FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Gdzie zakupiłeś/łaś lub zakupisz?
Author Message
Arti 
Praktykant



Joined: 06 Jul 2007
Posts: 168
Posted: 16-11-2008, 17:10   Gdzie zakupiłeś/łaś lub zakupisz?

Ja grę już mam zamówioną na gram.pl, czeka tylko na potwierdzenie ( e-mail w sprawie potwierdzenia przyjdzie na pięć dni przed możliwą, planowaną wysyłką ) i... Czekam do 28-smego z niecierpliwością ;]

A wy? Gdzie kupiliście bądź macie plany kupić?
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 16-11-2008, 17:17   

Ja sobie zakupiłem na allegro:
http://allegro.pl/item479...ka_wysylka.html
Angielska wersja, więc będę sobie szlifować ten piękny język, w dodatku użytkownik bez krzty negatywów, za to z rzeką pozytywów oraz fakt, że gra zostanie przysłana zaraz po premierze. :)

Ja tam się cieszę z wyboru, choć nigdy u tego usera nie kupowałem.
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 16-11-2008, 17:18   

A ja będę miała po prostu Underworld zakupiony w najbliższym sklepie z grami :)
Kupią mi rodzice jak będzie premiera (albo nieco później), a ja będę mogła zagrać 24 grudnia :mikolaj: :jumper:

:narka:
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
The Pianist 
Praktykant



Joined: 31 Jul 2005
Posts: 123
Location: Wawa
Posted: 16-11-2008, 17:25   

a ja zamowilem w tym sklepie http://www.3kropki.pl/p/3..._underworld.php

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 16-11-2008, 17:34 ]
Ciekawe dlaczego tu premiera jest dopiero 11.12 :/
_________________

 
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 16-11-2008, 17:28   

Na allegro po angielsku(wersja na xboxa i tak nie będzie po polsku, a przynajmniej wysyła przed premierą.
http://www.allegro.pl/ite...ka_wysylka.html
PS: ten sam użytkownik co pmkkoch...
Mam nadzieję, że będzie w piątek.
_________________

 
 
 
kosmitek 
Nowicjusz


Joined: 23 Jan 2008
Posts: 10
Posted: 16-11-2008, 17:40   

Ja już grę mam w domu jest oczywiście cała po angielsku okładka instrukcja również jak tylko paczuszka doszła zaraz rozpakowałem i od razu zainstalowałem jeżeli chcecie mogę zamieści screeny z gry działa mi ona na full i wygląda świetnie.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 16-11-2008, 17:43 ]
Słucham? No to lepiej poprosimy screeny i dowód wpłaty, bo będzie :ban: :D

Screeny dodam potem bo na razie to chce sobie trochę pograć.
Dowód wpłaty niby czemu mam dawać, ale jeśli chcecie zobaczyć ile zapłaciłem to powiem ciotce żeby mi po skanowała rachunek za gry bo oni kupowali sobie też inne gry, a mi tylko TR:U

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 16-11-2008, 18:08 ]
Ciekawe gdzie kupowali? Skoro najwcześniejsza premiera dopiero za kilka dni :p ?

Oni są za granicą chyba w Viborg'u czy jakoś tak nie wiem jak się to pisze a nie mam koperty bo bym zobaczył.
 
 
Lauren 
Podróżnik



Joined: 31 May 2007
Posts: 286
Posted: 16-11-2008, 17:56   

Grę zamierzam kupić w pobliskim Empiku. Jestem przygotowana na to, że gra będzie o 20 złotych droższa, ale jak to Empik ma w zwyczaju, pewnie będzie dostępna 2 dni przed planowaną premierą.
_________________
Dostałam questa od guru bagien.
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 16-11-2008, 18:07   

Ja kupiłam TRU w preorderze w sklepie Cenegi :) ot, taki sobie prezent urodzinowy zrobiłam :) podobnie zapewne jak wszyscy nie mogę się już doczekać premiery gry :) według mnie cena i tak nie jest zbyt wygórowana i warto mieć wspaniałą, oryginalną wersję :)
 
 
 
Narya 
Podróżnik



Joined: 09 May 2008
Posts: 224
Location: że znowu? xD
Posted: 16-11-2008, 18:09   

Ja po pierwsze zamierzam kupić najpierw kompa, który tę grę pociagnie na full x)
Co oczywiście nie przeszkadza mi w zakupieniu gry w Legionowskim Empiku, jak będę wracać ze szkoły... Zawsze można popatrzeć na pudełko xD A jak nie w Empiku, to pewnie w Saturnie w wawce albo czymś takim
_________________
Death, come near me, be the one for me...
 
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 16-11-2008, 18:20   

Ja kupiłem z "newsa" WoTR. Dawali kiedyś link do sklepu Cenegi. Udało mi się "wyżurzyć" od rodziców 40 zł dopłaty na TRU :p .
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
kosmitek 
Nowicjusz


Joined: 23 Jan 2008
Posts: 10
Posted: 16-11-2008, 18:27   

Poza tym przed chwilą zakończyłem rozmowę na skype z kumplem który aktualnie jest w Niemczech i gra już stoi na półkach sklepowych sam był tym zaskoczony i pytał mnie czy chcę żeby mi kupił, ale ja podziękowałem bo już mam swój egzemplarz:).
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 16-11-2008, 18:36   

kosmitek, już się tak nie gorączkuj. W związku z tym, że premiera w Europie przewidziana jest na 21 listopada, a w dniu wczorajszym gra wyciekla do sieci, moderator prosi o uwierzytelnienie tych informacji o zakupie w celu wykluczenia podejrzenia że grasz na piracie, za co grozić Ci może ban.

Wracając do tematu. Ja czekam na oficjalną informację dotycząca premiery gry w Polsce. Panowie z Saturna twierdzili, że grę mają już mieć 21 listopada, a czy będzie to się dopiero okaże...
_________________
  
 
 
Andźej 
Student



Joined: 24 Jun 2008
Posts: 48
Posted: 16-11-2008, 18:37   

Ja grę zakupie w MediaMarktcie :) TRL i TRA też tam zakupiłem i jestem zadowolony.Kupowałem zawsze dwa,trzy dni po premierze,a cena zawsze była niższa niż proponowana przez Cenege,także mi to odpowiada ;)
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 16-11-2008, 18:41   

Luthien wrote:
Wracając do tematu. Ja czekam na oficjalną informację dotycząca premiery gry w Polsce. Panowie z Saturna twierdzili, że grę mają już mieć 21 listopada, a czy będzie to się dopiero okaże...

Jest nadzieja, że tak, ponieważ na gry-online tez pisało, że cenega chce wydać grę już 21... ciekawe... :)

A żeby nie było offtopa:
Jeżeli premiera będzie jednak w grudniu(1 czy 2 to jeszcze tam przeżyję) to napisze do tego faceta, że chcę zwrot kasy (oczywiście poczekam do ok. 28 listopada) i zakupię sprowadzoną...
_________________

 
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 16-11-2008, 18:48   

Grę zakupią mi raczej rodzice w związku z :mikolaj:
O ile mi wiadomo transakcja odbędzie się w Gdańskim MediaMarkt :D
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Bubu 
Student



Joined: 06 Sep 2007
Posts: 62
Posted: 16-11-2008, 18:56   

Ja kupię wersję na PS3, a gdzie to nie wiem, tam gdzie będzie po PL i w miarę tanio :D
_________________

Guest za często prosisz o pomoc :-D
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 16-11-2008, 19:07   

Ja raczej tradycyjnie w Cenedze zamówię przed premierą... Ale moze się jeszcze coś zmieni i pójdę do empiku... ^
_________________
:)
 
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 16-11-2008, 19:08   

Bubu, no to życzę powodzenia. Z tego co mi wiadomo lokalizacji doczeka się jedynie wersja na PC (kinowa-napisy) ;) Wersje na konsole niestety będą po angielsku, ale zawsze można podszkolić się w tym języku :P
_________________
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 16-11-2008, 19:13   

Luthien wrote:
Z tego co mi wiadomo lokalizacji doczeka się jedynie wersja na PC (kinowa-napisy) ;) Wersje na konsole niestety będą po angielsku, ale zawsze można podszkolić się w tym języku :P


Luthien ma rację. Ja osobiście zawsze wybieram wersję PC z braku konsoli (oraz posiadania obecnie mocnego sprzętu), ale wydaje mi się, że nawet w wypadku tej spolszczonej wersji szlifowanie angielskiego jest możliwe ;) napisy zawsze można wyłączyć, albo wsłuchiwać się w wypowiedzi i sprawdzać z napisami.

EDIT
Trochę mi offtopic wyszedł. Dodam jeszcze, że po potwierdzeniu zamówienia sklep Cenegi nie zdradził mi żadnych info odnośnie premiery gry, ale jeśli 21 listopada okaże się prawdą, to może już w następnym tygodniu otrzymam grę.
Ja na szczęście wybrałam opcję za pobraniem pocztowym, więc jeśli nie wyślą, to nie dostaną kasy.
  
 
 
 
Enmity 
Nowicjusz



Joined: 08 Mar 2007
Posts: 29
Location: Gliwice
Posted: 16-11-2008, 19:21   

A ja niestety muszę Wam powiedzieć, że przejechałam się na sklepie Cenega.
Zamówiłam grę dwa tygodnie temu i wpłaciłam pieniądze z góry, gdy chciałam potwierdzić zamówienie wyskakiwał mi błąd, że zamówienie o tym numerze nie istnieje, próbowałam się do nich dodzwonić, 5 dni i nic, skrzynka głosowa zapełniona ble, ble, ble. Napisałam do nich maila, tydzień bez odpowiedzi. Teraz boję się odwołać zamówienie ponieważ nie wiem czy pieniądze zostaną mi zwrócone. Porażka :gupek: :fire:
_________________
"Po co walę się młotkiem w głowę? Bo to tak przyjemne kiedy przestaję"
 
 
 
Aurelie 
Praktykant



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 127
Location: Łódź
Posted: 16-11-2008, 20:27   

Ja nie zamawiam gier przez neta.. Najprawdopodobniej zakupię moją kopię w Media Markt bądź Empiku ;P zależy gdzie będzie taniej o te 5 złotych :D
 
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 16-11-2008, 21:04   

Ja chyba też poczekam do premiery i kopsnę się po prostu do jakiegoś sklepu.
Radzę wszystkim kupującym w sklepach internetowych lub na allegro, aby mieli na uwadze fakt, że przewidywania sprzedających co do premiery gry mogą opierać się na niepotwierdzonym przez Cenegę terminie, albo, w drugim przypadku, będą ściągać grę zza granicy. Lepiej się dowiedzieć wcześniej, niż czekać tydzień po premierze na listonosza.
Jeśli komuś oczywiście zależy na jak najszybszym ujrzeniu gry we własnych rękach. ;]
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 16-11-2008, 21:05   

pmkkoch wrote:
Ja sobie zakupiłem na allegro:
http://allegro.pl/item479...ka_wysylka.html


Hehe - ja też u nich - tylko w wersji na XBOX'a 360 ;D Też po englishu - bo kocham ten język ;P
I chyba wezmę kurierem, żeby było szybciej i napewno :D :mrgreen2:
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 17-11-2008, 09:57   

Jeżeli premiera będzie nie później niz 28 to poczekam. Przyznam się szczerze, że nigdy nie zakupiłam żadnego TR w sklepie, zawsze albo allegro, raz dostałam w prezencie, albo odkupowałam od forumowiczów :P .

Chciałabym chociaż raz pójść do sklepu i kupić :P - takie male święto i prezent dla siebie :D . Kupię pewnie w MM, bo mowicie że w empiku drogo - a 10 zeta na ulicy nie leży ;p .

Ale jeśli premierę odpalą gdzieś na grudzień to chyba pozostaje allegro.
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Vilandra 
Student



Joined: 05 Jun 2007
Posts: 38
Posted: 17-11-2008, 11:30   

Ja mam zamówioną na Xboxa 360 w sklepie ultima.pl. Może będzie dzień przed premierą bo większość tytułów Ultima ma wcześniej niż premiera u dystrybutora.
_________________
.lenah biv kenen tenesh erthbantee meh keelentee roob rekeelen fahets kenen ten ril-tsan
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo