FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najgorsze momenty
Author Message
trampkijezusaa 
Nowicjusz


Joined: 15 Jan 2011
Posts: 7
Posted: 15-01-2011, 20:06   

Aż dziwne, że nikt nie wspomniał o momentach w TR1:
ktoś kto wymyślił czasówkę w Koloseum powinien zostać wysterylizowany na początek. Jak sobie przypomnę ile to czasu mi zajęło, to myślę, że mnie szlag trafi. No i kochany Pierruś, który ni stad i zowąd wyskakiwał w najmniej oczekiwanych momentach. I jeszcze te mumie. Były śmieszne, ale jak przyparły do ściany to już nie było tak wesoło.

W TR2 oczywiście pamiętam, że On deck, to poziom , który najchętniej wymazałbym z pamięci. Grając pierwszy raz zaciąłem się tam, za drugim razem też. Dopiero za trzecim cudem odkryłem to czego nie widziałem prędzej. Opera House i czasówka w Wenecji też przyprawiały o zawroty głowy. Pierwszy level w Tybecie był dla mnie strasznie nudny. Potem było już lepiej. Floating Islands, nie skomentuję ;p
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 15-01-2011, 21:11   

Quote:
Aż dziwne, że nikt nie wspomniał o momentach w TR1

Bo "najtrudniejsze" i "najbardziej wymagające" to niekoniecznie od razu "najgorsze" ;) Jak na mój gust, to wymieniłeś właśnie te elementy, które są znakiem rozpoznawczym takiego, a nie innego charakteru klasyków:)
_________________
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 15-01-2011, 23:57   

trampkijezusaa wrote:
W TR2 oczywiście pamiętam, że On deck, to poziom , który najchętniej wymazałbym z pamięci.

Mnie też niektóre poziomy na Morzu Śródziemnym denerwowały. Ale mnie najbardziej denerwował Wrak marii Dorii, bo był paskudny. Mnie się bardzo podobał pierwszy poziom w Chinach i cała Wenecja :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
trampkijezusaa 
Nowicjusz


Joined: 15 Jan 2011
Posts: 7
Posted: 16-01-2011, 12:44   

K@t wrote:
Bo "najtrudniejsze" i "najbardziej wymagające" to niekoniecznie od razu "najgorsze" ;) Jak na mój gust, to wymieniłeś właśnie te elementy, które są znakiem rozpoznawczym takiego, a nie innego charakteru klasyków:)


Racja ;D jednak to dawało się we znaki ;p
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 16-01-2011, 12:49   

Quote:
Mnie też niektóre poziomy na Morzu Śródziemnym denerwowały. Ale mnie najbardziej denerwował Wrak marii Dorii, bo był paskudny. Mnie się bardzo podobał pierwszy poziom w Chinach i cała Wenecja


Co ty z głupoty gadasz, Lvl na MŚ i w Tybecie to IMO najlepsze momenty z TR2!
 
 
gamera 
Nowicjusz


Joined: 16 Jan 2011
Posts: 1
Posted: 16-01-2011, 14:20   

Najbardziej trudne momenty w Tomb Raiderach to ich znak rozpoznawczy,ze sa trudne i najgorsze to ich caly urok,w Tomb raider 1 najtrudniejsze byly piramidy,motalem sie tam niezmiernie,cysterby tez niczego sobie,najbardziej podobaly mi sie levele zaginionej doliny >>>> KLASYKA
 
 
trampkijezusaa 
Nowicjusz


Joined: 15 Jan 2011
Posts: 7
Posted: 20-01-2011, 22:01   

Quote:
Najbardziej trudne momenty w Tomb Raiderach to ich znak rozpoznawczy,ze sa trudne i najgorsze to ich caly urok,w Tomb raider 1 najtrudniejsze byly piramidy,motalem sie tam niezmiernie,cysterby tez niczego sobie,najbardziej podobaly mi sie levele zaginionej doliny >>>> KLASYKA


Tak Lost Valley to ulubiony moment w całej grze ;D Co do piramid. Miałem jeden taki moment w drugim poziomie, że nie mogłem znaleźć wajchy ;D do ostatniego artefaktu ;p a okazało się, że sprytnie go ukryto ;p :) ) uwielbiam TR, chciałbym pograć w inne części ale teraz matura = brak czasu ;p :croft:
 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 16-12-2013, 17:10   

najgorsze momenty? Na pewno ten p :censored: cyborg z TRC, Boaz (nadal tam tkwię, nie mam po prostu na razie do AOD-a siły), i może jestem jakaś głupia, ale nigdy nie potrafiłam przejść TR4 dalej niż Burial Chambers, za pierwszym razem (jakieś 5 lat temu ;P ) przy tej sali z kolcami, weszłam i powiedziałam "o nie, mam już dosyć, więcej w 4 nie gram", wcześniej 2 miesiące gre przechodziłam i byłam zmęczona. Do tej pory nie moge się zebrać żeby zagrać, mam wieczną urazę :P :murek:
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 14-01-2014, 18:25   

Dla mnie najgorszym momentem był poziom z kajakiem. ,,Tym czymś" sterować się nie da! Nie no, może trochę dramatyzuje. No ale go NIE ZNOSZĘ! Nie lubię także tego momentu W tr 5, w którym trzeba było rozbujać się na linie. Trzeba było precyzyjnie namierzyć aby dobrze skoczyć. A do tego te cholerne gnomki... Nie no, masakra!
_________________
alphabet boy
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 21-01-2014, 11:57   

Irlandia irlandia i jeszcze raz irlandia nie mogę doskoczyć do tych takich zjazdów tych pochylych :) a i może jeszcze ten cyborg co do tej przepaści wpadał i boaz w Aod nie lubię też tej głowy w rzymie co ma te dziwne oczy :)
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 13:36   

boaz. Zawsze mam problem z drętwą postawą Kurtisa.
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 30-01-2014, 17:54   

Najgorsze momenty dla mnie to:
-Etap z kajakiem w Tombie 3
-Tomb 4 Całe Cairo City of the Dead do Citadel
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 30-01-2014, 18:23   

Truz_kawka: napisał/a
Quote:
boaz.
Quote:
Zawsze mam problem z drętwą postawą Kurtisa

W tym temacie chodzi o classic Tomb Raidera, a Boaz występuje w T AOD.
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 21:10   

Przemo wrote:
Truz_kawka: napisał/a
Quote:
boaz.
Quote:
Zawsze mam problem z drętwą postawą Kurtisa

W tym temacie chodzi o classic Tomb Raidera, a Boaz występuje w T AOD.

Wybacz.-mój błąd.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-01-2014, 21:51   

Nic się nie dzieje - już od kilku lat i tak pisze się tu o wszystkich częściach ;) .
_________________
 
 
mar!o 
Student



Joined: 13 Sep 2012
Posts: 41
Posted: 31-01-2014, 09:40   

Przemo wrote:
Najgorsze momenty dla mnie to:
-Etap z kajakiem w Tombie 3

Zwłaszcza jak save-y są na kryształki :hehe:
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 31-01-2014, 15:26   

K@t wrote:
Nic się nie dzieje - już od kilku lat i tak pisze się tu o wszystkich częściach ;) .
Jak najgorsze momenty, przecież to uzasadniłam :) po prostu nie zauważyłam że jedną z zakładek to "Classic Tomb Raider"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 31-01-2014, 16:09   

Dlatego napisałem - nic się nie dzieje :p . Dział jest poświęcony klasykom, ale nikt nie broni pisać tu o nowszych częściach, czy porównywać je ze starszymi.
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 02-02-2014, 15:24   

No właśnie, np. TR1 z TRA. Przecież od razu widać, że to drugie ma lepszą grafikę :pozdro:
_________________
; p ; >>
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 02-02-2014, 19:24   

Integral wrote:
No właśnie, np. TR1 z TRA. Przecież od razu widać, że to drugie ma lepszą grafikę :pozdro:

Będzie więcej takich remake'ów??
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 03-02-2014, 07:30   

Truz_kawka wrote:

Będzie więcej takich remake'ów??

Może...to było zrobione wyjątkowo na którąś-tam rocznicę, ale gdy grafika będzie jak w realnym filmie, to będzie nawet Remake TR 2013 xD .
_________________
alphabet boy
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 03-02-2014, 13:07   

Tomb Raider Anniversary powstał jako prezent dla fanów z okazji 10-cio lecia serii Tomb Raider.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 03-02-2014, 14:59   

Asyenna wrote:
Tomb Raider Anniversary powstał jako prezent dla fanów z okazji 10-cio lecia serii Tomb Raider.

Chciałabym więcej takich remake'ów, może aod, albo trójka?? :)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-02-2014, 15:24   

Nie ma szans. Tomb Raider I to Tomb Raider I. Crystalsi odświeżyli go też po to, żeby połączyć fabularnie z Legendą.

Skoro stworzyli teraz całkowity restart serii, to i tworzenie remake'ów starszych odsłon traci też jakikolwiek sens. Zwłaszcza, że kolejne części (a przede wszystkim AoD, który o mało nie wpędził serii do grobu, ale za to zrobił to z Core Design) miały systematycznie coraz mniejsze grono wielbicieli, a średnia ocen stopniowo spadała. Remake TR3 czy AoD odpada także z marketingowego punktu widzenia. I wątpię, czy ktoś do tej formuły gameplayu zamierza wracać.

Oczywiście gdybać zawsze można, ale realnie patrząc - szanse są zerowe. I koniec offtopu, przy okazji.
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 03-02-2014, 17:32   

AoD ma mieć z kolei swoją półoficjalną kontynuację. Co prawda stworzoną w RE, ale to zawsze jakaś forma powrotu do starych przygód Zagrody.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo