FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Nasza Twórczość
Author Message
Małolat 
Podróżnik



Joined: 29 Dec 2007
Posts: 200
Location: 100Lica
Posted: 10-07-2008, 01:22   

Kolejna praca odemnie... może nic specjalnego ale zawsze ;)


Przydały by się nowe rendery bo z tych chyba już nic lepszego nie wymyśle heh a przynajmniej narazie nie mam żadnych pomysłów...
Pozdrawiam.
_________________
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 12-07-2008, 16:37   

A ja się chciałem pobawić po prostu w PS i wyszło na to, że zrobiłem taką tapetę. Jak już mówiłem chciałem się tylko pobawić i wziąłem rozmiar 800x600 i jak się ustawia na pulpit to wygląda nie za ciekawie.

http://img233.imageshack....petalaraoi8.jpg
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 12-07-2008, 16:47   

Małolat, świetna praca ciekawie to wygląda. Rozumiem, że również bawisz się w PS ?

Darkness, logo Tomb Raider, bardzo słabo wycięte, jeśli się dobrze przypatrzeć to widać pozostałości z poprzedniego tła. Reszta jest już, OKej.
 
 
Małolat 
Podróżnik



Joined: 29 Dec 2007
Posts: 200
Location: 100Lica
Posted: 12-07-2008, 17:27   

Quote:
Małolat, świetna praca ciekawie to wygląda. Rozumiem, że również bawisz się w PS ?


Dzięki Ar2r :)
Hehehe nie nie, ja nie korzystam z PS... jedyne programy graficzne jakich używam to Paint & Irfan view ;) czasami coś poprawie w Microsoft Photo Editor...
_________________
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 12-07-2008, 18:12   

Po dość długim namyśle postanowiłam pokazać swoją najnowszą pracę :) To moja najgorsza (chyba). Ale co mi szkodzi, najwyżej zostanie skrytykowana :)
PS: Chyba za dużo szumu i ramek...? ;)

:wymiot2: ... ?
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 12-07-2008, 18:44   

Paula, mnie się podoba. Nawet bardzo, ale tą twarz Lary po prawej stronie mogłaś już sobie darować. Zepsuła efekt. A no i to logo trochę wyżej.
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 14-07-2008, 01:22   

Darkness, dzięki wielkie - jestem teraz wniebowzięta jednym słowem :P Bo w końcu ktoś mnie pochwalił. Praca wyszła taka jakaś ''nijaka'' przez to, że się spieszyłam. Chciałam zdążyć przed wyjściem na miasto, teraz widać tego efekty. Cała prawa strona mi się nie udała. Głowa Lary zeszpeciła wszystko a logo umieściłam nie w tym miejscu co trzeba. Ogólnie za dużo szumu, ożywienia kolorów i tych białych ramek. Następnym razem bardziej się postaram.

A co do Twojej pracy, o tej -> http://img233.imageshack....petalaraoi8.jpg
to mam tylko jedno ale, otóż tło mogło być jakieś kolorowe, bo te co zrobiłeś, wygląda trochę ''mrocznie''. Na to wygląda, że nick to nie przypadek :P Ja nie zauważyłam pozostałości po tle w wyciętych obrazkach, masz szczęście że mam zrypany monitor :P Ogólnie za pracę masz takie 9,5/10. Logo też wygląda dobrze. Jak się wysilisz i zrobisz coś w stylu Ar2r (Blond rządzi), to możliwe że naciągnę na dychę :P
Pozdrawiam :wotr:
 
 
Małolat 
Podróżnik



Joined: 29 Dec 2007
Posts: 200
Location: 100Lica
Posted: 16-07-2008, 17:34   

Kolejne prace...





Pozostawiam waszej ocenie :)
_________________
 
 
L_w_T 
Student



Joined: 08 Jul 2008
Posts: 58
Location: Skierniewice
Posted: 17-07-2008, 17:23   

Małolat, świetne prace ;) Możesz mi zrobić tapetkę z tej drugiej ? Proooooszę :jumper:
_________________
 
 
 
lotos15 
Student



Joined: 31 Dec 2006
Posts: 41
Location: Andrychów
Posted: 18-07-2008, 18:58   

A ja mam trochę inny render, na którym Lara wygląda bardziej mroczno i tajemniczo.
Lubię się tak bawić :P :)



Lara Croft - kliknąć tu

chciałam jeszcze dodać nową tapetę, którą właśnie zrobiłam do TRU. Mam nadzieję, że się wam podoba. :pozdro: :pozdro:

_________________
[ YOU ] don't worry, be happy :)
 
 
 
lukaasz 
Nowicjusz


Joined: 28 Jun 2007
Posts: 13
Posted: 18-07-2008, 21:38   

No dobra ja dam jedną moją prace, jest to połączenie najlepszych zdjęć lary, jak widać poddałem je obróbce dzięki czemu lepiej wyglądają... No cóż oceńcie sami :)



http://img228.imageshack..../lukaaszrh4.jpg
 
 
lotos15 
Student



Joined: 31 Dec 2006
Posts: 41
Location: Andrychów
Posted: 18-07-2008, 21:43   

Ciekawe tylko fajniejszy byłby efekt gdybyś np zrobiłbyś jedno kolorowe dwa zdj obok a w środku by zostało, ale to tylko moje zdanie ogółem fajnie ! :) :pozdro:
_________________
[ YOU ] don't worry, be happy :)
 
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 19-07-2008, 01:33   

Ja też coś zrobiłam. Może nie jest to jakieś wybitne arcydzieło, ale ważne że próbowałam. Wykorzystałam nowy, oficjalny render. Logo nie wyszło tak, jak chciałam - no ale trudno. Oto praca:
[kliknij aby powiększyć]


Mam nadzieję że się podoba :) :pozdro:
 
 
lukaasz 
Nowicjusz


Joined: 28 Jun 2007
Posts: 13
Posted: 19-07-2008, 18:55   



http://img187.imageshack....lukaasz2nr9.jpg




http://img141.imageshack....lukaasz3fw8.jpg

myślę, że się spodobają te przeróbki :)

:pozdro:
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 19-07-2008, 19:33   

Propozycja ode mnie i w imieniu userów, którzy tu zaglądają - wstrzymajcie się z wrzucaniem prac, w których cała Wasza "twórczość" sprowadza się do przesunięcia kilku suwaków i/lub doklejenia jednego czy dwóch obiektów. Sklejenie kilku renderów czy zastosowanie filtru to niestety nie jest coś, na co chętnie się patrzy i co chętnie się komentuje tym bardziej, gdy rzecz dotyczy znanych renderów/obrazków. Podpowiem, ze znajdujemy się na oficjalnym polskim forum o serii TR i siłą rzeczy zamieszczanie tu jakichkolwiek przerobionych jednym filtrem Larć rewelacją nie powiewa.

A ode mnie póki co nic. Gdyby jednak ktokolwiek z tworzących dysponował jakąs wiedzą lub linkami do ciekawych poradników dot. rysowania karykatur, byłabym wdzięczna. Aktualnie tę mniej lub bardziej skomplikowaną umiejętność, jaką jest karykaturowanie usiłuję posiąść z jakimś przyzwoitym rezultatem, stąd za każdy ciekawy link na ten temat serdeczne Bóg zapłać.
_________________
; p ; >>
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 19-07-2008, 20:29   

Zrobiłem nową pracę, wzorującą się na zwiastunie TRU.
Po przeczytaniu wypowiedzi Integral'a wydaje mi się, że moja praca może być tutaj umieszczona, bo zrobiłem zdeczka więcej niż zmiana kolorów czy dodanie filtra ;)

No ale wracając do tematu, to przedstawiam wam mój nowy render:

 
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 19-07-2008, 20:59   

Legend -> Nie wiem jak to zrobiłeś, ale jestem mile zaskoczona. Praca wyszła Ci tak świetna, że dałam ją sobie chwilowo na pulpit. I logo w prawym dolnym rogu wygląda fantastycznie! To chyba jedyna Twoja praca która przypadła mi do gustu. Oczywiście nie twierdzę że tamte są złe, ale jednak ta którą zamieściłeś dziś, wygląda o niebo lepiej od pozostałych. Ostatnio nawet zauważyłam że nagłówki na Twojej stronie zmieniane są regularnie i także nie są złe. Czy tylko ja jestem taki cienki bolek w grafice komputerowej?

I właśnie dlatego odwołam się do pewnej pani, która przed Legend napisała posta. Chętnie nauczyłabym się czegoś nowego, trudniejszego - co przyniesie profesjonalny efekt końcowy. Czekam na jakieś ciekawe propozycje. Mile widziane także linki do programów graficznych, w miarę możliwości prostych w obsłudze. Różnego rodzaju poradniki też by mi sie przydały. Z góry dziękuję :) :pozdro: :wotr:
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 19-07-2008, 21:17   

Paula wrote:
[b]Ostatnio nawet zauważyłam że nagłówki na Twojej stronie zmieniane są regularnie i także nie są złe.


Masz na myśli te moje "logowe tła" ?
Miło, że ci się podobają niektóre (obecne) moje prace. Dziękuje ! :spoko:

Co do tego rendera, to również jestem wyjątkowo z niego zadowolony...
Ale i troszkę wkurzony, bo coś mi się zrąbało i po sklejeniu wszystkich warstw (deszcz, krople, lara, croft manor, itd itd.) nie mogłem ich rozdzielić i teraz już nic nie mogę zmienić, musiał bym robić wszystko od początku :| :kawa:
 
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 19-07-2008, 22:06   

A to co niby zrobiła Legend to jest nie od niej pracka. Dodała tylko napis z DevianART w przebłysku tła i myśli że nikt nie zauważy! To nie jest ktoś taki żeby zrobić coś takiego, może i jest dobra nie przecze ale to jest ten sam styl co orginał. Ten sam program oraz kolorystyka. Nie ładnie...

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 20-07-2008, 20:59 ]
Twój każdy nowy post utwierdza mnie coraz bardziej w przekonaniu, że nie jesteś normalny. Żeby nie ująć tego dosadniej.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 19-07-2008, 22:20   

Legend to nie jest "ona", ale "on". Przemek jest bardzo utalentowany jesli chodzi o grafike i jestem w 100% pewna, ze stworzyl ta prace i prosze sie nie rzucac.

:fire:
_________________
Miow.
 
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 19-07-2008, 23:39   

Kiba wrote:
A to co niby zrobiła Legend to jest nie od niej pracka. Dodała tylko napis z DevianART w przebłysku tła i myśli że nikt nie zauważy!


Po pierwsze to nie jestem dziewczyną, tylko facetem. :gupek:
Po drugie sam zrobiłem ten render. Mogę ci od początku napisać co i jak zrobiłem, aż do etapu końcowego.

Kiba wrote:
To nie jest ktoś taki żeby zrobić coś takiego, może i jest dobra nie przecze ale to jest ten sam styl co orginał. Ten sam program oraz kolorystyka. Nie ładnie...


Masz na myśli, że nie jestem jakimś profesjonalnym ziomkiem od Cryształków, który zajmuje się produkcją renderów ? Stary jeżeli uważasz, że amatorzy nie mogą robić ciekawych prac to jesteś w błędzie... Na deviantart.com jest cała masa ludzi (amatorów), którzy robią niesamowite prace :)

KASIU dziękuje za wstawiennictwo ;)
 
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 20-07-2008, 16:33   

Kiba wrote:
A to co niby zrobiła Legend to jest nie od niej pracka. Dodała tylko napis z DevianART w przebłysku tła i myśli że nikt nie zauważy! To nie jest ktoś taki żeby zrobić coś takiego, może i jest dobra nie przecze ale to jest ten sam styl co orginał. Ten sam program oraz kolorystyka. Nie ładnie...


Hehe a ty znowu zaczynasz :p

Legend, ostatnia praca jest niesamowita! Tylko mogłeś zrobić tą kamizelkę/kostium taką, jakąś połyskującą :D . Najbardziej podoba mi się twoja praca z Larą na linie. jak ty to robisz? Używasz jakiegoś konkretnego programu?

Podoba mi się również druga praca Larci w tym topiku. mało zmian, ale patrzy się fajnie :) .
Nie mówie, że inne prace są złe, bo są świetne, dobra robota :)
Może też coś tu za niedługo wrzucę.
 
 
lotos15 
Student



Joined: 31 Dec 2006
Posts: 41
Location: Andrychów
Posted: 22-07-2008, 14:37   

A tutaj kolejna "sklejka" z Gry tym razem w oceanie :)






Znalazłam kilka nowych screenów :)
_________________
[ YOU ] don't worry, be happy :)
 
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 22-07-2008, 15:19   

Hmm... Na pierwszym obrazku nie potrzebnie dodałaś moim zdaniem te ramki z podwodnymi lokacjami. Drugi zbrązowiały screen dużo bardziej mi się podoba. Ogólnie rzecz biorąc całkiem ładnie.

Legend, bardzo ładne. Jednak najbardziej przypadło mi do gustu twoje nowe logo na stronie. Jest piękne.
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 22-07-2008, 18:06   

beatka0802 wrote:

Legend, bardzo ładne. Jednak najbardziej przypadło mi do gustu twoje nowe logo na stronie. Jest piękne.


Miło mi, że podoba ci się moje logo :)
No właśnie skoro ci się podoba to proszę, dla ciebie zrobiłem ten oto render:

 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo