FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Co bylo a czego nie ma w Legend
Author Message
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 24-05-2006, 22:15   

Hehz co do tej pierwszej Lary to moze nie dali jej dlatego, ze wystepowaly z nia jakies bledy animacji albo cos ;) Chociaz szczerze mowiac watpie w to bardzo :hehe: Mysle, ze nie podobala im sie ;( Hehe mi tez sie nie podoba tak bardzo jak ta aktualna ale chetnie bym ja oblookal z bliska :hehe: A teraz z innej beczki i moze troche nie na temat. Dzisiaj przypadkiem przelecialem wzrokiem po wystawie prasy w jakims kiosku i co zobaczylem ? W kazdym pismie o grach na okladce jest Lara :hehe: NO, no CD niezlie dali czadu skoro TRL znow jak na TR przystalo jest slawny xD
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 24-05-2006, 22:16   

Co do tego sarkofagu to mogło być interesujące :D
Te pochodnie nadają takie Tomb Raiderowy Klimacik i te trumny :D
Ale naprawdę żałuję,że CD postanowili zrezygnować z niektórych lokacjii....
Ale może kiedyś je zobaczymy :D
Mam na myśli coś w stylu TAODSCU :D
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 24-05-2006, 22:48   

TAODSCU na pewno będzie bardoz przydatne w TRLEgend.
Czy to prawda, że zdecydowana większość bajerów z pierwszych traileów nie pojawila się w grz e?
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 24-05-2006, 23:25   

te screeny co ja podałem to ani jednego neima takiego miejsca w tej wersji którą gramy :)
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 25-05-2006, 13:03   

sorka ze dwa po rząd posty ale niemoge edytowac
wiec dodaje kolejne screeny z lokacji których niema w TR:L

serjo szkoda ze niema chociaż takiej interaktywnej scenki... albo z tego mozna by było zrobic coś na podobe zwalającego sie mostu w Boliwi :)

ah... ta lokacja mi sie nejabardziej podoba :) czemu jej niema :( taka szkoda...




ah... gdy widze coraz wiecej screenów z tego pomiesczzenia to aż szlak mnie bieze ze CD wykasowali to pomieszczenie :(







te wsyztskie screeny są super.. gdy na nie ptrzałem myslałem z etakie ebdzie TR:Legend.. niemowie ze etraz Legenda jest zła... bo jest poprostu super...
ale czas gry naprawde mogłby być dłuzszy gdyby CD nieusuwali lokacji :)
może w następnej częście chociaż to pomieszczenie bedzie :) i gry niebedziemy mogli przejść w jeden dzien tylko w tydzien ;)
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 25-05-2006, 16:28   

Slawciun -> A ja ci mówie że ten sarkofag to to samo pomieszczenie co grób króla Artura :) Bo jak sie ogląda ten trailer to tam widać chyba z tego co pamiętam jeszcze te dwie kolumny które są na prawde w grze, lara przechodzi za nimi ;) Może po prostu zmienili tylko troche to pomieszczenie.

Co do tego pierwszego arta którego dałeś w ostatnim poście to już go wcześniej umieściłem w tym topicu. Czytałem również na zagranicznym forum o tym że niektóre z artów ( tak jak ten pierwszy w twoim poście) przedstawia lokacje które miałyby się pojawić w Angel of Darkness 2 :) Sąd nie ma ich w Legend
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 26-05-2006, 09:20   

Wygląda na to, że wyleciał cały Zikkurat, na który tak liczyłam... No cóż, może okazał się zbędny w finalnej wersji gry, albo poprostu nie pasował do reszty wydarzeń. Ale nie zapominajce, że był to pierwszy trailer i wstępne pomysły, więc nie ma czego opłakiwać. Teraz trzeba się powoli nastawiać na TR8 :P
_________________
Miow.
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 26-05-2006, 11:32   

Kasia ->
Quote:
No cóż, może okazał się zbędny w finalnej wersji gry, albo poprostu nie pasował do reszty wydarzeń.

jak to niepasował? przecież Nepal był, świątynia w Nepalu była, a gdyby CD przed slalą z buddą dali to pomieszczenie co ja dałem screeny... to tylko i wyłącznie przedłużyło by czas rozgrywki :) i to chyba by wyszlo bardziej na plus niż na minus :)
fanfan -> hm... możlwie że w finałowiej wersji troche poprzestawiali rzeczy w tym grobowcu :P ale przecież niema tam pochodzni :P
Quote:
Czytałem również na zagranicznym forum o tym że niektóre z artów ( tak jak ten pierwszy w twoim poście) przedstawia lokacje które miałyby się pojawić w Angel of Darkness 2

to na poczatku były plany aby kontynuować AOD?? :aaa: pzecież to by była katastrofa :P
To juz wole tą krótszą Legende niż kontynuacje AOD :P
niezeby AOD był zły, ale to niebyło to samo co stare TR :)
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 26-05-2006, 12:21   

Legend to tym bardziej nie to samo co stary Tomb Raider.
Nie ma co płakać nad czymś tam, jak coś tam płonie ...
Wątpię, żeby tych lokacji, któe miały być, a nie było, użyli w TR8 ...
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 26-05-2006, 12:34   

no AOD napewno niemiał klimatu starego TR :/
ile tam było gróbowców? ze 2?
Krypta Trofeów i Sala czterwech pór roku, a reszta to jakieś bieganie po magazynach, ulicach paryża i pragi i takie tam...
dla mnie TR:AOD miał swój klimat, ale to niebył klimat grobowców i wogole :P
:offtopic: ;p
TR:Legend jak najbardziej kiedrje sie w strone starych TR :) tylko zabrakło trudniejszych zagadek, kluczy i dźwignie :)
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 26-05-2006, 12:38   

Quote:
jak to niepasował? przecież Nepal był, świątynia w Nepalu była, a gdyby CD przed slalą z buddą dali to pomieszczenie co ja dałem screeny... to tylko i wyłącznie przedłużyło by czas rozgrywk


Mi wydaje się, że to była wczesna wersja Nepalu, a finalna została zmieniona w taką, jaką teraz mamy w grze. A po co mieliby dawać to pomieszczenie, jeśli do niczego by się nie przydało?
_________________
Miow.
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 26-05-2006, 12:47   

a chociaż po to aby czas gry byłby wiekszy?
mozna by było tam wstawić jakieś zagadki, ukrytą dźwignie itp. itd. :P
i po rozszyfrowaniu zagdaki w "nieistenijacym miejscu" byśmy przeszli do pomeiszczenie gdzie jest budda :) :P
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 26-05-2006, 12:49   

Trochę głupio by to wyglądało, dwa główne pomniki w jednej świątyni :P No ale i tak nie ma co rozpaczać, może wyjdzie Gold i dostaniemy trochę więcej lokacji ;)
_________________
Miow.
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 26-05-2006, 12:59   

narazie to Eidos jest zajety wypuszczeniem TR:L na te inne konsole :P
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 26-05-2006, 13:05   

No to Eidos... Co nie wyklucza, że wstępne prace Crystal Dynamics nad TR8 może już się zaczęły.
_________________
Miow.
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 26-05-2006, 13:17   

wszystko możlwie :P Kasiu
Chociaż myśle ze jak narazie to CD i Eidos sie cieszą z tego ze prace nad TR zaczynają sie zwracac :)
ah.. ciekawe kiedy bedzie TR8 :D mam nadzieje ze szybcej wyjdzie niż za dwa lata:P
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 26-05-2006, 13:29   

Niech wyjdzie i za 3 lata, jeżeli zrobią porządny powrót do TR Classic :p Sądze, że Eidos sobie zarabia, a CD coś robi ... nie siedza przeceiż i nie cieszą się z gaży :p
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 31-05-2006, 18:07   

Jeżęli chodzi o braki i wycinki w TR7 to w naszej wersji w PL nie ma trybu Next-Generation jak juz chyba wszystcy wiemy ;) Przyznam,cieszę się że nie kupiłem u Cenegi "Legend" bo bym żałował. Kupię sobie na moje PSP albo z importu. Na tych naszych rodzimych dystrybutorów to nie jednak co liczyć...szkoda. :>
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 31-05-2006, 21:04   

Boone wrote:
Kupię sobie na moje PSP albo z importu.


Będzie off topic ale nic. Dlaczego z importu :?: można wiedzieć :?: Bo cenega także wydaje TRL na PSP :> I na pewno ci tam niczego nie zabraknie bo na tej platformie nie ma NG :P
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 31-05-2006, 21:26   

Wiem przecież że na PSP nieczego nie zabraknie przecież, chyba oczywiste :hehe: że ta wersja nie ma trybu Next-Generation.... :) Mam na myśli z importu wersję na Pc z uwagi na tryb NG bo na Cenege i te jej kilka gigabajtów nie ma co liczyć. I tyle... :-P
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 01-06-2006, 12:10   

Nie ma trybu Next Gen, ale ma multiplayer, więc uważaj :P
_________________
Miow.
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 03-06-2006, 14:47   

No i wszystko jasne :D ->

Ostatnio w Świecie Tomb Raidera dzieje się naprawdę wiele. Gdy do Polski przyleciała Karima Adebibe, w tym samym czasie na światło dzienne wyszły ciekawe fakty o grze Tomb Raider Legend. W wywiadzie dla 1up.com, producent TRL - Morgan Gray oznajmił że że developer wyciął jedną Południowo-amerykańską świątynie gdzie Lara znalazłaby jeszcze jedną część Excalibura. „Obliczyliśmy że Lara spędziłaby w Ameryce zbyt wiele czasu. Jesteśmy w Boliwii a potem w Peru. Tak więc "ukryliśmy" ten jeden poziom.” Gray dodał również że plansza ta jeszcze bardziej wiązała fabułę. „To było dla nas zabawne ponieważ odczuwaliśmy odskocznię od reszty Tomb Raidera. To był jeden z najbardziej zwariowanych i niesamowitych leveli dziejących się na końcu Świata”.

Trfree .Proszę o niekopiowanie ;)
  
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 03-06-2006, 14:56   

Ukryli jeden poziom?To znaczy że on ciągle tam jest! Chyba że napisali ze wykasowali,to co innego,ale jeżeli ukryli to gdzieś na naszym dysku jest poziom którego prawa nie mieliśmy obejrzeć.
_________________
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 03-06-2006, 15:01   

nie e_g :P wykasowali chodzi o wykasowanie :)
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 03-06-2006, 16:30   

To po co piszą, że ukryli i ludziom nadzieję robią... :P Może kiedyś jeszcze wyjdzie coś na wzór TRAOD Scu i wtedy będziemy mogli obejrzeć wsyztskie 'ukryte' grzeszki Crystal Dynamics. :> :P
A prawdopodobne zdjęcie tego lvelu bardzo mi się podoba i strasznie się dziwię, że wycięli coś tak ładnego... :gupek: Przecież tam mogły być widoki jeszcze ładniejsze od tych z Nepalu i Boliwii razem wziętych. :P
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo