FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Na czym gracie???

Na jakim sprzęcie gracie?
PS2
11%
 11%  [ 21 ]
PC
83%
 83%  [ 148 ]
Wii
0%
 0%  [ 1 ]
PSP
1%
 1%  [ 3 ]
Xbox 360
2%
 2%  [ 5 ]
Voted : 178
Total Votes: 178

Author Message
kajtek610 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 34
Posted: 10-06-2007, 18:50   Na czym gracie???

...

Integral
Następnym razem sugeruję dodanie czegoś więcej niż 3 kropki :p .
 
 
Grzyb300 
Student



Joined: 22 May 2007
Posts: 34
Posted: 10-06-2007, 18:54   

Da się to jaokś poprawić? Dałem PSP zamaiast PC :gupek: Myszka mi zjechała
 
 
 
kajtek610 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 34
Posted: 10-06-2007, 18:57   

Niestety nie!!!
Ale widze ze narazie wiekszosc pyka na PC co was odpycha od konsol ???? ;)
_________________

 
 
mattielicious 
Praktykant



Joined: 26 May 2007
Posts: 143
Location: Szczecin
Posted: 10-06-2007, 19:00   

Mnie nic, bo sam mam PSX i X360, ale w tym przypadku wybrałem PC ze względu na grafikę. Gdybym miał tą platformę to zapewne zagrałbym i na "dwójce", bo jak przypuszczam ta wersja gry jest bardziej dopracowana podobnie jak było w przypadku Legend.

:narka: :pozdro:
_________________
 
 
zakid 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 69
Posted: 10-06-2007, 19:04   

ja jakos nigdy nie trawiłem konsol. Może i są "wygodniejsze" (bo nie trzeba ich upgrade'ować), ale jakoś nigdy nie przyzwyczaiłem się do sterowania padem (a próbowałem). Poza tym, moim zdaniem na PC-ie gra lepiej wygląda niż np na PS2.
 
 
kajtek610 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 34
Posted: 10-06-2007, 19:05   

W sumie to fakt najgorzej sie gra w FPS czy FPP ciezko jest wyceolowac (chyba ze sie ma myszke ) xD
_________________

 
 
mattielicious 
Praktykant



Joined: 26 May 2007
Posts: 143
Location: Szczecin
Posted: 10-06-2007, 19:14   

Nie wiem jak to jest na PS2, bo nie grałem w FPS'y czy FPP'y ale na NextGenach gra się bardzo wygodnie, dzięki bardzo dokładnym analogom. W Tomba akurat według mnie gra się tak samo wygodnie na konsoli jak i na PC, a co do grafiki, to wiadomo, że PS2 odchodzi do lamusa i niestety gry wyglądają słabo w porównaniu do ich wersji na PC czy NextGeny. Ja najchętniej gram w te same gry na wszystkich platformach, na których mam szansę.

:narka: :pozdro:
_________________
 
 
Toxic 
Student



Joined: 17 Sep 2006
Posts: 71
Posted: 10-06-2007, 19:37   

Ja gram na PC.
Nie potrafie grać na PSP próbowałem ale nie dałem rady opanować pada, to dla mnie umiejętność niepojęta, dlatego wole PC i tylko na nim gram:)
 
 
 
Olina 
Student



Joined: 25 Oct 2006
Posts: 88
Location: Szczecin
Posted: 10-06-2007, 19:39   

też myślę, że PC-ty to już powoli się robi taki przeżytek. I w przypadku Tomb Raidera - Legend, jak i Anniversary, sterowanie klawiaturą jest okrutne. Kamera lata jak głupia i w ogóle. na padzie jest prościej, jest mniej przycisków, i są obok siebie, a nie porozsypywane po całym alfabecie (bo kto to widział, żeby strzelać literką "h". To nawet nie jest wygodne!)
Dlatego gram na PS2 :)
_________________
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 10-06-2007, 19:41   

Ja również gram na PC :D z tym ze nie używam ani myszki ani klawiatury :P grywam sobie jakoś ostatnio na padzie od PlayStation :D Na padzie gra sie całkiem fajnie niekiedy nawet lepiej niż za pomocą klawiatury i myszki :)
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 10-06-2007, 20:59   

Ja gram na PC, bo TR to praktycznie jedyna gra, z jaką mam doczynienia... Nie uśmiecha mi się wydawanie kupy kasy, której nie mam tylko dla Lary Croft, jakkolwiek wielka by nie była sympatia do niej... Poza tym PCty były, są i będą, a z konsolami to widzicie jak jest... Legend na PS2 i XBoxa, Anniversary już tylko na PS2, ale za to to już ostatnia gra na ta konsolę i TR8 z PS2 nie będzie miała nic wspólnego... i co ja mam sobie kupić? :gupek: Wolę wydać trochę kasy na nowego procka, bo wiem, że po ukończeniu TRA dwadzieścia razy nie będę musiała go wywalać, wprost przeciwnie...
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
iraq 
Podróżnik



Joined: 10 Apr 2007
Posts: 221
Posted: 10-06-2007, 21:06   

ależ oczywiście, że gram na PCecie :619: nie ma szans na konsole :) Pc był ze mną od zawsze :) jak byłam mała to mnie rodzice zawsze prowadzili do siebie do pracy, żebym zobaczyła komputer (szczerze mówiąc był ogromny) no, ale jak zmalały kompy to kochani rodzice kupili komputerek, żeby się dziecko kształciło :619: i tak już dziecku zostało PieCe rulez!!!! a co do konsol to ja się wole już nie wymawiać, bo jak powiem co uważam o konsolach to potem zawsze jest zadyma na forum :619:


tak więc gram na PC i nie zamierzam się z nim rozstawać...
_________________
...
 
 
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 10-06-2007, 21:29   

I ja gram na PC! Na konsoli grałem tylko 2 razy w moim porąbanym życiu i to w obydwu przypadkach był PS One. PeCet wymiata. I nie kupie sobie chyba nigdy konsoli, ale będe upgrade'ował mojego kompka. Zastanawiam się jednak nad kupnem PSP(i TRA ;) ) bo jest nawet pożyteczny jak np. zabraknie prądu. ;D
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 10-06-2007, 21:33   

Na PC jak zawsze. Mam PS2, jednak zawsze traktowałam konsolę jako coś dorywczego (i do gier, w które fajniej gra się na padzie np. bijatyki i nieśmiertelny Tekken czy platformówki takie jak Crash B.) i teraz urzęduje sobie na działce, gdzie robi za DVD i rozrywkę w deszczowe dni ;) . Gier na PS2 mam mało z tej racji, że są one koszmarnie drogie w stosunku do tych z PC no i są w formie "zamkniętej". Tomb Raider tylko na PS2 to nie dla mnie...
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 10-06-2007, 22:14   

Oczywiscie gram na PC. Pewnie z ciekawosci pogram w TRA na PS2 u kolegi, ale bedzie to na szczescie chwilowa przygoda, biorąc pod uwage fatalna grafike na tej konsoli w porownaniu z tym co widze u siebie na monitorze. Pikseloza... No ale chociaz jeden plus, pad... Przynajmniej kamera nie szaleje.
_________________
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 10-06-2007, 22:29   

Quote:
Gier na PS2 mam mało z tej racji, że są one koszmarnie drogie w stosunku do tych z PC


A to ciekawe, bo na przykład "The Sims 2" w wersji na PS2 jest o 50% tańsze niż na PC. Myślę, że ceny będą raczej spadać, bo pałeczkę przejmuje powoli PS3. Sam bym chętnie pograł na jakiejś nowej konsolce, wszak to od PSX zaczęła się moja przygoda z TR.
_________________

 
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 10-06-2007, 22:50   

Simsy nie są grą w którą gram więc się nie orientuje, ale to jest wyjątek. Wszystkie gry na PS2 które kupowałam kosztowały grubo ponad 100 zł, kiedy przeciętna gra na PC kosztuje około 100 zł, jak nie mniej. Oczywiście mówię o premierach, a nie starociach.

A co do spadku cen to przeciętna cena Tomb Raidera na PSX utrzymuje się w okolicach 40 zł (Allegro oczywiście), więc gry na PSX i PS2 i tak zawsze będą trzymac cenę w porównaniu do tych na PC.
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 11-06-2007, 15:21   

Ja gram oczywiście na PS2, nie będę wymieniał zalet, bo każdy kto ma PC i PS2 wie jaką przewagę w kwestii gier mają konsole x D A kto ma tylko PC, to oczywiście uważa inaczej :D


MACPHISTO
Ci dam zaraz przewgę :P :P
 
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 11-06-2007, 15:54   

Ankieta jest niedokładna, bo ja np. gram w TRA jednoczenie na ps2 i pc. Więc nie oddam głosu :P Na obie wersje wydałem majątek ale jestem zadowolony i mam idealne porównanie.

Zgadzam się z przedmówcą, że konsole mają przewagę jeśli chodzi o gry tego typu. Grając w Anniversary dostawałem ku...rzej gorączki, kiedy miałem przechodzić na pc czasówki w Egipcie i Atlantydzie. Dawno w grach nie ginąłem tyle razy, ile tu w jednym miejscu. A to głównie za sprawą pracy kamery i rozłożeniem przycisków. Po prostu od razu widać, że gra jest robiona z myślą o konsolach, gdzie sterowanie jest o wiele bardziej przystępne i intuicyjne, a kamera bardziej elastyczna. Na konsoli sama dostosowuje się do sytuacji na ekranie. Te same czasówki na ps2 przechodziłem po góra dwóch, trzech skuchach. A co mi po ładniejszej pecetowej grafice, jeśli sterowanie jest do bani? Mimo wszystko na ps2 mamy te same efekty graficzne, tylko rozdzielczość 800/600 :p
 
 
Olina 
Student



Joined: 25 Oct 2006
Posts: 88
Location: Szczecin
Posted: 11-06-2007, 16:11   

Nepheline wrote:
Gier na PS2 mam mało z tej racji, że są one koszmarnie drogie w stosunku do tych z PC no i są w formie "zamkniętej". Tomb Raider tylko na PS2 to nie dla mnie...


Z tą ceną to zależy. jeżeli gra osiagnie status platyny, to cena jest niziutka. Na przykład Final Fantasy dorwałam za 49,90zł na PS2 :) Albo u mnie w Szczecinie jest taki sklep, gdzie mozna nawet nowe gry kupić taniutko (ale nie sa pirackie!), a potem można je wymieniać na inne lub zostawić sobie na zawsze (coś w tym stylu, mój szwagier kupuje w tym sklepie)
_________________
 
 
kajtek610 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 34
Posted: 11-06-2007, 16:25   

Ale teraz gry beda zdecydowanie taniec skoro na ryneik weszla ps2 poniewaz gry juz nie beda produkowane i szkoda :(
_________________

 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 11-06-2007, 17:13   

kajtek610 wrote:
Ale teraz gry beda zdecydowanie taniec skoro na ryneik weszla ps2 poniewaz gry juz nie beda produkowane i szkoda :(

Jeszcze raz...? Przecież teraz wchodzi PS3 nie PS2. I dlaczego miałoby to zaszkodzić rynkowi gier? Na szaraka do tej pory robią, mieliby na PS2 przestać? :D

Co do ankiety, to na psxie grałam w 1, 3 i 4; potem zaopatrzyłam się w powyższe tytuły także na pc i tak mi zostało :p .
_________________
; p ; >>
 
 
mattielicious 
Praktykant



Joined: 26 May 2007
Posts: 143
Location: Szczecin
Posted: 11-06-2007, 18:36   

Kyo wrote:
Mimo wszystko na ps2 mamy te same efekty graficzne, tylko rozdzielczość 800/600 :p


Może kupić Ci okulary ? Po pierwsze wersja na PS2 posiada dużo słabsze tekstury, po drugie nie ma antyaliasingu ani filtru anizotropowego, po trzecie nie ma tak dokładnych efektów piachu, kurzu, czy zamazania na wskutek świecenia słońca. Różnic jest jeszcze więcej, ale to chyba wystarczy. Acha, gry na PS2 są w rozdzielczości 640x480, co wypada bardzo blado przy 1280x1024 na monitorku ;)

EDIT: Kajtek, pisząc swoje posty uwzględniaj zasady polskiej gramatyki, bo piszesz ciurkiem, co nie ułatwia czytania :)

:narka: :pozdro:
  
 
 
kajtek610 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 34
Posted: 11-06-2007, 18:39   

Pomylilo mi sie chdzilo ze na rynek wszedl PS3 a grier bedzie coraz mniej a napewno nie bedzie najnowszych tytułow jednym z ostatnich byl GOD OF WAR ll xD
_________________

 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 11-06-2007, 19:02   

mat -> tak, ale tradycyjny, kineskopowy TV sam rozmywa obraz, więc ani z rozdzieczością, ani z brakiem efektów nie jest źle, niewielka różnica. Zresztą jak ktoś oczekuje idealnego obrazu to polecam ps3...za komp o takich możliwościach z blu-ray'em trzeba by dać pewnie ponad 10 tysiaków... a ps3 kosztuje 2 =P I się zestarzeje za jakieś 7 lat =)
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo