FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Legend- sekrety
Author Message
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 09-08-2009, 17:46   

złotych sekretów bez pomocy solucji to bym nigdzie nie znalazł;(


Quote:
Większy problem miałam z próbami czasu, nadal nie mogę przejść tej w kazachstanie bo tylko ona mi została...


o dziwo też miałem z tym problem;( wszystkie przeszedłem za 1 razem, ale z tym miałem kłopot;(
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 09-08-2009, 19:55   

Zawsze jak kończę ten pościg i dochodzę do sali gdzie 1 raz widzimy żywą Amande to zostają mi jakieś 3-4 minuty, jak dla mnie przejście tego w tym czasie jest fizycznie nie możliwe, no chyba że na jakichś speed hackach czy coś. Gdyby dali z 7 minut więcej może i bym się wyrobiła a tak to nawet nie próbuję bo wiem ze nie zdarzę...
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 09-08-2009, 20:15   

ten "pościg" to masakra;) ale nie trzeba uruchamiać elektryczności aby dostać się do sali z Amandą i tym stworzeniem, da się przeskoczyć od razu na platformę! tylko dzięki temu przeszedłem ;P :pozdro: i sorry za offtop

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 10-08-2009, 09:04 ]
Dzięgi? Mój słownik wysiada.
 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 11-08-2009, 13:08   

Teraz gram w TRL na xboxie i brakuje mi złotej nagrody w Kazachstanie.Wiem gdzie ona jest , ale niestety nie wiem czy to wina Pada czy co, ale nie mogę wepchnąć tej platformy na górę.Cały czas naciskam przycisk , żeby to pchało , ale nic z tego nie wychodzi ;/ A jak już niewiele brakuje to trzymam RT i jakby mi się coś blokowało i nic sie nie dzieje ;/ Najwidoczniej będę miała do końca 99% gry ;) heh.
A co do Time Triali to nie ma co narzekać. Czas na przejście danego poziomu dali w sam raz :)
Jedynie co mi się nie podobało w sekretach to ich rozmieszczenie i ilość. W większości były one widoczne od razu , a mogliby sobie zadać trochę więcej trudu ;)
_________________

 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 15-08-2009, 20:38   

Brązowe nagrody leżą praktycznie obok siebie, ogólnie z ukrywaniem nagród mogliby się bardziej wysilić. Ktoś napisał że jedyny problem mogłyby sprawiać złote nagrody, tu się zgodzą chociaż nie do końca bo wcale nie było trudne ich odnalezienie. Trzeba było tylko rozgryźć tok myślenia twórców i trochę się rozejrzeć a nie gnać na oślep. Z tokiem myślenia mam namyśli to, że gdybyśmy projektowali dany lvl i ukrywali nagrody gdzie my byśmy to zrobili, nie zawsze to skutkuje bo możemy mieć inny pogląd. To cała tajemnica i pic tego wszystkiego, jak dla mnie.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
PrincessPoLcio 
Nowicjusz



Joined: 30 Jul 2009
Posts: 9
Location: PoLisH
Posted: 09-09-2009, 18:56   

Wiecie gdzie jest złota nagroda w Peru :??: :) :hehe:

Pomocy
Help
SoS
 
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 09-09-2009, 19:08   

Tutaj masz film, w którym przedstawiono drogę do złotej nagrody: http://www.youtube.com/watch?v=fkjeKmxt-40

Na filmiku jej nie ma, bo ktoś zdobył ją wcześniej, ale normalnie znajduję się pod figurą kota (?).
 
 
 
Denerith 
Nowicjusz



Joined: 02 Sep 2009
Posts: 20
Posted: 10-09-2009, 16:36   

No cóż, ja tam nie miałam żadnych problemów z przejściem Time Triali, oraz zebraniem wszystkich sekretów. Niestety miałam teraz formata, i wszystko się usunęło >.O A oczywiście nie chce mi się grać znów i łazić tu i tam, by pozbierać głupawe figurki. Może kiedy indziej... Zawsze myślałam, zę nie zrobię ostatniego poziomu jako Time Triala (Boliwia - Powrót), a jednak okazał się chyba najprostszy, oprócz Boliwii oczywiście ;)
_________________

 
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 11-09-2009, 15:32   

A właśnie mi się też ostatnio przez save'y cała gra zepsuła ;/ Mam teraz całą od nowa i mi się nie chce grać. To wkurzające tak chodzić z levelu do levelu i pokonywać tych wszystkich bossów skoro i tak już się przeszło całą grę -.-

[ Komentarz dodany przez: Integral: 11-09-2009, 15:55 ]
To nie graj...?
_________________
Bring Me To Life
 
 
Angelina ;D 
Nowicjusz


Joined: 19 Sep 2009
Posts: 2
Location: Wrocław
Posted: 19-09-2009, 17:19   

Hej ;] Wie ktos gdzie jest zlota nagroda w kazachstanie ?? Szukalam w wielu miejscach i nie znalazlam :( Z gory dzieki ;)
 
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 19-09-2009, 17:29   

Tak, wiemy.

Możesz to przeczytać TUTAJ.

Możesz też obejrzeć TU.

Witamy na forum i zachęcamy do odrobiny kreatywności w używaniu wszelkiego rodzaju wyszukiwarek :p
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 20-09-2009, 13:06   

Szalona101 wrote:
A właśnie mi się też ostatnio przez save'y cała gra zepsuła ;/ Mam teraz całą od nowa i mi się nie chce grać. To wkurzające tak chodzić z levelu do levelu i pokonywać tych wszystkich bossów skoro i tak już się przeszło całą grę -.-

Czemu? Ja TRL przeszłam ponad 20 razy chyba nawet 27, i nie widze nic wkurzającego w ponownym przechodzeniu gry to nawet całkiem przyjemne. Jeszcze zalezy w jakich sytuacjach. W starych bywało ze szlag trafiał jak się nie zapisało gry i zginęło, ta myśl ze trzeba wszystko od nowa zaczynać, czy jak się doszlo, gdzieś bardzo daleko i zabrakło apteczek i wszystko od nowa trzeba <w sumie są jeszcze kody> ale jak kto woli.
Ale przejśc sobie grę np 2 raz zawsze jest fajnie ;D
 
 
 
Angelina ;D 
Nowicjusz


Joined: 19 Sep 2009
Posts: 2
Location: Wrocław
Posted: 20-09-2009, 20:23   

Sory ze znowu o to pytam, ale gdzie jest zlota nagroda w Anglii ?? :D

[ Komentarz dodany przez: e_g: 21-09-2009, 15:05 ]
Korzystaj z google lub z głównej strony WoTRu.
 
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 20-09-2009, 20:29   

Sas_, wiem ale ja też już z dwadzieścia-ileś razy przechodziłam Legendę i już mnie to trochę nudzi. :D Ale lubię se przechodzić różne levele w różnych strojach i podmienionymi teksturami (no i z kodami ;-) )

Angelina ;D , TU masz link do złotej nagrody w Anglii

Mam nadzieje że pomogłam :P
  
 
 
PrincessPoLcio 
Nowicjusz



Joined: 30 Jul 2009
Posts: 9
Location: PoLisH
Posted: 13-10-2009, 20:22   

Może mi ktoś podać wszystkie ubania do odblokowania w TRL
 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 13-10-2009, 20:28   

Chodzi ci o wygląd strojów? http://www.laracroft.pl/tr7/dress.htm
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
K.C.T.R 
Nowicjusz


Joined: 11 Oct 2009
Posts: 29
Posted: 16-10-2009, 12:48   

A ja bym prosiła was o wszystkie nagrody ;P .Jakieś 50 % mam,ale co chwila karta pamięci mi się psuję.

P.S-Gram na PS2, chciałabym taki spis,jeśli można rzecz jasna :)
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 16-10-2009, 15:05   

Ja już kiedyś podawałam adres strony http://www.gamefaqs.com/c...ave/920215.html
Masz tam save'y 100% choć nie wiem czy będą ok do twojej wersji konsoli.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Nik@ 
Nowicjusz


Joined: 01 Feb 2010
Posts: 10
Location: polska
Posted: 22-02-2010, 16:55   

Cześć,mam kłopot.Jestem w Kazachstanie,i wszystko wiem ,z tą złotą nagrodą,jak ją zdobyć,itak dalej.Tylko jak korzystam z tej maszynki ,żeby przesunąć tą kładkę,to ciągnę ja tą maszyną i ok.Tylko jak jest podwyższenie ,to pcham tym wynalazkiem Tesli i nie chce wejść.I tu :fire: jest kłopot znową nagrodą.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 22-02-2010, 18:19   

Nik@, zawsze warto przejrzeć choć ostatnią stronę tematu w którym się dopisujemy. Odpowiedź na twoje pytanie padała na tej stronie już. ;)
Ale w skrócie to musisz na przemian i dość szybko odpychać i przyciągać tę kładkę w okolicy tego problematycznego momentu. Chodzi o to aby kładka się rozhuśtała i wówczas kolejne odepchnięcie sprawi że przeskoczy.
Wygląda że się nie da zrobić ale odrobina uporu i uda się. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Carter 
Nowicjusz



Joined: 22 Mar 2010
Posts: 3
Posted: 24-03-2010, 14:47   

W posiadłości Croftów nie mogę zdobyć nagród w siłowni. Korzystam z solucji, ale tam napisano gdzie one są, a nie jak je zdobyć. Te drążki są koszmarne i ciężko się domyślić, z których skorzystać, żeby dostać prezenty. Help me!!! ;(

[ Komentarz dodany przez: Integral: 24-03-2010, 15:07 ]
Myślimy, myślimy i nie zrażamy się początkowymi bólami głowy. Do skutku!
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 29-03-2010, 13:24   

Carter, tutaj masz filmik z nagrodami na sali gimnastycznej http://www.youtube.com/watch?v=q3S6oQzyjaE

A jeśli twój post znika to nie pisz go powtórnie w takiej samej formie -zazwyczaj posty nie znikają same a są usuwane z jakiegoś powodu - w twoim przypadku krótki post albo bez ważnych informacji. :) Albo zupełnie nie na temat itp itd.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 29-03-2010, 15:03 ]
Usunięte ponownie, z uwagi na krótki staż przymknę oko :p
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 26-12-2010, 17:05   

nie wiem gdzie napisać i czy to już było, więc tu napiszę...
zauważył ktoś, że w Boliwii - powrót na tych skrzynkach jest napis Natla?
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-12-2010, 17:31   

Tak, zauważyło to jakieś kilkadziesiąt tysięcy osób, które na wszelkich możliwych forach wróżyły powrót Natli w kontynuacji TRL. Oko masz dobre, ale refleks już nie :D
_________________
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 09-08-2011, 11:46   

Sekrety zazwyczaj nie są trudne, najgorsze są próby czasu, nigdy mi się nie powodzą. Najtrudniej było zdobyć nagrodę (złotą) w Kazachstanie, ale to nie jest łatwy poziom. :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo