FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Lara Croft and the Guardian of Light
Author Message
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 02-12-2010, 15:57   

Asyenna wrote:
Obejrzałam filmiki ze skinami w akcji i powiem że raz że średnio to wygląda to dwa śmiesznie brzmią w takim połączeniu oryginalne głosy -Lary i Toteca.
Cóż, tych DLC nawet za darmo nie chcę. :P


http://www.youtube.com/wa...player_embedded
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Te dwa filmiki... No cóż, dobrze, że ponoć postacie mają wyglądać "lepiej" (lepsze modele). Ale wątpię, skoro Squenix wyda tylko pliczek odblokowujący te DLC :roll:
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 02-12-2010, 16:28   

Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli faktycznie wypuszczą zupełnie NOWE modele to okej, ale niesmak mimo to pozostaje.
_________________
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 02-12-2010, 16:41   

Quote:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
http://www.youtube.com/wa...player_embedded


Obejrzałem i ani grosza bym na to nie wydał. Nie ma co więcej pisać.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 02-12-2010, 18:15   

A jest jakiś sposób w ogóle na odblokowanie tych DLC bez ich kupowania? Czy to zaliczy się jako piractwo?
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 02-12-2010, 18:22   

Korzystanie z tej zawartości jest możliwe tylko na zhackowanej grze. Chyba więcej nie trzeba tłumaczyć :p
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 02-12-2010, 22:00   

Tadam! Dodatek DLC do Guardian of Light pt. "Things That Go Boom" pojawił się właśnie w sieci Steam! Gracze PC-owi mogą świętować - dodatkowe levele są za darmo. Pakiet leveli na Steamie ukazał się w formie patcha, nie jest widoczny w sklepie.

Podsumuję krótko aktualizacje GoL'a na trzech platformach:

Playstation 3 - dostępne: co-op, DLC nr 1 (płatny) i 2 (za darmo)
XBox 360 - dostępne: co-op, DLC nr 1 (był za darmo, ale chyba juz płatny)
PC (Steam) - dostępne: co-op, DLC nr 2 (za darmo)


Wkrótce Crystalsi zamierzają wypuścić DLC nr 3 i 4 (paczki skórek), następnie ostatnie dodatkowe misje w DLC nr 5.

No i oczywiscie brakujące na PC DLC nr 1 oraz na XBoxie DLC nr 2, takze powinny sie wkrótce pojawić.
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 05-12-2010, 01:37   

Co to za pomysł z tym dodatkiem "skórek z innych gier"? Przecież filmik z postu Adamaru wygląda KOMICZNIE tudzież nawet PRZERAŻAJĄCO :o Nie wiem, czy dodatek obecny już na Steamie/PSN będzie dostępny na XBL, ale jeśli nie to ja już żadnego dodatku do GoLa nie kupie, bo nie mam zamiaru grac jakimś zniewieściałym facetem w garniturze ... no sorry, ale wprowadzenie męskiej postaci na miejsce Lary to trochę pomysł nie na miejscu :P
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-12-2010, 11:15   

Nie na miejscu jest to, że jako DLC (zapewne płatne) zostanie wypuszczone coś, co już jest w grze i co powinno być dostępne od samego początku, jako nagrody za kolejne punkty/wyzwania chociażby. O, albo właśnie jako dodatki dostępne po przejściu Challenge Packów, które niestety nie oferują nic więcej, poza kolejnymi rekordami do bicia.
_________________
 
 
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 05-12-2010, 16:49   

Mayan Mini-Golf w Challenge Pack 2 :jumper:
[spoiler:9708857916]Twórcy naprawdę przegięli umieszczając nowy typ bulw z gazem duszącym - jakieś kwadratowe dziury rozpylające gaz po całym poziomie.
Za nic nie mogę tego przejść. Nie ma ani skrawka normalnej przestrzeni. Trzeba się widocznie spieszyć. A Lara zdycha po chwili, biedaczka, się na śmierć zakaszlała...[/spoiler:9708857916]
Umieściłem w spoilerze bo tej paczki na Xboxa póki co nie ma, a nie chce psuć komuś zabawy (K@t'owi na przykład).
_________________

 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-12-2010, 19:00   

Quote:
a nie chce psuć komuś zabawy (K@t'owi na przykład)

? K@t już przeszedł DLC, zresztą pisałem reckę w innym temacie - nie przesadzajcie aż tak z tymi spoilerami.

Bulwy nie są wcale nowe - były już w podstawce.
_________________
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 08-12-2010, 13:31   

GOL jest nominowany w trzech kategoriach 1UP Readers' Choice Awards 2010.

Pobieralna gra roku (s.1)
Najlepsza gra akcji (s.2)
Najlepsza gra multi (s.3)

Głosować można tu: http://www.1up.com/do/fea...t=0&cId=3182622
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 08-12-2010, 16:06   

"Hazardous Reunion Challenge Pack 3" jest już w XBL :p Cena - 400MSP.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 08-12-2010, 16:41   

Kaci kupujesz ten dodatek? Bo ja mam wątpliwości czy warto a ty takie fajne recenzje piszesz. :D
Niby to tylko 400msp (800msp mi wpadło za przemigrowanie dodatkowego konta na XBL PL) ale jeśli ma to być taka sama nędza jak pierwsze DLC to dziękuję -postoję. :P

EDIT:
Właśnie zauważyłam że już wysmażyłeś reckę. Idę czytać. :D

EDIT2:
No to już wszystko wiem. W takim razie odpuszczam sobie ten dodatek. Nie popisali się niestety Crystalsi. Liczyłam że DLC rozwiną bardziej eksplorację i dołożą zagadek. A tu nędza. :(
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
  
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 08-12-2010, 16:42   

Już kupiłem ;) Recka jest w temacie z wrażeniami z GoLa - będziesz wiedzieć czy warto :D
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 09-12-2010, 10:59   

Okazało się, że paczki nowymi postaciami zawierają zupełnie nowe dialogi i nieco zmodyfikowaną historię. Podobno nieźle jest, ale nie dowiemy się póki co czy naprawdę - jedynie amerykanie mają dostęp do DLC.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 15-12-2010, 16:54   

400msp za dwie marne skórki?? To chyba jakieś żarty normalnie. Nie zamierzam się do takiego czegoś dokładać.
Lepsze DLC dawali początkowo za darmo a tu za skórki 400msp. :gupek:
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 15-12-2010, 17:14   

Tyle nie ważą same skórki :) pewnie są nowe dialogi i zdziebko zmodyfikowana historia jak w przypadku Kane & Lynch...
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 15-12-2010, 17:25   

No może i nie same. Ale tak czy inaczej cóż nowego mogą w tym przypadku wymyślić? Jeśli pozostałe DLC były ogólnie dość biedne to i tu nie liczyłabym na nic wielkiego.
Kto się poświęci i sprawdzi co to za cudo im wyszło? :P
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 15-12-2010, 17:28   

Guardian of Light na iPhona:
http://www.pocketgamer.co...creenshot_2.jpg
:)
 
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 21-12-2010, 19:06   

-66% na Lara Croft and the Guardian of Light na Steamie. 5,10€, czyli mniej więcej 20zł :D Nie lada gratka.
http://store.steampowered.com/app/35130/

Można także zaopatrzyć się w pakiet wszystkich gier Square Enix wydanych na Steamie, za... 74,99€! -85% obniżki, z 516,66€! A w skład wchodzą: Age of Conan: Hyborian Adventures, Hitman 2: Silent Assassin, Hitman: Blood Money, Battlestations: Midway, Just Cause, Hitman: Codename 47, Deus Ex: Game of the Year Edition, Deus Ex: Invisible War, Thief: Deadly Shadows, Tomb Raider: Legend, Project: Snowblind, Rogue Trooper, Infernal, Tomb Raider: Anniversary, Kane and Lynch: Dead Men™, Conflict: Denied Ops, Tomb Raider: Underworld, Shellshock 2: Blood Trails, Battlestations Pacific, Just Cause 2, Yosumin!™, FINAL FANTASY XI, Gyromancer, Kane & Lynch 2: Dog Days, Kane & Lynch 2: The Doggie Bag, Kane & Lynch 2: Alliance Weapon Pack, Kane & Lynch 2: Multiplayer Masks Pack, Order of War™, Mini Ninjas, Flora's Fruit Farm, Just Cause 2: Bull's Eye Assault Rifle, Just Cause 2: Rico's Signature Gun DLC, Just Cause 2: Chevalier Classic, Just Cause 2: Agency Hovercraft, Just Cause 2: Monster Truck DLC, Just Cause 2: Black Market Aerial Pack DLC, Just Cause 2 - Black Market Boom Pack DLC, Lara Croft and the Guardian of Light, Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition, SEASON OF MYSTERY: The Cherry Blossom Murders, Supreme Commander 2, Supreme Commander 2: Infinite War Battle Pack, Front Mission Evolved, Front Mission Evolved: Map Pack, Front Mission Evolved: Last Stand, Front Mission Evolved: Wanzer Pack 2, Front Mission Evolved: Weapon Pack 2, Front Mission Evolved: Wanzer Pack 3
To tak, jakby ktoś jeszcze polował na GoLa :)
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-12-2010, 12:05   

Kane and Lynch Character Pack dostępny jest za darmo na XBL.... tylko dla posiadaczy konta Gold :]

Czekamy jeszcze na aktualizację PSN.
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 22-12-2010, 13:08   

Jak za darmo to pobieram - a dlaczegóż nie. Pliczek waży 138.26 MB i jako, iż mam jeszcze konto GOLD - jest faktycznie za darmo. Zastanawiam się też nad tymi dodatkowymi misjami, ale z tego co wyczytałem w recencji Kaciego to specjalnie nie ma sobie czym odwłoku zawracać. Może Santa Bill Gates też opchnie to za free posiadaczom konta Gold ?? :P


EDIT

Pełna wersja GoL jest także w przecenie na XBL -> kosztuje obecnie 600 MSP (z 1200)
_________________
  
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-12-2010, 13:13   

Poprzednie DLC sprawdzają się najlepiej w coopie - wtedy jest naprawdę sporo zabawy. W pojedynkę natomiast najlepsze są tylko te levele oparte na zagadkach. Mimo wszystko to zawsze dodatkowa rozrywka ;)
_________________
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 22-12-2010, 16:48   

Czy wiadomo Wam coś o DLC dla wersji PC. Jak na razie Steam pobrał mi tylko "Things That Go Boom". Będą dla PC kolejne 4 DLC czy tylko posiadacze XB i PS mogą liczyć na komplet dodatków?
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 22-12-2010, 17:40   

Hehe, Kane and Lynch nawet mi się podoba :D Własnie sobie troszku pobiegałem po pierwszych levelach i w kilku miejscach chciało mi się płakać ze śmiechu :D Dialogi to niemal całkowicie ocenzurowane wypowiedzi typu f** sh** :D Sam początek: Pierwsze intro to Lara, zostawiająca odzyskany artefakt na swoim miejscu. Zadaje na koniec znane pytanie: "Artefakt jest bezpieczny. Ciekawe na jak długo?". Pojawia się napis "Two days later" i rykłem ze śmiechu :D Dwie nowe postaci dają kolejną szansę Xolotowi na zniszczenie świata :) Całkiem nieźle wypadają dialogi - większość wypowiedzi Xolota jest jednak taka sama (sam nawet zapomniał, że dwa dni wcześniej Lara go uwolniła i mówi, że czekał tam tyle i tyle lat :D )
Jak dotąd gra się przyjemnie - choć pan w garniturze nie za bardzo pasuje do antycznych świątyń tudzież dżungli. Jednak humorystyczne dialogi są na tyle dobre, że polecam każdemu złotemu abonentowi XBL :)
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo