FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Gadżety TR
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 17-09-2004, 19:11   Gadżety TR

Czy ktoś posiada figurki TR? Baaardzo bym chciała mieć chociaż jedną, ale niesety... :( Przeglądałam figurki Lary w Aliens Group, fajne są, ale 85 zyla jedna, a popiersie nawet 250. Starsi by mnie zabili, gdybym kupiła. I jeszcze kasę by trzeba było uzbierać. Więc narazie figurka, to tylko nędzne złudzenie :cry:


:( :( :( :( :(
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 17-09-2004, 21:06   

Kasiu...wiem jak się czujesz. Sama tak się czuję. Nie ma kasy chociaż na jedną. Mój tata powiedział, że te po 85 zł (z filmu) to tandeta, bo rusza nogami i rękami :| ...a popiersie nawet fajowe, ale cena. Zawsze sobie myślę "no a teraz ta kasa leci na figurkę" tak ją trzymam i trzymam, ale za bardzo kusi. Wiele razy miałam okazję kupić figurkę, ale byłam na tyle głupia, że nie pomyślałam. Może poczekaj do świąt lub urodzin, z uzbieranych pieniędzy sobie kup (to chyba Twoje pieniądze nie? ) . Ja tak mam zamiar zrobić, ale potem będzie afera, że to tandeta i się nie opyla. Ale oni nie są mną i nie wiedzą jak się czuję. A dajmy na to, na Planet Lara są te "zbiory TR'owych pierdół" ale jak na to patrzę to mi się smutno i niedobrze robi. Dlatego może za 4 lata już mnie w tym kraju nie będzie. Mam dosyć, niczego tu nie ma za normalną cenę. Oczywiście nie chcę wszystkich figurek, ale choć jedna by się przydała. :cry: :(
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 17-09-2004, 22:07   

Na Allegro jest fajna:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31412309

Eh.... figurki :roll: Ja też jak patrze na niektóre kolekcje na PL, to mi się robi smutno :cry:
Ja mam w "kolekcji" jedynie filmy, pierwszy soundtrack, gry oczywiście, książkę z pierwszego filmu, trzy książki z drugiego (Dave'a Stern'a i Nancy Krulik), przewodnik po TRM, komiksy i to wszystko... :cry: No i segregator pełen artykułów... i jeszcze certyfikat fana TR... :(
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 17-09-2004, 22:32   

Ta...a ja mam tylko komiksy, książkę z TRM2, rysunki :wink: , wycinanki z czasopism, soundtrack z TRM1, obydwa filmy, koszulkę z TR:AOD, Larowe okulary, i gry oraz etui do telefonu z Larą w TR5 (Nokia 3310). That' s all. Brakuje mi jeszcze tej jednej figurki. A ta na Allegro pewnie i tak osiągnie cenę gdzieś koło tej w Aliens Group. Jest jeszcze jedna...
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31224201 nawet fajna, rozpięty rozporek mi nie przeszkadza, no może trochę, ale to co się dzieje wyżej to już gorsza sprawa :/ .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 17-09-2004, 22:45   

Aha, zupełnie zapomniałam o plakatach i mojej szafie :D Szafa cała w śrdoku jest oblkejona zdjęciami z TRM :> Miałam kalendarz z TRM, a potem powycinałam obrazki i poszły do szafy :D Plakatów mam jedynie 7, ponieważ jestem młodą fanką :cry: Tylko 4 latka na karku :( No, już niedługo 5... chociaż coś.

Ale i tak nie jest waże to, co się ma, ale to jak bardzo kocha się Larę i TR :> No nie? :> Chociaż... nie powiem... przydałby się taki piórniczek z TR, plecak, pościel figurki........ :cry:

Valkiria -> Ble, brzydka ta figurka :/ Takiej, to bym nawet za darmo nie chiała :/ Co za zbokol ją robił, to ja niewiem :/ Chociaż, raz już się natknęłam nawet na prawie całkiem nagą figurkę Lary :| Miała tylko spodnie i strzępy bluzki :|
_________________
Miow.
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 18-09-2004, 10:14   

Ja też nie chciałbym takiej figurki jak wyżej... Lara ma odkryty brzuch i taki jakiś zaczerwieniony... ;) .

"Ale i tak nie jest waże to, co się ma, ale to jak bardzo kocha się Larę i TR No nie? Chociaż... nie powiem... przydałby się taki piórniczek z TR, plecak, pościel figurki........ "
Zgadzam się, że nie jest ważne, co się ma tylko jak się kocha Larę i TR. To jest prawda w 100%. Podoba mi się z tego, co wymieniłaś, plecaczek z TR... Chciałbym taki mieć :) .
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 18-09-2004, 10:31   

:prad: Bardzo bym prosiła jakiegoś admina o zmianę nazwy topicu na Figurki TR i inne gadżety Przydało by się, bo widzę, że rozmowa ciągnie się wgłąb, a nie chce robić offtopicu :prad:

Mek -> Tak, plecaczek, to jest coś :P Chciałabym taki mieć, ale ten z pierwszego filmu. Jest świetny :mrgreen: Widziałam podobny na The Lady Croft Store, ale daleko mu do oryginału.


Pierwsze trzy obrazki, to oryginalny plecak z TRM.
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 18-09-2004, 18:45   

No właśnie...jeszcze plakaty :wink: . Łee...brzydki plecak, ten z filmu jest o wiele lepszy :wink: .
Goła Lara?? Łe...co za figurka, pewnie ten ktoś lubi takie rzeczy i Larę, a połączenie tego nie wyszło zbyt dobrze... :/
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 18-09-2004, 22:15   

Ja mam dwa filmy na DVD, kilka książek, muzykę do filmu i gry, plakaty, gry oczywiście, w tym dwie na Gameboya, komiksy, pióro i długopis. Tylko stalówka miała wypadek (piórko spadlo na podłogę) i trochę się wykrzywiła, a stalówki do Watermanów są drogie :|
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 30-11-2004, 20:56   

No to mam pytanie, czy ktoś może mi podać niemiecką stronę internetowego sklepu gdzie można kupić figurki Lary? Wie ktoś coś o tym :? ?
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 30-11-2004, 21:03   

Tutaj jest jedna...
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 30-11-2004, 21:08   

Grzeko -> Tylko kogo stać na taki zakup... :roll:

Ja dostałam ostatnio figurkę Lary z TRM2 w stroju do nukrowania :p Jest przecudna :P
_________________
Miow.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 30-11-2004, 21:32   

Quote:
Gdzie w Krakowie można kupić [w jakiem sklepie] figurkę Lary [albo Angeliny] i ile ona kosztuje ???


Ogólnie w Polsce nie dosatniesz w żadnym sklepie figurki Lary. Możesz zakupić jedynie w necie.

http://www.aliensgroup.com/lista.php?query=lara - AlinsGroup; obecnie dostępne 3, jeśli szukasz figurki Angie, to ta w kostiumie :)

Odwiedzaj też Allegro, ostatnio widziałam figurkę Lary, ale chyba już jej nie ma.
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 30-11-2004, 22:27   

No dzięki...ale ja jeszcze sobie z rok poczekam :D . A czy za rok, może dwa będzie można je jeszcze kupić :roll: ? Na na Aliens Group już jest tylko jedna do sprzedania, inne już poszły. (czemu więcej nie wykupią :D )
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 30-11-2004, 22:38   

Sądzę, że napewno będą. Na tym się nie skończy. Mam nadzieję.
A jeśli nie, to zawsze można szukać na Allegro.
_________________
Miow.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 06-12-2004, 20:09   

Zobacznie jakie zaje*iste perfumy znalazłam :mrgreen:

http://www.eau.ru/designers/laracroft/
_________________
Miow.
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 08-12-2004, 17:58   

Ciekawe jak pachna i czy to czasem nie jakis ruski wynalazek


update: hehe nie wachalam jej
_________________
So, how u doinn?
  
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 08-12-2004, 18:00   

Jak to jak? :p Jak Lara Croft ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 08-12-2004, 18:46   

Czyli kilkutygodniowy pot i kupa raptora spod podeszwy buta :mrgreen: .


MACPHISTO
:rofl: :mrgreen:
_________________

 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 08-12-2004, 18:48   

Uh... kto by takich nie chciał :p
_________________
Miow.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 16-12-2004, 16:44   

Dzisiaj z Anglii wrócił mój starszy i przywiózł mi między innymi grę planszową TAOD :D Mówił jeszcze, że widział pistolety i pas z filmu, ale kosztowały ponad sto funtów i się nie zdecydował :p No i niedługo moja "kolekcja" powiększy się jeszcze o breloczek z TAOD :D Aha, bym zapomnia, dostałam jeszcze Tomba dwójkę, ja mam sold-outa, więc się przyda :D Nareszcie będę mogła pograć w TR2 z muzyką :D
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 16-12-2004, 19:48   

Kurde...Ty to masz fajnie. Też tak chcę :D . A niby mój wujek w Anglii nic z TR nie widział :? . No, ale jeszcze długa droga...może za rok coś z tego będzie. No niby TR to TR, ale tak korci, żeby coś z tej gry mieć :wink: .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 16-12-2004, 22:19   

Przypomniało mi się, że gdzieś w przepastnej czeluści mojej szuflady leży sobie pocztówka TR4 z autografem Lary Weller. Załatwił mi go kiedyś kolega, bo ja wtedy nie mogłem pójść na spotkanie z nią. To jest chyba jedyny gadżet TR jaki posiadam :) .
_________________

 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 16-12-2004, 22:28   

Z gadzetow TR posiadam tapety na pulpit (nie uzywam raczej) i kilka niekoniecznie legalnych okladek gier :p
Figurke Lary generalnie moglabym posiadac, nie sprzeciwiam sie szczegolnie, ale sama tego nie kupie, bo az taka maniaczka nie jestem. Na konkurencyjnym forum czytalam kiedys wynurzenia na temat larowatych butow, ktore mozna bylo gdzies tam zdobyc za niebotyczna cene i nagla epidemia żądzy ich posiadania wsrod niektorych forumowiczek rozsmieszyla mnie na maksa. Czy wielbicielem TR jest sie wylacznie wtedy, gdy wielbi sie te wszystkie kubki, koszulki, perfumy, buty, sztuczne Uzi, itp? :p
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 16-12-2004, 22:39   

Będę szczery: ja tych pierdółek typu kubeczek, koszuleczka, plakacik a nawet gra planszowa to nie znoszę :) . Byłoby mi cholernie szkoda kasy na jakąś figurkę Lary, która po prostu stałaby na mojej półce. Poza tym gadżety to świetny (dla producenta) sposób na zarobienie kasy, gdy akurat nowej części TR nie ma w planach. Ja wolę skupić się na samej grze, która daje mi wystarczająco dużo satysfakcji. Nie potrzebuję do kompletu jakichś souvenirów :) . Oczywiście nie chcę tu obrazić kogokolwiek z forumowiczów, którzy zbierają TR-gadżety - dla nich to może mieć sens i mają prawo się tym cieszyć, jeżeli rzeczywiście sprawia im to przyjemność.

BTW. Jako małolat dałem się raz skusić i kupiłem jeden numer komiksu TR (ten z końcówką historii o jakiejś potężnej masce czy coś takiego) :) .
_________________

 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo