FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
UWAGA! GŁOSOWANIE NA MODERATORÓW!

Według Ciebie moderatorem powinien/powinna być: (max. 3 głosy)
Barbie
12%
 12%  [ 24 ]
Cinek
7%
 7%  [ 14 ]
FreakMatek!
5%
 5%  [ 10 ]
Grindy
4%
 4%  [ 9 ]
Integral
11%
 11%  [ 23 ]
K@t
19%
 19%  [ 38 ]
Kasia Trent
23%
 23%  [ 46 ]
Malwinka
4%
 4%  [ 9 ]
Valkiria
1%
 1%  [ 3 ]
Xald
10%
 10%  [ 21 ]
Voted : 75
Total Votes: 197

Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 27-12-2006, 00:21   UWAGA! GŁOSOWANIE NA MODERATORÓW!

1. Głosowanie trwa dwa tygodnie, od 27 grudnia 2006 do 10 stycznia 2007.

2. Kandydaci zostali wstępnie wybrani przez administrację forum. Każdy z kandydatów widniejących w ankiecie wyraził chęć kandydowania na stanowisko moderatora Forum WoTR.

3. Dotychczasowi moderatorzy Forum WoTR zostali kandydatami automatycznie i mogą być wybrani ponownie.

4. Każdy ma prawo zagłosować raz, maksymalnie na trzech kandydatów (ankieta wielokrotnego wyboru). Kandydaci mogą głosować. Mają również prawo do oddania głosu na samych siebie.

5. Głosować mogą tylko użytkownicy, którzy zarejestrowali się na forum najpóźniej 10 listopada 2006!

6. Wynik, który będzie pokazany przez forum po zakończeniu ankiety należy traktować jako "sondażowy" i niewiążący. Ostateczny wynik zostanie podany przez adminów. Sytuacja taka ma miejsce ze względu na to, że będziemy musieli zweryfikować czy głosy zostały oddane wyłącznie przez osoby uprawnione do głosowania i ewentualnie zliczyć je na nowo.

7. Zaznaczamy, że nie jest to głosowanie na osoby, które najbardziej lubicie a na najbardziej kompetentnego moderatora. Tak więc wynik ani wasze głosy nie wskazują stopnia popularności użytkownika, wskazują natomiast kogo uważacie za osobę, która będzie w stanie utrzymać porządek na forum i je reprezentować. Proszę potraktować głosowanie poważnie, ponieważ od niego zależy jak będzie wyglądało WASZE forum. A raczej nikt nie chce przebijać się przez tony spamu i offtopicu żeby dostać się do właściwej treści. Głosujecie we własnym interesie.

8. Głosowanie jest anonimowe, tzn. nikt z użytkowników czy też kandydatów nie będzie wiedział jak głosowały poszczególne osoby.

9. Moderatorami zostaną osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca. W przypadku remisu dwóch osób, moderatorami mogą (aczkolwiek nie muszą) zostać cztery osoby. W przypadku remisu większej ilości kandydatów, o wyniku zadecyduje II tura wyborów.

10. Wszelkie kwestie nieuwzględnione w tym regulaminie rozstrzyga administracja forum.

11. Administracja może w każdej chwili dokonać zmian w regulaminie głosowania.

PROSIMY O GŁOSOWANIE WSZYSTKICH UPRAWNIONYCH DO TEGO UŻYTKOWNIKÓW, NIE BĄDŹCIE BIERNI, MACIE WŁADZĘ.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 27-12-2006, 00:58   

Demokratyczne, wolne wybory ;) Fajnie.
Moje głosy padły na osoby znane mi z oficjalnego Forum (choć zapewne wszyscy kandydaci z listy tam się udzielali, to te 3 osoby pamiętam najbardziej)
Życzę szczęścia ;)
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 27-12-2006, 01:24   

Ja mam tylko pytanie, z czym jest zwiazana restrukturyzacja ciala administratorskiego ;-) Czy z nadchodzacym nowym rokiem (co roku tak?), czy jakieś inne powody ku temu były?
_________________
; p ; >>
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 27-12-2006, 02:14   

Kasia Trent :matrix:
Grindy ;)
Cinek xD
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 27-12-2006, 06:26   

Mamy wielki szacunek i uznanie dla niemałej pracy jaką w to forum wkładają dotychczasowi moderatorzy, jednak niestety w ostatnim czasie nie mieli czasu na swoje zajęcie. Oczywiście nikt nie ma o to do nich żadnych pretensji, zdarza się, a praca, którą mają tutaj nie jest przecież płatna. Tyle, że w ostatnim czasie akurat był nawał postów, napływ pokemonów i równoległy mu odpływ moderatorów, przez co forum się troszkę zapuściło. A nie chcemy tworzyć dziesięciu kont z opcjami moderatorskimi, bo i tak już na forum dało się słyszeć głosy, że za dużo, że po znajomości itp. W związku z czym takie rozwiązanie jest poniekąd na życzenie samych użytkowników.

Naprawdę duży rispekt dla naszych moderatorów.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 27-12-2006, 08:21   

A ja mam pytanie; gdzie czas na kampanię przedwyborczą? :D :D
Bo ja chciałam powiedzieć, że:

Jak zostanem wybrana, to óroczyście obiecujem, rze spamu nie bendzie, hóligaństwa nie bendzie, bżytkih wyrazuw nie bendzie, tego... no... enternetu nie bendzie i wogule nic nie bendzie!!!
Ale za to bendzie praca dla lódzi i dla młodzierzy :D :D

No, mam nadzieję, że to załatwi sprawę :D
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-12-2006, 10:08   

Hrithik_Roshan >> nie wiem po co Ty głosowałes, najpierw trzeba czytac regulamin. Twoj głos jest niewazny, bo na forum jestes niecały mieisac, a głosowac moga osoby , ktore sa zarejestrowane CONAJMNIEJ 2 miesiace, patrz punkt 5 regulaminu
_________________
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 27-12-2006, 10:08   

Kasia Trent, Valkiria, xald

Czyli to co było....

CEZ:
ale nie musicie pisac kogo wybieracie... Nie chemy tu zadnej kampanii wyborczej
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 27-12-2006, 11:42   

Ja bym chciał się dowiedzieć, kto wybierał kandydatów w ankiecie ?Sami się zgłaszali, cyz zostali wyznaczeni przez "górę" ?
DIT:
Aha, przepraszam, jest napisane przecież ;)
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 27-12-2006, 12:00   

Czemu mnie tam nie ma? :( mam już doświadczenie na paru forach,ale pozostawmy to :p
Zagłosowałem na Cinka,Barbie i K@ta (:p powiem bo chce :p ) na Cinka bo on mi poprostu wspaniale pasuje do tej roli,on powinien być wybrany bez głosowania,Barbie bo jako jedyna chyba gada tu z sensem i K@ta na złość bo wiem że mu sie nie będzie chciało :p (a jak wygra to też dobrze :p )
Kasia Trent jest świetnym modem,ale niestety przez to że jej ciągle nie ma (tak,wiem,szkoła ,życie prywatne itd) i pojawia sie wręcz okazyjnie nie ma szans spełniać się dalej.
Xald nie nadaje sie na moda przez swoje widzimisie,gdyby nie to byłby b.dobry,bo kosa wiele razy mimo wszystko zdziałała wiele dobrego :>
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 27-12-2006, 13:30   

Mówiłam już paru osobom na gadu, ale powiem też oficjalnie tutaj, bo chyba niektórzy nie zauważyli, jak pisałam jakieś 2 tyg. temu, że wracam na dobre (topic Witamy na forum) :) Owszem, miałam dużo zajęć związanych z egzaminami w College'u i starałam się chociaż w przerwach wchodzić i czytać posty, ale brakło czasu po prostu. Hm, to wszystko co chciałam powiedzieć, życzę wszystkim kandydatom powodzenia :P

:pozdro:
_________________
Miow.
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 27-12-2006, 14:07   

Chciałam powiedzieć, że gdy zostanę wybrana, zrobię co będę mogła dla pokoju na świecie i głodujących dzieci. Dziękuję i życzę powodzenia.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 27-12-2006, 14:16   

:D
To może i ja dorzucę trzy grosze - wśród ujawnionych głosów siebie nie znalazłam, niemniej jeśli mnie wybierzecie, postaram się być sumienną mroczną kosiarką [z dużym przymrużeniem oka].
Dziękuję i ja i również życzę powodzenia ;]
_________________
; p ; >>
 
 
Mroczny 
Nowicjusz



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 15
Posted: 27-12-2006, 15:38   

Integral wrote:

[...]jeśli mnie wybierzecie, postaram się być sumienną mroczną kosiarką [z dużym przymrużeniem oka].


Za to masz mój głos. :)
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 27-12-2006, 15:40   

I... niestety chyba nieważny :(
Ludzie! Czytajcie 5-ty punkt regulaminu!
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
xald 
Podróżnik



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 251
Posted: 27-12-2006, 15:54   

Don't say I didn't warn you :)
Ciekawe, kiedy zacznie się rozwieszanie plakatów wyborczych??

Na swój temat powiem jedynie tyle, że przez ponad dwa tygodnie w ciągu ostatniego miesiąca mnie nie było, ponieważ prowadzę zaciętą batalię z kompem.

I uważam, że dotychczasowe obowiązki wypełniam nieźle, dlatego nie planuję niczego zmieniać, jeśli zostanę wybrany :)

No, może trochę częściej będę się udzielać.
_________________
 
 
 
Mroczny 
Nowicjusz



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 15
Posted: 27-12-2006, 15:56   

Jaka szkoda :(
Dlaczego nie mogę głosować?Co ja jestem gorszy czy co? :gupek: foch
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 27-12-2006, 16:09   

To weź przeczytaj ten piąty punkt regulaminu, będziesz troszkę lepszy wtedy.
 
 
Mroczny 
Nowicjusz



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 15
Posted: 27-12-2006, 16:31   

:fire: Nie pytam dla tego, że nie przeczytałem 5 punktu, tylko dlatego bo chcę wiedzieć dlaczego nie mam uprawnień aby głosować.Czy to, że nie jestem zarejestrowany od przynajmniej dwóch miesięcy sprawia, że nie mogę głosować?

Tak, czy siak to i tak zagłosowałem, bo była taka możliwość. Nic mi w tym nie przeszkadzało.Nie było żadnej blokady. Zaznaczyłem, bo nie wiedziałem, że mam taki zakaz.Wszedłem w ten temat i bez czytania postów, po prostu zagłosowałem.W temacie nie było napisane: "Przed głosowaniem przeczytaj regulamin, bo w przeciwnym wypadku dostaniesz ostrzeżenie" albo "Przeczytaj regulamin, bo inni będą się ciebie czepiali". Nie było niczego co by mnie poinformowało o konsekwencji.
EDIT:Nie widziałem żadnych postów, bo mam rozdzielczość ustawioną na 800x600.Widać było tylko ankietę.Nic więcej.

A tak w ogóle Barbie, to nie głosowałem na ciebie i bardzo się z tego cieszę.
  
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-12-2006, 16:34   

Mroczny wrote:
Czy to, że nie jestem zarejestrowany od przynajmniej dwóch miesięcy sprawia, że nie mogę głosować?


własnie tak
Czemu? ano temu :P Zeby głosowac mogły osoby, które znaja to forum od dłuższego czasu, "zadomowili" sie tu, kojarza kandydatów i wiedzą którzy z nich bedą najbardziej odpwiedni. I jak zostało to podkreslone.. nie chodzi tu o fajnośc, tylko o kompetencje moderatorskie.

Mroczny wrote:
Nie było żadnej blokady.

Jest blokada :P Taka, ze po zakonczeniu głosowania Twoje głosy beda odjęte.

Mroczny wrote:
Wszedłem w ten temat i bez czytania postów, po prostu zagłosowałem.


i własnie tu tkwi problem, najpierw czytamy regulamin, potem głosujemy

EDIT:
tez mam taka rozdzielczosc.. i co w zwiazku z tym? :P ;)
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 27-12-2006, 16:35   

No regulamin sam z siebie chyba swoim tytułem pretenduje o miano 'do przeczytania' ;-) . A ta dwumiesięczna bariera ma zapewne chronić przed zakładaniem nowych kont tylko po to, by oddawać głos na swoich favorytów. A że akurat 2 miesiące, cóż... sama mogę wysunąć rewolucyjną teorię a'la Serek głoszącą, iż jakieś 2 miesiące temu pojawił się taki pomysł ;-)

/edit
No albo tak jak mówi Cez, hehe, obeznanie z forum też jest ważne... :p
_________________
; p ; >>
  
 
 
Mroczny 
Nowicjusz



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 15
Posted: 27-12-2006, 16:40   

To mogliście zrobić miesięczną barierę.

Nie widziałem żadnych postów, bo mam rozdzielczość ustawioną na 800x600.Widać było tylko ankietę.Nic więcej.

CEZ:
Ale zrobilismy dwumiesieczna, taka jest decyzja administracji.

Dobrze,ze nie 640×480, bo wtedy widziałbys tylko pytanie i zastanawiał sie gdzie jest lista kandydatów :P

MACPHISTO
Mogliśmy zrobić taką jak nam się podoba i padło na dwa miesiące. Masz pecha, kolo. Lepiej zakończ już ten temat, bo to się źle skończy.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 27-12-2006, 19:19   

Ha, to ja bede lepszy od Barbie - jesli mnie wybierzecie to zaadoptuje wszystkie dzieci z Azji, a kazde z nich bedzie mialo niesamowicie dlugie, dziwne i trudne do wymowienia imie :)


A na swoja obrone, e_g, powiem, ze czasu bede miec baaardzo duzo i z mila checia wyplenie z forum wszelkie produkty seropochodne :p

XALD:
To Ty, Angelina?? :P
_________________
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 27-12-2006, 21:12   

A jak na mnie nikt nie zaglosje, to przynajmniej bedzie widac, ze nie glosowalam sama na siebie :P

World Peace
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 28-12-2006, 10:45   

A ja też już zagłosowałem w ankiecie ale nie powiem na kogo :) Jak jestem na forum od grudnia 2003, od 1 dnia działalności forum to mój głos jest ważny? :D
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo