FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Beneath The Ashes & Lara's Shadow
Author Message
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 17-12-2010, 13:25   

Cez nic tylko Ci pozazdrościć. :D
Ja ciągle nie mogę przeżyć tego, że pewnie nigdy nie zagram w te dwa dodatki, a to dlatego że mam ps3 i nie mam kumpla z xbox'sem. ;)
Tak samo podtrzymuję to, że wypuszczenie dodatków tylko na jedną konsolę jest bardzo niesprawiedliwe. Jako posiadać kompa i ps3 czuję się totalnie olany... :fire:

Szkoda, że fani nie pomyśleli i nie napisali petycji o wypuszczenie tych dodatków na inne nośniki. :) Może by się udało... może.. :P
 
 
 
Remek333 
Student


Joined: 27 Feb 2010
Posts: 60
Location: Skątowni
Posted: 17-12-2010, 13:42   

Eh Cez, Cez.

To nie takie proste kiedy ma się rodziców i trzeba o wszystko ich prosić. Kolega Legend też nie może przerzyć, że nie zagra w te dodatki. Mi się udało mogę w nie zagrać. ;)
 
 
geraly
[Deleted]

Posted: 31-12-2010, 12:17   

Hej. Jestem nowy. Mam taki problem w LS. Nie mogę wbić osiągnięć za speedruny. Ani za pierwszym ani za drugim razem nie potrafiłem zrobić pierwszego. Drugi próbowałem tylko za pierwszym razem. :nie:
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 31-12-2010, 12:37   

geraly, pierwszy speedrun zaczyna się tu:

a kończy tu:

Z tego miejsca skocz w prawo -zginiesz ale checkpoint cię załapie i aczek powinien wyskoczyć. :)
Ja to robiłam za drugim przejściem ale z tego co wiem to i za pierwszym można. :)

Co do drugiego speedruna to musi być robiony podczas drugiego przejścia.
Zacznij od ostatniego checkpointa przed przeskokiem do tunelu.

Tutaj masz filmik:
KLIK!!
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
geraly
[Deleted]

Posted: 31-12-2010, 12:52   

Dzięki. Zrobiłem już pierwszy. Czy do drugiego jest jakiś limit czasowy?
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 31-12-2010, 13:01   

geraly wrote:
Czy do drugiego jest jakiś limit czasowy?

Jakiś limit pewnie jest. :) Jednak jeśli przejdziesz bez zabicia się po drodze i nie będziesz zbyt wolny to powinno ci zaliczyć.
Ja ten etap przeszłam bez zginięcia da razy -pierwszy raz mi nie zaliczyło bo zaczęłam od checkpointa zaliczonego już do speedruna, za drugim razem gdy udało mi się nie zginąć dostałam już aczka.
Tak czy inaczej niezły ból.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Layla 
Student



Joined: 21 Nov 2009
Posts: 46
Posted: 01-02-2011, 21:25   

Sorry jeśli to już było, ale mam pewien problem.
Jak mogę pobrać te dodatki na Xbox'a? Ile kosztują? Czy będzie mi potrzebny TRU aby one działały?
Z góry dzięki :) . :pozdro:
_________________
in the darkest recess of every human soul slumbers the shadow of evil
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 01-02-2011, 21:41   

Layla wrote:
Jak mogę pobrać te dodatki na Xbox'a? Ile kosztują? Czy będzie mi potrzebny TRU aby one działały?

Aby pobrać dodatki na konsolę Xbox 360 potrzebujesz:
1. Konta xbox live,
2. Microsoft Points - punkty MS, za które możesz zakupić dodatki (zdrapki do nabycia w sklepach czy poprzez allegro). Każdy z dodatków kosztuje 800MSP.
3. Wersję gry Tomb Raider Underworld przeznaczoną na konsolę Xbox 360.
_________________
 
 
Layla 
Student



Joined: 21 Nov 2009
Posts: 46
Posted: 02-02-2011, 11:18   

Luthien, dzięki bardzo mi pomogłaś :) .
:pozdro:
_________________
in the darkest recess of every human soul slumbers the shadow of evil
 
 
LordDelacroix 
Nowicjusz



Joined: 08 Sep 2011
Posts: 6
Posted: 08-09-2011, 13:58   

Dzień dobry.

Pozwolę sobie ogłosić, że podjąłem działania zmierzające do konwersji rzeczonych DLC na platformę PC. Niestety posiadaczom PS3 prawie na 100% nie będę w stanie pomóc - a to dlatego, że na moddingu PS3 praktycznie się nie znam.

Ściągnąłem jednak pakiety kostiumów na swój dysk twardy i udało mi się rozpakować archiwum DLC przy pomocy programu Le Fluffie. Ukazały się pliki .000 których format jest identyczny, lub bardzo zbliżony do formatu plików .000 z wersji gry pod Windows. Jest to wiadome, że w plikach tych można grzebać, trzeba tylko wiedzieć, jak.

Aktualnie ściągam Beneath the Ashes i Lara's Shadow, gdy zaś będę miał już wszystkie archiwa na dysku, zacznę dłubać w grze. I będę dłubał dotąd, aż dodatki zintegruję. Mam nadzieję, że moje starania zakończą się sukcesem i rozszerzenia staną się dostępne dla graczy korzystających z Windowsów.

Będę składał raporty na bieżąco w tym temacie.

Pozdrawiam,
Victor Delacroix.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 08-09-2011, 16:36   

Fajny pomysł :) Mam nadzieje, ze sie uda, trzymam kciuki!
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 08-09-2011, 16:43   

Oczywiście pomijając, że udostępnianie potem tych dodatków jest nielegalne ;-)
_________________
 
 
LordDelacroix 
Nowicjusz



Joined: 08 Sep 2011
Posts: 6
Posted: 08-09-2011, 16:45   

To mnie akurat nie interesuje -- Crystal Dynamics miało okazję wydać je na PC, spartaczyli to, zawierając umowę na wyłączność z MS. Mieli szansę zarobić na graczach pecetowych, teraz pora ponieść konsekwencje. Kto będzie chciał zagrać w konwersję, będzie miał taką okazję, oczywiście pod warunkiem, że uda mi się ją stworzyć. A założę się, że gdy konwersja się pojawi, wujaszek Google znajdzie ją. :P
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 08-09-2011, 16:47   

No ja tylko na wszelki wypadek informuję :p
Bawiłeś się już w ogóle kiedyś konwersją czegoś z konsoli? Nie wiem czy taka operacja pójdzie tak gładko jak się wydaje - w końcu oryginalne TRU na PC to też konwersja z Xa, nad którą pracowało całe studio... a koniec końców i tak ją spartoliło.
_________________
 
 
LordDelacroix 
Nowicjusz



Joined: 08 Sep 2011
Posts: 6
Posted: 08-09-2011, 16:50   

Tyle że tutaj masz przede wszystkim nowe levele - sam szkielet gry został już przeniesiony. Silnik jest uniwersalny, działa pod PC jak i pod X'em i PS3 -- tym się nie różni. Głównie formaty plików mogą się różnić, np dźwięku -- format typu wave jest np. nieco inny na Xie i trzeba takie pliki skonwertować, by było można je odtworzyć -- albo należy posiadać codec XBADPCM czy jakoś tak się to wabiło.
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 08-09-2011, 17:02   

Ja również trzymam kciuki mimo dyskusyjnej legalności ;) .

Jak to mawiała nieśmiertelna Aniaa - nie nasza wina, że coś jest w sieci :swirek: .
_________________
; p ; >>
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 08-09-2011, 17:03   

ja się cieszę... mam nadzieję, że to się uda, bo na prawdę chciałbym zagrać w te dodatki... czekam z niecierpliwością oraz... powodzenia życzę :)
 
 
 
Jamal 
Student



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 51
Posted: 09-09-2011, 10:46   

Mam nadzieję ,że Ci się uda i my pecetowcy nie będziemy musieli przechodzić tej gry wyłącznie na YouTubie. :D

Good Luck :p
_________________
There's a She Wolf in Guest closet
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 09-09-2011, 20:23   

Świetny pomysł! I teraz uwaga, będą dwie wersje posta.

Z racji stanowiska: jesteś be, przepadnij, to straszne co robisz, powinieneś popuszczać z emocji!

Z racji własne opinii: keep up the good work :) zobaczymy co da się z tym zrobić ;)
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
LordDelacroix 
Nowicjusz



Joined: 08 Sep 2011
Posts: 6
Posted: 15-09-2011, 15:20   

A więc tak: z racji BARDZO wolnego łącza zajęło to dłużej, niż chciałem, żeby zajęło, ale dodatki do Tomb Raider Underworld, Prince of Persia (2008) i Resident Evil 5 są już na moim dysku. Tak, jak przypuszczałem, formaty części plików wewnątrz archiwów są inne niż w wersjach na PC, toteż trochę mi zejdzie przy konwersji tego wszystkiego, a potem zacznę dłubać, jak to do gier wtrynić :P
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 15-09-2011, 15:23   

Z takim tempem to prędzej Microsoft umożliwi odpalanie gier z Xboksa w Windows 8 :D Powodzenia jednakże - będzie Ci bardzo potrzebne ;)
_________________
 
 
 
LordDelacroix 
Nowicjusz



Joined: 08 Sep 2011
Posts: 6
Posted: 15-09-2011, 15:26   

Gościu, powiem Ci tylko tyle: jeżeli to ma się udać, to się w końcu uda -- a gdy już obcykam zasady rządzące takim procesem konwersji, to następne wyzwania pójdą duuuużo szybciej :P
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 15-09-2011, 15:27   

Oczywiście, że się nie uda, ale mam nadzieję, że się mylę :) pozdro!
_________________
 
 
 
KamilM93 
Praktykant


Joined: 17 Sep 2008
Posts: 163
Posted: 15-09-2011, 17:53   

Na TRF również próbowano przenieść dodatki z X360 na PC. I nie powiodło się. Powodzenia.
 
 
Wika1209 
Nowicjusz


Joined: 15 Sep 2010
Posts: 8
Posted: 25-09-2011, 20:06   

I co? Jak idą prace?
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo