FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
..::GRY::..
Author Message
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 08-06-2013, 13:55   

Osoby grające na Playstation 3 i posiadające obecnie Plastation Plus lub grę Władca Pierścieni: Wojna na Północy proszę o pomoc w zdobyciu trofeum "Strength of Our Alliance" (pol. "Siła naszego sojuszu"). W zamian mogę zaoferować pomoc w innych grach, o ile takowe posiadam.

PSN ID: Luthien86
_________________
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 11-07-2013, 19:55   

Teraz przechodze od początku serie Silent Hill w oczekiwaniu na Beyond: Two Souls . Niedawno można było zobaczyć trailer z Polskim dubbingiem z tejże gry i muszę przyznać że Pani Małgosia moim zdaniem miejscami przebija Ellen Page , spodziewałem się dobrej roboty na reszte ekskluzywnych tytułów na PS3 patrząc (The last of Us , Unchartedy , GoWy ) ale to przebiło moje oczekiwania . Pani Gorczyca też by pasowała do roli Jodie , jak myślicie ?
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 17-07-2013, 17:41   

Pytanie za 100 punktów - ktoś stąd grywa sobie w Hitman Absolution na PC? Może mały konkurs w kontraktach? Jestem ciekaw czy ktoś stąd się bawi w agenta 47 i czy przypadły mu do gustu rozwiązania z trybu multiplayerowego w Absolution :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 08-10-2013, 10:29   

Little Big Planet PS Vita - szczerze odradzam. Gra bardzo fajna - jak każde LBP. To o co mi chodzi? Mianowicie o to, że save i profil w tej grze potrafi się psuć kilka razy dziennie. Gra potrafi popsuć save'a, zawiesić konsolę i wyświetlać pełno różnych błędów. Problemy mam tylko i wyłącznie z tą grą. Zazwyczaj muszę usunąć wszystkie dane gry, zainstalować ją ponownie, ściągnąć kopie zapasowe z komputera (by nie ściągać uaktualnień po raz n-ty) i z plusa pobierać save'a, co nie zawsze przebiega bezproblemowo (save z tej gry często nie potrafi się pobrać, ot kolejny błąd). Gdyby nie to, że platynuje wszystkie gry, w które gram, to ta gra wylądowałaby tam gdzie jej miejsce (czyt. w śmietniku). Wiele osób w Internecie ma podobne problemy, ale są też szczęśliwcy, którym gra się nie sypie. U mnie gra działa raz przez kilka dni bezproblemowo, zaś następnego dnia każde uruchomienie kończy się komunikatem o błędzie i "corrupted profile". Ehhhh
_________________
 
 
Dee Jay 
Nowicjusz



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 21
Posted: 19-11-2013, 12:46   

Ja natomiast gram w Mirror's Edge. Bardzo niedoceniona gra z świetną muzyką i grywalnością (momentami to taki miejski TR w FPP). Nie mogę się doczekać zapowiedzianej nowej wersji tego tytułu.
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 06-01-2014, 23:33   

Czy ktoś, z obecnych na forum graczy, czeka na nową Castlevanię: Lords of Shadow 2? Pierwsze Lords of Shadow było świetne i mam nadzieję, że kolejna część będzie jeszcze lepsza. Trailery mnie zachwyciły, muzyka w nich również, a w demo grało mi się bardzo przyjemnie.

Trailery:
Trailer E3 2012
Trailer - UWAGA SPOILER - zdradzający fabułę pierwszej części
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 27-01-2014, 19:05   

Kupiłam ostatnio okazyjnie Fable Journey. No właśnie bo i Kinecta kupiliśmy kilka miesięcy temu. :P

Historia w FJ mnie wciągnęła i gdyby nie ból ramion (zwłaszcza na poczatku gry) to pewnie skończyłabym o wiele szybciej. Fabularnie FJ ciekawie spina wcześniejsze historie od strony Teresy. Wiele spraw nabiera nowego sensu.
Sterowanie czasem tak mnie wkurzało że miałam ochotę czymś walnąć w tv. Jakby kinect mimo kalibracji przyjął swoje ustawienia a gracz mógł mu naskoczyć. Wielokrotne próby trafienia w cel albo złapania czarem kraty w celu przesunięcia doprowadzały mnie do szewskiej pasji.

Najbardziej żal mi było tej zmarnowanej i nieeksplorowalnej przestrzeni -te znane i swojskie pejzaże którym nie można było czasem nawet zbyt długo przyjrzeć. Aż nogi się rwały żeby wejść tu i tam.
Szkoda że i tym razem Molyneux skłamał w zapowiedziach że to nie gra na szynach.
Całe szczęście że już tuż tuż jest Fable Anniversary. :D
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 27-01-2014, 22:45   

Mi też Fable: The Journey się podobało. Bardzo fajnie kontynuuje historię "jedynki", co przede wszystkim jest świetną przystawką do tego, co już za 2 tygodnie pokaże nam właśnie F:A.

Sterowanie - no cóż. To kinekt, więc nie spodziewałem się i tak wielkich możliwości, ale dobre ustawienie sensora pomaga (najlepiej na wysokości oczu przy użyciu specjalnego klipsa, albo zwykłych domowych sposobów ;) ). Takie ustawienie i dobra kalibracja znacznie pomogły mi w wyzwaniach (brakuje mi tylko jednego poziomu do złotego medalu i ostatniego aczka ;) ).

Pewnie masz wersję polską. Jak ci się podoba dubbing i dlaczego uważasz, że jest fatalny? :p

Wracając do F:A. Zauważyłaś, że cenowo nie jest to 200+ ?? Na allegro chodzą preordery za 130-150, w muve.pl jest za 149 (oczywiście nie skorzystam po ostatnich kłopotach z TR2013 ;) . Niestety dopiero w połowie lutego zacznę myśleć o zakupie.
_________________
 
 
v1per80 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2008
Posts: 353
Posted: 28-01-2014, 18:23   

Ja teraz czekam tylko na 2 tytuły - Castlevania 2 i Thief, przy czym wolałbym jakieś niusy odnośnie TR2, a najlepiej taki, że ... wyjdzie w tym roku :P
_________________
I5 9600K@5Ghz+Noctua NH-D14+TT,Asus Z390 TUF Pro Gaming,16GB Ram Fury HyperX DDR4 16GB 3466MHz CL19@18,HDD 2.75TB+SSD Samsung Evo 970 500GB+850 250GB,Gigabyte Eagle OC GF RTX 3060Ti ,Projektor Benq W1700 4K HDR10,Chieftec Nitro 88+SPS-850C 850W,Net 300MB
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 29-01-2014, 10:43   

Menkaure wrote:

Sterowanie - no cóż. To kinekt, więc nie spodziewałem się i tak wielkich możliwości, ale dobre ustawienie sensora pomaga (najlepiej na wysokości oczu przy użyciu specjalnego klipsa, albo zwykłych domowych sposobów ;) ). Takie ustawienie i dobra kalibracja znacznie pomogły mi w wyzwaniach (brakuje mi tylko jednego poziomu do złotego medalu i ostatniego aczka ;) ).

U mnie kinect stoi pod tv właśnie na wysokości oczu, jeśli tak jak przy FJ sie siedzi. Ale i tak niewiele to zmieniało gdy czasem jak na złość coś się kaszaniło.
Quote:

Pewnie masz wersję polską. Jak ci się podoba dubbing i dlaczego uważasz, że jest fatalny? :p

Tak mam wersję polską. Ogólnie w większości przypadków wolę albo wersję angielską albo angielski plus napisy. Co do dubbingu to najwyższych lotów nie był (czasem synchro -głos a obraz lekko sie rozjeżdżało), ale jakoś szczególnie uszu nie ranił, choć bez wahania wybrałabym oryginał. :D
Quote:

Wracając do F:A. Zauważyłaś, że cenowo nie jest to 200+ ?? Na allegro chodzą preordery za 130-150, w muve.pl jest za 149 (oczywiście nie skorzystam po ostatnich kłopotach z TR2013 ;) . Niestety dopiero w połowie lutego zacznę myśleć o zakupie.


No właśnie zastanawiam sie gdzie kupić. Muve mnie odrzuca. Widziałam, podobne ceny na gram.pl, ale po poczytaniu opinii widzę że dzieje się tam to samo z preorderami co w muve.pl.
Myślałam o kupnie w amazon uk, ale kurcze boję się że przesyłka nie dotrze.
A ty gdzie już masz upatrzony zakup?
Chciałabym dostać FA jak najszybciej. Złapałam smak na Albion po FJ i zastanawiam się czy w międzyczasie nie odpalić znów FII.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 29-01-2014, 11:03   

Ja kupie raczej na allegro, choć nie odrzucam opcji kupna w ultimie. Jak widać nie są specjalnie drogie. Przyznam szczerze, że spodziewałem się polityki MS, czyli stara gra w nowej cenie 200+. Na allegro krążą już preordery, w przyszłym tygodniu zacznę się już poważnie zastanawiać.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 30-01-2014, 18:41   

No w Ultimie z najtańszą przesyłką i tak wychodzi ponad 200zł.
Szukam po necie i szukam i jakoś nie mogę się zecydować.
Muve ma najlepszą ofertę ale boję się znów naciąć.
Może popytam w sklepach stacjonarnych.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 30-01-2014, 23:49   

No ultima faktycznie przesadziła. Sam sprawdzałem wczoraj i wychodzi na to, że jednak zamówię w muve. Allegro też wcale fajnych preorderów już nie ma. Wszystko drożej niż w sklepie wysyłkowym. Stacjonarnych sklepów jakoś nie odwiedzam. W przyszłym tygodniu podejmę decyzję.

Cholera, mam konto Gold od kilku dni. Jest sporo tytułów, które bym ogarnął. W drodze powinien być już trzeci Bioshock. Niedługo F:A. Dlaczego doba ma tylko 24h ??
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 31-01-2014, 12:23   

Hm, zastanawiam się poważnie nad tym muve.pl bo właśnie mi się przypomniało, że rejestrowałam w kompanii graczy gry i mam punkty na zakup kodu 20% na gry konsolowe. Czyli wychodziłoby, że za grę zapłacę 119,92zł. Bardzo interesujące. :D

Żeby tylko wysłali jak obiecują i dostanę w dniu premiery.

Kusi mnie też Thief 4ale tu chyba skuszę się później.

Gdzie kupowałeś Golda?
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 31-01-2014, 13:23   

Zupełnie zapomniałem o KG !! Też musze mieć sporo punktów, mimo wszystko rejestrowałem sporo gier. Nie sądzę, by paczki doszły już 7go. To taka niefortunna data, że spodziewałbym się jej najwcześniej w poniedziałek 10go.

A Golda kupiłem na allegro. Na razie na miesiąc. Zapłaciłem 17,95. Dobrze czytaj opisy aukcji, bo niekiedy zdarza się, że oferują Golda na 1 miesiąc, a dosjatesz np 15 kodów 48godzinnych. To nie do końca Gold, tylko Trial. W zasadzie to samo, ale konto masz jakby ciągle Silver. Nie wiem jakie są dokładnie różnice, bo dalej korzystasz z praw konta Gold.
Ja kupiłem miesięczny abonament, mój status - Konto Gold.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 31-01-2014, 13:28   

Wiem, zdaję sobie sprawę ale może zdarzy się cud. ;) Zamówię na ostatnią chwilę to może dostanę szybciej niż poprzednio.
Co do KG to naskrobałam maila do muve żeby się upewnić, że kod zadziała na FA.

Powiem ci że żałuję tylko że w FA nie dołożyli jednak opcji co-opa bo jak dla mnie to super sprawa. :D
Ale może w Fable 4 -wrócą do tego. Nie mylić z Fable Legends. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 31-01-2014, 16:38   

Kod nie działa na FA. Zamówiłam zniżkę i niestety nie działa. Szkoda.
Z tego co wyczytałam to jest tak z powodu, że gra nie ma określonej ceny sugerowanej.
"Uwaga! Kod nie działa na gry nieposiadające podanej ceny sugerowanej – z reguły oznacza to, że jest jeszcze za wcześnie, by ją ujawnić."
Tak napisali w mailu z kodem -20%.
Ciekawe kiedy ujawnią i czy w ogóle coś to da dla FA.
Chyba napisze do nich jeszcze jednego maila.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 31-01-2014, 17:17   

A ta cena, która widnieje nie jest sugerowaną ? :D Lol, muve.pl zaskakuje z roku na rok :D Zaraz im nabazgram na fanpageu, bo mam i tak nerwy dzisiaj od samego rana.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 31-01-2014, 17:20   

No właśnie nie ma tam ceny sugerowanej a tylko "cena dla ciebie".
Ech, znów się nakręcam. :P

A skąd te nerwy?
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 31-01-2014, 21:15   

No wg mnie, "Cena dla ciebie" jest tą, którą muve.pl mi zasugerowało ;) Próbowałaś w ogóle zamawiać ?

A, dzisiaj piątek, więc od rana w podomce. W jednej ręce mop, w drugiej odkurzacz. Do tego doszły jeszcze starokawalerskie refleksje. Zdziadziałem.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-02-2014, 08:24   

Jeszcze nie zamawiałam ale sprawdziłam dodając do koszyka FA że kod nie działa na tę grę. :(

Oj, daj spokój nie jesteś wcale taki stary. Bo jak ty miałbyś być stary to co ja mam powiedzieć. ;)
Żal ci czasu na sprzątanie kiedy w planie imprezy? :D
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-02-2014, 12:50   

Asy, zniżki nie przyjmuje, bo faktycznie na stronie Muve jest podana tylko wspomniana cena "dla Ciebie", która nie jest niestety jeszcze tą sugerowaną. Ta będzie (znając Muve) pewnie wyższa o jakieś 20-30zł, więc nie wiem, czy suma summarum nie opłaca się Wam wziąć tego preordera bez dodatkowych rabatów.

Pomijam oczywiście fakt, że te rabaty z Kompanii Graczy to pic na wodę, bo w wypadku chyba wszystkich gier cena sugerowana jest tak czy siak przekreślona, więc ze zniżki 20% robi się 10% :p
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-02-2014, 13:59   

Zdaję sobie sprawę z tego co napisałeś, ale wybrałam tą zniżkę zanim doczytałam że to od ceny sugerowanej.
Cóż, póki co mi się nie śpieszy. Poczekam jeszcze chwilę i kupię bez kodu. W sumie to oferta i tak jest najlepsza z wszystkich jakie widziałam w necie.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-02-2014, 15:19   

Tzn. odnosiłem się w sumie bardziej do interpretacji Menkura, że "cena dla Ciebie" jest sugerowana :D . Chciałem sprawdzić osobiście jak to wygląda, bo wszyscy wiemy że Muve zdolne jest.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 03-02-2014, 16:05   

I jak tam Menkur zamawiasz na Muve.pl ? Widziałam ich odpowiedź na FB, że kodu nie można użyć gdyż wydawcą gry nie jest Cenega.
Kiszka.
Ale chyba lepszej oferty nie ma?
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo