FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Błędy / Bugi / Problemy
Author Message
Szuszuro 
Student



Joined: 25 Jul 2009
Posts: 36
Posted: 27-07-2009, 21:02   

Ok, dzięki Wam bardzo. Władowałem save'a level po Derelict Apartaments Block i już wszystko śmigało. Trochę szkoda, że tamten level nie zadziałał, no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :) . Dzięki wielkie! :pozdro:
_________________
Sztuką nie jest bycie mądrym, lecz sztuką jest bycie mądrym i umiejętność wykorzystania tego.

 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 04-08-2009, 20:16   

Jak zniszczyć tylne pęcherze boaz. Latam Kurtisem wkoło niej strzelam ja żyga zieloną mazią a on ciągle jej celuje w łep nawet jak jestem z tyłu i już szlak jasny mnie trafia :fire:
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 04-08-2009, 20:22   

Bodajże tabem zmieniasz cel. Inaczej za cholerę Kurtis sam nie zacznie celować tam, gdzie trzeba :p
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 04-08-2009, 21:00   

Dzieki za naprowadzenie na trop. Pamiętam że pierwszy raz też miałem z tym problem i coś mi świtało z przełączaniem celu. Jola mi wtedy pomogła ale nie pamiętam, który to przycisk :(
Tab nie bo tab wchodzi do menu zasobów postaci. Bede kombinować.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-08-2009, 21:05   

To był raczej Ins, odpowiedzialny normalnie za rozglądanie się, ALBO End :p Wiem, że mało to to precyzyjne, ale z Boaz walczyłem dawno, jednak to na bank jeden z tych dwóch.
_________________
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 04-08-2009, 21:26   

To jest Del już go obczaiłem i zabiłem ją ale zaraz potem zginąłem od drugiego jej wcielenia :p Dzięki Wam za pomoc.

p.s. To End K@t masz racje :)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 28-11-2009, 11:49   

Znalazłem ciekawego buga. Gram oczywiście z tym DX10 i Cg. Popatrzcie na to co zebrała właśnie Lara :)



[ Komentarz dodany przez: K@t: 28-11-2009, 11:52 ]
Stare :p O ile się nie mylę, to ta forsa zawsze tak wygląda.
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 25-12-2009, 21:33   

joker wrote:
To jest Del już go obczaiłem i zabiłem ją ale zaraz potem zginąłem od drugiego jej wcielenia :p Dzięki Wam za pomoc.

p.s. To End K@t masz racje :)

No,właśnie w moim przypadku się to nie sprawdza...Gram na laptopie i End=1 (na klawiaturze numerycznej), co odpowiada kucnięciu :/ .
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
alutkakg 
Nowicjusz


Joined: 28 Mar 2010
Posts: 2
Location: K-g
Posted: 28-03-2010, 12:09   

Witam !
Chciałabym się zapytać czy w czasie gry znaleźliście jakieś bugi które pomagają przejść grę ja znalazłam takie 2. W Derelict Apartament Block jak plansza sie rozpoczyna jest tam nieczynna winda do której nie można wejść ja jednak znalazłam sposób, kiedy jest się przy windzie należy podejść do niej z boku nacisnąć enter <czai się> potem ctrl <czai się przy ścianie> potem enter <juz sie nie czai> i Lara powinna być w windzie ;)
Natomiast w Galleries Under Siege kiedy Lara podczas gdy wyciągamy maskę możemy wyjąć tylko jedną jednak kiedy pogimnastykujemy się trochę przy tych drzwiach od szafki wyciągniemy też 2 :P
_________________
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
 
 
 
lurus 
Nowicjusz



Joined: 01 Mar 2010
Posts: 4
Posted: 21-04-2010, 19:51   

dość ciekawy błąd może ktoś miał taki sam ... próbowałem zrobić screena 10 razy i udało mi się za dziesiątym :hura: jest on tu link: http://img689.imageshack....ofdarkness.png/



do tej windy da się wejść bez tego wystarczy przesunąć dźwignię jak otwiera się na końcu drzwi to po prawej są jeszcze dwa kluze jeden jest do zamkniętego mieszkania a drugi do tych drzwi a obok nich jest dźwignia i jak ją się przesunie to winda się "odpala" :hehe:

[ Komentarz dodany przez: Integral: 21-04-2010, 21:59 ]
NIE DODAWAJ NICZEGO DO LINKÓW do jasnej anielki, forum samo je obsługuje.
_________________
kim ty do cholery jesteś słowa Lady Croft
 
 
alutkakg 
Nowicjusz


Joined: 28 Mar 2010
Posts: 2
Location: K-g
Posted: 22-05-2010, 17:36   

lurus wrote:
dość ciekawy błąd może ktoś miał taki sam ... próbowałem zrobić screena 10 razy i udało mi się za dziesiątym :hura: jest on tu link: http://img689.imageshack....ofdarkness.png/



do tej windy da się wejść bez tego wystarczy przesunąć dźwignię jak otwiera się na końcu drzwi to po prawej są jeszcze dwa kluze jeden jest do zamkniętego mieszkania a drugi do tych drzwi a obok nich jest dźwignia i jak ją się przesunie to winda się "odpala" :hehe:

[ Komentarz dodany przez: Integral: 21-04-2010, 21:59 ]
NIE DODAWAJ NICZEGO DO LINKÓW do jasnej anielki, forum samo je obsługuje.


Do tej windy da się wejsć od razu nie trzeba wchodzic do góry żeby ją uruchomic ponieważ kiedy staniemy w odpowiednim miejscu to Lata po prostu przejdzie przez kraty jest to wina nie dopracowania gry ;)

a to kolejny błąd jaki udało mi się znaleść :

http://www.youtube.com/watch?v=3ORtKLE5laY

Jest to mój pierwszy filmik więć nie jest on idealny.
_________________
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
 
 
 
Krewetka 
Nowicjusz


Joined: 02 May 2010
Posts: 15
Posted: 24-05-2010, 01:07   

Bugi w AOD nawet bez patcha nie były takie straszne jak niektórzy to wyolbrzymiają. Oczywiście, było kilka denerwujących np. strzelanie "niczym" (bug z odpowiednikiem shotguna), czy też komicznych jak na przykład ten, gdzie lara podniosła "mini dom", ale na pewno było ich mniej niż w Anniversary. ;)
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 25-05-2010, 09:25   

Może mnie ktoś oświecić gdzie Lara podnosiła jakikolwiek budynek? o0
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 25-05-2010, 14:33   

Chodzi o bug w Parisian Ghetto - na małym placyku niedaleko miejsca pracy Janice zamiast pieniędzy Lara podnosi coś, co przypomina jakby cegłę z mini okienkami.
_________________
 
 
kotowata12
[Deleted]

Posted: 02-08-2010, 11:04   

Ja miałam buga w Monstrum Crimescene(czy jakoś tak). Wiec tak wchdze do mieszkania i kiedy już zrobiłam co trzeba czyli tam na górze z dźwigniami zobaczyłam filmik gdzie musze wskazówke na trzecia. Biegnie sprintem wyskoczyłam przez barierkę i wpadam do tego miejsca gdzie utworzą się schody zebrałam co trzeba i szłam po niewidzialnych schodachlecz na samej górze nie mogłam wejść bo spadałam i za któryś tam razem kiedy już jej tłuw był nad dywanikiem podskoczyłam i już.

[ Komentarz dodany przez: K@t: 02-08-2010, 11:10 ]
Inwestujemy w Firefoxa, lub słownik?:)
 
 
zaqwes123 
Nowicjusz


Joined: 21 Dec 2010
Posts: 5
Posted: 21-12-2010, 14:59   

Jako że to pierwszy post chciałbym wszystkich serdecznie powitać.

Czy tylko u mnie podczas dialogów czasami niema głosów postaci (tzn. postacie ruszają ustami ale nic nie słychać)? Można na to coś poradzić?
 
 
berglind 
Nowicjusz



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 24
Posted: 06-03-2011, 15:01   

Mam problem i nie wiem co robić. Proszę o pomoc.

Podczas gry na Strahov Fortress w połowie poziomu (zaraz po tym jak Lara wyłącza zasilanie i wypuszcza tego wstrętnego stwora) wyrzuca mnie z gry. Próbowałam zainstalować AOD jeszcze raz ale niestety jest to samo ;(

Może koś z was byłby tak miły i ma save'a po wyżej wymienionej "cut scene"?
_________________
Kierujemy nasze spojrzenia ku niebiosom, a niebiosa są puste.
 
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 07-03-2011, 00:20   

berglind wrote:
Podczas gry na Strahov Fortress w połowie poziomu (zaraz po tym jak Lara wyłącza zasilanie i wypuszcza tego wstrętnego stwora) wyrzuca mnie z gry. Próbowałam zainstalować AOD jeszcze raz ale niestety jest to samo ;(
Potestuj zmienając tryb zgodności , a jeśli to nie pomoże w opcjach grafiki pozmieniaj "Format RGB" i "Format ARGB" , a jeśli nadal nie będzie działać, to nie wiem jak ci pomóc.
 
 
berglind 
Nowicjusz



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 24
Posted: 07-03-2011, 09:07   

A gdzie jest ten tryb zgodności? Zmiana formatu nic nie dała, nadal mi przerywa grę w tym samym miejscu :(
_________________
Kierujemy nasze spojrzenia ku niebiosom, a niebiosa są puste.
 
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 07-03-2011, 17:15   

Prawym przyciskiem myszy na ikonkę gry > Właściwości > naciskasz zakładkę: "Zgodność" > Zaznaczasz: "Uruchom ten program w trybie zgodności z", no i po prostu wybierasz.
 
 
berglind 
Nowicjusz



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 24
Posted: 07-03-2011, 17:39   

Dziękuję za pomoc.. mam nadzieję, że się uda :)
_________________
Kierujemy nasze spojrzenia ku niebiosom, a niebiosa są puste.
 
 
 
berglind 
Nowicjusz



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 24
Posted: 07-03-2011, 18:46   

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie AoD. Może nieco odbiegać od tematu ale nie bardzo wiem gdzie go umieścić.

Co muszę zrobić żeby Lara bardzo szybko biegała? :(
_________________
Kierujemy nasze spojrzenia ku niebiosom, a niebiosa są puste.
 
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 07-03-2011, 19:29   

Przy biegnięciu nacisnąć przycisk patrzenia, to był numeryczny "ins" albo "del".
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 08-06-2011, 11:57   

Witam wszystkich!
Mam ogromny problem, ale chyba jak każdy przy walce z Boaz...

Nie mam pojęcia, którym klawiszem zmieniać cel. Próbowałam ,,Endem", jak to gdzieś było napisane, ale po naciśnięciu Kurtis chowa broń, a nie zmienia cel....
Wie ktoś może, który jeszcze klawisz powinnam wypróbować?
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
Autumn 
WoTR Team



Joined: 15 May 2007
Posts: 58
Location: Wonderland
Posted: 08-06-2011, 13:24   

sprawdz gdzie masz 'obrot' i sprobuj tym klawiszem
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo