FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najlepsza Lara

Jaka Lara jest najlepsza?
Lara FMV TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR2
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR3
3%
 3%  [ 6 ]
Young Lara FMV TR4/5
2%
 2%  [ 4 ]
Lara FMV TR4/5
3%
 3%  [ 6 ]
Lara in-game TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara in-game TR2
3%
 3%  [ 7 ]
Lara in-game TR3
1%
 1%  [ 3 ]
Lara in-game TR4/5
6%
 6%  [ 11 ]
Lara in-game TRAOD
20%
 20%  [ 36 ]
Lara in-game TRL
16%
 16%  [ 29 ]
Lara in-game TRA
9%
 9%  [ 17 ]
Lara in-game TRU
28%
 28%  [ 50 ]
Inna...
1%
 1%  [ 3 ]
Lara z Guardian of Light
0%
 0%  [ 0 ]
Lara - Tomb Raider 2013
0%
 0%  [ 0 ]
Voted : 178
Total Votes: 178

Author Message
Maniucha 
Student



Joined: 20 Jul 2012
Posts: 38
Posted: 30-12-2012, 23:05   

eee...mleko?! wrote:
A lara z TRU moim zdaniem jak na 40-latke powinna mieć już jakieś zmarszczki

eee...mleko?!, Kurdę myślisz że używa jakiegoś super kremu? Muszę koniecznie z nią o tym pogadać w przyszłości :)

eee...mleko?! wrote:
była wogóle jakaś taka inna , podobna do tej z legendy , ale inna . . .

No wiesz musiała być podobna w końcu to jakby druga część Legendy. Może była inna dlatego że miała całkiem inny styl poruszania lub też przez jej ,,kwaśną" minę :)
_________________
My life is BRUTAL o_O

Dzięki wszystkim za miłe powitanie :D
 
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 22-11-2013, 20:45   

Najbardziej podoba mi się Lara z TRTAOD , bo Była mhroczna, a ja ubóstwiam tą Larę. Jak byłam kapkę młodsza wyszedł TRC spodobała mi się młoda Lara. Pewnie dlatego, że miała dwa krótkie warkoczyki i ciuchy, które mi się wtedy podobały :) . Na drugim miejscu podoba mi się Lara z TR 2013.

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 23-11-2013, 23:07 ]
TĘ Larę.
_________________
alphabet boy
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 05-01-2014, 22:27   

Mi osobiście najbardziej podoba się Lara z TRU.Jak dla mnie to ma świetne stroje i genialne animacje.Również wyraz twarzy bardzo mi odpowiada.Na drugim miejscu u mnie jest Lara z TRAOD.Mroczna wersja jest również czymś ciekawym choć za samą częścią gry nie przepadam :)
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 21-01-2014, 16:00   

Ja też wolę Lare z Aod (jest pierwszą ,, nie kanciastą" larą :) ma taki gotycki charakter ) i Underworlda (najsexowniejsza i te jej ruchy i stroje :) szczególnie w jan mayen ) :narka:
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 29-01-2014, 08:23   

Kocham Larę z AOD. Wyróżnie się od poprzedniczek, nie jest ubrana w ten typowy zielono-niebieski golfik, tylko wpada w taki mroczniejszy klimat, który mi zdecydowanie przypadł mi do gustu. Na drugim miejscu z serii "kanciaków" wygeywa tomb raider III. Ładna był także Mała Lara w TRL
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 29-01-2014, 10:04   

Jestem pewien, że grałem we wszystkie TRy, ale Lary w zielono-niebieskim golfiku jeszcze nie widziałem :p

Chyba że o takiego Golfika chodziło:
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 29-01-2014, 11:06   

Nie wiem w jakie klasyki grałeś, Kocie. Ja takim golfikiem po Egipcie zapieprzałem (tylko w wersji kabrio). Ba! Niebieskie golfiki mieli także ninja wojownicy-najemnicy. Mieli też czapki.
Ale mogę się mylić. To tylko moje zdanie. Tak.

[ Komentarz dodany przez: K@t: 29-01-2014, 11:23 ]
Ja, natürlich!
_________________
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 29-01-2014, 16:23   

K@t wrote:
Jestem pewien, że grałem we wszystkie TRy, ale Lary w zielono-niebieskim golfiku jeszcze nie widziałem :p


Chyba grałeś dość nieuważnie Kaci...
_________________

 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 29-01-2014, 19:18   

No cóż :) W takim razie nie wiem jak tą podkoszulkę, koszulkę, narzutkę, sweterek, tunikę mogę nazwać :P
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 29-01-2014, 19:28   

Dla mnie to golf jest, z długim rękawem. Najbardziej go, mi przypomina.
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 29-01-2014, 19:34   

Przemo wrote:
Dla mnie to golf jest, z długim rękawem. Najbardziej go, mi przypomina.


Raczej z krótkim.

Sama nie wiem, może jednak zwykła podkoszuleczka bez rękawów, w kolorze wpadającym w turkus ale to tak offtopem.
 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 29-01-2014, 20:13   

Lara najfajniej wygląda w AOD-zie, koniec kropka. Ma super twarz, taką "emo" i pełną pogardy. Może według niektórych taki mhroczny look nie pasuje do Lady Croft, ale mi się podoba, ma fajne usta i rzęsy :) . Z klasyków moją ulubioną Larą jest Lara z TR3. Nie miała aż tak przesadzonego biustu jak w 4 i 5 i podoba mi się jej twarz. Z trylogii kryształków najbardziej podoba mi się Anniversary. Croftówna wygląda tam tak młodo i... niewinnie (?), nie wiem jak to określić.
W ogóle wszystkie Lary są piękne, każda na swój sposób :P
:pozdro:
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 29-01-2014, 20:27   

Truz_kawka wrote:
W takim razie nie wiem jak tą podkoszulkę, koszulkę, narzutkę, sweterek, tunikę mogę nazwać

Body ;>

Przemo wrote:
Dla mnie to golf jest, z długim rękawem. Najbardziej go, mi przypomina.

Truz_kawka wrote:
Raczej z krótkim.

Raczej jedno i drugie. Golfem nazywa się samą opaskę przylegającą do szyi, reszta jest nieistotna, może to być nawet opaska połączona z biustonoszem :P

Swoją drogą, Przemo - interpunkcja leży i kwiczy! :D
_________________

 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 29-01-2014, 22:17   

Julka wrote:
Lara najfajniej wygląda w AOD-zie, koniec kropka. Ma super twarz, taką "emo" i pełną pogardy. Może według niektórych taki mhroczny look nie pasuje do Lady Croft, ale mi się podoba, ma fajne usta i rzęsy :) . Z klasyków moją ulubioną Larą jest Lara z TR3. Nie miała aż tak przesadzonego biustu
:pozdro:

Mam dokładnie takie zdanie na ten temat, w aod lara pasowała do tematyki tej części- mrocznej i nieprzewidywalnej, a raczej taka lara w krótkich spodenkach i wpadającej w oczy koszuleczce nie pasowałaby, po prostu nie i kropka. Chociaż byłam pełna obaw że Taka Lara zostałaby w innych, następnych częściach. Na szczęście Lara wróciła do swojej "naturalnej" postaci. Ale i tak w legendzie miała ciągle nowe ubranka (odpowiadało mi to jak najbardziej) nie to co w anniversary :fire:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 29-01-2014, 23:01   

A ja nadal uważam że chodziło o Volkswagena, ale okej!
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 30-01-2014, 00:08   

Julka wrote:
Z klasyków moją ulubioną Larą jest Lara z TR3. Nie miała aż tak przesadzonego biustu jak w 4 i 5 i podoba mi się jej twarz.


Biust w TR4 i TR5 był tylko bardziej wyeksponowany i może nieco bardziej zaokrąglony. Zresztą, od samego początku (w założeniach) miał być ogromny.

Tutaj jest jednak brutalna (ale za to jaka piękna) prawda o tym jak faktycznie powinna była wyglądać i zachowywać się Lara. Przez niektórych uznawane za kalectwo, przez innych za karę stworzyciela, a przez mężczyzn za cud.
Zapraszam do obejrzenia (18+) KLIK!
_________________
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 08:52   

Menkaure wrote:
Biust w TR4 i TR5 był tylko bardziej wyeksponowany i może nieco bardziej zaokrąglony.

Raczej takiego kanciakowego by nie zostawili :D
Menkaure wrote:
Zresztą, od samego początku (w założeniach) miał być ogromny.

Tak, żeby Lara była wciąż bardziej na przykład Indiany Jones'a który był bardzo umięśniony, co podoba się Kobietom. Dlatego też Lara, jako iż ma być ideałem dla mężczyzny, biust ma ogromny który z każdą częścią się powiększa... No cóż, ma co podskakiwać.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 30-01-2014, 10:46   

HarryCruise wrote:
Golfem nazywa się samą opaskę przylegającą do szyi, reszta jest nieistotna, może to być nawet opaska połączona z biustonoszem

Chciałam tylko zaznaczyć, że nauczyłam się dziś czegoś nowego.

Koniec :offtopic: :)
_________________
; p ; >>
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 13:32   

Integral wrote:
HarryCruise wrote:
Golfem nazywa się samą opaskę przylegającą do szyi, reszta jest nieistotna, może to być nawet opaska połączona z biustonoszem

Chciałam tylko zaznaczyć, że nauczyłam się dziś czegoś nowego.

No ja nie wiem, ale to jest prawda nawet Wikipedia tak sądzi:
"Golf – rodzaj kołnierza, najczęściej z dzianiny, w postaci wysokiej, przylegającej do szyi opaski, którą można zrolować na dowolną wysokość lub zawinąć, tworząc zazwyczaj dwie warstwy"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 30-01-2014, 14:01   

Nigdy nie wpadłam na to, żeby szukać po Wikipedii definicji golfa, bo nigdy nie sądziłam, że źle ją pojmuję. Całe życie w kłamstwie :(

P.S. Czemu zakładasz, że jestem złośliwa :D U nas tylko K@t odstrasza juzerów, odkąd nie ma Phoebe, jesteśmy mili :)
_________________
; p ; >>
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 15:42   

Integral wrote:
P.S. Czemu zakładasz, że jestem złośliwa :D U nas tylko K@t odstrasza juzerów, odkąd nie ma Phoebe, jesteśmy mili :)

Przepraszam jeśli tak to ujęłaś. Nie chciałam Ciebie w jakikolwiek sposób obrazić :)
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 30-01-2014, 22:51   

Chill, tu mamy dość ostry humor, raczej nikogo nie obrazisz ;) I raczej nie mnie :D

Spójrz co Igi wypisuje, a jeszcze nikt go nie zbanował :hihi:
_________________
; p ; >>
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 31-01-2014, 15:35   

Integral wrote:
Chill, tu mamy dość ostry humor

No cóż.. Jestem nowa, nowi już tak mają że nie wiedzą jak zachować się w nowym towarzystwie. :) A mój humor jest no i tak słaby :D
 
 
Heavymetalowiec 
Nowicjusz


Joined: 16 Oct 2014
Posts: 1
Posted: 16-10-2014, 23:49   Nejlepsza Lara

Julka wrote:
Lara najfajniej wygląda w AOD-zie, koniec kropka. Ma super twarz, taką "emo" i pełną pogardy. Może według niektórych taki mhroczny look nie pasuje do Lady Croft, ale mi się podoba


Co to znaczy że ma twarz "emo" ? Przecież ludzie-emo to melancholijne, tnące się polsilverem płaczki i jeden wielki plastik, pozerzy i pajace, sama nazwa wskazuje na emocjonalność, są tak naturalni jak plastikowy krawat.
Lara w AOD jest raczej zimna, cyniczna i pozbawiona emocji - totalne przeciwieństwo.

A wracając do tematu to dla mnie najlepsza jest Lara z Tomb Raiderów 1-3 a zwłaszcza z pierwszego. Nie ma tu nic do rzeczy grafika, zresztą ja nie po tym oceniam gry, chodzi o całokształt i osobowość - warkocz, turkusowa bluzka, szorty, trapery i broń krótka używana w dwóch egzemplarzach to Jej znaki rozpoznawcze.
I charakter, dla mnie Lara to Lara - twarda baba i nieustraszona Pani archeolog, Indiana Jones w spódnicy a nie jakiś tam anioł ciemności czy bardziej złagodniała i emocjonalna z późniejszych TR-ów.
Oprócz TR 1-3, podchodzi mi jeszcze TR 4, ale do późniejszych nigdy się nie przekonałem i nie przekonam.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo