FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
CHWDP
Author Message
Łapa2 
Student


Joined: 03 Dec 2005
Posts: 45
Posted: 22-11-2006, 17:28   

Hmmm policja....No więc moi mili, spisali mnie dwa razy...Raz za to, że stałam na murku na Placu Wolności w mojej mieścinie, a drugi raz za zerwanie plakatu...Szczerze to moja mama współpracuje z policjantami (czego jej nie zazdroszczę i z całego serca nad tym ubolewam) i chyba też ich nie zabardzo lubi (Czy..."Cześki Policjanty"...To dobre określenie :P :638: ) Ja też nei żywię jakichś lepszych uczuć do nich, wrecz przeciwnie...Nigdy mi w niczym nei pomogli no i ogolnie moje motto HWDP więc....


BARDZO LUBIę PANA POLICJANTA



:pozdro: :narka:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-11-2006, 19:43   

slawciun :
Quote:
A na moim osiedle to jak najbardziej CHWDP :D i niech sie je**ą bo nic dobrego jeszcze nie zdziałali

Aha, pytanie tylko czemu na waszym osiedlu tak bardzo potrzebna jest interwencja policji. Tu chyba problem w czym innym leży :p Poza tym - argumentacja nie do przebicia...

Quote:
do tej policji z mojego osiedla to mam duzo watów
Watów ? Jezu..wiem, że nie za nimi nie przepadasz, ale żeby od razu PRĄDEM ??

I co to znaczy "nawyć/mieć nawyte" ? oO Siakiś nowy gangsta-slang ? :p



Łapa2 :
Quote:
ogolnie moje motto HWDP więc....
Podziwiam Twoją oryginalność i elokwencje :p

Quote:
HWDP
Hmm, nie zgadne...przerzuciliście się na Haki ?

W ogole to zauważyłem, że niektórzy jeżdzący tutaj po policji mają równie wysoki poziom, co nieśmiertelne "CHWDP"...
_________________
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 22-11-2006, 20:42   

Jo ziąąąą wybóhamy rasem dżojnta?!!?!ELO ELO TSZY PIEŃC ZERO JOOOOOŁ D:D:D:D:D:D:d:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:DD:D:: A TYAK WOGULE TO POLIZJA SUUKS!!WREDNE SUCHKI SIEM DO MNJE PSHYCHEPILY JAK JEBALEM Z ZIOMAMI STAFF ZIELONY A POTEM POBIUEM TA K00RVVE Z TSZECIEGO PIETRA!!80 LETNA WARTIATKA! co f tym takiego zuego?!?!?!;1/1;1/1;/ :/ :/:/;/;/;/;/;/;;;d;dd;d;d HWDOP CHWDUPA CHUPWDA !!!CHWDCHUDWUDCHWUHCUHCCUDHUWHCUWDHCUHDWUHCUWDHCU!!


Lol,żałosne.

XALD:
Mówisz o przedmówcach czy o sobie?? :)
_________________
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 22-11-2006, 20:55   

:offtopic:
Eee faktycznie e_g, to Twoje przedstawienie było zalosne. Jest to temat-rzeka wiec ludzie sie wypowiadaja (jak potrafia :P )... jak juz nie mozesz/cie sie powstrzymac od uwag to robcie to czasem w subtelniejszy lub bardziej zartobliwy sposob. Jesli i tego nie potraficie, omijajcie temat.
Musze sie pilnowac, zeby nie zrobic jakiegokolwiek bledu bo bedzie o tym temat na 3 dni?

Tu moge powiedziec - Lol, zalosne.
 
 
Łapa2 
Student


Joined: 03 Dec 2005
Posts: 45
Posted: 23-11-2006, 16:24   

K@t wrote:
slawciun :
Quote:
A na moim osiedle to jak najbardziej CHWDP :D i niech sie je**ą bo nic dobrego jeszcze nie zdziałali

Aha, pytanie tylko czemu na waszym osiedlu tak bardzo potrzebna jest interwencja policji. Tu chyba problem w czym innym leży :p Poza tym - argumentacja nie do przebicia...

Quote:
do tej policji z mojego osiedla to mam duzo watów
Watów ? Jezu..wiem, że nie za nimi nie przepadasz, ale żeby od razu PRĄDEM ??

I co to znaczy "nawyć/mieć nawyte" ? oO Siakiś nowy gangsta-slang ? :p



Łapa2 :
Quote:
ogolnie moje motto HWDP więc....
Podziwiam Twoją oryginalność i elokwencje :p

Quote:
HWDP
Hmm, nie zgadne...przerzuciliście się na Haki ?

W ogole to zauważyłem, że niektórzy jeżdzący tutaj po policji mają równie wysoki poziom, co nieśmiertelne "CHWDP"...


Wiesz, u nas chodzą w koszulkach z napisem HWDP....Więc nie wiem, co do mnie masz ( o sorry, chyba dalam Ci temat do nabijania sie ze mnie przez dwa dni)
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że to forum służy do obrażania tych, którzy zrobią litertówki i wyrazie....Litości


(Ps...Liczę się z tym, że za słowa prawdy mogą mnie wywalić z forum....Złośliwość rzeczy żywych :P ....Na poprzednim forum, tez były takie "cfaniaki" :) )
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 23-11-2006, 16:53   

Quote:
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że to forum służy do obrażania tych, którzy zrobią litertówki i wyrazie....Litości

A czy Tobie wolno obrażać kogokolwiek? Nie chodziło tu o literówki, a o Twoje podejście do policji. Myślisz, że gdyby ich nie było żyło by Ci się lepiej, bo by Cię nie spisywali? To się grubo mylisz. Każdy jest człowiekiem, każdy popełnia błędy, tylko policji są one najczęściej wytykane. Owszem, nie każdy policjant jest uczciwy czy 'dobry', ale są tacy, którzy kochają tę pracę i wykonują ją najlepiej jak umieją, żeby ludzie, w tym także i Ty mogła bezpiecznie włóczyć tyłek po ulicach.
Więc swoje motto zachowaj dla siebie. :)
Ja bardzo często spotykam policjantów na moim osiedlu i uważam, że dobrze wykonują pracę, w przeciwieństwie do takiej choćby straży miejskiej, która zamiast pilnować porządku, zapobiegać podpaleniom piwnic/śmietników itp. chodzi po osiedlu i wlepia mandaty za to, że pekińczyki chodzą bez kagańca, albo staruszkom, które sprzedają kwiatki żeby miały za co żyć... No dajcie spokój. :/ Ja zostałam raz spisana przez straż miejską za to, że mój pies wyszedł bez kagańca i obroży (no jak do cholery ma chodzić w tym cholerstwie skoro nie może?!), bo mógłby kogoś zaatakować i POGRYŹĆ... :/ Nie kłóciłam się z nimi, tylko tłumaczyłam ze 20 minut o co chodzi, a oni mnie i tak spisali... Dobrze, że mamy jeszcze coś takiego jak Ligę Ochrony Zwierząt. ;)
Więc policjantów jak najbardziej szanuję. :)
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 23-11-2006, 16:53   

Łapo, moja droga, to nie jest ani forum, ani topic na pranie starych brudów, ale pragnę Ci przypomnieć jaką niesamowitą kulturą i inteligencją popisałaś się, "żegnając" się z "innym forum"
Tak więc nie staraj się zabłysnąć pisząc filozofie w idiotycznym topicu i nie rób z siebie wielkiej, urażonej pannicy, bo nikt nigdy nic Ci nie zrobił.


A żeby nie było offtopa - Pisanie wyrazów w sposób niezgodny ze słownikiem ortograficznym nie nazwałbym "literówką" :p
A co do koszulek - hmm, jacy noszący - takie koszulki.

Co do generalnego obrażania policji - popieram Kamcię.
_________________
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 24-11-2006, 14:58   

Quote:
Myślisz, że gdyby ich nie było żyło by Ci się lepiej, bo by Cię nie spisywali? To się grubo mylisz. Każdy jest człowiekiem, każdy popełnia błędy, tylko policji są one najczęściej wytykane. Owszem, nie każdy policjant jest uczciwy czy 'dobry', ale są tacy, którzy kochają tę pracę i wykonują ją najlepiej jak umieją, żeby ludzie, w tym także i Ty mogła bezpiecznie włóczyć tyłek po ulicach.


Zgadzam sie z Tobą... bez policji tez by było źle :D ale moje CHWDP wzraca sie do tych policjantów ktorzy nie sa uczciwi i wlepieja kary, mandaty tylko daltego ze maja zły dzien :/ (własnie mam tak na osiedlu:P :D )
nie mam nic do policji z ktora mozna sie dogadac i tarktuje swoja prace na serjo :)
i im sie nalezy wdziecznosc, w koncu jeden glina mi pomogl odnalezc kome :D
wiec nie stoje po stronie tych co są przeciwko pocji bo tak im sie podoba... ani po tej stronie ktora chwali policje mimo wszystko...
ogolnie traktuje policje obojetnie...
:pozdro: :wotr:

K@t -> jeny, czepiasz sie błedów ortograficznych :P chyba kazdemu moze sie zdarzyc? :P
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 24-11-2006, 15:13   

Quote:
ato przez to ze mam mieszane uczucia co do policji.. głownie nic do niej nie mam, no ale do tej policji z mojego osiedla to mam duzo watów

oraz
Quote:
ogolnie traktuje policje obojetnie...

dla mnie to się wydaje wykluczac nawzajem.Może się zdecyduj ?
Poza tym, skoro tak bardzo chcesz, załóżmy, wypisywać różnorakie hasła, to przydałoby się znać ich zasady ortograficzne.
Co by to było, gdyby Giertych pisał "Zero toleranci" ? :wink:
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 24-11-2006, 15:39   

Giertych nie musi robić byków ortograficznych.
Wystarczy, że chce zrobić porządek z "polskom szkołom" :p
_________________
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 24-11-2006, 18:11   

w pierwszym oscie pisze o policji z mojego osiedla..
w drugim ogolnie oceniam policje (po za wyjatkiem tej z mojego osiedla) :]
:pozdro: :wotr:
aaa.. chcialem cos jeszcze napisac ale to bedzie bez sensu :P
 
 
 
Łapa2 
Student


Joined: 03 Dec 2005
Posts: 45
Posted: 25-11-2006, 13:22   

Szczerze mówiąc...
K@t wrote:
Łapo, moja droga, to nie jest ani forum, ani topic na pranie starych brudów, ale pragnę Ci przypomnieć jaką niesamowitą kulturą i inteligencją popisałaś się, "żegnając" się z "innym forum"

Zacznijmy od tego, że ja nie "piorę tutaj swoich starych brudów"...Podzieliłam się tylko uwagą na temat tamtego forum...I nie obraziłam nikogo (co sie tyczy mojego podobno braku kultury i "nieinteligencji"), bo napisałam "forum" bez podania jego nazwy...Do czego mam zupełne prawo.
K@t wrote:
Tak więc nie staraj się zabłysnąć pisząc filozofie w idiotycznym topicu i nie rób z siebie wielkiej, urażonej pannicy, bo nikt nigdy nic Ci nie zrobił.

Zabłysnąć nie mam zamiaru, a pannicy też z siebie raczej nie robię...Stwierdzam fakty...

PS:Nie chcę być niegrzeczna ale to chyba nie temat o tym czy piorę swoje stare brudy i czy popełniam błędy w wyrazach

PPS:(Byłoby bradzo miło gdybyście z łaski swojej nie cytowali mojego posta...Nie lubię tego)

A co do policji, uważam, że robią dużo rzeczy, z tym że zajumują się błachostkami jak naprzykład dzieci stojące na murku na placu wolności zamiast zająć się czymś ważniejszym. A prawdziwy powód dla którego nienawidzę policji to taki, że nie złapali pijanego kierowcy, który 100 metrów dalej potrącił moją przyjaciółkę...I nie wiem, czy wam by się uśmiechało, gdyby ktoś 100 metrów od patrolu policyjnego potrącił wam kogos bliskiego :(

:narka: :narka: :pozdro: :pozdro:
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 29-11-2006, 08:38   

Quote:
Szczerze mówiąc...


A wcześniej to jak było ?? :P

Quote:
(Byłoby bradzo miło gdybyście z łaski swojej nie cytowali mojego posta...Nie lubię tego)


Sorry ale on aż się prosi o to :)


Quote:
A prawdziwy powód dla którego nienawidzę policji to taki, że nie złapali pijanego kierowcy, który 100 metrów dalej potrącił moją przyjaciółkę...I nie wiem, czy wam by się uśmiechało, gdyby ktoś 100 metrów od patrolu policyjnego potrącił wam kogos bliskiego


Przez dwóch leniwych czy nieudolnych kretnów nienawidzisz całej policji w polsce (na świecie ??) ?? Sens gdzieś jest, czy mi się tylko wydaje, że nie ?? Wiem, że skala nieporównywalna ale to tak jakbym nienawidził wszystkich lekarzy za to, że raz trafiłem na dentystkę psychopatkę, która wierciła nie tam gdzie trzeba. Mało tego - CHWDL, bo lekarze piją w pracy i popełniają mnóstwo błędów lekarskich (od których giną ludzie )!! Spotkaliście się z czymś takim, bo ja nie ??? Wiecie dlaczego ?? Policja ma jasno określonych wrogów, którzy zawsze będą chawudepować ile się da. A że młodzież (dzieci ?)...hmmm...gustuje w klimatach pseudo gangsterskich jedyne na co tak naprawdę mają odwagę to właśnie tytułowe CHWDP. I tutaj wszelkie policyjne wpadki, a jak już ustaliliśmy mało ich nie jest (przykładów już starczy), są dla nich idealnymi pretekstami, tak jak dla tzw. wierzących-niepraktykujących wpadki księży.
_________________
 
 
 
dagisa 
Praktykant


Joined: 23 Dec 2006
Posts: 102
Posted: 28-12-2006, 03:21   

Heh, policja... to fakt, że bywają bardzo nieprzyjemni, czasami wkurzam się na nich tak, że ledwo mogę się opanować. Ale nigdy nigdzie nie napisałam CHWDP. Denerwują mnie te wszystkie dzieciaki, które wypisują to na murach i noszą bluzy z tym napisem. Wkurza ich policjia bo przeszkadza w piciu piwa/pryty/wódki na jakimś odludziu, paleniu jointów, przeszkadza w hałasowaniu czy też zwykłym głośnym gadaniu pod czyimś blokiem. Tak, niektóre z tych rzeczy też mnie denerwują. Ale kiedy któregoś dnia wejdę do domu i zastanę tam włamywacza, pierwsze co zrobię to zadzwonię po policję. Było kilka sytuacji, kiedy byłam wdzięczna, ze istnieje taka instytucja jak policja. I bałabym się żyć w świecie, w ktorym nie ma policji.

A tak poza tym, zgadzam się też z tym co napisał post wyżej BradPitt
 
 
Nought 
Nowicjusz



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 24
Location: Brzeg
Posted: 30-12-2006, 12:19   

Ooooh, to raczej nie temat dla mnie, mam tylko jedno pytanie: ilu z Was słucha rapu a w szczególności zepsołu '52 Dębiec'? Słyszałem jeden utwór w stylu 'CHWDP' i baaardzo mi się spodobał, refren leci tak: "pół metrowy ch** wchodzi w d*** policji".
HEHEHEHE:hehe:
_________________
TOMB RAIDER DEVOURS YOUR MIND!
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 30-12-2006, 13:09   

Ho ho ho Nought zarty sie Ciebie trzymaja :gupek: podobaja Ci sie piosenki z glebokim przeslaniem widze :)
 
 
millo 
Podróżnik



Joined: 25 Dec 2003
Posts: 465
Location: Pustostan
Posted: 31-12-2006, 02:07   

Jerrem_Y, rozumiem, że przesłuchałeś te utwór i to dokładnie? Bo chyba tylko to upoważniłoby Ciebie do takich osądów. Tylko proszę, nie pisz, że nie ma w Twoich słowach ni krzty ironii.
Utwór "Policyjne cz.2" jest kierowany do policjantów, którzy źle wywiązują się ze swoich obowiązków, o czym mówi cała zwrotka. Są tam wyraźne zwroty do tychże adresatów. I to jest przesłaniem.
Nikt nie zaprzeczy, że policja jest potrzebna, ale niestety wszędzie trafiają się czarne owce.
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 31-12-2006, 10:46   

Millo, owszem przesluchalam. Zwracajac uwage koledze Noughtowi nie mialam na mysli calej piosenki, ktorej przeslania on najwyrazniej nie zrozumial przytaczajac powyzszy "gleboki" tekst :)
Ironia owszem jest, ale bardziej skierowana do uzytkownika, niz w jakikolwiek sposob zwiazana z tekstem piosenki :)
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 31-12-2006, 16:25   

millo wrote:
Jerrem_Y, rozumiem, że przesłuchałeś te utwór i to dokładnie? Bo chyba tylko to upoważniłoby Ciebie do takich osądów. Tylko proszę, nie pisz, że nie ma w Twoich słowach ni krzty ironii.
Utwór "Policyjne cz.2" jest kierowany do policjantów, którzy źle wywiązują się ze swoich obowiązków, o czym mówi cała zwrotka. Są tam wyraźne zwroty do tychże adresatów. I to jest przesłaniem.
Nikt nie zaprzeczy, że policja jest potrzebna, ale niestety wszędzie trafiają się czarne owce.


Problem w tym millo, że Nought znalazł w tym inne ciekawe wartości, na pewno nie to co autor miał na myśli.

Prawda jest taka, że wielu hiphopowców wypowiada się na ten temat całkiem rzeczowo, konkretnie i z sensem ale dla dzieciaków najważniejsze jest, że
Quote:
"pół metrowy ch** wchodzi w d*** policji".


Żenujące jest też to, że nawet polskie media są w stanie wylansować totalnie debilny kawałek (pamiętacie jeszcze "kto dogoni psa" ?? ), byle by tylko był możliwie popowy i z wypikowanymi ch.jami. A gówniarzeria potem wariuje.
_________________
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 01-01-2007, 12:42   

BradPitt wrote:
Żenujące jest też to, że nawet polskie media są w stanie wylansować totalnie debilny kawałek (pamiętacie jeszcze "kto dogoni psa" ?? ), byle by tylko był możliwie popowy i z wypikowanymi ch.jami. A gówniarzeria potem wariuje.


Gówniarzeria się musi buntować, a policja jest świetnym materiałem przecież jak widać... No i fakt - żenujące.
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 23-06-2007, 23:58   

Taa... Tak naprawdę większoć kolesi od CHWDP to ,,dresy", które chcą zwrócić na siebie uwagę, i pokazać że nikt im nic nie zrobi, i że mogą wszystko. Niestety nie mają racji, ale... może kiedyś zmądrzeją...
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 24-06-2007, 13:51   

Zip wrote:
Niestety nie mają racji, ale... może kiedyś zmądrzeją...


W to akurat trudno mi uwierzyć !! I szczerze wątpie by tak się stało, większość z "tych" ludzi pewno już dawno zakończyła swoją "przygodę" (?!) z nauką, a jeszcze lepiej niektórzy nawet nie skończyli podstawówki kiblując z roku na rok !! Najgorsze jest to że coraz więcej takich "skrętów" włóczy sie po ulicach :/
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 24-06-2007, 21:47   

Ar2r wrote:
Zip wrote:
Niestety nie mają racji, ale... może kiedyś zmądrzeją...


W to akurat trudno mi uwierzyć !! I szczerze wątpie by tak się stało, większość z "tych" ludzi pewno już dawno zakończyła swoją "przygodę" (?!) z nauką, a jeszcze lepiej niektórzy nawet nie skończyli podstawówki kiblując z roku na rok !! Najgorsze jest to że coraz więcej takich "skrętów" włóczy sie po ulicach :/


Żeby to tak było to nie byłoby tak jeszcze źle. Dresa łatwo rozpoznać i zawsze jakoś ominąć a problem jest w tym, że to wcale tak stereotypowo nie wygląda. Znam gościa, który chodzi do najlepszego liceum w Gdyni, przy tym uczy sie nie najgorzej, jest dość sympatyczny, kulturalny i elokwentny a jego stary jest radcą prawnym w dużej firmie. Generalnie wszyscy sąsiedzi uważają go za fajnego, poukładanego chłopaka, tymczasem ma on za sobą kilka wizyt na komendzie, niezliczoną ilość mandatów i ogólnie rzecz biorąc sporo brzydkich rzeczy na koncie. I dam se głowę uciąć, że wcale nie jest taki wyjątkowy. W ogóle wydaje mi się, że takich "podręcznikowych" dresów już praktycznie nie ma. Wszystko na tyle się wymieszało, że telefon może Ci zapieprzyć każdy, nie mówiąc już o jakimś tam skandowaniu "CHWDP".
_________________
 
 
 
Jellyeater 
Student


Joined: 17 Jun 2007
Posts: 39
Location: Litwini wracali
Posted: 25-06-2007, 19:10   

Quote:
TEż nie nawidzy policji...jeśli masz iq od 0 do 40 masz szanse sie dostać...


Quote:
Pewnego pięknego dnia gdy szłem sobie z kolegą do innego kolegi nagle widzimy


Masz szansę się dostać. Pisze i mówi się szedłem. :P

CHWDP można by zamienić na programistom z Crystal Dynamics za czasówki w Tomb Raider Anniversary. Aczkolwiek im to w oko, bo w zad to by była dla nich przyjemność.

Mnie też spisali ze dwa razy w życiu, ale jakoś nienawiści do nich nie odczuwam.
_________________
A na drzewach zamiast liści będą wisieć programiści za robienie z PC konsoli.
 
 
 
Catherina 
Student



Joined: 03 Jul 2007
Posts: 60
Location: ******
Posted: 16-08-2007, 12:17   

ja mieszkam z byłym policjantem pod jednym dachem, ale jest nawet w porządku, chociaż ma dziwną osobowość( interesy również się z nim dobrze załatwia), a poza tym to moją szkołę ciągle nawiedza pewien smerf (tak go nazwaliśmy, po tym jak się przyznał, że tuż tu chodził do szkoły-na mądrego nie wyglądał), a co do tematu - na posterunku niedaleko podstawówki jest napisane HWDP- niestety z błędem, ale takie tam społeczaństwo :gupek:
_________________

 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo