FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
jakich broni wam brakuje???
Author Message
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 03-08-2011, 16:42   

Właśnie. Gra potrafi po jakimś czasie denerwować, jeśli jest mało broni, a w dodatku większość do siebie podobna. W Legendzie jedyną chyba zaletą broni były ulepszenia pistoletów i Excalibur, chyba pierwszy miecz w historii TR, na dodatek z niezwykłą mocą... dobra, nie przesadzając, fajnie się nim gra, ale jego "magia" lata dosyć wolno. Jak z granatem: zanim odpali, trzeba poczekać, a wróg w tym czasie gdzieś zniknie.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 03-08-2011, 16:45   

Ale granaty są fatalne, bardzo rzadko udaje mi się kogoś rozwalić z granatów. Raz jednak miały zastosowanie. W Kazachstanie są najemnicy z tarczami, których inaczej rozwalić nie dałem rady. :pozdro:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 03-08-2011, 16:49   

Można przy pomocy działka magnetycznego podnosić beczki z ładunkiem wybuchowym i w nich rzucać :) a granaty mnie wkurzają, bo kiedy w Ghanie biegnę po wielkim moście, najemnicy walą we mnie granatami, most się zawala, a ja spadam razem z nim :fire:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 03-08-2011, 16:51   

Mnie też się to zdarzyło, ale wtedy kiedy ja użyłem granatu, to było przed naładowaniem działka magnetycznego i beczki wybuchały od razu.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Haszaa 
Nowicjusz



Joined: 01 Oct 2011
Posts: 1
Posted: 01-10-2011, 19:56   

Brakuje Mi UZI !
Tak fajnie się nimi Strzela :diabel:
_________________
pixels are my love,bitch.
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 01-10-2011, 20:19   

Haszaa wrote:
Brakuje Mi UZI !
Tak fajnie się nimi Strzela


No, gdyby jeszcze było do nich dużo amunicji... cud by był :) i większa różnorodność broni, co by się naprawdę w TRL przydało ;)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 01-10-2011, 23:11   

Nie wiem, po co więcej broni, skoro każdego, bez większego problemu można pokonać zwykłymi pistolcami... a wiadomo, że np. uzi mocniejsze są, to po co one... no ale łatever...
Zmieniłbym zastosowanie Excalibura... jak to możliwe, że np. Rutland sobie jakimś kawałkiem lata a ja nie, skoro mam cały miecz? Bezsens.
Dobrze, że nie ma tej bazooki, bo by się nie przydała chyba do niczego... granatnik mogliby sobie darować... pistolsy, jakiś karabin i strzelba w zupełności wystarczają na tą krótką i prostą gierkę... tyle.
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 02-10-2011, 11:28   

Bazookę można odblokować za pomocą TRLegend SCU - ale udowadnia to tylko dlaczego ją wycięli. Pociski zawieszają się w powietrzu, błędnie trafiają i generalnie wariują pod kątem fizyki - całe w sumie szczęście bo Bazooka była porażką już w TR3...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 02-10-2011, 13:58   

Danio500 wrote:
Nie wiem, po co więcej broni, skoro każdego, bez większego problemu można pokonać zwykłymi pistolcami... a wiadomo, że np. uzi mocniejsze są, to po co one... no ale łatever...


Tak dla urozmaicenia. Bo skoro gra wydaje się monotonna z tak mało urozmaiconą bronią, co by to było, gdyby były same pistolety...? :D

Danio500 wrote:
Zmieniłbym zastosowanie Excalibura... jak to możliwe, że np. Rutland sobie jakimś kawałkiem lata a ja nie, skoro mam cały miecz? Bezsens.


Dokładnie! Rutland sobie lata, Takamoto biega szybko jak nie wiem co, a Lara może tylko tym mieczem machać :fire: Wynikałoby z tego, że kawałek miecza jest lepszy niż cały miecz...

krtomb wrote:
Bazookę można odblokować za pomocą TRLegend SCU


A jak to dokładnie się robi? Chciałabym zobaczyć tą bazookę w TRL, nawet jeśli jest tak beznadziejna, jak twierdzisz ;)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 02-10-2011, 16:27   

Ta bazooka jest gorzej niż beznadziejna... i gdyby była normalnie w grze, to nie było dla niej żadnego zastosowania... ot co.
Nie wiem jak ta gra może być monotonna... jest za banalna i za krótka. Monotonny dla mnie jest AC I.
Zamiast dać ten poziom, co to go wycieli, a wycieli, bo... bo był najbardziej zwariowany czy coś... to woleli się z ciuszkami bawić... normalnie Simsy.
 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 02-10-2011, 16:56   

Danio500 wrote:
Zamiast dać ten poziom, co to go wycieli, a wycieli, bo... bo był najbardziej zwariowany czy coś... to woleli się z ciuszkami bawić... normalnie Simsy.


Jaki poziom? Czy ja o czymś nie wiem? :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 02-10-2011, 17:19   

Jak widać :D .
Poziom... miał być CHYBA gdzieś znowu w Afryce Zachodniej, ale w błąd nie chcę wprowadzać. W każdym razie coś podobnego do Aryki Zachodniej. Lara miała tam znaleźć kolejny kawałek miecza. Są nawet screeny czy coś. Nawet w trailerze jest pokazany ten lvl. Miała być w nim taka zagadka z takimi trzema kołami, było to właśnie widać na tym trailerze. Ale twórcy usunęli bo coś tam coś tam i że za dużo niby tej Afryki już... ale jak w TR IV był cały czas Egipt, to było dobrze... ale nawet jest tu chyba taki temat co zostało wycięte z TR: L. : D . Co prawda jest tego mniej niż w TR: AoD ale i tak dużo xd. Proponuję poczytać. Jak coś pomieszałem - sorki. :)

http://img78.imageshack.u...100200016rj.jpg
http://img78.imageshack.u...100200029xm.jpg
http://img78.imageshack.u...100300023gn.jpg
http://img468.imageshack....02t100116go.jpg
http://img468.imageshack....02t100097rz.jpg

EDIT: Tak, bazookę :)
  
 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 02-10-2011, 17:27   

Wygląda ciekawie, szkoda, że tego poziomu w grze nie ma, może chociaż byłaby dłuższa :) a na tym ostatnim obrazku Lara ma tą nieszczęsną bazookę...?
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 17-06-2012, 21:31   

Mi tak jak prawie wszystkim brakuje uzi ;( magnum i bazooka byc powinny :tak:
 
 
Klawiszize 
Nowicjusz


Joined: 01 Aug 2012
Posts: 6
Posted: 01-08-2012, 17:53   

Każdy to muwi. Powini :wisi: twrców Tomb Raider Legen za to że nie dodali UZI.
Każdy fan tej seri pamięta stare dobre momenty z UZI. Ewentualnie przydał by się jeszcze Rewolwer :gun2:

[ Komentarz dodany przez: Integral: 03-08-2012, 12:17 ]
Co
_________________
Klawiszize
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 28-08-2012, 18:13   

Mi w tej grze najbardziej brakowało UZI. Uważam, że ta broń powinna być we wszystkich TR'ach. Również przydałby się Desert Eagle z TR3. Ta broń była świetna. Jeszcze uważam, że powinni dać kuszę, która była tylko w TR4 o ile się nie mylę.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 09:19   

Mi oczywiście brakuje mojego ukochanego uzi, mocne, ale cóż... Szybko się kończy, bazooka, to też, ale przydałoby się tylko na początku, potem już niezbyt, ale chyba w Kazachstanie. W poprzednich częściach rozumiem zapotrzebowanie na samą bazookę, gdyż na przykład w trakcie "wojny" z Sophie Lee Leigh bardzo mi się przydała.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 30-01-2014, 10:48   

Czy nikomu nie brakuje harpuna

Czy było w serii TR coś bardziej bezużytecznego wśród broni niż harpun :P
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-01-2014, 11:40   

Harpun był super, czo Ty znowu! O kant Amandy rozbić to były wszelkie granatniki i bazooki, które były zbyt wolne nawet na mumie. Z Legędy go wywalili pewnie, żeby Lara sobie w twarz nie strzeliła.
_________________
  
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 13:29   

K@t wrote:
Z Legędy go wywali pewnie, żeby Lara sobie w twarz nie strzeliła.

No ja nie wiem, może też dlatego, iż nie miało takiego powodu by sam harpun wprowadzić.. Nie ma do czego wyjątkowego strzelać.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 30-01-2014, 14:00   

K@t wrote:
Harpun był super, czo Ty znowu! O kant Amandy rozbić to były wszelkie granatniki i bazooki, które były zbyt wolne nawet na mumie. Z Legędy go wywali pewnie, żeby Lara sobie w twarz nie strzeliła.

Ja tam z granatnikami mam ubaw, choć nie na mumie ich używam :p

Może nie dali niczego na harpun żeby sobie Lara w nim twarz nie strzeliła? :o
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-01-2014, 14:28   

No właśnie - nie ma do czego strzelać, więc Lara z nudów zaczęłaby sobie celować w twarz. To bardzo w stylu tej Legędowej Croft.
_________________
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 30-01-2014, 17:46   

Mi w Legendzie stanowczo brakuje łuku, no i snajpera by się przydała konkretna, noktowizor na podczerwień, bomby błyskowe. W 4 była np. kusza do dyspozycji.
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 30-01-2014, 22:22   

Przemo wrote:
Mi w Legendzie stanowczo brakuje łuku, no i snajpera by się przydała konkretna, noktowizor na podczerwień, bomby błyskowe. W 4 była np. kusza do dyspozycji.

Przy takiej konstrukcji poziomów, A.I. i rozmieszczeniu wrogów, jak w Legendzie żadna z tych rzeczy wydaje się nie mieć racji bytu. Łuk? Tu jeszcze względnie OK. Ale snajperka? Nie ma aż takich odległości (pomijając Kazachstan na samym początku), żeby snajperka była do czegokolwiek potrzebna. Noktowizor? Dafuq? Po co? Bomby błyskowe? Naprawdę nie widzę zastosowania żadnej z tych rzeczy. No ale...
_________________

 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 30-01-2014, 22:50   

Christ, jaki Ty jesteś bez wyobraźni :nie:
_________________
; p ; >>
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo