FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Filmy TR Legend
Author Message
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 13-05-2006, 17:27   

No, no calkiem fajny trailerek xD Jedyne co mi sie nie podoba to napis tombraidercommunity.com i na koncu za szybko sie skonczyla muzyka ;) Wiem, ze to mialo tak byc ale trosze za dlugo trwala ta cisza. Ode mnie ogolnie masz 8=/10 GRATULUJE :640:

:narka: :pozdro:
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 13-05-2006, 17:32   

Aaa na tej zasadzie Paciej, thx :*
Boone -> ale faajnie sie to ogląda :690: bardzo ładnie wszystko posklejane :) sam to zrobiłeś?
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 13-05-2006, 17:34   

Nie,mama mu wycinała paznokciami i sklejała na ślinę >.>

Boone świetny filmik,bo trailerem tego sie nie da nazwać bo za dużo spoilerów xD nie ma to jak przypomnieć sobie te miny co lara strzela podczas "przeżywania" wspomnień scionu xD
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-05-2006, 17:34   

Jak narazie, oglądałam tylko Paciejowy filmik, przedstawiający Croft Manor i muszę powiedzieć, że naprawdę mi się podobał. Wszystko ładnie posklejane, wybrane najlepsze ujęcia i dobre manewrowanie kamerą. Może się wydawać, że był trochę za długi, ale do utworu, lecącego w tle, był w sam raz ;)
_________________
Miow.
 
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 13-05-2006, 17:36   

OMG buhahahahahahahahahaha dobre e_g :hehe: Czy ja wiem czy za duzo spoilerow ? Dla mnie to jest jeszcze trailer. Nie bylo za duzo rogrywki pokazanej ale zawsze cos ;)

:narka: :pozdro:
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
  
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 13-05-2006, 17:37   

wiesz,ten filmik to sa wszystkie FMV'ki z gry,w trailerze są pokazane zazwczaj kawałki filmików i gameplaya,a tutaj tylko sklejone FMV'ki :P
_________________
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 13-05-2006, 18:06   

He he P@weł-> Ten adres strony na filmiku pozostał ponieważ nie potrafię go usunąć jak narazie z filmu. Słyszałem że do tego potrzebny jest jakiś specialny program ale nie znam się zbytnio na tym. Mnie sie podoba jak jest... :-P Dałbym więcej pokazów z rogrywki ale udało mi się znalezc tylko jeden trailer TR1 ;) Lepsze to niż nic xD
 
 
Tom Raider 
Praktykant



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 121
Location: Suldanesselar
Posted: 13-05-2006, 18:25   

Hehe, bardzo fajny filmik, troche za dużo spoilerów, ale jesteśmy przecież na WOTR i TR1 zna chyba każdy ;) Bardzo fajnie przedstawiłes historię z pierwszej części przygód Lary, mogłobyc troche więcej urywków z samej gry, ale poza tym jest ekstra xD
_________________
-That sounded permanent.
-Death by irony is always painful... amateurs.
 
 
Pilgrim 
Podróżnik



Joined: 05 May 2005
Posts: 206
Location: POLSKA
Posted: 14-05-2006, 13:55   

Nieklocic po prostu ja kiedys go robilem ale mi sie z dysku usnal i chcialem go zrobic jescze raz;]
A oto link do pokazu, oczywscie zlikwiduje syrczenie chialem tylko pokazac jak bedzie wygladac.

http://rapidshare.de/file..._movie.wmv.html

czeka mnie jescze duzo pracy nad nim;]
_________________
http://rapidshare.de/file...iler_1.wmv.html
trailer filmu
http://www.youtube.com/watch?v=ucjlvqanKx8
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 14-05-2006, 14:46   

Łooohohoho :hehe: what the-

Jeery niech robi sobie całe forum filmiki, niech się kłócą, frajde niech mają, ale problem :)

Pilgrim -> "pokaz", który przedstawiłes trochę mnie zaskoczył :690: a ten głos mnie rozlozyl :-P rzeczywiście czeka Cie duuzo pracy, skoro to ma byc caly film :) ! Ciekawa jestem efektu koncowego :-P
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 14-05-2006, 17:22   

Pilgrim, -> buhahahahahahahahahahahaha :hehe: Ale sexy glos ma panna Croft :hehe: Rozwaliles mnie tym filmikiem :hehe: Pracuj, pracuj i jeszcze raz pracuj nad nim bo moze wyjsc cos ciekawego ;) Te texty troche takie obciachowe i z lekka zenujace ale za to jakie smieszne :hehe:

:narka: :pozdro:
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
The Pianist 
Praktykant



Joined: 31 Jul 2005
Posts: 123
Location: Wawa
Posted: 14-05-2006, 17:24   

Może jest to śmieszne. Trochę i ja się pośmiałem. A teraz na poważnie. Czy tak samo jak się naśmiewasz z Lary Croft, a ponoć jesteś jej fanem wielkim, to może jeszcze zamieżasz się naśmiewać w taki sposób z Enyi?? Ponoć też jesteś fanem Enyi.

Tak czy siak pomysł robienia czegoś swojego przez ciebie jest fajny, to się ceni. Doceniam poczucie humoru, ale ja bym się na takie coś nie wziął. Nie zamieżam się naśmiewać ani z Lary a tym bardziej z Enyi.
_________________

 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 14-05-2006, 17:35   

Quote:
Doceniam poczucie humoru, ale ja bym się na takie coś nie wziął. Nie zamieżam się naśmiewać ani z Lary a tym bardziej z Enyi.

Ty moze byś się nie wziął, ale nie każdy jest Tobą i większosć ludzi ma poczucie humoru. A prawdziwy fan potrafi śmiać się z osoby którą lubi, i krytykować ją. :)
Pilgrim -> ja też jestem ciekawa jak to wszystko Ci wyjdzie. :P A trailer nawet niezły. ;)
 
 
 
Pilgrim 
Podróżnik



Joined: 05 May 2005
Posts: 206
Location: POLSKA
Posted: 14-05-2006, 22:27   

Filmy o TR podzielilem nastepujaco:

Tomb Raider przygoda, przygoda i przygoda( tr1 do 3)

Tomb Raider Ostania rzecz jaką mam do zrobienia(tr 4 i 5)

Tomb Raider moje mroczne ja ( tr 6)

Tomb Raider to znowu ja!!!!!!!!!


z tym, ze pierwsza czesc opowiada Lara jak to sie dzialo z wygladem o tr 1 do 3
drugi film to teraznijszosc czyli wiadomo nieopowiada tylko ciaglosc jest;]
_________________
http://rapidshare.de/file...iler_1.wmv.html
trailer filmu
http://www.youtube.com/watch?v=ucjlvqanKx8
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 14-05-2006, 22:56   

Buhahahah dopiero teraz obejrzałem "trailer" Twoich filmików i zapowiada się zajebiście ;) Jakbyś gdzieś tam wplótł w full wersji jakieś przekleństwo i fajne suchary to już w ogóle będzie git :D Czekam z niecierpliwością na pełną wersję , nie mogę się doczekać Pilgrim ;) I rzeczywiście postraj się usunąć jakoś watermark trchronicles a jak się nie da to trudno ;)
 
 
dAvv!d 
Praktykant



Joined: 12 Apr 2005
Posts: 183
Location: Białystok
Posted: 14-05-2006, 23:01   

<wchodzi zestresowany pan dAvv!d po schodkach i staje przed przygotowanym dla niego stolikiem z mikrofonem> <na dole, dookoła, tłumy wiwatujących WOTR'owców> <kilka metrów za nim stoi równie zestresowana pani Maxwell>
<dAvv!d poprawia mikrofon>
Jako przewodniczący nowopowstałej wytwórni filmowej 'Leśne Oko' chcę Was wszystkich serdecznie powitac! <tłumy szaleją>
Za pewne zauważyliscie na polskich przystankach, latarniach, szybach sklepowych i gdzie się jeszcze da, takie o to plakaty: <pokazuje palcem na stojący obok wielki telebim>

[img=http://img487.images...lara0xk.th.gif]

Dobra, dosyc tego:P miało byc oficjalnie, przełamałem tremę <lol> (Maxwello, mielismy nad tym pracowac przeciez ;) )
Stworzyliśmy taki jeden filmik... pomysły Maxwelli, realizacja moja, więc jak coś nie pasi, to do niej skargi proszę :P Wybaczcie chwilowe zacięcia scenek no i totalną amator... szcyznę? skośc? ee... amator teges :) (Maxiu, lol:P) Lara na końcu pięknie podsumowała 'to coś'.
Scenki jedynie z dema... ale nie zrażajcie się od razu :P To nasza taka pierwsza produkcja (:P:P). W czerwcu naprawdę przygotujemy coś lepszego no i z full version;) )
Podkład muzyczny to piosenka 'Passion' Utada Hikaru - jedna z moich (i pani Max zresztą tez :P ) ulubionych :) Cóż... więc dosyc owijania w bawełnę:
-> http://www.youtube.com/watch?v=78Tm2p7ie1w
Fajnie by było, gdyby obejrzał to ktoś jeszcze oprócz twórców z Leśnego Oka xD

Wyapadłoby jeszcze wypowiedziec się na temat wczesniejszych filmików :P

Paciej- wybacz, ale strona się nie wyświetla, nawet pomimo kilkukrotnego odświerzania :P
The Pianist- Pierwszy wcale nie chce się sciągac :P
Boone- urywki z oficjalnych trailerów, ale za to ładnie skomponowane z muzą, tylko na końcu w tym 'najwyższym' momencie brakuje jakiejś extra sceny :) Drugi też cool:) i taka odskocznia tutaj o Legendowych rozmów :P
Tom Raider- Filmy podobne do siebie, ale ciekawe. Ładnie zgrane z utworem.
Pilgrim- żądany plik nie istnieje xD

Dobra, wystarczy :P
Krytykujcie.

<Pani Max z panem dAvv!d'em wychodzą obrzucani pomidorami i jajkami>

Kasia Trent
To jest plagiat, nazwa oko leśne wywodzi się ode mnie :P
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 14-05-2006, 23:11   

Quote:
Paciej- wybacz, ale strona się nie wyświetla, nawet pomimo kilkukrotnego odświerzania
Szkoda że nie da rady, ale to też zależy z jakiej przeglądarki korzystasz/kożystasz cholera jak się pisze rz nie ;p ? Opera ponoć nie otwiera linka, w Firefox i IE działa ;)

Filmik studia Leśne oko bardzo fajny ;) Choć mogliście się nazwać Oko Leśne bo tak jest w Main Theme :P Bardzo przyjemnie się ogląda ten filmik, szkoda że tnie się czasami ale wtedy mogliście przyspieszyć to w Movie Makerze :D Muzyka zaczepista, jak najbardziej pasuje do filmiku, chyba jej poszukam i sobie ściągne jeszcze raz jak się nazywa :P ? Bo techno któe jest w innych filmikach zupełnie mi nie pasuje do TR ale to już kwestia gustu :P ;) Najbardziej mi się podobały sceny ze strzelanek ;) Tey i w żadnym z naszych trailerów ( moim czy ES czy Toma ) chyba nie było tak fajnej sceny i tak za razem oczywistej do nakręcenia jaką jest stawanie na rękach przy wchodzeniu na skarpe :P Chyba każdy z nas prócz was o tym zapomniał ;) Tu też plus :D

Niedługo może i ja coś dorzucę z filmów;) Ale szykuję się w sumie chyba też do czegoś typu History of TR :D

Aha i Leśne oko wejdzcie na gadu i poproście kogoś o lepszy program do filmów, nie powinny się ciąć, do mnie the pianist czy p@wła :D

EDIT: Paweł co ty masz z tymi trailerami przeciez napisal wyraznie ze to filmik ! :D ;)
  
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 14-05-2006, 23:14   

Hehehehe Leśne Oko dobre xD A co do trailerka to po pierwsze za dlugie sceny, po drugie sceny momentami przelaczaja sie nijako ;( Tak szarpiaco, tak bez ladu momentami sa przelaczane te poszczegolne urywki. Juz wybaczam wam to, ze wieksza wiekszosc :hehe: scen sie tnie ;) Rozwalily mnie te koncowe napisy i dlatego nie bede ich oceniac jako minus choc powinienem ;) Bonus od konkurenta :hehe: Podobal mi sie ten koniec z napisem AMATEURS xD Szkoda, ze nie pokazaliscie zagadki ze skrzynkami zamiast tych ciaglych skokow na glowke co oceniam z lekka na minus bo za duzo troche tego bylo. Ogolnie ode mnie dostajecie 6+/10 :matrix: Jak na pierwszy trailerek jest DOBRZE ! Na koniec dodam, ze ES szykuje juz kolejny filmik ktorego tytulu Wam jeszcze nie zdradze :) Dobra, a teraz koniec tych sucharow :703:

EDIT: No tak mowil ale wyglada na trailer xD

:narka: :pozdro:
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 14-05-2006, 23:58   

Okej, to ja ocenię obiektywnie (^^):
Otóż tak. Filmik, pod względem 'oficjalności' 'trailerowości' i innych pierdół może nie stoi na najwyższym poziomie, ale mnie ogólnie podoba się pomysł. I realizacja ^^
P@wel - w imieniu chwilow niedysponowanej reszty teamu, dzękuje, za, i hope, sprawiedliwą ocenę ^^
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 15-05-2006, 00:01   

Na poczatku wsyzstko wydaje się chaotyczne, w passion poczatek powinien być spokojny,dałbym wstawke jak lara idzie w zwolnionym tempie w różnch lokacjach,póxniej jest dopiero punkt kulminacyjny piosenki przy którym by można zastosować akcję. Ale ogólnie mi sie podoba,ale nie dawajcie tagów ooo bo wtedy nikt tego nie wyszuka w wyszukiwarce youtube ;P
_________________
 
 
 
Tom Raider 
Praktykant



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 121
Location: Suldanesselar
Posted: 15-05-2006, 07:59   

Pilgrim- muchahaha, niezłe, te teksty mnie powaliły, nie moge się doczekać pełnej wersji :D :D

Leśne oko- fajny filmik, swietna muzyka, ale mogłoby być troche więcej akcji zamiast tych ciągłych skoków. A napisy końcowe wymiatają :-P
_________________
-That sounded permanent.
-Death by irony is always painful... amateurs.
 
 
Pilgrim 
Podróżnik



Joined: 05 May 2005
Posts: 206
Location: POLSKA
Posted: 15-05-2006, 14:26   

Bardzo fajny film Lesne Oko zajebsite napisy hah;d dobry, a muzyka przecudna nienudzilem sie na poakzie trailera akcja jest muzyka pasuje pod vdeo ok, 10 na 10;]
_________________
http://rapidshare.de/file...iler_1.wmv.html
trailer filmu
http://www.youtube.com/watch?v=ucjlvqanKx8
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio
 
 
 
Pilgrim 
Podróżnik



Joined: 05 May 2005
Posts: 206
Location: POLSKA
Posted: 15-05-2006, 14:43   

Nie moge edytowac posta wiec musze napisac nowy
Przygotwoalem taki palkaty filmu to piewrszy bedzie ich wiecej;d
http://img129.imageshack..../screen65hi.jpg
_________________
http://rapidshare.de/file...iler_1.wmv.html
trailer filmu
http://www.youtube.com/watch?v=ucjlvqanKx8
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio
 
 
 
dAvv!d 
Praktykant



Joined: 12 Apr 2005
Posts: 183
Location: Białystok
Posted: 15-05-2006, 16:21   

Wow, nie spodziewałem się tego, że spodoba się Wam ten filmik/trailer/czy jak to sobie nazwiecie. Mam nadzieję, że Wasze komentarze są jak najbardziej szczere.. ;>

P@wel thx za rady:)
Paciej uważaj, bo ta piosena uzależnia :P
Kasia- jak śmiesz! xD Ty wymyśliłaś 'Oko Leśne' a my 'Leśne Oko' i, nie wiem jak Ty, ale ja między tymi dwoma nazwami widzę PRZEOGROMNĄ różnicę! :P
Aha, mógłby mi ktoś wytłumaczyc różnicę między filmikiem a trailerem?:P bo ja nie wiem, a z tego co widzę to wcześniej było tu chyba jakieś żarcie się między innymi z tegoż powodu:P
Egu, na początku, podczas tej wolniejszej części są sceny w zwolnionym tempie :P potem w tej szybszej części jest więcej akcji i wogóle :P Wpisałem 'ooo' bo nie wiedziałem co tam wpisac, hahahah:P teraz już wiem ocb;)
Tom & Pilgrim dzięki,dzięki ;)
Pani Max wypowiedziała się na temat naszego 'projektu' (jakoś BARDZO mało samokrytycznie:P), to ja też coś powiem :P
Minusy: brzydkie szarpnięcia między scenkami (ktoś już wcześniej mówił:P) w jednej nawet na dole po prawej miga ktoś dostępny na gadu <lol45>, durna praca kamery, np w scecne z walącą się wieżą pod sam koniec... co to ma byc? :gupek: zacięcia, zacięcia, zacięcia durne... no i na samym końcu brudna Lara :| jak można coś takiego dac?! pff.
Do plusów zaliczę muzykę :579: , to że niektóre scenki są ładnie zgrane z muzyką. 5/10-na tyle oceniam:P(Też jakiś bardzo mało samokrytyczny :O )
Oj namnoży się tu tych 'sudio filmowe' <lol>:D
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 15-05-2006, 17:58   

Jeszcze moja szybka ocenka! Filmik, trailer, prezentacja czy jak to nazwaliście (Państwo Leśne oko :P ) jest całkiem, całkiem :D rzeczywiście nikt nie wpadł aby wykorzystać stanie na rękach, fajny motyw :) mi sie bardzo podobalo skakanie na glowke, to wymiata! Jak sie fajnie wkomponuje w otoczenie to moga wyjsc naprawde super ujecia.. muzyka naaprawde uzaleznia, jest przepiekna i ogolnie pasuje do TR. Sa chwile lepsze i gorsze, ale filmik !baaardzo! ładny :)
:pozdro:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo