FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Spotkanie LIVE Forumowiczów!
Author Message
alFa
[Deleted]

Posted: 29-04-2012, 20:21   Przykładowa ankieta dotycząca zlotu

1. Podaj najdogodniejszy dla Ciebie termin na zlot
2. Podaj przewidywane wg Ciebie atrakcje na zlocie.
3. Podaj minimalne dla Ciebie warunki noclegowe.
4. Podaj propozycję miasta, w którym miałby się odbyć zlot.
5. Określ, czy nocleg ma być organizowany czy pozostawiony w gestii uczestnika.

Przy podawaniu daty, miejsc i atrakcji należy pamiętać o stopniowym przechodzeniu od najbardziej do najmniej prawdopodobnych opcji. Warunki noclegowe zamykamy w przedziale od mieszkania prywatnego po hotel *****.

Chyba o to chodziło od samego początku, prawda? To teraz niech się posypią konkrety.
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 29-04-2012, 20:22   

alFa wrote:
Myślisz że JA zrezygnowałem z robienia zlotu? N E V E R E V E R !!!

Ej ... ale czy nie pomyślałeś, że żeby zorganizować zlot musisz mieć chętnych na niego? W sumie Twoje zachowanie mnie troche przeraża.

EDIT:
No zobaczymy co z tego wyjdzie :D

1. Podaj najdogodniejszy dla Ciebie termin na zlot - jakiś piątek-sobota- niedziela w lipcu lub sierpniu
2. Podaj przewidywane wg Ciebie atrakcje na zlocie - nic mi sie nie chce, chce pogadać z ludzmi i ich poznać a nie skakać po drzewach albo łazić po muzeum
3. Podaj minimalne dla Ciebie warunki noclegowe - może być jakiś hostel
4. Podaj propozycję miasta, w którym miałby się odbyć zlot - Kraków, Warszawa, Lublin :D (ale ja się w organizację nie bawię), Poznań - dalej nie chce mi sie jechać.
5. Określ, czy nocleg ma być organizowany czy pozostawiony w gestii uczestnika - wszystko mi jedno, ale na pewno nikomu obcemu nie przeleje kasy na konto :D huhuhihiehie
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 29-04-2012, 21:03   

1: Obojetnie, byle nie na początku czerwca/końcówka maja. Lepiej nie w trakcie tego je*nego ełro, bo wtedy mam zamiar nabyć suchy prowiant zabarykadować się w domu.
2: podobnie jak ninti, jestem leniwcem, więc najchętniej posiedzę w kawiarni, lub poleżę gdziekolwiek :swirek:
3: mnie to nie dotyczy, patrz pkt 4
4: Poznań, dalej dupy nie ruszam.
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 03-05-2012, 16:35   That's the end... see ya

Spotkanie fanów w Sopocie:
24-25.08.2012
kto żywy i nieskąpy a chętny, dawać, ustalimy szczególiki.

Zadeklarowani: Cez, Mo, nextdoortohell, Sas, ADR i oczywiście gość specjalny:

ja.jpg
maximal increase
28 Time(s) 61.29 KB

 
 
ADR 
Podróżnik


Joined: 14 Oct 2006
Posts: 354
Posted: 03-05-2012, 16:52   

Ja nic nie deklarowałem...
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 03-05-2012, 17:18   

:D teraz to się nawet uśmiałam.
_________________
; p ; >>
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 03-05-2012, 17:26   

Inti, wpadasz?

[quote=ADR]ja nic nie deklarowałem...[/quote=ADR]

dobra, ADRenaliny nie będzie. Ale ja będę. No jak SAS dobije to będzie się działo, bo to podobny temat osobowościowy.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-05-2012, 18:09   

Quote:
No jak SAS dobije to będzie się działo, bo to podobny temat osobowościowy.

O z tym to się nawet nie śmiem sprzeczać :D
_________________
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 03-05-2012, 18:36   

Do Sopotu mam rzut beretem więc pewnie wpadnę lecz [UWAGA] postaram sie być miła.
Zastanawiam sie jedynie na ile procent dana działaność sie powiedzie.
Cóż bądźmy optymistami.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 04-05-2012, 15:07   

Sas_ wrote:
postaram sie być miła.
Zastanawiam sie jedynie na ile procent dana działaność sie powiedzie.


Niech się nie powodzi. Planiści mają plany, zamierzyści mają zamiary, staracze mają starania. To spotkanie nie ma być ani planem, ani zamiarem, ani staraniem.

Sam osobiście będę w 100% sobą i nie zamierzam nikogo udawać. [(tak tak - już widzę cytaty zamieszczone poniżej, większość moich wrogów na tym forum jest przewidywalna)] To bezsens. Łączy nas Tomb Raider i każdy na swój sposób przeżywa jego fenomen i każdy na swój sposób widzi coś wyjątkowego w Larce Croft.

Najważniejsze że będzie z nami Admin [(widzę kolejny cytat przewidywalny typu: "Cez współczujemy Ci.")], który bądź co bądź jest najbardziej wyrozumiałym gościem pełniącym tutaj funkcje najwyższe. Osobiście powiem tak - ja potrafię poruszać się wyłącznie w atmosferze napiętej i ciekawej dyskusji, wymiany spostrzeżeń. Takie wybrałem towarzystwo, takie będzie spotkanie. Zaaranżowałem ten kilmat i się tym cieszę.

Reszcie o ile to odpowiada [(cytat: "nikomu")] także przesyłam zaproszenie.

Do sierpnia ho ho, więc wszystko się sprecyzuje z czasem.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 04-05-2012, 21:30   

alFa wrote:
Cez współczujemy Ci.

Nie nie, w tym przypadku to Wam współczujemy :hihi: .

Nie wiem, czy wpadnę, zobaczę. Skoro i tak jesteście bezplanowi, nie widzę sensu się deklarować, sporo czasu zostało.
_________________
; p ; >>
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 04-05-2012, 21:47   

Więc zmieniłeś zdanie? Już nie będzie listy? Nie będzie planu? Czyli 24 sierpnia mamy przyjechać do Sopotu, jakoś się odnaleźć, po drodze poszukać noclegu na własną rękę (i to pod koniec szczytu sezonu wakacyjnego) i przebywać ze sobą w napiętej atmosferze? Tak, tego zawsze oczekiwałem od spotkania z ludźmi o podobnym zainteresowaniu... A Survivor Is Born :D
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 04-05-2012, 22:34   

Quote:
Takie wybrałem towarzystwo, takie będzie spotkanie.Zaaranżowałem ten kilmat i się tym cieszę.


Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że po każdym poście kolegi powinno paść:

KLIK
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 04-05-2012, 22:44   

Rob3rt wrote:
Więc zmieniłeś zdanie? Już nie będzie listy? Nie będzie planu? Czyli 24 sierpnia mamy przyjechać do Sopotu, jakoś się odnaleźć, po drodze poszukać noclegu na własną rękę (i to pod koniec szczytu sezonu wakacyjnego) i przebywać ze sobą w napiętej atmosferze? Tak, tego zawsze oczekiwałem od spotkania z ludźmi o podobnym zainteresowaniu... A Survivor Is Born :D


Zabieracie GPS dla ułatwienia, spluwy, boobsy w gotowości, flary (ewentualnie pochodnie) i dalej ride,baby,ride :p From "Tomb Raider" to "Hero" to "Legend"! Niech Karima Adebibe będzie z Wami!


Integral wrote:
alFa napisał/a: Cez współczujemy Ci.

Nie nie, w tym przypadku to Wam współczujemy .


Ałka... TOUCHDOWN! :> :p
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 05-05-2012, 14:41   

Boone wrote:
Zabieracie GPS dla ułatwienia, spluwy, boobsy w gotowości, flary (ewentualnie pochodnie) i dalej ride,baby,ride From "Tomb Raider" to "Hero" to "Legend"! Niech Karima Adebibe będzie z Wami!


Będę ino przypominał o wszystkich niezbędnościach wraz z upływem czasu.
Krtomb, Ty nie przyjeżdżaj bo pierwszy się na Ciebie rzucę z wyszminkowanymi ustami.
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 05-05-2012, 18:01   

Zdawało mi się, że już jasno się wyraziłem iż na najbliższy zaplanowany zlot zdecydowanie nie się nie wyibiorę ze względu na mocno ograniczone fundusze... Ale cóż - Pseudo-Joker to jednak Pseudo-Joker...

Wiedziałem, że te wjazdy na pedałów w różnych miejscach na forum, ma jakiś wewnętrzny podtekst. Dziękuję za rozwianie wszelkich wątpliwości ;) Teraz mam pewność :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 05-05-2012, 19:55   

krtomb wrote:
Wiedziałem, że te wjazdy na pedałów w różnych miejscach na forum, ma jakiś wewnętrzny podtekst. Dziękuję za rozwianie wszelkich wątpliwości Teraz mam pewność


Tak? I co zrobisz z tą pewnością? Byłem w tej Twojej Łodzi... słuchaj, zatrułem się tam w jednym z KFC. A i przy okazji byłem tam w tym Muzeum gdzieś ja wiem co to było - jakieś duże coś - galeria czy hala. Tam było takie muzeum egipskie. Pamiętam że za szkłem była piramida a obok piramidy dwa małe ludziki - rękę sobie daję obciąć że jednym z tych ludzików była Lara.

Potwierdzisz? A i byłem też na wystawach naukowych, fizycznych. No i piwo se piłem i byłem świadkiem jakiejś bójki. Myślę że popcorn z tamtych stron sprzyja mojej i Twojej pewności.

Napiłbym się z Tobą piwa, ale jest użytkownik na forum i to nie odzywa się od dłuższego czasu, któryby potwierdził że ja... hmmm... może nie po piwie, ale po Jacku Danielsie jestem w związku z Twoimi podejrzeniami.

Oh, przy okazji - odpowiadanie na Twoje posty jak jak tango - pełne temperamentu.
:hehe:
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 05-05-2012, 20:08   

Co zrobię z tą pewnością? Nic - jesteś mi kompletnie obojętny... Ani mnie ziębisz ani nie parzysz... Po prostu wur*iają mnie niektóre Twoje wypowiedzi i zaskoczę Cię - nie jestem w tym odosobniony...

Quote:
Byłem w tej Twojej Łodzi... słuchaj, zatrułem się tam w jednym z KFC. A i przy okazji byłem tam w tym Muzeum gdzieś ja wiem co to było - jakieś duże coś - galeria czy hala. Tam było takie muzeum egipskie. Pamiętam że za szkłem była piramida a obok piramidy dwa małe ludziki - rękę sobie daję obciąć że jednym z tych ludzików była Lara.


A to było odnośnie czego? Bo nie załapałem pointy (czyt. płuenty) :gupek:

Quote:
Potwierdzisz? A i byłem też na wystawach naukowych, fizycznych. No i piwo se piłem i byłem świadkiem jakiejś bójki. Myślę że popcorn z tamtych stron sprzyja mojej i Twojej pewności.


Powtarzam pytanie powyżej... Pewności czego?? Bo ja mówiłem o pewności w sprawie mającej z bójkami niewiele wspólnego...

Quote:
Napiłbym się z Tobą piwa


Przepraszam, ale muszę wytrzeć monitor bo parsknąłem takim śmiechem, że aż poplułem ekran XD
Nie licz na to chłopcze - I seriously doubt it :)

Quote:
jestem w związku z Twoimi podejrzeniami


Wierz mi - między nami nie ma najmniejszej krzty związku.

A jeśli mogę coś dodać w kwestii zlotu - gdyby coś PÓŹNIEJ miało się odbyć, to nawet bez względu na kasę - reflektowałbym na Kraków bo dawno nie byłem i chętnie bym zwyczajnie połaził :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 05-05-2012, 20:28   

krtomb wrote:
Przepraszam, ale muszę wytrzeć monitor bo parsknąłem takim śmiechem, że aż poplułem ekran


Och Ty... takie banalizmy prowokują Cię do zanieczyszczenia swojego pięknego lica...

krtomb wrote:
A jeśli mogę coś dodać w kwestii zlotu - gdyby coś PÓŹNIEJ miało się odbyć, to nawet bez względu na kasę - reflektowałbym na Kraków bo dawno nie byłem i chętnie bym zwyczajnie połaził


Zrobię wszystko żeby Cię poznać żywcem. Pasowały by Ci te wakacje? Kraków jest w sumie niezłym centrum PD PLN.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 05-05-2012, 20:34   

Tak, zorganizuj 3ci z kolei zlot. Człowieku, idź wypij wódkę z kolegami z roku (o ile masz tam jakichś na tej nauczycielskiej anglistyce) albo po prostu wpasuj się w zasady bycia użytkownikiem internetu i szanuj siebie, swój czas i przede wszystkim innych. Od prywatnych rozmów służą też maile/PW/gadugady i inne bajery, więc jak chcesz się z kimś spotkać to pisz prywatnie. Chłopie, ogarnij się.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 05-05-2012, 20:34   

Quote:
takie banalizmy prowokują Cię do zanieczyszczenia swojego pięknego lica


Nie pamiętam, żebym napisał że poplułem sobie twarz... :szok:

Quote:
Zrobię wszystko żeby Cię poznać żywcem.


Żywcem to można co najwyżej spłonąć - dziękuję, jeszcze będzie na to czas :)
W kwestii (P)poznania - słyszałem, że fajne miasto...

Quote:
Pasowały by Ci te wakacje?


Przepraszam - może Administracja oceni - Czy ja piszę po chińsku??
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-05-2012, 20:42   

Kolejne offtopowe posty będą kasowane.

I jeszcze chciałbym dodać.... że Menkur powiedział w sumie wszystko co trzeba.
_________________
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 07-05-2012, 17:34   

Ale szaleństwo się tutaj zrobiło jeśli chodzi o organizowanie zlotów ;) Trochę się w tym pogubiłam, ale rozumiem, że alFa organizuje jakowyś w wakacje w Sopocie? Szkoda, że póki co nic bliżej - bo bym wpadła. Byłam tylko raz na zlocie i to jak był w moim mieście. Do Sopotu mam jednak kawałek :P Chyba, że pojadę nad morze na wakacje - ale to się jeszcze okaże. Nie mam ustalonych planów.
_________________

 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 07-05-2012, 21:44   

Alf może mieć problemy z odpowiedzią, więc lepiej kontaktuj się z osobami, które zaprosił na listę gości ;) .
_________________
; p ; >>
 
 
ewcia1232 
Nowicjusz



Joined: 16 Nov 2008
Posts: 6
Posted: 09-05-2012, 20:19   

tak czytam te posty i nadziwić się nie mogę ;) chyba tu chodzi o umówienie się na zlot a nie sprzeczki :) posprzeczać sie można przy piwie czy wódce a tu trzeba się dogadać i spotkać, o ile osoby takie jak ja . co od niedawna tu zaglądają tez mogą sie w to włączyć, bo fanka jestem od kiedy pamiętam
_________________
świat zobaczyć w ziarenku piasku...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo