FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Żarcie
Author Message
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 18-06-2012, 23:35   

Ja też ostatnio jadłem dużo truskawek. Najlepiej smakują z makaronem :) Trzeba je kupować póki można, bo niedługo sezon truskawkowy się skończy. Czereśnie też są dobre. Rzadziej je zajadam, ale dzisiaj akurat jadłem :D
Ostatnio mam ochotę również na coś ostrego. Głównie objadam się laysami. Już jadłem o smaku Ostrego Chilli, ale najostrzejsze to Piekielne Wasabi. Tutaj nie obędzie się bez zimnej coli. Trzeba zapić, bo strasznie pali w gardle :evil:
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Vujek1991 
Student



Joined: 30 Mar 2012
Posts: 56
Posted: 19-06-2012, 01:26   

Też dużo truskawek ostatnio jem, chociaż jeszcze więcej koktajli z nich sobie robię ;) Ale nie dla mnie nie przebije mandarynek... Nie ważne czy 1kg, 2 czy 5 - wchłaniam je jak leci.
_________________
Tomb Raider - Videosolucja - komentuj, oceniaj, subskrybuj!
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 19-06-2012, 07:59   

Luthien wrote:
BTW, biegasz może z pulsometrem?

Nie posiadam takiego ustojstwa, chociaż, mój kolega który zajmuje się odchudzniem ludzi :P polecał mi zakup tego, żeby utrzymywać puls na poziomie treningu tlenowego. Ale trochę ćwiczyłam na siłowni (również pulsometrem) i tak czuję po sobie, że biegnąc raczej utrzymuję to na porządanym poziomie (chociaż z tendencją do przekroczenia). Generalnie tezę, że najlepiej biegnąć w tępie umożliwiającym rozmowę uważam, za prawdziwą :]

Ja jakoś nie dojadłam truskawek, zaraz chyba zadzwonie do taty, coby zakupił, abym sobie zjadła z makaronem, bo Vujek1991 narobił mi smaka :D
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 19-06-2012, 09:34   

Łukasz, na ostre najlepsze jest mleko, kefir i tego typu produkty. Ostatnio doprawiłam sobie sos, że ja Cię kręcę, także wiem co mówię :D .

Co do truskawek i mandarynek, to radzę uważać, od jednego i drugiego zdarzyło mi się mieć wysypkę od nadmiernego wcinania.

Ninti >> To nie Vujek pisał :hihi:
_________________
; p ; >>
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 19-06-2012, 09:49   

Quote:
Ninti >> To nie Vujek pisał :hihi:

Oj tam, tak to jest jak się w wirze pracy pisze pilne posty na forum :P

Pamiętam jak kiedys potrafiłam wypić litr mleka dziennie. Ogólnie to uwielbiam mleko, jogurty, serki i wszelki tego typu stuff. Dzień bez produktu mlecznego to dzień stracony :p .
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Vujek1991 
Student



Joined: 30 Mar 2012
Posts: 56
Posted: 20-06-2012, 12:37   

ninti wrote:
Vujek1991 narobił mi smaka


Integral wrote:
Ninti >> To nie Vujek pisał


A ja myślałem, że to ta sztuczka z wyświetlaniem własnego nicka :)
_________________
Tomb Raider - Videosolucja - komentuj, oceniaj, subskrybuj!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 20-06-2012, 13:22   

Quote:
A ja myślałem, że to ta sztuczka z wyświetlaniem własnego nicka

Używanie tej sztuczki w postach jest niedozwolone ;)
_________________
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 25-06-2012, 12:00   

Kochana mama kupiła mi dzisiaj maliny i truskawki. W połączeniu z jogurtem naturalnym, orzechami włoskimi, laskowymi i płatkami Nestle Fitness zafundowały mi niebo w gębie w czasie drugiego śniadania. Patrzcie i płaczcie :P
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 25-06-2012, 12:58   

Lans na płatki?
_________________
; p ; >>
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 25-06-2012, 21:04   

Świeże, chrupiące, cieplutkie pieczywko ze szpinakiem to rzecz, jaka ostatnio wyprzedza nawet Whoppera w moich codziennych żywieniowych przyzwyczajeniach.
_________________
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 25-06-2012, 23:13   

Ostatnio w galeryji Jurajskiej (Częstochowa) w BK jadło się Big King`a XXL , pycha :D
Do tego jeszcze na deser lody marki Grycan , był to chyba rożek firmowy czy jakoś tak.
Wybieram te cztery gałki i na samej górze znalazła się gałka sorbetu z kiwi , o matko ale to było okropne nigdy więcej. Same pustki w tych ekstra zdrapkach :D
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 26-06-2012, 08:00   

Burger King jest super, zdecydowanie najsmaczniejszy fastfood. Ostatnio troszku sie pogorszyly whoppery a kanapki mistrzowskie wcale nie sa takie mistrzowskie. Ogolnie frytki maja lepsze ostatnio. Wczoraj nie mialem czasu na BKa wiec przelecialem kfc. Bsmart z tortilla i frytkami. Cena odpowiednia, ale nie lubie tej ostrej panierki. Jeszcze ten sos czosnkowy fuj.
Na Florianskiej tworze wlasne kompozycje kebabowe. Bez tych kapust i sosow - miecho, fryteczki, pomidorek, ogorek, keczup i musztarda. Oczywiscie w ciescie. Mmmm
_________________
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 27-06-2012, 13:55   

Jak dla mnie najsmaczniejszym fast foodem jest hot dog. Jak o nim pomyślę to od razu chce mi się jeść :D Frytki biorę do niego jako przystawkę. Hamburgery też są dobre. Ogólnie lubię wszystkie fast foody. Dlatego nieraz lubię się przejść do McDonalda albo KFC :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 27-06-2012, 14:26   

KFC rządzi! MD niech się schowa - jedyne co mają tam dobre to lody mmmm z polewą czekoladową. Ale raz zobaczyłam wymiane tych polew bo zabrakło, to odechciało mi się. Kobieta wyciągnęła z jakiegoś wielkiego pudła wielką saszete z czymś brązowym(oczywiście ta polewa) ale wyglądało to niesmacznie, co nie zmienia tego, że w smaku jest dobra ;)
Rzadko chodzę do fast foodów ale jak już to wybieram KFC bo wydaje mi się, że tam jest choć trochę lepsze jakościowo jedzenie niż w macu :)
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 27-06-2012, 19:13   

Ostatnio zjadłam w KFC jakiś zestaw. Wzięłam go sobie na wynos do pociągu, bo się śpieszyłam. Autentycznie chciało mi się zwracać i raczej nie była to kwestia choroby lokomocyjnej.

Podziwiam osoby z żołądkami, które są w stanie strawić te sieciówkowe śmieci. Byle kebab jest dla mnie mniej ciężkostrawny.
_________________
; p ; >>
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 29-06-2012, 00:42   

Zapomniałem wspomnieć, że z fast foodów lubię jeszcze pizzę. Wczoraj jadłem na obiad pizzę Giuseppe i naprawdę była smaczna :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Armando123 
Nowicjusz


Joined: 04 Apr 2013
Posts: 3
Posted: 04-04-2013, 16:43   

Ja jak widze Bigos lub Karpatke to az mnie trzesie dopoki nie zjem wszystkiego lub nie bede mogl sie ruszac :D takie moje slabosci :D
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 04-04-2013, 17:22   

Ale rozumiem, że nie razem? :o

Ej, lody Belcanto z Biedry, te wiśniowe

NIEBO

Dziękuję
_________________
; p ; >>
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 27-01-2014, 21:00   

Ja lubię prawię wszystko :3 Byle bez mięsa(bo jestem wegetarianką) i ostre ^^
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo