FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Lara Croft: Relic Run
Author Message
Rikimaru17 
Nowicjusz


Joined: 08 Apr 2009
Posts: 8
Posted: 18-10-2015, 15:26   

Ma ktoś sposób na zdobycie diamentów bez kupowania ich
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 18-10-2015, 23:25   

- zabijać bossy, za każdego +10
- zabijac pająki w Tybecie, za każdego +3
- czekać na losowy zrzut zapasów, ktory nie wiedzieć czemu pojawia sie teraz co 24h, a nie co 8 :(
- teraz częsciej sie pojawiają diamenty po drodze niz wczesniej, więc biegac i jeszcze raz biegać

- Jest też jeden trick, ktory u mnie działa - raz, dwa razy dziennie po jakims odstepie czasu klikam na ikonke z zakupem diamentów, otwiera sie wybór ilosci diamentów i ich cen. Nic tu nie wybieram i nic nie kupuje - to okno zamykam. I bardzo czesto w takim momencie pojawia mi sie komunikat "zobacz film reklamowy za 5 diamentow", klikam ok, ogladam i mam 5 diamentów. Jak nie zadziala od razu, to czasem otwieram i zamykam ten sklep z diamentami z kilka razy i czasem w koncu zadziala to powiadomienie o obejrzeniu filmiku, ale czasem nie. Spróbuj. Nie jest to niestety szybki sposób, no bo zyskuje tylko 5 diamentow co jakis czas. Ale to wystarczylo mi ciagu ostatnich miesiecy odblokowac wszystkie stroje
_________________
 
 
riguana 
Nowicjusz


Joined: 10 Mar 2014
Posts: 14
Posted: 20-10-2015, 19:49   

Nie znalazłem jeszcze pająków, kiedy one się pojawiają?

Ogólnie: gra jest bardzo łasa na diamenty, a po aktualizacji także jest co robić z kasą (dodatkowa amunicja, apteczki i kamizelki idą "jak woda"). W ogóle, czy mi się wydaje, czy sekwencje strzelankowe w Tybecie są dość wymagające?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 20-10-2015, 23:55   

To prawda, przeciwnicy w Tybecie sa znacznie silniejsi. Wiele osob narzeka na to, ze teraz do wszystkiego sa potrzebne diamenty, masa diamentow... Tworcy przegieli z tym. Mam nadzieje, ze wyjdzie wkrotce jakas aktualizacja, ktora niech to wszystko zbilansuje.
_________________
 
 
peju 
Student


Joined: 15 Aug 2010
Posts: 88
Posted: 22-10-2015, 19:48   

Zadne savy z poprzedniej wersji mi sie nie zachowaly wiec sciagnalem wersje zcrackowana z nieskonczonymi diamentami oraz ankami i mam to w pompie. W takim przypadku dojsc do zimowego levelu bylo latwo.
Swoja droga, ciekawe czemu ten serwis ma w menu dzial poswiecony kazdej grze o Larze z kazdej platformy a akurat o LC:GO i LC:Relic Run nie ma nic?
_________________
@foto_peju
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 23-10-2015, 00:01   

peju wrote:
Swoja droga, ciekawe czemu ten serwis ma w menu dzial poswiecony kazdej grze o Larze z kazdej platformy a akurat o LC:GO i LC:Relic Run nie ma nic?


Bo nikt tego jeszcze nie zrobił? :p Jesli chcesz to możesz w tym pomóc, ja sam wszystkiego nie ogarnę.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-10-2015, 00:43   

Lara Croft Go to jedna z fajniejszych gier mobilnych - obok Hitmana Go. Relic run irytuje, a LC Go zachwyca wizualnie, dźwiękowo i pozwala trochę pomyśleć - nieźle się musiałem naszukać sekretów :P
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Rikimaru17 
Nowicjusz


Joined: 08 Apr 2009
Posts: 8
Posted: 31-10-2015, 17:39   

Czy ktoś z was ma zrobione wszystkie osiągnięcia w grze bomam problem z kilkoma np. Jak niby można w mapie Jungle podczas jednego biegu ominąć 25ostrzy szukałem wszędzie odpowiedzi i oczywiście nigdzie nie ma wyjaśnienia nawet na youtube brak filmików
 
 
Rikimaru17 
Nowicjusz


Joined: 08 Apr 2009
Posts: 8
Posted: 03-11-2015, 12:24   

Naprawdę nikt nie wie jak te osiągnięcia zrobić ? Liczyłem że na forum takim jak to znajdę odpowiedz. Brakuje mi tylko 2 osiągnięcia czyli Blind Luck i Pendu Monium i bede mieć 100% gry.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 03-11-2015, 18:19   

Ja w Relic Run nie gram, więc pomimo bycia aktywnym użyszkodnikiem tegoż padołu nie mogę odpowiedzieć na twoje pytanie ;) Czekaj cierpliwie, na pewno ktoś ci odpowie, aczkolwiek biorąc pod uwagę stosunkowo niską frekwencję odwiedzin musisz zaglądac regularnie :)
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 03-11-2015, 19:25   

Ja w Relic Run gram, ale zadnych osiagniec nie robie, bo PO CO? Nigdy nie zawracam sobie w grach głowy żadnymi osiagnieciami czy sekretami - jak zdobedę to jest, jak nie ma, to nie ma.
_________________
 
 
peju 
Student


Joined: 15 Aug 2010
Posts: 88
Posted: 03-11-2015, 19:32   

Rikimaru17, trzeba tak dlugo biec az na twojej trasie podczas jednego biegu miniesz 25 ostrzy/wahadel. patrzac na to jak rzadko wystepuja, bedzie to naprawde dlugi bieg...
jak jestes na tyle dobry, czasem do pokonania sa dwa ostrza na raz a jak jestes jeszcze lepszy to wkoncu generuja sie po 3 na raz. jesli 3 na raz przebiegniesz bez zadnych unikow to masz zaliczone "blind luck"
i tak ciagle beda sie pojawiac na twej trasie podwojne i potrojne ostrza, ktore bedziesz omijac. gra je bedzie zliczac i jak dojdzie do 25 masz zaliczone "pandemonium"
ja z kolei sie zastanawiam gdzie jest parkour do zaliczenia na mountain pass?
_________________
@foto_peju
 
 
Rikimaru17 
Nowicjusz


Joined: 08 Apr 2009
Posts: 8
Posted: 04-11-2015, 01:26   Relic Run Pioneer osiągnięcie

https://m.youtube.com/watch?v=RA3Imx00xaQ
 
 
peju 
Student


Joined: 15 Aug 2010
Posts: 88
Posted: 04-11-2015, 17:21   

Rikimaru17, rozmawiamy o 3 levelu - mountan pass a to filmik od etapu 2 na pustyni
_________________
@foto_peju
 
 
Rikimaru17 
Nowicjusz


Joined: 08 Apr 2009
Posts: 8
Posted: 16-11-2015, 23:42   

https://m.youtube.com/watch?v=iQdthzyaZNY&itct=CBUQpDAYBSITCOi8w8CBlskCFVSeFgodmroHAzIGcmVsbWZ1SKSL0-mxk_KGRA%3D%3D
 
 
Patuś 
Nowicjusz



Joined: 13 May 2007
Posts: 5
Location: Chorzów
Posted: 09-01-2016, 21:17   

Grałem w cholerę długo w tę grę. Była naprawdę świetna! Poziom pierwszy tak bardzo przypominał Tomb Raider 3 i w ogóle, wszystko było cacy <3. Ale później usunąłem na chwilę i przeczytałem na Wotr o aktualizacji i dodaniu poziomu "zimowego". No okej, fajnie, może czas wrócić do gry? Jakież było moje rozczarowanie, kiedy okazało się, że zamiast swobodnie przejść 2 pierwsze lvle po raz drugi co zajęłoby chwilę gdybym się uparł.... grę posiatkowano na małe kawałeczki? Czy tylko mnie to naprawdę męczyło? Nigdy nie dotarłem do tego poziomu śniegowego... wyłączyłem grę na "etapie" 3. -_- I tak, mam o to foch. xD
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 09-01-2016, 23:56   

Trochę czasu to niestety zajmuje ;) Żeby odblokował sie nieskończony bieg trzeba znaleźć bodajże 20 reliktów w danej lokacji. Ale żeby odkryć kolejna lokacje, trzeba zaliczyc cała poprzednią...
_________________
 
 
Mihal29 
Student



Joined: 11 Dec 2006
Posts: 97
Location: Wroc
Posted: 15-01-2016, 09:47   

A moim zdaniem to męczące rozwiązanie jest nawet fajne bo gra zajmuje więcej czasu. Zdobycie ostatnich reliktów na każdym poziomie jest bardzo wymagajace. Chciałbym tylko żeby twórcy gry zrobili więcej dodatków do relic run i do lara croft go. :narka: :pozdro:
 
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 12-02-2016, 10:31   

Już dawno miałem o tym napisać, ale jakoś nie mogłem się zebrać... Po którejś z aktualizacji (chyba tej, co dodawała Tybet) gra przestała mi działać na tablecie. Zarówno podczas próby uruchomienia, jak i ponownego zainstalowania gry pojawia się komunikat o tym, że aplikacja nie jest zgodna ze sprzętem. Wkurza mnie to, bo to markowy tablet o przyzwoitych parametrach i wcześniej gra działała na nim bez najmniejszej zacinki. Co ciekawe gra działa na smartfonie, który technicznie ma parametry od tableta gorsze. Na obydwu urządzeniach jest Android. Miał ktoś coś takiego. Jest na to jakiś patent?
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 12-02-2016, 18:27   

Ja będąc ostatnimi dniami w podróży znów wróciłem do gry w LC:RR. Jestem dopiero w momencie, gdy Lara wskakuje na quada i zwyczajnie dalej mi się nie chce. Dzięki codziennym nagrodom dostałem kilka diamentów, chyba 10 ankhów (!!), więc idzie mi chyba całkiem nieźle. Za achievementy też dostaje się takie nagrody, więc próbuję swoich sił ile mogę :)
Gram na Nokia 735, Windows Phone 8.1 Update 2
_________________
 
 
nigg3r 
Nowicjusz



Joined: 15 Feb 2016
Posts: 1
Posted: 15-02-2016, 01:31   

Cześć, dosłownie przed chwilą straciłem cały progres w Relic Run. Otworzyłem aplikację, pojawiło się okno loading - Tybet, jak poprzednio. Kiedy próbowałem otworzyć pudełko z Supply Drop, gra samoczynnie się zamknęła, wywalając mnie do głównego menu telefonu. Otworzyłem grę ponownie, z tym że ekran loading był z Kambodży, po uruchomieniu okazało się, że straciłem cały progres - levele, monety, diamenty, kostiumy, wszystko. Jest jakiś sposób, by to odzyskać?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-02-2016, 12:26   

Nie mam pojęcia, najlepiej napisz do pomocy technicznej w Londynie >> eu-mobile-support@square-enix.com
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 21-02-2016, 00:51   

Dobra, porwało mnie :D Tzn biegnę i biegnę.
Jestem na poziomie 27 - bieg gwiazdkowy, cel - zdobyć diamenty. Po kilkuminutowym biegu nie mam ani jednego (wystarczy, by przejść dalej). Wkurza mnie to bieganie po ścianie, oraz jazda quadem - szczególnie moment, gdy jeden z jaszczurów zrzuca kłodę na drogę - nie umiem jej ominąć (czy ona jest jakoś krótsza i można przejechać bokiem ? ).
Wkurza mnie fakt, że te "sekretne skrzynki z nagrodami" to jeden wielki crap. Nie udało mi się zdobyć innych nagród niż 50 monet, 3 apteczki, jakieś buty - ANI razu nie wpadł nawet jeden diament :/ tymczasem na biegu gwiazdkowym w poziomie 17 (też zbieranie diamencików, ale o wiele prostrzy lewel) boostuje diamenty (uzbierałem 39!!). Zbieram na strój przyspieszający wskazówki - zbieranie 18-tu i więcej w jednym biegu to czasem hardcore. Łatwo tez wpada kasa - ok. 600 monet za bieg (później przydają się apteczki...).
Wbijam achievementy (za nie też są diamenty od 3-15! w zależności od trudności zadania).
Szkoda, ze to nie klasyczna gra - krok w przód, krok w tył, obrót w prawo/lewo i skok do tyłu załatwiał sprawę w chwilach frustrujących :p
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 21-02-2016, 13:26   

Menkaure wrote:
jazda quadem - szczególnie moment, gdy jeden z jaszczurów zrzuca kłodę na drogę - nie umiem jej ominąć (czy ona jest jakoś krótsza i można przejechać bokiem ? ).


Palcem w dół i Lara sie schyli ;) Cały czas przesuwaj palcem w dół w takim momencie, to Lara dłużej będzie schylona i na pewno uda Ci się to ominąć.

Quote:
Wkurza mnie fakt, że te "sekretne skrzynki z nagrodami" to jeden wielki crap.


Zgadza sie, tez to zauwazylem...
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 21-02-2016, 21:50   

Schylam się, ale kłoda jest bezpośrednio na ziemi (tzn w 99% przypadków, bo ze 2-3 razy udało mi się przejechać ot tak). W sumie jedzie zbyt szybko, ostatnio nie natrafiłem na ten moment więc trudno mi określić, czy wystarczy objechać z boku.

Otworzyłem sekretne skrzynki kilka razy dzisiaj i za każdym razem dostawałem 50 monet - co za crap ?

A, i opcja wideo, o której pisałeś chyba już nie działa. W okienku z sekretnymi skrzynkami jest info o video, ale nie mogę go odtworzyć.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo