FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Problem z grą
Author Message
Saphona 
Nowicjusz



Joined: 23 Jul 2007
Posts: 1
Posted: 23-07-2007, 20:32   Problem z grą

Gdy chcę włączyć grę wyświetla mi się komunikat "Please contact the software provider to update the software or extanted the license" , wcześniej gra chodziła normalnie ateraz nie chce się włączać. Proszę o pomoc.
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 23-07-2007, 20:34   

Saphona, pachnie mi piracką kopią :roll: Moja rada: kup oryginał.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 23-07-2007, 20:36   

Saphona, z tego wynika że masz nielegalną kopię gry -tę która wyciekła do netu. chodzi o tę wersję beta dla dziennikarzy. Z tego co słyszałam ta wersja ma ograniczony czas użytkowania i po pewnym czasie licencja wygasa. Wyjście jest jedno -kup oryginał!!! :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 23-07-2007, 20:37   

Wygasła licencja? :shock: Słyszałem chyba o występowaniu tego we wczesnej wersji, która wyciekła przed premierą :???:

edit: No, potwierdza się.
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 24-07-2007, 21:13   

Mój znajomy ma taki blad jak na obrazku ::/ Co z nim mozna zrobic ???
 
 
zakid 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 69
Posted: 24-07-2007, 21:29   

jest to wersja, która była przeznaczona dla prasy. Można w nią pograć 30 dni, potem krótko mówiąc "Żegnaj, Pamelo". Oczywiście nie zmienia to faktu, że jeśli ją posiadasz, to jest to nielegalne. Proponuję kupić oryginał.
_________________
"I'm gonna need a hacksaw"
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 24-07-2007, 21:40   

Matteusz, twój znajomy ma po prostu za słaby procesor, czyli taki, który nie obsługuje wymienionych instrukcji SSE.
Miałem coś takiego przed premierą Legendy i nie mogłem zainstalować dema, pomogło na nowym procku.
_________________

 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 24-07-2007, 23:39   

Matteusz, bez modernizacji sprzętu się nie obejdzie.
Jak powiedział HarryCruise, twój kolega ma za słaby procesor i nie ma tu żadnego tricku, czy też programu żeby gra zaczęła działać.
 
 
sewi 
Nowicjusz


Joined: 07 Aug 2007
Posts: 1
Posted: 07-08-2007, 18:49   

Zostalem przekirowany do tego tematu wiec powtarzam problem:

"Ok mam taki problem Kupilem ostatnio nowy monitor. Uzywam teraz dwoch. Jak zaladowalem gierke pojawila mi sie opcja zeby wybrac monitor na ktorych chce pograc. Niestety wybralem zly;/;/ Jak teraz zrobic zebym mogl jeszcze raz wybrac. Z gory dziekuje za odpowiedz"
 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 09-08-2007, 16:25   

czy wam też uszkadza się autozapis? zauważyłam, że jeśli wyjmę płytę z komputera po graniu to nic takiego się nie staje
 
 
 
Arti 
Praktykant



Joined: 06 Jul 2007
Posts: 168
Posted: 09-08-2007, 18:10   

Ja się nie bawię w takie opcje. Wolę ręczne zapisywanie, przynajmniej jest bezproblemowe. Ja w ogóle jak gram w jakąś grę to bez problemów jakie trafiają się innym. Albo dlatego, że mam piratki :gupek:
_________________
Guest? Guest's dead! What the hell you know about Paraiso?!
 
 
kraju92 
Student



Joined: 16 Jun 2007
Posts: 47
Posted: 09-08-2007, 19:56   

Mona u mnie autozapis nigdy się nie popsuł, ale tak dla pewności zapisywałem też samodzielnie.
 
 
 
parpar_maor 
Nowicjusz



Joined: 09 Aug 2007
Posts: 14
Location: NovaAleksandria
Posted: 09-08-2007, 22:20   

U mnie raz został uszkodzony. Choć poprzednio nie było żadnego niespodziewanego restartu kompa czy coś innego, a grę mam oryginalną. Na szczęście miałem aktualny ręczny zapis.
_________________
((( Happy in The Rain Dancing in The Sun )))
 
 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 10-08-2007, 11:26   

mnie się psuje prawie zawsze, chociaż mam oryginalną, ale zapisuję prawie co chwila.
teraz wyjmuję płytę, bo wkurza mnie ta wiadomość ''autozapis został uszkodzony..." xD
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 10-08-2007, 11:31   

Mona, to naprawdę dziwne. Ja od początku gry prawie cały czas miałam płytę w napędzie komputera i nic mi się z autosave'ami nie działo złego. Choć i tak wolałam zawsze na wszelki wypadek robić sobie własne save'y no chociażby po to żeby w razie czego móc do nich wrócić. :)
Wydaje mi się że ten błąd autozapisu u ciebie wynika z czegoś innego -może Windows coś miesza, bo jakoś nie chce mi się wierzyć że miałaby to być tylko wina płyty w napędzie. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 10-08-2007, 11:36   

ja ogólnie mam coś z tym kompem, więc to że płytę trzeba wyjmować to mnie nie dziwi.
jakbym musiała wkładać kanapki do wiatraczka komputera żeby mi działał to bym się nie zdziwiła :-P
 
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 10-08-2007, 19:49   

Mi tez sie psul autozapis. Od tamtego czasu zrobilam se specjalny zapis na ktorym zapisuje gre zawsze jak z niej wychodze. Zauwarzylam, ze jak ma sie drugi profil i jak wychodzi sie z gry to przed wyjsciem wchodze do tamtego nie mojego profilu i autozapis jest dobry i nie naruszony.
_________________
:O
 
 
cap 
Nowicjusz


Joined: 08 Feb 2007
Posts: 1
Posted: 21-08-2007, 11:58   Savy

Elo.Mi wyświetla sie coś takiego że save is damaged.Wogóle nie można go odpalić.W innych forum pisali żeby od początku włączyć i pójdzie tam jak weźmiesz load game,ale ja tak robie i nic.POMÓŻCIE!!
 
 
 
pawlaczkamonicz 
Nowicjusz



Joined: 21 Aug 2007
Posts: 13
Location: Poznań
Posted: 21-08-2007, 13:51   

Czesc!!!
Mam pewien problem. Jestem teraz w posiadłości Croftów i własnie zobyłam łuk, który wpadł do wody. Wzięłam go, lecz potem jak płynęłam to utonęłam. Gra mi sie wczytała od punktu kontrolnego, lecz łuku nie miałam. Tam skąd go wzięłam pod wodą tez go nie ma :( NIewiem co robic bo ten łuk jest potrzebny do zdobycia klucza i bedzie koniec misji i dlatego nie chce resetowac posiadłosci Croftów. Prosze pomózcie gdzie moz3e byc ten łuk.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 21-08-2007, 13:59   

pawlaczkamonicz, jak na mój gust to innego wyjścia nie ma -musisz zrobić restart CM. Tylko następnym razem łuk wydobądź z basenu zanim go zalejesz wodą.
Łuk po stracie zycia powinien być w basenie. Jednak możliwe że przez to że w basenie była woda gdy zrzuciłaś tam posąg mogło się wszystko pomieszać.
Tylko restart CM. Teraz pójdzie ci szybciej bo już wiesz co gdzie jest. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 21-08-2007, 14:00   

Musisz przejść jeszcze raz cały ten tor po łuk, bo niestety(wiem że to wkurza) punkt kontrolny byl na początku pomieszczenia.
Czyli jeszcze raz całe skakanie po skrzynkach, zrywanie lin itp.

EDIT: Assyena, u mnie to właśnie tak wyglądało, zadnego restartu, bo łuk znowu był na górze. A jak u Ciebie tak nie ma to chyba niestety faktycznie restart...
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
pawlaczkamonicz 
Nowicjusz



Joined: 21 Aug 2007
Posts: 13
Location: Poznań
Posted: 21-08-2007, 14:09   

Ehh dzięki, no cożmowi sie trudno ;/ Trzeba jeszcze raz to wszystko przejsc.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 21-08-2007, 14:12   

Alisasi, no tak tak też może być. Wszystko zależy gdzie był ostatni checkpoint -czy ktoś przechodził te wszystkie linki za jednym zamachem czy też na raty według zasady -zrobię co potrafię. Ale faktycznie możesz mieć rację -pawlaczkamonicz, sprawdź czy posąg z łukiem nie wisi nadal pod sufitem. Jeżeli tak to musisz go tylko ponownie zrzucić a jeżeli nie ma go to nie pozostaje nic innego jak restart. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
pawlaczkamonicz 
Nowicjusz



Joined: 21 Aug 2007
Posts: 13
Location: Poznań
Posted: 21-08-2007, 14:23   

Ten posąg jest jest pod wodą, lecz bez łuku :(
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 21-08-2007, 14:26   

No to niestety ale musisz zrestartować CM. Bo jeżeli łuku nie masz w plecaku ani nie ma go przy posągu to najwyraźniej pojawił się jakiś błąd. Stawiałabym na problem związany z wodą w basenie. Dlatego tak jak już pisałam najpierw zrzuć posąg a potem dopiero odkręć wodę.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo