FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TRAOD SCU
Author Message
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 23-01-2011, 23:04   

Black Angel wrote:
A bardziej na temat scu: jak należy ustawić grę aby działały animacje?

Co masz dokładnie przez to na myśli? Jeśli chcesz obejrzeć animacje, musisz ściągnąć do tego Pizza Cheater, przy czym, z tego co pamiętam, działa on tylko z niepatchowaną wersją gry.
 
 
Black Angel 
Student



Joined: 04 May 2009
Posts: 62
Posted: 24-01-2011, 10:12   

Bo na youtubie można znaleźć filmiki z animacjami włączonymi przez scu, a ze względu że nie mam niespatchowanej gry pizza odpada. Więc muszę kombinować.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 24-01-2011, 12:26   

Mógłbyś zamieścić tu link do jednego z takich filmików? Po nitce do kłębka, a nuż może się coś znajdzie na ten temat. :)
 
 
Black Angel 
Student



Joined: 04 May 2009
Posts: 62
Posted: 24-01-2011, 14:28   

http://www.youtube.com/watch?v=B3ZDvNhP7Qk ten film był tu chyba nawet podawany. W komentarzach twórca filmu odpowiada że do zrobienia tego użył TRAODSCU
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 24-01-2011, 15:07   

Przejrzałem wszystkie strony w poszukiwaniu wzmianki o SCU, były tylko dwie. Pierwszą była odpowiedź na czyjeś pytanie, jednak nie od autora filmiku, a więc nie warto w to wierzyć, druga z kolei była pytaniem, jednak bez odpowiedzi. Wątpię więc, by była możliwość obejrzenia tych animacji poprzez SCU.
 
 
Black Angel 
Student



Joined: 04 May 2009
Posts: 62
Posted: 24-01-2011, 15:15   

Quote:
@BaikerNoJacket yo is this AOD SCU tht ur using
kilku słów nie rozumiem ale jest napisane że to jest scu.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 24-01-2011, 19:18   

Spójrz na szyk wyrazów. Jest to właśnie to pytanie o którym wspominałem.
 
 
AleX Under 
Nowicjusz


Joined: 07 Mar 2008
Posts: 7
Posted: 03-11-2011, 18:26   

Ja ze swojej strony dodam, że bardzo łatwo zdowngrade'ować wersję 52 na 49 - wystarczy zainstalować patcha v49 i voila, "pływanie" działa bez problemu nawet pomimo tego, że w dalszym ciągu zainstalowane jest spolszczenie.
 
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 19-12-2011, 19:23   

Hmm jakby ktoś nie wiedział to ten mod DX11 już wyszedł, tylko nie wiem dlaczego tutaj nie jest o tym napisane. Może wrzucę jakiś filmik później na youtube'a , ale teraz niestety nie mam czasu.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 25-12-2011, 18:04   

Minął praktycznie tydzień, wrzuciłeś ten filmik? Bardzo chciałbym zobaczyć, jak to wygląda. Pozdrawiam :)
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 25-12-2011, 21:42   

(Proszę o połączenie postów)

Udało mi się jeszcze dzisiaj uzyskać link do pobrania moda. Ma tylko 5MB, nie próbowałem, bo nie mam aktualnie Angel of Darkness na dysku. Jakby ktoś wypróbował przede mną, to proszę o jakieś informacje, jak działa, itp. :)

http://www.megaupload.com/?d=OIT9Z4DE
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 28-12-2011, 00:15   

Adamaru wrote:
Minął praktycznie tydzień, wrzuciłeś ten filmik? Bardzo chciałbym zobaczyć, jak to wygląda. Pozdrawiam :)
Jeszcze nie, ale wrzuczę jakiś długi filmik żeby było co najmniej z kilku lokacji, albo nawet z całej gry :hehe: . Film będzie w rozdzielczości 720p. Tak pewnie w piątek.

Adamaru wrote:
(Proszę o połączenie postów)

Udało mi się jeszcze dzisiaj uzyskać link do pobrania moda. Ma tylko 5MB, nie próbowałem, bo nie mam aktualnie Angel of Darkness na dysku. Jakby ktoś wypróbował przede mną, to proszę o jakieś informacje, jak działa, itp. :)

http://www.megaupload.com/?d=OIT9Z4DE

Nie nazwałbym tego jakąś kosmiczną różnicą, ale zauważyłem że przede wszystkim oświetlenie jest inne, bardziej ciemniejsze, przez co sama gra wydaje się mieć mniej kreskówkową grafikę. Dziwne jest to, że barwy są jeszcze bardziej nasycone np. Lara wydaje się być jakby bardziej opalona itd. ... wracając do oświetlenia miejsca które są całkiem jasne są jeszcze bardziej jaśniejsze i vice versa. Dziwne zastosowanie bloom effect, wciąż nie rozumiem jak działa, bo czasami kiedy kamera pokazuje twarz jakiejś postaci, to jest ona bardzo zamazana, co nie wygląda za wspaniale, ale mimo wszystko gra wygląda lepiej. Ogólnie mówiąc gra wygląda tak jakby prawie weszła do next gena :P .
 
 
MissBlackAngel 
Nowicjusz


Joined: 26 Dec 2015
Posts: 2
Location: Szczecin
Posted: 26-12-2015, 20:38   

Ma ktokolwiek z was innego linka z tym programem poza tą stroną http://www.tombraiderchro...darkness_config
? Nie mogę z niej tego pobrać bo wyskakuje mi jakaś inna strona i nie da rady :( . Bardzo zależy mi na tym programie ;(
 
 
MissBlackAngel 
Nowicjusz


Joined: 26 Dec 2015
Posts: 2
Location: Szczecin
Posted: 28-12-2015, 21:57   

Pytanie powyżej już nieważne. :P
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo