FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najtrudniejszy TR

Jaki TR jest najtrudniejszy
TR1
5%
 5%  [ 3 ]
TR2
17%
 17%  [ 10 ]
TR3
19%
 19%  [ 11 ]
TR4
50%
 50%  [ 29 ]
TR5
5%
 5%  [ 3 ]
TR6
1%
 1%  [ 1 ]
TR7
0%
 0%  [ 0 ]
Voted : 57
Total Votes: 57

Author Message
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 16-02-2007, 21:04   

Chronicles jest stanowczo za łatwy. Jego długość + ilość błędów pokazuje, że był robiony na szybko. Byłam trochę zawiedziona, kiedy tuż po TLR zaczęłam i już po jednym dniu byłam w połowie gry, podczas, gdy TR3 czy TR4 kończyłam miesiącami. Legenda tez jest śmiesznie łatwa, zagadki są nimi tylko z nazwy no i binokulary pokazujące, co jest mechanizmem... W tej grze nie da się chyba utknąć zastanawiając się "co dalej", jedynie trudniejszymi momentami są bossi, ale to nie jest tego typu trudność, którą preferuję... No i checkpointy, ale te to raczej służą do wkurzania. Raz po otworzeniu tej pierwszej bramy w Tiwanaku zleciałam z półki, wspinając sie do niej i myślałam że mnie szlag trafi że znowu muszę te skrzynki przesuwać :P
Pozostałe Tomby czyli 1-4 + AoD są "odpowiednio trudne" i ciężko mi wybrać ten najtrudniejszy...
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 17-02-2007, 21:17   

Quote:
TR5 miało w sobie tylko strasznie denerwujące ludziki wyskakujące z bylekąd(kanibale?)


Eeerm, to chyba Ci się z TR3 pomyliło?

Co ja słyszę, TR5? :D Toż to jedna z najłatwiejszych części jest ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 17-02-2007, 21:25   

pmkkoch wrote:
TR5 miało w sobie tylko strasznie denerwujące ludziki wyskakujące z bylekąd(kanibale?)


Małe prosiaczki? Nawet jakby biedactwa bardzo chciały, to w stosunku do Lary nie mogły być kanibalami. Natomiast z tego co pamiętam, nie chrupały siebie nawzajem, więc uwaga na słowa :wink: Poza tym, od kiedy wyskakiwanie z bylekąd jest kanibalizmem? To by wynikało z Twojej wypowiedzi tak bezpośrednio :p
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 17-02-2007, 21:35   

Prosiaczki? :gupek: Ja zawsze nazywałam je miśkami :690:

Quote:
Natomiast z tego co pamiętam, nie chrupały siebie nawzajem


Ale za to wydawały okropne dźwięki i chociaż małe i niepozorne, to w TR5 właśnie one najbardziej mnie przerażały :P
_________________
Miow.
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 17-02-2007, 21:45   

Ech... Te prosiaczki i Lara ich pokonać nie... Jedynie pod koniec jakiegoś levelu jak jej przeszkadzały to rzuciła takim kawałkiem dzwonu w nie i one puf nie ma. Ale żeby już straszne... :>
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 17-02-2007, 21:52   

Ja dostawałam drgawek w momencie usłyszenia jakiegokolwiek dźwięku który mógłby wskazywać na niebezpieczenstwo w TR(najgorzej z odpalaniem muzyki!) az pewnego pieknego dnia (dzisiaj) gralam w TR 3 i tak jakos mi wszystko wychodzilo. Dorosłam :)

Do najtrudniejszych rzeczy jeszcze wrzucę pokonywanie smoka w TR 2. Może dla jednych to było proste ale jak to pierwszy raz zobaczyłam to szczena mi opadła.
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
malykrzys 
Student



Joined: 08 Nov 2006
Posts: 61
Location: z Biedronki
Posted: 18-02-2007, 00:01   

W każdym Tomb Raiderze jest coś trudnego. Ale najwięcej razy myślówy przysparzał mi TR3. Jedynie dżungla nie wydawała mi się aż tak trudna, pacyfik też. Ale np Anglia toż to był łogień. Ale w TR5 3 ostatnie levele za łatwe nie były a do tego zawierały dużo bugów.
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 18-02-2007, 20:17   

Ja się przyznam. Niedawno odświerzyłem mojego Last Revelation i teraz sam oceniłem że niektóre levele są naprawde trudne. Ale zawsze do przejścia. Wczoraj zacząłem dziś skończyłem się bawić skarabeuszem w Cleopatra Palaces i zaczynam City of the dead.... :> :>
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 20-02-2007, 21:38   

Jakiś czas temu zacząłem grać w TR LR z myślą przejścia go w końcu i stwierdzam że nie jest on aż taki trudny a jest strasznie fajny ! Na licznku prawie 6 godzin gry a zaczynam Desert Railroad. Gdzie jak grałem 3 lata temu uważałęm tą grę za mega trudną a takowa nie jest jak na razie, oby tak dalej! Może zaraz odpalę next level, ale chciałem na jutro zostawić.
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 21-02-2007, 00:30   

Moim zdaniem najtrudniejszy był TR III - szczególnie ostatnie levele (kiepskie i denerwujące z resztą...). Ogólnie TRki 1-4 trzymały poziom trudności, 5-7 to już pykałki dla dzieci ;) .
 
 
lady croft 13 
Student



Joined: 01 Nov 2006
Posts: 35
Location: Boliwia
Posted: 22-02-2007, 20:47   

Moim zdaniem najtrudniejsza część TR to 4 bądź 3.Często nie mogłam sobie poradzić z 4 i prosiłam kogoś o pomoc ;-) .Chociaż każda część z serii TR była dosyć trudna :pozdro:
_________________
Z Larą Croft przez życie iść
 
 
Ston Zephymosa 
Podróżnik



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 213
Posted: 22-02-2007, 21:04   

Dla mnie wszystkie tomby byle latwe ale mysle ze najtrudniejszy to byl TR2 bo nie wiedzialem co ze skuterem trzeba robic :D
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 13-03-2007, 16:49   

Heh... Ja dotychczas sądziłem że TR2 jest najtrudniejszy i póki sobie w niego znowu nie zagram to nie zmienie zdania. Ale całkiem niedawno postanowiłem zagrać w TR4 i zauważyłem że niektóre levele (City of the Dead, i wogule te w Kairze) są naprawde trudne. Co do TR5 uważam że jest łaaatwy.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 04-04-2007, 09:14   

Napewno do najtrudniejszy6ch nie zalicze TR5 i TR1 bo były łatwe (według mnie). TR7 Nie wiem, ale w TR2 dawno grałem i msiałem przejść na kodach (możąe dlatego że pierwszy raz grałem po kilku latach przerwy). No, a TR4 było trudne dopiero od połowy bo pierwsze levele byly dosyć łatwe. AOD też dosyć łatwy, ale można się zaciąć przy momencie z Boaz (jeśli się nie zna dobrze klawiszologii). No i pozostalo TR3, w ktorym najtrudniejsze były levele na Antarktydzie (chyba). Wiem że za nic w świecie nie mogłem pokonać ostatniego Bossa, ale i jego w końcu pokonałem. Ranking: Najtrudniejszym TR-em ogłaszam (według ankiety też) TR: The Last Revelation
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 04-04-2007, 14:23   

Hehe, a dla mnie Boaz nie była akurat najtrudniejsza... Tzn. główkowałam trochę, co z nią trzeba zrobić, ale jak się zorientowałam w co trzeba strzelać, to poszło jak z płatka ^^ Generalnie w TAOD za najtrudniejsze uważam dwa poziomy z Kurtisem - Sanitarium i Maximum Containment Area - dookoła pełno mutantów, a amunicji jak na lekarstwo, nie mówiąc o apteczkach - na cały poziom były chyba ze dwa batoniki, a grę zaczyna się w ogóle z pustym ekwipunkiem... To było straszne :P
Co do TR1 to nie było specjalnie trudne, ale do Chronicles go nie porównuje, bo zastraszała aż ilość różnych przejść. Czasami miałam niezły mętlik w głowie, kiedy dookoła było pełno czarnych otworów i nie wiedziałam od którego zacząć. Albo "gdzie były te drzwi, które właśnie otworzyłam" ;)
Jeśli zaś chodzi o ostatniego bossa na antarktydzie to imho nie był zbyt trudny. Kluczem było uzbieranie sobie 50 naboi do desert eagle, liczenie do 10, no i ostatni strzał oddany w dobrym miejscu ^^
 
 
 
sweet thinks 
Student



Joined: 10 Apr 2007
Posts: 54
Posted: 30-04-2007, 15:00   

najtrudniejszy jest tr2 utknęłam w wenecji, tamotorówka jest strasznaa :( :) xD
_________________
Niech żyje Kononowicz!! Bo On ma honor i malutki domek i naprawdę bardzo chce zostać Twoim ziomem!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-04-2007, 15:09   

Pfff.... ? że jak? Motorówka to wg mnie najciekawszy element TR2. Wenecja jest dzieki temu po prostu boska. Dziwie sie, ze tyle razy motor sie w TR pojawiał, a ta swietna motorówka tylko raz.
_________________
 
 
LaryFanka 
Student



Joined: 09 Dec 2006
Posts: 98
Location: 100lica
Posted: 30-04-2007, 19:53   

Zgadzam się z Cezem, motorowka jest siuper;3 czesto jak mi sie troche nudzilo, to sobie wlaczalam ten fragment gry z motorowka, zeby tylko sobie poplywacXP Na razie nie wzielam udzialu w ankiecie, bo aktualnie jestem dopiero prawie w polowie TR III, ale moge powiedzieć, ze wlasnie TR III jest dla mnie najtrudniejsza (LOndyn, fuj i ble, ale jakos przemeczylam po 2 miesiacach, ale to juz mowilamXP) TR I łatwizna dla mnie, nie wiedzialam jeszcze o solucji, gdy w nia gralam i praktycznie sama przeszlam cala, z TR II juz bylo gorzej, ale nie tragicznie, a TR II to sie zachlastac, moze dlatego,z e fsbula nie jest taka "liniowa"?;p (nie lubie, jak gre mozna przechodzic na 666 sposobow:<) :pozdro:
_________________
(ja)-Kurde, chcialabym byc taka, jak Lara..
(kolega)-LolOo, chcialabys miec takie cycki? Oo
(ja)-nie,chcialabym byc taka szprytna;3
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 30-04-2007, 20:05   

Temat co prawda o najtrudniejszej części, jednakże chciałbym opowiedzieć za tym że The Last Revelation nie było trudne :D Dzisiaj przeszedłem po licznikowych 21 godzinach (normalnie to ta gra trwała wieki, 3 lata temu zaczalem, gralem kilka tyg, zacialem sie, odlozylem, znowu zaczalem, odlozylem, najdalej w styczniu zaczalem znowu i z przerwami w koncu przeszedlem). I kurczę niewiele było mega trudnych momentow. Podobało mi się to że nie było bossów których trzeba rozwalić wpakowująch tuzin albo i więcej ołowiu w nich. Zagadki przyjemne. Niektóre trudne, z nich to pamietam labirynt w Khufu's Queen Pyramid. Przeciwnicy w miarę, wkurzający byli kościeje :)

To takie małe wypociny, w sumie bez sensu ale chciałem luźne myśli gdzieś przelać.
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 30-04-2007, 23:13   

Jak dla mnie najtrudnejszy jest TR1 :D w TR4 nie widzę zadnych trudności, tak jak w pozostałych częsciach... A TR7 i TR5 to takie banalne gry, że sięgam po nie jak już na serio nie mam co robić.... No może po TRL sięgam często bardzo, ale TR5 to już banał totalny.... Bynajmniej wg mnie.
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Fireburner 
Student


Joined: 02 May 2007
Posts: 42
Location: Skądś tam
Posted: 02-05-2007, 12:35   

Powiedzmy:
Tr1 Średnie (Natla na skrzydlach troche denerwowała i te mumie z jaj.
Tr2 Dla mnie najtrudniejsza, zwłaszcza Boss z Opery oraz posągowi wojownicy z Floating Islands (jesli dobrze pamietam nazwe lvl'u:)) Klimat w Temple of Xian zwlaszcze tlo muzyczne i czasowki tez robily swoje)
TR3 Średnio; Londyn - Tu sie lekko gubilem. A i na antarktydzie mocno takim przeszkadzaczem do dojscia do celu były mutanty. i zabawa z batyskafem.
Tr4 Średnio niektore lvl-e bardzo szybko i sprawnie, a niektore potrafily dac w czache :)
Tr5 Łatwiutko, troche zawiodlem sie, na młodej Larze zwlaszcza (Miski wiecej halasu robia niz szkod)
Tr6 Niezbyt rewelacyjnie trudna.
Tr7 nie gralem :)
 
 
doma 
Student



Joined: 05 Apr 2007
Posts: 40
Location: Toruń
Posted: 03-05-2007, 19:50   

Najtrudniejszy tr hm.....
To 4 ponieważ czasem nie wiem gdzie iść i mumie których nie da się zabić(szkoda :( )
To 3 bo długie są lvl-e i dużo czasu mi zajmują
_________________
"W najmroczniejszym zakamarku każdej duszy drzemie cień zła"
Wener Von Croy
 
 
 
Tom S. 
Nowicjusz


Joined: 22 Apr 2007
Posts: 23
Posted: 03-05-2007, 20:13   

Dla mnie najtrudniejszy jest TR4. Nie przeszedłem nigdy do końca ale i tak jest bardzo trudny. Niedługo zabieram się za niego ponownie i tym razem mu nie podaruję :D
 
 
MATRass 
Nowicjusz



Joined: 08 May 2007
Posts: 4
Location: Drezdenko
Posted: 08-05-2007, 17:18   

Najtrudniejszy??
W sumie to każdy miał coś irytującego:
TR1 - początki ze sterowaniem ; no i ten trójwymiar. Trza było się przyzwyczaić.
TR2 - Wszędobylski ołów, zewsząd strzelają
TR3 - ogromne levele no i masa njowych niespodzianek. Czasami czułem się przytłoczony.
TR4 - według mnie najlepszy (zaczynałem od jedynki także to nie sentyment). Irytujące
są te owady czy co to było w levelu z chodzącym dużym potworem
TR5 - cały porażka!!! Robiony na "odwal się"
AoD - za prosty!!! Po tym co już przeszliśmy to powinni zgotować ucztę.
TR L - cóż ... jakiś taki mało tomb raiderowy. Może, że nie ma kwadrtatów :)
TR A - kiszka, Już przeszedłem, króciutki ... żartuję!!! :690:
JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

Ale najtrudniejszy (według mnie) jest Tomb Raider 3 .
_________________
AMIGA RULEZ
 
 
 
Bartoli 
Nowicjusz


Joined: 19 May 2007
Posts: 14
Posted: 21-05-2007, 19:09   Najtrudniejsza część TR?

Moim zdaniem TR z którym najdłużej się męczyłem(ach te nie przespane noce :hehe: ) jest oczywiście TR: The Last Revelation :>

postanowiłem ułożyć ranking od najtrudniejszej do najłatwiejszej części:

1-TR IV
2-TR III
3-TR VI
4-TR II
5-TR I
6-TR V
7-TR VII

W mojej ocenie najłatwiejszym i zarazem najkrótszym Tombkiem był TR: Legend ;)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo