam
-A to chyba nie jest zabronione...
-K***A NIE PYSKUJ BO W RYJ I NA KOMENDE!!

Brak słow....aż sie bać na ulice wychodzić bo policjanci zastraszają O_O...albo inne

No wjec poszedłem z pieskiem i z dwoma kumplami i było upalno piesek chciał odopcząć więc usiedliśmy sobie na ławeczce.Nagle podchodzi dwóch strażników i
-tu nie wolno siedzieć
jeden z kolegów
-Od tego są ławki...
-ŁAWKI NIE SĄ OD SIEDZENIA!!
ja sie odzywam
-a od czego do cholery
-Do użytku publicznego,k***a!!

Wniosek??Policja jest głupia :P i do tego że w okół nas było pełno łąwek zajętych przez żuli albo bezdomnych...normalnie aż chce sie żyć w takim kraju...
_________________
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 04-06-2005, 23:12   

Paciej -> nie wiem jaka była u ciebie sytuacja więc nic nie mówię...

e_g -> tak się rozpisujesz o poziomie IQ a nie odróżniasz straży miejskiej od policji?
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 05-06-2005, 02:47   

no wlasnie :P

to ja mialem w sumie troche przygody z policja, jedna w sumie pozytywna w miare, ale to sprawa osobista i nie bede o tym mowil.
A drugie to sie wydarzylo kilka lat temu: bo u nas w miescie jakas dziewczyna i chlopak sie rzucili pod pociag i my akurat szlismy odprowadzic kolezanke, bo niedaleko mieszkala, no i moze, przy okazji cos tam sie pogapic, jak to dzieci. No i oczywiscie byla policja. I oczywiscie zatrzymuja nas, myslelismy ze powiedza, ze nie wolno tam chodzic, albo cos, ale oni nie, ze jak Wy sie nazywacie i sie zaczeli pluc o to, ze jakies drzewka niszczymy.

P.S. Jak juz będziecie zmieniac nazwe topicu, to moze jakos ogolniej, sluzby porzadkowe, czy mundurowi, czy jakos tak?... albo Oficer :P
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 05-06-2005, 10:14   

och pomyliłem sie pomyślałem o tym CHWDP i odruchowo napisałem policja...ale to była straż miejska...ale sam fakt że takie coś sie stało jest szokujący...awans chcieli czy jak??...
_________________
 
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 05-06-2005, 12:45   

Quote:
No wjec poszedłem

Quote:
jeśli masz iq od 0 do 40 masz szanse sie dostać...


Coś mi sie zdaje, że nie osiągnąłeś wymaganego minimum :p A wogóle to wydaje mi się, że strasznie koloryzujesz w tych swoich opowieściach :p

Swoją drogą to jak zobaczyłem ten topic w dziale kontrowersja to pierwsza myśl: "Sprzeczają się czy poprawniejszą formą jest "CHWDP" czy "HWDP" :p "
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 05-06-2005, 14:37   

Bez obrazy ale - jestescie smieszni. Jezeli wedlug Was to co sie Wam przydazylo jest moze byc powodem nienawisci do policji to naprawde malo przezyliscie. Moja historia jest troche powazniejsza a mimo to uwazam ze CHWDP to idiotyzm.

Pewnego pieknego dnia wybralismy sie z kumplami na plaze. Bylo cholernie goraco. Gdy skonczylo sie nam picie i kwit postanowilismy skorzystac z fontanny. Niestety obok stalo dwochmundurowych. Nie chcac ryzykowac wybralismy sie kawalek dalej do publicznego kraniku. Kolejka byla dosc spora. Ale tak nam sie chcialo pic ze poczekalismy. Stojac w kolejce zauwazylismy ze panowie policjanci rowniez czaja sie na kranik. kiedy byla nasza kolej wepchali sie i jeden z nich zaczal pic. Ludzie stojacy w poblizu rozeszli sie. Kiedy pan policjant skonczyl pic oparl sie o kranik i zaczol gadac z tym drugim. Minely ze 2 min. i nic sie nie zmienilo. Moj kolega w koncu podszedl i powiedzial - przepraszam. Na to dzielny pan policjant odpowiedzial z ironicznym usmieszkiem - prosze. Kiedy Olek ( moj kumpel ) pochylil sie aby sie napic , stojay obok gliniarz jebnal go tak ze zebami wyjebal w kran. Do dzis nie ma zeba. Moj drugi kumpel Pawel chcial cos powiedziec ale w ostatniej chwili sie powstrzymal. Dostal 2 razy pala a gdy juz lezal na ziemi kilka butow. Potem ja i moj trzeci kolega.Nikt z stojacych obok ludzi oczywiscie nic nie powiedzial.

I to by bylo na tyle.

Ale powtarzam: CHWDP to debilizm , kretynizm i idiotyzm. Policjantom odwala wlasnie przez CHWDP. Niektorzy sa w porzadku.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 05-06-2005, 15:11   

Ja tak samo uważam HWDP za debilstwo, ale więszkośc policjantów myśli, że jak jest gliną, to wolno im wszystko. Ale to, co napisałeś, to naprawdę dobrze nie świadczy o polskiej policji...
_________________
Miow.
 
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 05-06-2005, 16:53   

no to ja sie az z tkaim traktowaniem nei spotkalem, ale trzeba byloby cos z tym zrobic, nie wiem moze do gazety napisac, ze takie cos sie wydarzylo, bo wiadomo, ze gdzie indziej w policji takie cos by nie przeszlo.
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 05-06-2005, 16:58   

No dobra napisalbym i co ?? Komu uwierza 4 gowniarzom czy policjantom ?? Moze powinienem pojsc na policje ?? Z nimi nie da sie walczyc. Bynajmniej dopoki nie jest sie pelnoletnim.
 
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 05-06-2005, 17:22   

no wiesz, ale nie mozna nic nie robic, cos trzeba zrobic, nie wiem moze jakos przez kogos albo w jakis sposob, bo bezczynnie nie mozna tak, no ale kolega chyba przynajmniej dostal kase z odszkodowania?
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
Lady_croft 
Student



Joined: 24 May 2005
Posts: 36
Location: Poznań
Posted: 05-06-2005, 18:12   

wydaje mi sie -> wątpie polska policja (niektorzy z jej czlonkow0 naduzwywają swoich przywilejow. chociaz w pewnym sensie zawsze znajda sie 'gowniaze' ktorzy tylko dla szpany i zeby byc git przed innymi kumplami obrazaja policje itd. Moim zdaniem to chyba ta grupa jest winna za to ze policja jest taka jaka jest
_________________
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 05-06-2005, 18:14   

Nie to nie jest tak że ktoś jest winny z gówniarzy zato. To po prostu taka wiara jest policjantami. A czasem fakt że przez gówniarzy jak ich już tak nazywamy policja się wkurza. Ale ta wiara moim zdaniem nie wpływa na negatywne zachowanie mundurowych.
 
 
Lady_croft 
Student



Joined: 24 May 2005
Posts: 36
Location: Poznań
Posted: 05-06-2005, 18:19   

ale wez pod uwage to ze np. jestes potciwym i prawym policjantem. idziesz ulica i gowniarze woloaja za toba CHWDP. Mija jakis czas i nadal tak jest. czy nie jestes zdenerwowany. moze zeczywiscie powinni inaczej reagowac, ale rozumiem czesc z tych ppolicjantow. Nie kazdy jest silny psychicznie co jednak nie uprawnia do robienia takich rzeczy co jest racja
_________________
 
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 05-06-2005, 18:25   

Wplywa i to bardzo bo kiedys dawno temu kiedy mnie spisywali jeden powiedzial mniej wiecej cos takiego:
- Moze CHcesz Wiecej Dostawac Pala ?? Czy jakos podobnie.
A moj kolega kiedys widzial jak stali pod sciana gdzie pisal owy skrot i czepiali sie doslownie wszyskich. Czy Was by nie wkurzalo gdyby byli byscie strazakami np i podpalacz za to ze gasicie pozar krzyknol : Jebac Strazakow !!!!!! Nastepnym razem kazdego potencjalnego podpalacza traktowaliscie by jak smiecia. A za 100 razem kazdego z zapalkami zaczelibyscie nawalac. Nie wiem czy to dobry przyklad ale jestem pewien ze tak jest.
 
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 05-06-2005, 18:28   

Quote:
Nie kazdy jest silny psychicznie co jednak nie uprawnia do robienia takich rzeczy co jest racja


raczej nie uprawnia do bycia policjantem, a jak teraz do policji przyjmuja po znajomosciach to nie ma co sie dziwic ze tak jest.
Albo u nas jak wracam do chaty z pociagu to musze przechodzic przez tory i przez jakis czas oczywiscie sie policja gdzies chowala i wyjezdzali dopiero jak ktos juz przeszedl i haltowali i 50 zl.
Oczywiscie tak jest naprosciej zarabiac na tym, ze ktos wlasciwie nic nie zrobil, no bo co od przechodzenia sie podklad niszczy?, ze sie zycie ryzykuje? jak ktos bedzie sie chcial rzucic to i tak to zrobi i policja mu w tym nie przeszkodzi.
A w tym czasie co oni tam stoja to np. okradaja jakis sklep, albo bezbronna staruszke...
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
Lady_croft 
Student



Joined: 24 May 2005
Posts: 36
Location: Poznań
Posted: 05-06-2005, 18:31   

BradPitt -> dokladnie o to chodzi. Ja tez nie wiem jak dlugo mozna wytrzymac z takim czymsc i sie psychicznie ze tak powiem nie zalamac. Ludzie nie sa maszynami i swoje uczucia maja. Jednakze ci co wykrzykuja CHWDP nie sadza, ze policjantow to nasero wkurza i np. na meczach maja do nich waty ze niby oni nic nie zrobili a policjanci cos tam zrobili!! Sadze ze to jawne klamstwo. Gdyby nie ci od CHWDP policjanci byli by spokojni i normalini, uprzejmi itd. Nie dziwie im sie ze nie maja zaufania do mlodzierzy
A_DAM -> fakt, że nie kazdy policjant jest dobry ale nie mozna mowic ze odrazu cala policja polska jest do kitu i tyle. a co z ta psychika to uwazam ze nawet najtwardszy policjant wkoncu by zmiekl przy tych caly czs wyzwiskach. To jest moje zdanie
_________________
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 05-06-2005, 21:19   

Ja w swoim krótkim życiu również miałem kilka razy do czynienia z policją. Pewnego razu patrol młodych policajów ( karkowatych łysoli ) spisał mnie, bo po prostu spojrzałem w ich stronę. Tłumaczyli się, że szukali jakichś ćpunów ( jeszcze mnie pytali gdzie można na Ząbkowskiej takich znaleźć :) ). Chcieli mi nawet telefon sprawdzać czy aby na pewno nie jest kradziony. Były też inne sytuacje, które częściowo, ze wstydem przyznaję, sam sprowokowałem. Mimo tego jednak nie czuję do policji antypatii. Co więcej, część z nich zasługuje na pomnik za zasługi na polu zwalczania przestępczości - serio ! Wszystko jednak psują im ćwoki w administracji, korupcja w sądownictwie oraz głupota rządzących tym krajem. Prawo nie stoi niestety po stronie jego stróżów. Wizerunkowi policji nie pomagają również młodzi w prewencji, których szeregi zasilają często bezmyślni dresiarze.

BTW. Na Pradze policja zyskała ostatnio nowy przydomek - "pomagierówka" :) .
_________________

 
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 05-06-2005, 21:56   

jak by przyjmowali jakis porzadnych, a przynajmniej odsetek tych "dresiarzy", czy innych co np. ida do policji, zeby uniknac wojska, a inteligencje maja mniejsza niz mala to raczje chyba by nie bylo takich sytuacji, tylko by sie skupiali Ci "dobrzy"na tym co na prawde maja robic i jakos by sie zorganizowali przeciwko tym grupkom np. co te c-eh-aw-ud-epują
A moze byscie do rzecznika praw obywatelskich napisali ci, co zostlai pokrzywdzeni, z tego co wiem to dosyc skuteczna instytucja jest
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 05-06-2005, 22:04   

Quote:
jak by przyjmowali jakis porzadnych, a przynajmniej odsetek tych "dresiarzy", czy innych co np. ida do policji, zeby uniknac wojska, a inteligencje maja mniejsza niz mala to raczje chyba by nie bylo takich sytuacji, tylko by sie skupiali Ci "dobrzy"na tym co na prawde maja robic i jakos by sie zorganizowali przeciwko tym grupkom np. co te c-eh-aw-ud-epują
A moze byscie do rzecznika praw obywatelskich napisali ci, co zostlai pokrzywdzeni, z tego co wiem to dosyc skuteczna instytucja jest


Ja ma jedną uwagę -> pisz proszę normalnie bo nic nie można zrozumieć, ty masz 17 lat :?: :P

Żeby nie było off topa -> fakt faktem że do polizaji wchodzą czasem dresy i półgłówki ...
 
 
Serenity 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 113
Location: z daleka
Posted: 06-06-2005, 18:06   

Ja tam do policji niec nie mam (sama wybieram się po liceum do akademii policyjnej ale to już inna historia :p ). U nas w szkole krążą dwie trochę inne interpretacje CHWDP, a mianowicie: CHcesz Wstąpić Do Policji? oraz CHowaj Wódkę Do Plecaka :mrgreen: . U mnie w mieście policja tez często spisuje bez powodu ale ostatecznie taki spis żadnej szkody nie wyrządzi (no moze taką tycią :shock: ). O przypadkach pobić nie słyszałam więc chyba nie jest tak źle.
_________________
...sleep my friend and you will see, that dream is my reality...
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo