FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Pirates of the Caribbean
Author Message
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 22-03-2007, 20:35   Pirates of the Caribbean

Piraci z Karaibów. Dotychczas ukazały się już dwie części:
- Piraci z Karaibów: Klatwa Czarnej Perły (2003)
- Piraci z Karaibów 2: Skrzynia umarlaka (2006)
Już 25 maja ukaże się trzecia odsłona trylogii:
Pirates of the Caribbean 3: At world's end (Na Krańcu świata)
Tu jest trailer trzeciej części http://www.filmweb.pl/News,id=33999
Obsada jest znakomita wśród np. Robert Zemecis reżyser, oraz aktorzy:
Johnny Depp - Jack Sparrow
Geoffrey Rush - Barbossa
Orlando Bloom -Will Turner
Keira Knightley - Elizabeth Swann
Bil Nighy - Davy Jones
i inni.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 22-03-2007, 20:44   

Oh yeah!! Uwielbiam Piratów :D Nie mogę się doczekać premiery, od razu pójdę do kina :D . Jak byłam w kinie na 2 części to jak poleciały napisy, to mnie normalnie ścięło. Od razu pomyślałam, że musi być następna część bo druga urywa się jakby w połowie. Ciekawe zakończenie na prawdę. Tak swoją drogą, to jakim cudem ten kolo przeżył(mówię tu o Barbossie)? Przcież został zabity w pierwszej części!! Czy to przez to,że ta małpka wzięła te monetę ze skrzyni?? :609: :pozdro:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 22-03-2007, 20:46   

Heh... Gdz ta babka w cyarnzch wosach powiedyia e musicie popłynąć z kimś kto zna tamte wody i wtedy wyszedł Barbossa. Skoro znał wody krańca świata to z nich wrócił. Kraniec świata to chyba miejsce gdzie mieszkają umarli, a więc dlatego mają tam poszukać Jacka.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 22-03-2007, 20:52   

Hmmm bardzo możliwe, że tam mieszkają umarli... Fajny jest ten zwiastun, a szczególnie tan wodospad, który jakby mówił, żena nim kończy się świat... Od razu widać, że film będzie najeżony efektami specjalnymi i dobrze.
Ja osobiście uwielbiam muzykę z Piratów, po prostu boska.... :pozdro:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 23-03-2007, 07:34   

A niech to! Napisałem że film reżyseruje Robert Zemecis, a to Gore Verbinski!
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 25-03-2007, 16:53   

Ja już na avatarze oczywiście plakat Piratów z Karaibów Na krańcu świata. Co do traileru Piratów to na onecie znalazłem z napisami PL: http://film.onet.pl/zwias...,267,filmy.html
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
kamcia89 
Student



Joined: 31 Jan 2007
Posts: 44
Posted: 26-03-2007, 18:41   

Nareszcie Piraci :P :pozdro: dla wszystkich fanów Johnny'ego Deppa xD :offtopic: zwiastun fajny miejmy nadzieje ze film bedzie równie dobry jak pozostałe czesci
_________________
"...Yo ho yo ho and a bottle of rum..." ;D


 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 26-03-2007, 20:03   

Tak kurde przeglądam ten topic i mam zwałę ;d Od góry do dołu same czerwone wstążeczki :D

Filmy były zarąbiste i pewnie następna część będzie taka sama, na trailer dłuuuuuugo czekałem aż tu przy wywęszeniu że coś się ruszyło w świecie filmowym HP wyszperałem trailer do At world's end tyż :d I zapowiada się całkiem całkiem jak wspomniałem wcześniej :) Walka Jacka z Jonesem na hmmmm chyba to się masz nazywa - musi być super ! Na trailerze to super wyszło. I chinole będą chyba fajni :d Tak czy siak Piraci z Karaibów to jeden z moich ulubionych filmów :d

Jeremi zbieraj siano na bilet do kina ! maj/czerwiec ;)
 
 
Lara13 
Praktykant



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 143
Location: Wawa
Posted: 26-03-2007, 20:33   

Paciej wrote:
Tak kurde przeglądam ten topic i mam zwałę ;d Od góry do dołu same czerwone wstążeczki

O lol, rzeczywiście :p .

Piraci z Karaibów to jest jeden z najlepszych filmów, które oglądałam w życiu. Myślę, że to wszystko za sprawą Johnny'ego Deppa. Uwielbiam sposób jego chodzenia, bo się tak fajnie chwieje od tego rumu :D .Z niecierpliwościa czekam na 3 część. Wszystkie bardzo mi się podobały, ale myślę że 2 była odrobinę lepsza.
:pozdro:
_________________
All these accidents that happen,
Follow the dot. Coincidence makes sense only with you. You don't have to speak,
I feel emotional landscapes
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 26-03-2007, 20:53   

Mnie się klimaty dwójki bardziej podobały od pierwwszczej części, musze przyznać :) I lokacje :) Ale za to ostatnia walka była lepsza w Klątwie Czarnej Perły, walka na kole młyńskim nie była aż tak ekscytująca. Ale nie moge się doczekać ostatniej walki w Na krańcu świata o czym pisałem wcześniej :D
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 26-03-2007, 21:22   

:spoiler:

Szczerze powiedziawszy to najbardziej podobała mi się pierwsza część filmu i moim zdaniem powinni zostawić to tak jak było. Klątwa Czarnej Perły była fantastyczna - te akcje po prostu zapierały dech w piersiach xD . Ale w drugiej części imho namieszali. Ni stąd ni zowąd pojawił się kochany tatuś Will'a, a potem jeszcze Barbossa... Ej no! On zginął w pierwszej części... Wcale mi się to nie podoba. I choć obejrzę trójkę dla dopełnienia historii to jakoś bez polotu. Jak to się mówi - Odgrzewane kotlety nie smakują już tak dobrze.

Integral
Nie wszyscy oglądali druga część :roll: :fire:
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 26-03-2007, 23:22   

Quote:
Integral
Nie wszyscy oglądali druga część :roll: :fire:


Ja oglądałam i żałuję :p
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 26-03-2007, 23:43   

Barbie wrote:
Quote:
Integral
Nie wszyscy oglądali druga część :roll: :fire:


Ja oglądałam i żałuję :p

Niezapominajka nie zaznaczyła, ze jej post zawiera spoilery ;]
_________________
; p ; >>
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 27-03-2007, 07:38   

Ale mi się dwójka podobała. Co prawda wolę jedynke, ale dwójka ma też ciekawą fabule. A pamiętacie tą pierwszą scene w Skrzyni Umarlaka? Jak Jacka wyrzucili w trumnie do morza XD . Gdzieś czytałem że tamto miejsce to było Tureckie więzienie. A wracajac do Barbossy to wczoraj oglądałem poraz kolejny Skrzynie... no i usłyszałem dokładnie co powiedziała Tia Dalma: ...co bylibyście gotowi dla niego zrobić. Czy popłynelibyście na koniec świata i dalej by przywieźć stamtąd cwanego Jacka i jego Perłe (wszyscy odpowiadają ,,tak") Tia gada dalej: Świetnie! Skoro chcecie się zmierzyć z niesamowitymi i nawiedzonymi ławicami to wówczas będziecie potrzebować kapitana KTORY ZNA TAMTE WODY (no i wtedy wyszedl Barbossa)" Skoro Jack nie żyje (zjadł go Kraken), a jest gdzieś na krańcu świata, a więc Barbossa, który również nie żył (Jack go zastrzelił) też musial być gdzieś na krańcu świata skoro ,,zna tamte wody"
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 27-03-2007, 14:28   

Oglądałem obie części "Piratów z Karaibów" i wolę zdecydowanie drugą. Zresztą w ogóle bardzo mi się oba te filmy podobają. Świetna muzyka, która została nawet użyta w trailerze TAOD, znakomicie oddaje nastrój tych pełnych akcji filmu. W części drugiej (i właściwie też w pierwszej) plusami są genialnie zagrana postać Jacka Sparrowa, lokacje, fabuła wraz ze zwrotami akcji, muzyka oczywiście, akcja, akcja i jeszcze raz akcja :D Zakończenie także było właśnie zaskakujące i od razu nasuwała się myśl co dalej, od razu było wiadomo, że kontynuacja tegoż hitu nastąpi ;-) Nic dziwnego. Z chęcią pójdę do kina. A trailer świetny :p
_________________
 
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 27-03-2007, 17:21   

Ja wolę 2. część :D głównie za te sceny na wyspie gdzie Jack został andziany na patyn a potem na ten patyk nabite zostały owoce. Ja i mój kolega uznaliśmy, że Jack udaje szaszłyk :D to w tych kulach z kości było fajne, no ale ci aktorzy już wiedzą jak się czuje taki chomik w takiej samej tylko plastikowej kuli :hehe: :D . Ogólnie cały film był extra :D :690: :pozdro:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 27-03-2007, 17:29   

Mi tam się podobała jedna śmieszna scena z 2. Jak Jack uciekł tym ludożercom i weszedł do tego szałasu skąd wziął troche przyprawy papryki i wtedy wyszedł, a tam ci tubylcy stoja przed nim. Jack żeby ich nie wkurzyć bierze i otwiera puszkę z papryką posypuje się pod pachami XD i mowi do nich ,,Trzeba doprawić" XD :D :690: :690:
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 27-03-2007, 18:20   

Taaaak, ta scena też wymiata :D , sam Jack pokazal, że zanim się go zje trzeba go doprawić bo inaczej nie smakuje za dobrze :D . Fajna tez była scena jak już przyjaciele Jacka wsiadają na statek i wtedy wybiega zza zakrętu Jack i drze się "zaczekajcie na mnie" czy cos koło tego, a za nim biegnie tłum kanibali :D a potem jak ścigają tego pieska :D :pozdro:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 28-03-2007, 23:08   

Mnie osobiście podobało się, jak Jack siedzi na tronie u ludożerców i widzimy, że na powiekach ma namalowane oczy :p Nie pamiętam, jaka była kolejność, ale troszkę się wystraszyłam z początku :p
Jedynki niestety nie widziałam, nadrobić musze. NA dwójce byłam w kinie, efekt piorunująco-oszałamiający :D
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 30-03-2007, 18:50   

Piraci sa jednym z lepszych filmow jakie obejrzalam. Swietne fekty, dobrzy aktorzy a do tego fajna fabula z nutka humoru. No i wspaniala muzyka.
Oczywiscie Johnny Depp, czyli Jack Sparrow jest swietny. Bardzo podoba mi sie jego gra, talentu nie mozna mu odmowic. Od czasow tego filmu jest w moim gronie najlepszych aktorow :D A i oczywiscie boski Orlando troche mi juz sie znudzil, ale i tak jest piekny (chociaz wolalam go w kreacji Legolasa) :D I fajnie gra. Co do Kiery - Elizabeth, rowniez fajnie gra. Bardzo podobala mi sie rola Tii Dalmy i wszystkie sceny, w miejscu jej zamieszkania. Takie klimatyczne i ciekawe miejsce :)
Maxwell wrote:
Mnie osobiście podobało się, jak Jack siedzi na tronie u ludożerców i widzimy, że na powiekach ma namalowane oczy

Fajne bylo, ja jak pierwszy raz to zobaczylam to zdziwilam sie, co mu sie z oczami stalo, ze takie sztuczne. Po chwili okazalo sie ze ma je namalowane na powiekach. :D
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 30-03-2007, 18:53   

Ale fajnnnnnnnnnnnnnnnnnnnceną było też to jak po trafieniu Willa na tym kiju trzymanego przez ludoerców Jack sprawdza czy Will nadaje się do jedzenia.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 08-05-2007, 20:06   

Już, już mogę :p
Podstępem i gweałtem zdobywszy wreszcie pierwszą część tej (mam nadzieję) trylogii, niezwłocznie ją obejrzałam, co prawda z przerwą partiową, ale nie dało się inaczej :p Poza tym, że jestem całkowicie zachwycona postacią niejakiego cwanego pana S. (co chyba logiczne), o filmię mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest prawdziwym Dziełem przez wielkie "D".
Znalazłam co prawda bugi, ale czytałam o nich wcześniej więc to żadna sztuka (mam na myśli ten przekręt z ilością warkoczyków na brodzie Jacka :p ), wiec one się niejako nie liczą.
Fabułę filmu, jak sądzę, wszyscy znamy, więc do oceny własnej dorzucę, że to faktycznie przemyślana historia. Nie dośc, że interesująca sama przez się, to jeszcze barwnie opowiedziana i z rozmachem wykonana, co akurat nie jest rzadkie obecnie, ale rzadko tak dobrze uczynione :p Postacie są ciekawe, żywe, a najlepszy jest - tu nie będę oryginalnY - Jack ! :D Przyćmiewa nieco sobą innych (nieco ! :619: ), jednakowoż również i wątek Will'a i tej tam, Elizabeth, jest mocno istotny dla całego szkieleciku fabuły.
Ogladając, nastawiałam się na cudo i się nie zawiodłam.
Czemu tak nie ma w świecie TR ? :p
Dodawszy jeszcze piękne krajobrazy, komiczne powiedzonka i niezłego reżysera, powstało Dzieło.
Dziękuję za głos, Chaotyczna Maxwella S. :p
PS. W każdej niemal scenie z udziałem Elizabeth zastanawiałam się, czy usta Keiry są tu powiększone, czy nie :p Doszły mnie bowiem taie pogłoski.
I tak najlepszy był Jack ! :p
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 09-05-2007, 17:26   

Maxwell wrote:
tej (mam nadzieję) trylogii

Już w tym miesiącu trzecia część. c do bugów to ja zauważyłem ciekawy w jedynce. Gdy Jack na początku uciekał przed Norringtonem i jego Ludźmi to w kajdankach jakimś sposobem przejechał się nimi na linie choć miał je wtedy ustawione tak na linie że aby je tak założyć musiałby odciąć ręke (lub kawałek kajdanek) a potem je skleić)
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 09-05-2007, 22:17   

Miałam na myśli, że mam nadzieję, że na trylogii się skończy ;) OCzywiście, miło by było oglądac jeszcze milion razy Jacka na ekranie, jednakże obawiam się że kolejne części straciłby polot :p
Co nie znaczy, że nie pójdę, jeśli będą :> A na trzecią część, jak na druga, idę do kina ! :D
A o tym bugu nie wiedziałam, acz mi się wydawało normalnie, bez żadnych wariacji z kończyną/kajdankami.
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 17-05-2007, 13:57   

Tutaj trailer PzK 3 z PL napisamie i szybko się ładuje http://www.youtube.com/watch?v=sdeSCUBOOXs
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo