FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Mroczna Lara to dobry pomysł czy pomyłka??

Co sądzisz o nowej Larze ?
Jest świetna
55%
 55%  [ 151 ]
Jest dobra ale ....
29%
 29%  [ 79 ]
Jest kiepska
3%
 3%  [ 10 ]
To nie Lara
11%
 11%  [ 32 ]
Voted : 254
Total Votes: 272

Author Message
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 31-08-2008, 21:10   

Quote:
Sam w to grałem więc po co miałem stwierdzać jak recenzenci a wogóle kiedyś twierdziłem że to świetna gra uważałem nawet że to "arcydzieło" lecz niestety gra nawet wiesza się na najlepszych PC ów i mi się to stało lecz nie zmieniam tematu .

Co proszę? Widzisz w tym jakiś sens? Z resztą, czego można wymagać od 11-latka? :szok:
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 01-09-2008, 14:27   

alexmax.5, co z tego, że CD-Action źle oceniło grę? Pisząc, że jesteśmy śmieszni, sam ośmieszasz siebie, bo nam się gra podoba - jest zabugowana, ale my na to nie patrzymy. To nasze zdanie na temat AOD, gra może Ci się nie podobać - uszanujemy to, ale nie obrażaj nas z tego powodu, że my tą grę lubimy. I sam sobie zaprzeczasz - uważasz, że gra jest słaba, ale jest fajna? :gupek: Cytuję:

Quote:
Lara w Angel of Darkness pasuje lecz to słaba gra (...)Ale naprawde mi się spodobała :)
PS : Kiedyś mówiłem że to słaba gra ale jak w nią 2 raz gram to jest fajna :)
.

:gupek:
Żeby nie robić off topicu, to Lara z AOD podoba mi się, jak i jej wygląd, jak i charakter. Ma niewypażoną buzię :> , fajnie się ubiera... A ta z Legendy też nie jest zła, Larze dodali trochę człowieczeństwa, teraz nie jest terminatorem i zabija wszystko co się rusza (hm... nie wszystko, ale wiecie :) ), ale trochę tego człowieczeństwa za dużo, bo to takie nie Larowe... :mrgreen2: Obydwie Lary są fajne, nie mogę ocenić która mi się bardziej podoba, bo obie są przecież fajne (kurde, powtarzam ciągle fajne, fajne, fajne xd)
 
 
alexmax.5 
Nowicjusz



Joined: 07 Aug 2008
Posts: 14
Location: Bielawy
Posted: 01-09-2008, 16:09   

Ja chcę ci powiedzeć że Lara z AOD jest lepsza bo chociaż nie ma makijażu :) a mi to strasznie się nie podoba, jaki archeolog chodził na wykopaliska z makijażem ;) a co do tego nie czepiajcie się
PS : Niech się wam podoba ja wam nie zabieram przyjemności tylko mówię .
_________________
Państwo,Służy wyłącznie GANGOM!
 
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 01-09-2008, 18:28   

alexmax.5, to ty się nas zacząłeś czepiać, że lubimy tą grę, ale dalej nie ma sensu tej sprzeczki prowadzić.

I faktyczne, nie wiem po co malować się do dżungli czy gdzieś tam, ale przeciez to gra, Crystalsi chcą, żeby główny bohater był piękny i idealny, to przyciąga niektórych ludzi do kupna gry : ) Lara z AOD ma makijaż, np. mocną kredkę do oczu i szminkę, ale Core tak jak pisałem wyżej o kryształkach, chce aby główny bohater był po prostu ładny :mrgreen2:

:pozdro:
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 01-09-2008, 18:34   

Ja pi3rdole, skończcie już, obaj.
_________________
 
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 24-11-2008, 02:51   

fabuła TRAOD bardzo mi sie spodobała tylko troszke gorzej jest ze sterowaniem, znowu zacząłem w nią grać, a jeśli chodzi o recenzje ja je zawsze czytam, tylko z tego względu czy dany recenzent miał racje w sumie AOD nie jest zła odsłoną serii tylko troszke niedopracowaną a to juz inny temat :pozdro:

[spoiler:018535443f]
p.s. doppelganger z TRU jest do tej Lary z AOD strasznie podony no nie??? [/spoiler:018535443f]

[ Komentarz dodany przez: e_g: 24-11-2008, 15:29 ]
Nieoznaczony spoiler - warn
_________________

 
 
 
Amanda Evert 
Praktykant



Joined: 06 Oct 2008
Posts: 121
Location: Znikąd
Posted: 29-11-2008, 15:30   

ŁukaszMuział wrote:
fabuła TRAOD bardzo mi sie spodobała tylko troszke gorzej jest ze sterowaniem, znowu zacząłem w nią grać, a jeśli chodzi o recenzje ja je zawsze czytam, tylko z tego względu czy dany recenzent miał racje w sumie AOD nie jest zła odsłoną serii tylko troszke niedopracowaną a to juz inny temat :pozdro:

[spoiler:eae643279b]
p.s. doppelganger z TRU jest do tej Lary z AOD strasznie podony no nie??? [/spoiler:eae643279b]

[ Komentarz dodany przez: e_g: 24-11-2008, 15:29 ]
Nieoznaczony spoiler - warn


co do spoilera [spoiler:eae643279b]zgadzam się taka mroczna[/spoiler:eae643279b]
Mi Lara z AOD bardziej 'przypasowała'.Jest taka śliczna :) W ogóle mi się podoba,ale najfjaniejsza była jak oglądala swoje czarwone od krwi łapska<HAHA>
No tak ale w legendzie chodziłam tylko w stroju 'goth'.'Sentiment'
 
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 03-12-2008, 19:28   

Sama nie wiem... Gdyby nie bugi w Angel of Darkness to byłoby całkiem całkiem... Jednak od mrocznej Lary wolę chyba tą z Legendy i Underworld. Według mnie to jest prawdziwa Lara, zwiedzająca świątynie i grobowce. Ale ja szanuję też zdanie innych i nie mam zamiaru się kłócić jeśli ktoś uważa inaczej :)
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
yahoo 
Student



Joined: 06 Dec 2008
Posts: 32
Posted: 06-12-2008, 22:21   

Może wyjmę temat, ale...

Gra jest słaba. Nie tylko dlatego, że nie przypomina starego dobrego Tomb Raidera (co udało się zrobić Legend, nie wiem czy Underworld), Lara nie ma swoich 2 pistoletów świetnych, gada z jakimiś ludźmi. Mało skoków. Jak na grę "kryminalną" oceniłbym to dzieło jakoś 5/10. Są też małe problemy ze sterowaniem, trzeba wyliczać kroki. Gorsza to była chyba tylko 5-tka :fire:
_________________
Chudy Rój!
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 06-12-2008, 23:35   

yahoo może się nie zgodzisz ale jak wiesz to są wydarzenia po Legend i Anniversary i dla kogoś może sieę ta gra wydawać "nijaka" według mnie CD zasługuje na wielki szacun, że podjęło się stworzenia tej gry, bo gdyby nie oni Lara byłaby dzisiaj "pogrzebana" jak te stare grobowce, no i może ma jakieś te błędy itp, zresztą nawet najlepszym zdarzają się wpadki, mamy farta, że możemy "powyginć śmiało ciało obecnej Lary" bo napewno, dzisiaj bys się irytował grając Larą z Core... ale cóż, możesz się ze mna nie zgodzić ale są gusta i guściki,
w moim odczuciu jest super,mimo licznych i rażących błędów, że CD ekschumowali pannę Croft, ale podkreślam, że to moja opinia, nie musisz się ze mna z tym zgadzać :pozdro:
_________________

 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 07-12-2008, 13:57   

Małe sprostowanie. The Angel of Darkness dzieje się przed Legend. Jedynie masz rację z drugą grą. AOD dzieje się po Anniversary(czyli remake'u jedynki), ale oczywiście kilka lat później.
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 07-12-2008, 14:35   

Ja to w ogóle słyszałam, że według życiorysu Legendowo-Anniversarjowo-Underworldowego-itakdalej, AOD się wcale nie działo :p
Ale nic sobie uciąć nie dam.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Littlelady91 
Student



Joined: 27 Aug 2008
Posts: 63
Location: z Pyrlandii
Posted: 07-12-2008, 20:12   

Jak dla mnie to Lara zawsze byla troche mroczna. Nie ze wzgledu na wyglad lecz ze wzgledu na charakter. Przyznam jednak, ze taki mroczny wyglad dodal jej jeszcze wiekszego pazura :) Tak wyglada znacznie ciekawiej :)
_________________
You think You are normal??? Are You blind?!?! You are freak!!!x)))
 
 
 
Stifmaister 
Nowicjusz



Joined: 25 Dec 2008
Posts: 10
Posted: 26-12-2008, 00:22   

Ta nowa Lara mi się nawet podoba,tylko to co robi w AOD to już nie.Przecież Lara jest Tomb Raiderem czyli na polski Jeźdźcem Grobu,nie powinna się uganiać za jakimiś przestępcami.W tej części jest trochę przeszukiwania grobowców ale jest tego za mało.To pierwsza cz. w jaką gram ale moja kuzynka przeszła kilka i o innych co nieco wiem i trochę widziałem.Moim zdaniem AOD to dobra gra żeby zabić czas lecz inne części są lepsze.
Ale to tylko moje zdanie.
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 28-12-2008, 15:27   

Stifmaister, raczej Grabieżca Grobowców ;D

A mi się podoba to, co się dzieje w AoD, tylko mogli dać większą przeplatankę między Tombami a miastami(choć i tak miało tak być), szkoda, że gra nie została ukończona od a do z jak miała(Paryż, Praga, Niemcy, Turcja).
 
 
Missy 
Student


Joined: 17 Aug 2008
Posts: 35
Posted: 07-01-2009, 17:27   

Mroczna Lara jest bardzo fajna.
Dodaje to uroku całej grze.
Chociaż sztucznie się porusza.
Ale np. wolałabym żeby w misji w Luwrze,
miała inny strój. Jakieś czarne, lekko połyskujące wdzianko. xD
_________________
The Bioluminesence Of The Night..
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 07-01-2009, 18:38   

Mroczna Lara to raczej zły pomysł. Słysząc Tomb Raider myśli się raczej o grobowcach, wspinaczkach itd.,a Lara Croft kojarzy mi się ze skokami po starożytnych budowlach. Nie żebym krytykowała TRAOD, ale to już nie był stu procentowy TR.
 
 
psychickid 
Nowicjusz



Joined: 20 Jan 2009
Posts: 2
Posted: 22-01-2009, 19:10   

mnie się mroczna Lara podobała. ;)
była inna niż wszystkie.
tylko na początku gry, w tym dżinsowym komplecie nie wyglądała ładnie.
_________________
ukończone części:
- Tomb Raider III
- Tomb Raider V
- Angel of Darkness
- Tomb Raider Anniversary
w trakcie:
- Tomb Raider Legend
 
 
 
Carolyn 
Student



Joined: 21 Oct 2008
Posts: 30
Location: D. G.
Posted: 23-01-2009, 09:56   

Mroczna Lara nadaje klimatu grze. Moja przyjaciółka uwielbia TRAoD, dla mnie był średni, dużo bugów miał. Lara mi przez ściany przechodziła i chodziła po wodzie. Od Jezusa lepsza :D
 
 
 
Coop 
Nowicjusz



Joined: 09 Jan 2009
Posts: 16
Location: Bydgoszcz
Posted: 23-01-2009, 15:34   

Heh Miałem to samo ,ale moje możnaby porównać z lewitacją niż chodzeniem po wodzie. Biegnie i nagle w powietrzu :D
_________________
Od tej pory każda sekunda twojego życia jest darem ode mnie...
 
 
 
Littlelady91 
Student



Joined: 27 Aug 2008
Posts: 63
Location: z Pyrlandii
Posted: 24-01-2009, 11:45   

Stifmaister wrote:
W tej części jest trochę przeszukiwania grobowców ale jest tego za mało.

Tez mi tego brakuje, ale za to AOD podoba mi sie graficznie i pod wzgledem fabuly. No, ale faktycznie latalismy sobie bardziej po miescie, dziwnych zakladach, a grobowcow malenko ;) No i malo dziwacznych stworow tam bylo w porownaniu do innych czesci.
_________________
You think You are normal??? Are You blind?!?! You are freak!!!x)))
 
 
 
Kriss14 
Student



Joined: 05 Mar 2009
Posts: 51
Posted: 06-03-2009, 14:06   

Mroczna Lara jest fajna, ale tylko kiedy raz przechodzisz TRAOD i potem odstawiasz na półkę. Tak dla odskoczni od innych TR. Bo niestety raczej mało osób z nas chciałoby być w takiej sytuacji jak ona w tedy :hehe: No a jak już młócić do upadłego to tylko w grobowcach i piramidach. :pozdro: :jumper:
 
 
beniu123 
Student



Joined: 25 Feb 2009
Posts: 58
Location: z Atlantydy
Posted: 24-03-2009, 18:51   

:tak: Moim zdaniem mroczna lara to złe posunięcie core design. Akurat to w AoD mi się nie spodobało, ale ogólnie fabuła była fajna. Może chcieli zrobic małą metamorfozę lady Croft, coś takiego jak crystalsi zabrali larze warkocz i zamienili na inny fryz. Tylko ta mrocznośc może doprowadziła ich do upadku. to jest tylko moje zdanie

:narka:
_________________
All eyes on me...
 
 
Menomi 
Nowicjusz



Joined: 07 Mar 2010
Posts: 5
Posted: 09-03-2010, 17:07   

Lara w szóstej części bardzo mi się podobała. ^^
Uważam, tak jak niektórzy - dobrze, że w jednej części ma inny styl i wgl. :D
Nie wyobrażam sobie Lary chodzącej po ulicy Paryżu w szortach i krótkiej bluzce ( lekko by się wyróżniała xD ). Chociaż już mi ten dżins trochę zbrzydł ( jak byłam młodsza nie mogłam przejść pierwszego lvlu, więc tysiąc razy już grałam Larą w tym stroju)

Missy wrote:

Ale np. wolałabym żeby w misji w Luwrze,
miała inny strój. Jakieś czarne, lekko połyskujące wdzianko. xD

O tak, do tego lvlu ten strój był by idealny ^^
 
 
CoralinaAmelia 
Nowicjusz



Joined: 22 Mar 2010
Posts: 16
Location: W-ch
Posted: 01-04-2010, 15:51   

mi się ta Lara podobała :D , jest dużo lepsza niż np. w Legendzie czy Underworldzie bo widać że to Lara. w tych nowszych częścich nie wiadomo kto to na pierwszy rzut oka. Lara straciła swoje atrybuty jak: warkocz i miętowa bluzka szkoda :/
_________________
"Jack? Jack is dead, my friend. You can call me JOKER! And as you can see, I'm lot happier!"
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo