FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Egipt
Author Message
Kosior 
Nowicjusz



Joined: 05 Oct 2010
Posts: 21
Posted: 25-09-2012, 18:42   

No. W sumie to chyba ze świecą szukać kogoś kto by nie załapał dead'a w Egipcie :)
_________________
"Stałem się śmiercią, niszczycielem światów"

 
 
soulfight 
Nowicjusz


Joined: 04 Nov 2012
Posts: 3
Posted: 22-11-2012, 00:57   

WITAM
CZY KTOŚ MOŻE MI PRZEJŚĆ TEN CHOLERNY FRAGMENT????? (SAVE W ZAŁĄCZNIKU), JAK KTOS MOŻE TO VERY BARDZO PROSZĘ, ŚMIERĆ PROGRAMISTOM !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-11-2012, 15:55   

Chill, man, wystarczy w jednym miejscu napisać ;)

Nie mam pojęcia co to za miejsce bo nawet nie mam teraz Anniversary zainstalowanego, ale zanim się skarzesz na oczekiwanie, tu masz solucję.
_________________
; p ; >>
 
 
soulfight 
Nowicjusz


Joined: 04 Nov 2012
Posts: 3
Posted: 22-11-2012, 22:57   

solucja na niewiele się zda w tym przypadku bo to fragment zręcznościowy OBELISK KHANOON- po przesunięciu dzwigni toruje się droga do trzeciego klucza, problem jest z powrotem i skakaniem przez te porąbane zgniatarki, w jedną stronę się udało, w drugą - no way, jak ktoś ma zainstalowanego TRA wersja PL i umie to przeskoczyć to będę wdzięczny za save'a
 
 
erawiw 
Nowicjusz



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 27
Posted: 08-04-2013, 21:28   

Czy można w jakis sposób naprawić przeciwników? Tzn zamaist mnie atakować stoją jak posągi..
 
 
kelpie 
Nowicjusz



Joined: 10 Mar 2013
Posts: 13
Location: Opole
Posted: 13-07-2013, 11:18   

Witam.

Mam problem w miejscu, w którym trzeba dojść do dźwigni w lokacji Obelisk Khamoon. W zasadzie to błąd. ;( Ta sala w której wysuwają się ostrza ze ścian i trzeba biegać z linkami po ścianach. Jestem prawie na samej górze, przeskakuję z jednaj linki na drugą nad tym artefaktem, wskakuję na wyrwę w ścianie i muszę przeskoczyć na balkon. Tu jest problem. Lara nie doskakuje do balkonu tylko zahacza o ścianę i spada. Z żadnej perspektywy to nie działa. Nie wiem co zrobić, pomożecie?
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 13-07-2013, 11:22   

Spróbuj ustawić wszystkie ustawienia graficzne na najniższe. To często pomaga.
_________________
 
 
kelpie 
Nowicjusz



Joined: 10 Mar 2013
Posts: 13
Location: Opole
Posted: 13-07-2013, 11:25   

Nie działa ;(
Macie może save żeby to ominąć?

Jeżeli to ma znaczenie to gra pochodzi z Ultimate Collection !!
 
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 13-07-2013, 12:33   

Zmniejsz rozdzielczość ekranu na najmniejszą, zawsze pomaga :)
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
kelpie 
Nowicjusz



Joined: 10 Mar 2013
Posts: 13
Location: Opole
Posted: 13-07-2013, 12:53   

Nie działa. Dla pewności sprawdziłem wszystkie rozdzielczości.
Chyba nic nie zdziałamy...
 
 
 
erawiw 
Nowicjusz



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 27
Posted: 14-07-2013, 19:14   

biegając po ścianie używasz W i S czy A i D? :)
_________________

Freedom is life's greatest lie...
 
 
kelpie 
Nowicjusz



Joined: 10 Mar 2013
Posts: 13
Location: Opole
Posted: 16-07-2013, 09:37   

A i D, chociaż zależy jak się kamera ustawi. Ale w tamtym momencie A i D.

Ale problem już załatwiony, dzięki wam :)
 
 
 
Mumia 
Nowicjusz



Joined: 14 Aug 2014
Posts: 27
Location: Zewsząd
Posted: 16-08-2014, 16:07   

Invicta wrote:
Takie mam pytanie... Bo w Świątyni Khamoon już od jakiegoś czasu nie mogę zarzucić linki na kółeczko i otworzyć nią takiej klapy (wtedy, kiedy trzeba pociągnąć tą klapę i szybko przeskoczyć na nią na lince, zanim się zamknie, chyba kojarzycie moment?). Próbuję na różne sposoby, ale to po prostu nie chce trafić... Czy to ma jakiś związek z ustawieniami grafiki? Jakby co mam wszystkie dopalacze grafiki włączone i maksymalny antyaliasing. Już w TRA jest kilka przypadków, że grafika przeszkadza, to jest jeden z nich? A jak nie to o co chodzi?


Ja również miałam ten problem, z ustawieniami raczej nic nie zrobisz, to jakiś błąd w grze. Powinnaś parę razy zrestartować grę i próbować, aż Ci się uda. Mnie się udało. ;)
_________________
"Zatem dlaczego pozostajesz na tej wyspie? Przybyłeś tu na wakacje i spodobały ci się widoki?" - Ojciec Patrick
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 03-07-2016, 10:43   

kelpie wrote:
Witam.

Mam problem w miejscu, w którym trzeba dojść do dźwigni w lokacji Obelisk Khamoon. W zasadzie to błąd. ;( Ta sala w której wysuwają się ostrza ze ścian i trzeba biegać z linkami po ścianach. Jestem prawie na samej górze, przeskakuję z jednaj linki na drugą nad tym artefaktem, wskakuję na wyrwę w ścianie i muszę przeskoczyć na balkon. Tu jest problem. Lara nie doskakuje do balkonu tylko zahacza o ścianę i spada. Z żadnej perspektywy to nie działa. Nie wiem co zrobić, pomożecie?


I ja trafiłem na ten problem. Zmiana rozdzielczości oczywiście nie działa.

Wcześniej gdy grałem jeszcze pod win xp nigdy nie spotkałem podobnych bugów. Teraz pod w10 jest nich masakrycznie dużo. Wrogowie się blokują np.: T-Rex, który tańczył w miejscu i nie chciał szarżować na Larę. Niedziałające pułapki (to akurat było ułatwieniem :p ) Niezaczepiająca się linka i teraz to nieszczęsne chwytanie bez którego nie da się ukończyć poziomu bo jest to jedyna droga do dźwigni.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 03-07-2016, 12:37   

Ok jakimś cudem udało się. Zrobiłem tak (przypuszczam ze to czysty przypadek) Zacząłem poziom od nowa mając powyłączane wszystkie opcje graficzne i rozdzielczość na minimum. Nic to nie dało. Jeszcze raz włączyłem i ustawiłem na max wszystkie możliwe opcje oraz rozdzielczość. Tym razem włączyłem jeszcze dodatkowo synchornizację pionową i antyaliasing (bo wcześniej grałem bez tych opcji) spróbowałem jeszcze raz i nagle zaczęła się chwytać.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo