FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiona część TR

Którą część Tomb Raidera lubisz najbardziej?
Tomb Raider 1
9%
 9%  [ 30 ]
Tomb Raider 2
23%
 23%  [ 77 ]
Tomb Raider 3
14%
 14%  [ 48 ]
Tomb Raider 4
22%
 22%  [ 76 ]
Tomb Raider 5
9%
 9%  [ 31 ]
Tomb Raider 6
18%
 18%  [ 60 ]
Tomb Raider Legend
0%
 0%  [ 2 ]
Tomb Raider Anniversary
0%
 0%  [ 2 ]
Tomb Raider Underworld
0%
 0%  [ 1 ]
Tomb Raider 2013
1%
 1%  [ 5 ]
Voted : 282
Total Votes: 332

Author Message
mati90b 
Student


Joined: 24 Dec 2009
Posts: 39
Posted: 23-10-2010, 08:45   

Moje ulubione części:

1.TR1
2.TR3
3.TR2
4.TR4
5.TR5
6.TRAOD

Ah dobre czasy miałem 5 lat pierwszy raz zagrałem w TR1 na psx ta gra ma piękny klimat !!!! :)
_________________
TR1 jest najlepsze "stare ale jare"
 
 
Kotowata13 
Nowicjusz



Joined: 23 Oct 2010
Posts: 11
Location: ZKL
Posted: 23-10-2010, 08:46   

Więc na początek Hej, Witam itp, zanim dojdę do tematu chciałam powiedzieć że jestem tą samą os co Kotowata12 tylko poprostu nie dostałam e-maila aktywującego moje konto, a dalej to już chyba kumacie

No więc tak
1.Tomb Raider Legend - ponieważ był on moim pierwszym Tomb Raiderem
2.Anniversary- remake 1 był bardzo udany
3.Angel of Darkness- i tutaj zgodzę się z Lechu1235 to była bardzo fajna cześć
4.Underworld- no tak krótka jak cholera ale ciekawa
5.Last Revolation- ta cześć jest dla mnie idiotyczna ja w ogóle jej nie kumałam
6.Chronicles- jest dla mnie lepsza od 4. ale jest masakrycznie krótka
_________________
Siema, elo itp
 
 
agaco93 
Student



Joined: 07 Mar 2009
Posts: 57
Location: Mielec
Posted: 23-10-2010, 22:57   

No więc tak...

1. TR2 - mój pierwszy TR :D
2. TR6 AOD - zajefajna fabuła, troche nie w stylu TR (bez starożytnych świątyń, mrocznych dżungli) ale jak dla mnie taka odmiana jest całkiem niezła :hehe:
3. TRLegend - ogółem genialna świątynie zagadki (troche mało ale ważne że są) minusy to czas przechodzenia gry, godzina i po grze :( , no i oczywiście motor... z początku spoko, ale kilka razy w grze powtarzało się to samo :(
4.TR4 - ciekawa... , ale jakoś konkretniej mi w pamięć nie zapadła :P
5. TR3 - w sumie najnudniejsza przeszłam ją tylko 2 razy co jak na mnie to bardzo, BARDO MAŁO :D
----- TR5 <- - nie grałam, czasem mam ochotę, ale z opowieści znajomych jest raczej przeciętna -----
_________________
Grafika to nie wszystko:D
 
 
 
NataliaXrose 
Student



Joined: 09 Nov 2010
Posts: 41
Location: Kielce
Posted: 09-11-2010, 21:08   

Ja najbardziej lubię TR1 ponieważ gra bardzo mi przypadła do gustu są fajni przeciwnicy ,gra nie jest taka bardzo straszna co ułatwia mi granie bo ja się ogólnie boję gier :) .O gustach się nie dyskutuje i ja uważam że TR1 to najfajniejsza część wyprodykowana przez Core ..... :croft: :wotr: :narka: :pozdro:
_________________
Prowadzę zagrajmy http://www.youtube.com/user/RoseXlara?feature=mhum
 
 
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 12-11-2010, 14:25   

NataliaXrose wrote:
O gustach się nie dyskutuje i ja uważam że TR1 to najfajniejsza część wyprodykowana przez Core ..... :croft: :wotr: :narka: :pozdro:


Nom. Trochę się z tobą zgadzam. Przeważnie bywa tak że to co było wyprodukowne jako pierwsza część jest lepsze. Ale akurat w przypadku TR wybrodukowanych przez Core najbardziej podobało mi się TR5 albo TRAOD. Tak samo na przykład nie wiem czy ktoś z was oglądał Asterixa i Obelixa. :D Dużo bardziej podobała mi się część druga od pierwszej. :D
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
Versace 
Nowicjusz



Joined: 11 Nov 2010
Posts: 4
Posted: 15-11-2010, 15:49   

Ja niestety nie grałam we wszystkie cześci...a z tych co grałam to według mnie najlepsza jest TRL.Ciekawa fabuła, śliczna grafika i fajne poziomy.Podobała mi się też trójka, moze dlatego ze to była moja pierwsza tomb raider... No i underworld też b.fajna,;) więc :

1 msc - TRL
2 msc - TR3
3 msc - TRU
 
 
Rick24 
Nowicjusz


Joined: 14 Nov 2010
Posts: 11
Posted: 16-11-2010, 17:10   

Ja zagłosowałem na TR4, choć jednak wolę Anniversary, ale że w ankiecie są tylko części 1-6 to oddałem głos na drugą ulubioną :P
W Anniversary podoba mi się praktycznie wszystko, bo mamy świetnie zaprojektowane lokacje, ciekawi bossowie no i niewiele walk z ludźmi, które to w Legendzie i Underworldzie były zdecydowanie najsłabszymi elementami rozgrywki. Długość gry też jest bardzo przyzwoita.
Zaś w części 1,3 w ogóle nie grałem, ale mam nadzieje, że kiedyś uda mi się nadrobić zaległości ;)

[ Komentarz dodany przez: K@t: 16-11-2010, 17:56 ]
Nazwa działu: CLASSIC TR ;-)
 
 
Death in Paris 
Nowicjusz



Joined: 07 Jan 2010
Posts: 21
Location: Białystok
Posted: 06-12-2010, 21:06   

I miejsce - TR3 - za Indie, muzyczne wstawki, dubbing i fabułę.
II miejsce - TR AOD - muzyka i inność tej gry zrobiły na mnie piorunujące wrażenie.
III miejsce - TRU - bajeczna grafika i chyba najlepsza muzyka z TR.
Najmniej lubię TR 2. Pomijam już, że Lara miała głos jak robot i te okropne yeti strasznie głośno wrzeszczały, ale te latające wyspy mnie rozwaliły, aż zbyt surrealistyczne jak dla mnie.
_________________
'what would you feel if you know your next breath could be the last?'
 
 
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 07-12-2010, 21:31   

Death in Paris wrote:
ale te latające wyspy mnie rozwaliły, aż zbyt surrealistyczne jak dla mnie.


Definitywnie. Latające wyspy były lekką przeginką, nawet na TR. Chociaż ja bym się bardziej przyczepił TR4 :D Za to 'zstąpienie Seta' :P
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
jakub5912 
Nowicjusz


Joined: 17 Dec 2010
Posts: 3
Posted: 17-12-2010, 19:24   

Ja najbardziej lubie TR 4:)

jest tam dużo fajnych poziomów najbardziej lubie poziom burial chambers .Muzyka w menu jest smętna to na tyle :) :) :) :) :pozdro:

A jak troche nie na temat to sory! :)

[ Komentarz dodany przez: Integral: 17-12-2010, 19:27 ]
Pisz dłuższe posty, edytuj je.
 
 
MackaN 
Student


Joined: 21 Nov 2009
Posts: 77
Posted: 28-12-2010, 02:35   

Jeżeli wliczają się goldy, to na dzień dzisiejszy moje naj:
1. TR 2 (Mój pierwszy Tomb Raider)
2. TR3 GOLD (Moje nowe odkrycie, wraz zakupem wersji TRUE cenegi)
3. TR1
4. TR2 GOLD
5. TR 4
6 TR 3
7. TR AoD
8. TR 1 GOLD
a dalej są już legendy i inne rocznice :)
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 30-12-2010, 12:14   

Ciężko mi było wybrać ulubioną część, ale po dłuższych przemyśleniach wybrałam:
1.Tomb Raider 3 - za piękne i ciekawe poziomy, najlepszą muzykę w całej serii.
2.Tomb Raider 5 - za ciekawe fabuły
3. Angel of Darkness - za metamorfozę Lary, wspaniałą grafikę, doskonałą muzykę, możliwość kontrolowania dialogów, no i za to, że był Kurtis.
 
 
Ta NoWa 
Nowicjusz



Joined: 29 Dec 2010
Posts: 16
Posted: 30-12-2010, 16:48   

Hey. Jestem nowa :!!: Gram w TR od części 2 oraz 2 GOLD.
Wg. mnie to wszystkie części TR były lub raczej są :hehe: EXTRA .
Miejsca od 1-10 to :

1. 1996: Tomb Raider I [Tak jest. Stara miłość nie rdzewieje] :!!:

2. 2006: Tomb Raider: Legenda [Fajna fabuła + miecz +motor=sweet.]
(Szkoda tylko, że taka krótka)

3.2007: Tomb Raider: Anniversary [W tej części naj są Bosy]

4.2003: Tomb Raider: The Angel of Darkness [Bardzo fajna część]
(I nie chodzi tyko o Mutanty)

5.2008: Tomb Raider: Underworld [Niby fajna ale jakoś mnie nie pociąga]

6.2000: Tomb Raider: Chronicles [Bardzo fajna część]

7.1997: Tomb Raider II [Bardzo fajna część]

8.1998: Tomb Raider III[Bardzo fajna część]

9.Tomb Raider II GOLD [Łatwi przeciwnicy ale fajny trening :mrgreen2: ]

10.1999: Tomb Raider: The Last Revelation [Bez komentarza :( ]

Każda część ma dla mnie wartość sentymentalną :D

:pozdro: :wotr:
_________________
A życie jak z bajki...
 
 
AngkorWat 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2010
Posts: 5
Posted: 02-01-2011, 14:02   

Moja ulubiona część to Tomb Raider The Last Revelation, ponieważ podobały mi się misje w tej grze i w ogóle fabuła gry :)
_________________
Tomb Raider!?
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 26-08-2011, 23:13   

Moim najulubieńszym TR jest AoD. Jak dla mnie niepowtarzalny klimat, maksymalnie wczułam się w to, co dzieje się na ekranie.
Fabuła- uwielbiam te klimaty! Żaden Tomb Raider dla mnie nie jest w stanie jej przebić.
Sterowanie- po kilku godzinach w końcu się z nim uporałam i gra była już samą przyjemnością. Animacje cudo.
Muzyka- totalna rewelacja. Brak mi słów. Londyńska Orkiestra odwaliła kawał porządnej roboty.
I osobno dla Kurtisa- kocham gościa! :D Nadawał temu wszystkiego dodatkowej tajemniczości, druga grywalna postać: dla mnie bomba. Jego aparycja i charakter do końca mnie uwiodły :) .
Drugą częścią ulubioną jest Tomb Raider 1. Gra to sama przyjemność! Nieziemski klimat, grafika jest wspaniała ( no jakby na to nie patrzeć, 1996 rok to był xD ). Muzyka- trzyma w napięciu. Miałam przez cały czas wrażenie, że coś mi zaraz zza rogu wyskoczy. Fabuła- cudowna. Czarne charaktery, wplecenie Atlantydy, zła Natla i Lara, która musi ratować świat to rewelacja :) .
Potem TR 2. Wartka akcja, Wenecja, piękne lokacje, oczywiście muzyka powala.
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
Niezapominajka* 
Nowicjusz



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 8
Posted: 27-08-2011, 10:03   

Mam dwie ulubione części TR. Tomb Raider Legend i Underworld. Świetna grafika,fabuła itd. :D
_________________
"The find adventure,but instead, adventure found me..."
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 27-08-2011, 10:11   

Nazwa działu - CLASSIC Tomb Raider. Chociaż jeśli wszystkie klasyki Ci nie leżą, to warto napisać chociaż czemu. 3/4 Twoich postów to jednozdaniowce bez argumentacji, a wypadałoby napisać coś więcej czasem ;)
_________________
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 27-08-2011, 10:47   

A Anniversary też ma świetną fabułę i grafikę, do dziś się dobrze prezentuje. A nie leży Ci, bo pewno nie ma Zipa albo jest za trudny dla Ciebie... zgadłem? Nie ważne...
Z wszystkich klasyków w jakie grałem najbardziej lubię:
-TR1 - za świetny klimacik, fabułę, i za to, że się do zwierząt strzelało a nie ludzi, ot co.
-TR2 - za klimat i fajne lokacje.
-TR5 - można powiedzieć, że mam do niego sentyment, bo to mój pierwszy klasyk, którego przeszedłem :)
W inne TR-y nie grałem dużo, więc te trzy jak na razie podobają mi się najbardziej :)
 
 
 
aśka990127 
Nowicjusz


Joined: 25 Dec 2011
Posts: 7
Posted: 25-12-2011, 20:13   

Najbardziej lubię 2 przede wszystkim za levele na morzu. Na 2 miejscu jest Tomb Raider 3.
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 04-04-2012, 09:22   

Moją ulubioną grą jest Last Revelation, nie tylko dlatego, że to mój pierwszy TR, ale dlatego głównie, że i poziom trudności nie zawiódł, ani grafika (jak na tamte czasy niezła), a gra jest bardzo...grywalna. Podobali mi się wrogowie, fakt, że gra dzieje się cały czas w moim ukochanym Egipcie, muzyka (zwłaszcza w menu)...wszystko.

Na drugim miejscu TR 2. Najdłużej drania przechodziłam i miałam z nim najwięcej problemów, ale to tylko na korzyść gry. Potem TR 3, Chronicles i na końcu niestety jedynka. Niestety, bo gra bardzo dobra, ale grafika mnie przerażała i trudno mi było przez piksele w nią grać.
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
Judas 
Student



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 62
Posted: 05-04-2012, 20:30   

Moja ulubiona część to Chronicles, właściwie nie wiem dlaczego. :D Na drugim miejscu jest moja kochana 2. Po prostu bardzo podobają mi się levele i ogółem postać Lary jest bardzo ładna. :P
_________________

 
 
LegendOfDarknes 
Student



Joined: 02 Apr 2012
Posts: 41
Posted: 06-04-2012, 21:13   

Mój ranking Classic'ów(1-6) wygląda tak:
1. TR:AoD - Fabuła jest cudowna. Osobiście lubię gdy w TR nie ma tylko grobowców, a klimaty się przeplatają. Sterowanie nie powala, wręcz czasem denerwuje, ale jakoś grając 1 raz w ogóle mi nie przeszkadzało. Levele z Kurtisem i sam Kurt - świetne!
2. TR:TLR - Trudna i długa, właśnie za to jest esencją TOMB RAIDERA. Do tego lubię Egipt.
3. TR:C - Mój pierwszy TR. Tak jak w Aniele Ciemności klimaty się bardzo ładnie przeplatają.
4. TR II - Głownie za Venecję(motorówka rulez) i te figurki jako sekrety(fajnie pomyślane)
5. TR I - "prawdziwy Tomb Raider" tia... Jakoś mnie nie zaintrygowała. Denerwowało mnie nieco sterowanie... No i prześwitujące apteczki i magazynki.
6 TR III - Przez wielu chwalona, ale mnie się nie podobała. No Nevada była w miarę, ale raszta... Za część z kajakiem miałam ochotę rzucić klawiaturą w :censored:

Dodam jeszcze tylko, ze z trylogii najbardziej lubię Anniversary. Za pewne za to że jednak nawiązuje do Classic TR.
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 07-04-2012, 14:46   

LegendOfDarknes wrote:
TR III - Przez wielu chwalona, ale mnie się nie podobała. No Nevada była w miarę, ale raszta... Za część z kajakiem miałam ochotę rzucić klawiaturą w :censored


Powinnaś zatem zagrać w Indiana Jones and Infernal Machine. Tam jest wyjątkowy level z pontonem i rwącą rzeką :hihi:

Swoją drogą, ja część z kajakiem lubię ^^
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
LadyShadow 
Nowicjusz



Joined: 10 Sep 2011
Posts: 21
Posted: 14-04-2012, 12:08   

Moim ulubionym Tombem jest od dawna Angel of Darkness :D Cóż tu mówić... kocham całą grę, wszystkie momenty, muzykę, charakter Lary i fabułę. Nawet niektóre błędy i niedopały w postaci walki z Boaz nie przeszkadzają mi w rozgrywce aż tak bardzo :P Według mnie właśnie w tej części Lara ma niesamowitą urodę! *-* Jest piękna, silna i tajemnicza! Drugą z kolei moją ulubioną częścią jest TR3 :) Nie wiem czemu, ale tam też podoba mi się wszystko :D Lokacje, Lara i jej długaśny warkocz, klimat i rozgrywka ^^

[ Komentarz dodany przez: K@t: 14-04-2012, 12:14 ]
"Wyślij" wystarczy kliknąć raz ;-) Jeśli post wysyła się zbyt długo trzeba po prostu poczekać chwilkę.
_________________
"Anyone between me and that stone dies..."

http://www.youtube.com/user/croftingsmile
  
 
 
Laaarkaaa123 
Nowicjusz



Joined: 08 Jun 2012
Posts: 15
Location: Tczew
Posted: 17-06-2012, 17:05   

Moim ulubionym jest Tomb Raider 2 ponieważ był moim pierwszym :D
Kocham i tyle xd :* *
Potem Angel of Darkness :* *

Te 2 części najbardziej zachwyciły mnie z klasyków :* :D
_________________
LadyCroft
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo