FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Kochamy Cenege czyli TRL w CZERWCU!
Author Message
kot 
Student



Joined: 10 Nov 2005
Posts: 55
Posted: 18-04-2006, 17:11   Kochamy Cenege czyli TRL w CZERWCU!

Zauwazylem na stronie cenegi pewna rzecz...

http://cenega.pl/katalog_gier.php?Typ=zapowiedzi

Nowy TR ma wyjsc w czerwcu a nie jak byla mowa w maju! Cenega sobie coraz bardzoiej leci w kulki, tak jak bylo w przypadku PopT2T! Co sadzicie o postepowani naszego kochanego dystrubutora? ;]

EDIT: Nie zauwazylem dyskusji w ShoutBox :P Przepraszam xD Jak cos mozna ja przeniesc tutaj^^
_________________
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 18-04-2006, 17:23   Re: Kochamy Cenege czyli TRL w CZERWCU!

kot wrote:
Zauwazylem na stronie cenegi pewna rzecz...

http://cenega.pl/katalog_gier.php?Typ=zapowiedzi

Nowy TR ma wyjsc w czerwcu a nie jak byla mowa w maju! Cenega sobie coraz bardzoiej leci w kulki, tak jak bylo w przypadku PopT2T! Co sadzicie o postepowani naszego kochanego dystrubutora? ;]


Ja uważam,że to takie oszustwo...
Ej no sorry ale aby czekać tyle na gre,która miała premiera w kwietniu?? :/
Chore....
To niech wypuszczą Angielską wersję i sobie tam robią swoje a nie Polska zaś ostatnia :/
Mam tego dosyć :/
Niech Cenega spada na drzewo :/
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 18-04-2006, 17:27   

Chyba sobie żartują! Cena w góre, premiera znowu przesunięta! Powstrzymajcie teraz ludzi przed kupowaniem lub ściąganiem piratów!
Dajcie spokój, nie komentuje. Cenega to w koncu Cenega, musza pokazać co potrafią :roll:
Przeżyłam ten miesiąc, ale jeszcze kolejny :?: . Dobrze, że przynajmniej premiera z samej góry nie była przesuwana :roll:
Cieszmy się! Dostaniemy grę kolejny miesiąc później (pewnie ze skopanym tłumaczeniem :mrgreen: :| )

NO COMENT, jestem wściekła i zarazem śmiac mi się chce! Dokladnie larcia! Cenega na drzeeeeewo!! :fire:
 
 
Hemulen 
Podróżnik



Joined: 19 Nov 2005
Posts: 247
Posted: 18-04-2006, 17:28   

Heh, Cenega widać chce zaskarbić sobie miłość fanów TR ;)
A tak poważnie, wielka szkoda, że za dystrybucję TRL nie odpowiada CD-Projekt - pełny profesjonalizm w przypadku 95% tytułów, no i nie ma takich przekrętów z datą wydania (no dobrze, z Nocą Kruka były problemy, ale z powodu JoWood, a nie CD-P). Niestety, zawsze na terenie Polski TRy rozprowadzała ww. firma (dawniej IM Group).

Nie wiem, co Cenega chce osiągnąć przez przekładanie premiery, bo jedyne co "wywalczą", to niższą, bądź co bądź, sprzedaż.

PS. mam przynajmniej nadzieję, ze nie spartolą tłumaczenia... (vide Splinter Cell 1 - wypuścili upatchowaną betę (sic!))
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 18-04-2006, 17:37   

:fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire:
:fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire:
_________________
 
 
dAvv!d 
Praktykant



Joined: 12 Apr 2005
Posts: 183
Location: Białystok
Posted: 18-04-2006, 17:42   

Szczyt chamstwa, przesada, debilizm, głupota, brak myślenia, zero szacunku(:P:P), ogólnie ŹLE.
Wysyłałem do nich kilka e-maili i w każdym odpowiedź była, że MAJ. Już pogodziłem się z tym i postanowiłem czekac na ten maj. Ale czerwiec to już przesada. 2 miesiące na spolszczenie gry to już naprawdę... Macie rację :/ CD-Projekt lepiej by to zrobił. Byc może już byśmy mieli PL wersję.
A co Cenega przez to osiągnie? NIC. Jedynie osoby, które tym tytułem (TR) się wcześniej nie interesowały, może kupią tą grę w wersji PL. No i może nielicznym fanom będzie się chciało czekac;) Bo mnie już niee. Też się boję o te tłumaczenie.
Eh... Biedny Tomb Raider: Legend(a:/)... co ta Cenega z nim wyprawia... :( HELP
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 18-04-2006, 17:52   

Że co ku*** :O Nie no kij im w oko ! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Oni są nienormalni, jak będę w maju w Londynie to tam se kupię TRL :) H**C :]

:censored: by admin
 
 
kot 
Student



Joined: 10 Nov 2005
Posts: 55
Posted: 18-04-2006, 18:06   

Wyslalem do nich mail i zobacze co odpowiedza;/ Pewnie powiedza ze to nie ich wna tylko Eidos ;/ Taa jasne tylko ze jakos nowych Comandos wydali bardzo szybko i to jeszcze po polsku _-_
_________________
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 18-04-2006, 18:28   

Cenega już teraz przesadza... :/ Oni są nienormalni? Przecież takimi 'zabawami' tylko zyskują sobie niezadowolenie ludzi. Jest wiele innych sklepów i firm, które rozprowadzają TRl i wcale fani nie muszą czekać na Cenegę, która łaskawie wreszcie ruszy dupę i wypuści TRL na rynek. :roll: WIęc to chyba jest w interesie firmy by jak najszybciej poradzili sobie z 'przeciwnościami losu', które karzą im czekać do czerwca... :| Chyba, że chcą sprawdzić na ile wierni są fani Cenegi i TR... :/
 
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 18-04-2006, 18:52   Re: Kochamy Cenege czyli TRL w CZERWCU!

kot wrote:
Zauwazylem na stronie cenegi pewna rzecz...

http://cenega.pl/katalog_gier.php?Typ=zapowiedzi

Nowy TR ma wyjsc w czerwcu a nie jak byla mowa w maju! Cenega sobie coraz bardzoiej leci w kulki, tak jak bylo w przypadku PopT2T! Co sadzicie o postepowani naszego kochanego dystrubutora? ;]


Kiedyś dokładnie to samo pisałem... ma na myśli, że obawialem się iż z TRL będzie taka sama sytuacja jak z PoP2T i teraz widze, że moje obawy się sprawdziły :? Sorki Cenega ale jesteście beznadziejni... innym krajom tłumaczenie nie zabiera tyle czasu co wam :?
Przeciez to jest śmieszne :roll:
Oni sami namawiają nas na piractwo, bo niewieze, że ktoś będzie czekać do czerwca na PL premiere TRL :)
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 18-04-2006, 18:58   

Może się powtórzę, ale cenega na pewno na tym straci ...A czy opóźniono li i jedynie Premierę Legend(y) czy rownież jakieś inne gry ?
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Tom Raider 
Praktykant



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 121
Location: Suldanesselar
Posted: 18-04-2006, 19:03   

ŻE NIBY CO :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!:
To ja tu sobie obiecam, że nie kupie pirata tylko orginał, że poczekam do maja,a co tam, dla TRL warto, a oni wyjeżdżają z czymś takim :?: :?: :!: :!: No to teraz dopiero bedą mieć straty z powodu piratów- bo miesiąc można poczekać, rozumiem, tłumaczenie troche trwa, ale bez <censored> przesady! To teraz na pewno nikt im nie kupi nowego Tomba, bo wszyscy polecą na bazar.
_________________
-That sounded permanent.
-Death by irony is always painful... amateurs.
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 18-04-2006, 21:05   

Rzeczywiście Cenega może na tym przesunięciu trochę stracić. Dziwne są te przesunięcia daty wydania przez nich TRL, ale nic na to nie poradzimy...
Kamcia wrote:
(...)Chyba, że chcą sprawdzić na ile wierni są fani Cenegi (...) :/

A to tacy są??
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 18-04-2006, 22:04   

Cholera zamówiłam na ultima.pl. Maja przsylac wraz z polska premiera gry. W czerwcu to juz mnie nie bedzie w Polsce, wiec nawet nie bede miala, jak jej odebrać. Trzeba bedzie tam do nich zadzwonic i odwolac lub poprosic o angielska wersje /jesli to w ogole mozliwe/. A jak nie, to calkiem niesiwadomie, zabezpieczyłam sie na taki wypadek :P zostało jeszcze 20% ;)
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 18-04-2006, 22:07   

Myślę, że Ultima nie będzie wam robiła żadnych problemów ze zmianą zamówienia z wersji PL na angielską. Z tego co mi wiadomo, to oryginalne wydanie jest cały czas w sprzedaży, więc wszystko powinno pójść gładko.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 19-04-2006, 10:49   

I dlatego właśnie nie kupuję orginałó. Tzn kupuję - jak mam ochotę.A z reguły nie mam. Bo raz, że ta kasa i tak nie idzie do twórców (tzn idzie - jakieś 10%) tylko do gigakorporacji, z którymi walczę. A dwa że szkoda mi nerwów na cenegę.
 
 
 
kot 
Student



Joined: 10 Nov 2005
Posts: 55
Posted: 19-04-2006, 14:55   

W nowym CDA jest reklama Tomba "Zobaczyc to Uwierzyc", reklama z zikurata znana w necie;) Cenga sie cos stara xD

Odpowiedzieli z Cenegi^^

Niestety, nie możemy komentować powodów opóźnień czy zmian w cenie gry.
Zawsze staramy się wydać grę jak najszybciej i jak najtaniej.

pozdrawiam serdecznie,
Wojciech Gatys
www.cenega.pl

Jasne... Nie maja sensownych powodow i jeszcze oczy mydla _-_
_________________
 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 19-04-2006, 17:35   

A dzisiaj na stronach Cenegi i GOL pojawiła się informacja, że lokalizacja trwa i planują premierę w maju, może jednak za wcześnie wieszaliście psy na tej firmie ;)
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
dAvv!d 
Praktykant



Joined: 12 Apr 2005
Posts: 183
Location: Białystok
Posted: 19-04-2006, 18:09   

Rzeczywiście...
http://cenega.pl/katalog_gier.php?Typ=zapowiedzi
Popatrzcie, że w planie wydawniczym TRL został spowrotem przeniesiony na Maj :) Czyżby Cenega odwiedzała te i inne fora oTR? ;> A może to przez wczorajszy wysyp oburzonych e-maili do nich w sprawie TRL :D
Mam dylemat :P Zamówic ang. TR teraz, czy jeszcze raz zaufac Cenedze i zaczekac jednak do tego maja... Oby nie odstawili nam kolejnych niespodzianek typu podwyższenie ceny, czy ponowne przesunięcie premiery.. Ale kraczę:D Tfu,tfu.
No i co teraz? Ehh... :?
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 19-04-2006, 18:20   

moim zdaniem to juz niech w czerwcu wydadza spolszczenie TR:L :/
bo chyba oni dubing planuja :/ (w PoP:TTT tez na poczatku miały byc tylko napisy a potem w dniu premiery sie okazało ze jest dubing)
oby tylko dobrali dobrych aktorow, o podobnych głosach i wogole :/ chociaz bym wolał napisy...i mam raczej tak bedzie bo TR`a to chyba niespapraja :/
a tak wogole to przetlumaczenie napisów i podmnienie kilka plików to nie jest filozofia dla "profesjonalych firm" a cenega do takich firm nienalezy :) niestety :/ no zobaczymy jak to wszytsko bedzie :)
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 19-04-2006, 18:29   

Quote:
Mam dylemat :P Zamówic ang. TR teraz, czy jeszcze raz zaufac Cenedze i zaczekac jednak do tego maja...

Ja Ci radzę zamówić już teraz angielską wersję TR. :P Nie będziesz się denerwował, nie będziesz musiał czekać i przeklinać Cenegi kiedy znowu wymyśli coś 'fajnego'. :P Ja bym nie ryzykowała. :P
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 19-04-2006, 18:30   

Jezeli planuja dubbing, to ja planuje kupic oryginalna wersja angielska. Dubbingować to można Shreka ale nie Lare :/
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 19-04-2006, 18:57   

Bez paniki ;)
Quote:

Mamy przyjemność poinformować, iż cały czas trwają prace lokalizacyjne nad kontynuacją bestsellerowej serii Tomb Raider. Tomb Raider: Legenda trafi do sklepów w maju, w polskiej wersji językowej z napisami. Wkrótce udostępnione zostaną również informacje o niezwykłych atrakcjach, które Cenega Poland przygotowuje z okazji premiery gry oraz bliższe szczegóły, dotyczące sposobu wydania Tomb Raider: Legenda w Polsce.
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 19-04-2006, 19:27   

Mam nadzieję że szykują jakieś fajne dodatki, bo to co robią jest chore :] Oby dali grę na początku maja !
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 19-04-2006, 19:52   

Jakie to sa tuki! Znowu przełożyli premiere<lol2>
Aa zamawiam wersje oryginalną juz zdecydowałam. Chociaż zastanawiam się nad kupnem naszej krajowej wersji, chociażby z ciekawości. Mogli by zrobic dubbing, plus napisy z ang. aktorami do wyboru - ja bym się chetnie pośmiała! Chociaż jak cytował Zebius, bedą bapisy.
Może dubbing wliczy się w ich wspaniałe atrakcje, ktore szykuja :mrgreen:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo