FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Shrek

Najśmnieszniejszą postacią w Shreku jest:
Shrek
0%
 0%  [ 0 ]
Fiona
0%
 0%  [ 0 ]
Osioł
85%
 85%  [ 18 ]
Ciastek
14%
 14%  [ 3 ]
Voted : 21
Total Votes: 21

Author Message
Lara13 
Praktykant



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 143
Location: Wawa
Posted: 19-03-2007, 09:38   Shrek

Aż się zdziwiłam, że tu nie ma takiego tematu. :D

Kto jest Waszą ulubioną postacią ze Shreka i dlaczego? Która część jest lepsza: 1 czy 2?
A może jeszcze ktoś wie, kiedy wejdzie 3 do polskich kin? :pozdro:
_________________
All these accidents that happen,
Follow the dot. Coincidence makes sense only with you. You don't have to speak,
I feel emotional landscapes
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 19-03-2007, 11:24   

Czemu w ankiecie nie ma Pinokia? :cry:
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 19-03-2007, 13:47   

Wyprzedziłaś mnie z tematem. Ale to nic. Osioł jest bez wątpienia najzabawniejszą postacią w shreku. A tak jeszcze dodam - Kto idzie na premiere Shreka Trzeciego 6 lipca 2007??
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 19-03-2007, 14:15   

Ja na premierę nie idę, ale tak czy tak zobaczyć na pewno chcę :P

Moją ulubioną postacią jest kocurek... :) Bardzo go polubiłem, lizusem może i jest, ale bardzo dowcipny, szczególnie to spojrzenie, że prawie łezka się w jego oku kręci :P Jego też nie ma w ankiecie.

A co do części, to bardziej wolę drugą, chyba włąśnie ze względu na kocurka... Na szczęście pojawi się także w "trójce". A tak btw widzieliście jej trailer (z polskim dubbingiem)? :P

http://www.shrek-trzeci.pl/shrek_trailer.html
_________________
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 19-03-2007, 14:21   

Widziałem tona video.google :D . Najlepsze bylo to jak Shrek ochrzcił statek. a kocurek... Przesłodki :D
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 19-03-2007, 14:53   

Czemu nie ma kota w butach? Musiałam Osła zaznaczyć :P
Kocio rządzi :)
I te jego oczka... śliiiczne :)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 19-03-2007, 15:29   

Nie wiem dlaczego, ale trailer mnie absolutnie do tego filmu nie zachęca. Aczkolwiek mam nadzieję, że to tylko nieudana zlepka i sam film będzie dorównywał poprzednim.
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 19-03-2007, 16:19   

Moją ulubioną postacią był nieobecny w ankiecie Kot w Butach. :P Zaznaczyłam Osła bo jego też bardzo lubię i uważam, że jest zabawny. :)
Mnie ani pierwszy, ani drugi Shrek szczególnie nie zainteresował. Owszem, lubię go oglądać (jak każdą kreskówkę :D ), ale nie należy do moich ulubionych produkcji. Zdecydowanie wolę genialną Epokę Lodowcową. :D
Do premiery trzeciej części filmu jeszcze daleko, ale już wiem, że raczej nie wybiorę się do kina. :P
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 19-03-2007, 18:04   

Oooh, Shrek (lub Shreck, jak kto woli :p ) !
Na trójeczkę się wybieram, nie ma jak kino :D
Co do wcześniejszych części - bardzo mi się podobały, rozmaite teksty śmieszą mnie do dzisiaj, np. z jedynki :D Do drugiej części mój dostęp jest raczej ograniczony, ale nie weszła ona w ten konwencjonalny typowo sequelowski syndrom utraty poziomu :D
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Diana Trent 
Student



Joined: 23 Feb 2007
Posts: 76
Location: z Gdyni
Posted: 19-03-2007, 18:10   

My favorite bohater is ... Kocurek ^^ .. Uwielbiam jego smutne spojrzenie w Shrek 2 ;) Poprostu aż chce się takiego kotka wziąć do domciu xD :P Ale nie ma akurat takiej opcji w ankiecie ... dlatego wezme Ciastka ^^ :hehe:
_________________
/ .. Pamiętasz kiedy to dotknełam ? To odwzajemniło dotyk .. /

TR Editor : Crystal Of Life
Obecny poziom : The Submarine
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 19-03-2007, 19:16   

Co to za bzdurna ankieta w ogóle. 3 głównych bohaterów i ni z gruszki ni z pietruszki [bo z piernika] - Ciastek :gupek:
Moim ulubionym bohaterem także jest Kocur, chociaż w Shreku nawet poboczne postacie sa iście rozkładające (waćpanna barmanka np :D )

Wbrew obiegowym opiniom mi bardziej do gustu przypadła druga część. Pierwsza była zwariowaną komedią na różne tematy w zasadzie, druga co prawda kładła nacisk na relacje małżonków z teściami, ale ogółem ukazanie relacji między bohaterami było dla mnie dużo ciekawsze, ale to takie moje małe imo ;-) . Obie moim zdaniem stoją na równym poziomie i szczerze obawiam się trójki. Nie oglądałam trailera co prawda, ale czy jest jeszcze coś, co można z poczciwego ogra wycisnąć...?
_________________
; p ; >>
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 19-03-2007, 19:33   

Ja też lubię Shreki, ale w ankiecie postawiłabym na... tłumacza. :D
Facet jest po prostu genialny! Te jego wszystkie "zaliż wżdy", "chajtła się była", "denatkę won mi ze stołu" i wiele wiele innych wymiatają.
Naprawdę rzadko się zdarzają tłumaczenia dorównujące oryginałowi, a to jest nawet moim zdaniem lepsze..
Wydaje mi się, że powodzenie w naszym kraju, Shrek zawdzięcza właśnie genialnemu dubbingowi.
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 19-03-2007, 19:54   

Z tego co słyszałem ( nie miałem okazji obadać Shreka w oryginale) to polska wersja przewyższa humorem oryginał ;)
_________________
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 20-03-2007, 04:23   

K@t wrote:
Z tego co słyszałem ( nie miałem okazji obadać Shreka w oryginale) to polska wersja przewyższa humorem oryginał

Oglądałam oryginał i zgadzam się. Co prawda, niektóre momenty zgrzytają w tłumaczeniu, ale zazwyczaj są dużo śmieszniejsze i inteligentniejsze. Być może gdyby angielski był moim "rodzonym" językiem, to bym myślała inaczej ;)
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 20-03-2007, 08:41   

Ogladalam Shreka 2 z napisami(potem z dubbingiem) i na pierwszym myślałam "Co za nuuda!" a potem z dubbingiem oglądałam go jeszcze i jeszcze i jeszcze aż w końcu stał sie filmem na "Gdy rodzicow nie ma w domu" :)

A takie filmy z nudów czasem ogląda się ciąąąąągle :)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 20-03-2007, 11:58   

Ja uwielbiam Shreka :D To bez watpienia jeden z moich ulubionych filmów :-P A osioł po prostu jest chyba najśmieszniejszy :D Nie mogę się doczekać premiery shreka3 to trzeba zobaczyć :D . Już sam zwiastun jest śmieszny, szczególnie z tym statkiem na końcu :D . Ten film można oglądać wiele razy, i tak się nie znudzi :-P
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Lara13 
Praktykant



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 143
Location: Wawa
Posted: 22-03-2007, 13:04   

Jejku, nie wiedziałam, że jest aż tylu fanów Kota w butach ;) Ja tam za nim nie przepadam, wolę osła :D A zwiastunu 3 Shreka jeszcze nie oglądałam, ale na pewno nadrobię straty.
:pozdro:
_________________
All these accidents that happen,
Follow the dot. Coincidence makes sense only with you. You don't have to speak,
I feel emotional landscapes
 
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 27-03-2007, 17:23   

Osioł mi się podobał już od pierwszej części :D . Załuję tylko, że w filmie są trochę inne teksty niż w ksiązce, ale w filmie te teksty poprzerabiane są o wiele lepsze :D najbardziej mnie chyba rozbawiło odkrycie Osła, że Smoczyca jest smoczyca a nie smokiem :D :pozdro:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
sweet thinks 
Student



Joined: 10 Apr 2007
Posts: 54
Posted: 09-05-2007, 18:52   

Szymon_Trent wrote:
Wyprzedziłaś mnie z tematem. Ale to nic. Osioł jest bez wątpienia najzabawniejszą postacią w shreku. A tak jeszcze dodam - Kto idzie na premiere Shreka Trzeciego 6 lipca 2007??
Ja idę, kasiorę muszę uzbierać, osioł jest najlepszy jak kiedyś powiedział w 2-ójce:"...jesteśmy poprostu...sexy..." xD xD xD nie rozumiem czego nikt nie zagłosował jeszcze na Shreka i Fionę... czego nie można głosować na Kota?? ;( ;( ;(
_________________
Niech żyje Kononowicz!! Bo On ma honor i malutki domek i naprawdę bardzo chce zostać Twoim ziomem!
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 09-05-2007, 19:15   

Świetna komedia :D Podobno producenci planuja zrobić w sumie 4 części. Z tego co czytałem to fabuła będzie naprawdę niezła. Najbradziej ciekawi mnie ten cały odział księżniczek który zakłada Fiona :P Oczywiście że pójde na Shreka 3 do kina! Przyznam że z dotychczasowych części bardziej przypadła mi do gustu części druga...
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 09-05-2007, 22:46   

A propos tekstów, na końcu części I Osioł mówi "No i coś tam diabli wzięli". CO wzięłi ? xD pamiętacie ? Bo nie usłyszałam, nigdy na tyle wyraźnie, by pojąć. "Punetę" może ? :p
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 10-05-2007, 08:11   

"No i happy enda diabli wzięli" :)
Ale ja i tak kocham tekst :
Kot chce sie przylaczyc do wesolej gromadki
"Super, mamy zniżki na basen" :P

Shrek jest świetną komedią. Ale tylko z polskim dubbingiem :)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 27-06-2007, 07:59   

W związku ze zbliżającym się Shrekiem Trzecim, postanowiłam odświeżyć sobie pamięć i obejrzeć oba poprzednie Shreki. Jednak dwójka jest imo lepsza od jedynki. Więcej można się doszukać nawiązań i jest...kot. Ma jeden minus - nie ma w niej dużo smoka, ale po to jest właśnie Shrek nr 1 - żeby obaczyć lordzia Farquada i pozachwycać się smokiem.
Co do wspomnianego już kota, jestem jego dozgonną fanką i nawet kocie teksty weszły już do mojego słownictwa..."kłaczek". ;p
_________________
Unholy
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 27-06-2007, 11:00   

al-Kahinat, a mnie się bardziej podoba jedynka. Być może dlatego, że była osadzona na szkielecie tradycyjnej bajki (np. ratowanie królewny), a przy tym wszystko było pokręcone. Do tego pasowało hasło "najpiękniejsza bajka świata, która jeszcze nigdy nie została opowiedziana". Wbrew pozorom, które głoszą, że druga część dobrego filmu zwykle jedzie na opinii tego pierwszego, Shrek2 miał moim zdaniem o wiele trudniejsze zadanie, bo tworzył już osobną opowieść, bez opierania się na gotowej strukturze, co samo w sobie mogłoby być śmieszne. W przypadku drugiej części osobna historia musiałaby być dla mnie naprawdę powalająca, żeby przebić pierwszą. No i nie była :wink:
 
 
Surreygirl 
Student



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 57
Location: Niewiadomoskąd
Posted: 28-06-2007, 17:29   

No i musze się tu zgodzić z Barbie [przepraszam al-Kahinat :-P ]- Shrek 1 był lepszy. Powód? Dla mnie w dwójce poszli w stronę bardziej komerchy [ten wszędziewylewający-się-z-ekranu Timberlake] a Shreka3 to się już boję! Co prawda "dwójka" ma to, czego nie ma "jedynka": KOTA W BUTACH! :hehe: No, ale za to mało Smoczycy.... Może jestem taka "cięta" na Shreka2, bo oglądałam pierwszy XviD'a z głosami ludzi [chyba przedszkole-a to potrafi człowieka do szewskiej pasji doprowadzić!]. Jak się chciało "szybko" Shreka2 zobaczyć, to się brało nawet najgorsze kopie...
_________________
....
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo