FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Angel of Darkness > wady i zalety
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-02-2004, 11:57   Angel of Darkness > wady i zalety

Wreszcie się doczekałem :) Koleżanka, która ma lepszy komputer ode mnie, zaproponowała mi grę w TR6 :) :mrgreen:

Jestem bardzo szczęścliwy bo coniektórzy wiedzą,. że przeszedłęm tylko 1/3 tej gry. Nie będę grałna wyścigi... ale liczęna to, że uda mi sie za pewnien czas ukończyć tę grę.

i będę mógł nareszcie opisać swoje wrażenie bazująć na całości, a nie na wycinku, co mi zarzucały niektóre osoby.

A co do zalet i wad.. może opiszę zalety, bo po dodaniu patchy tych wad jest strasznie mało :) już nie ma problemów ze schodami, autosavey są bez błędów, amunicja schodzi po jednym a nie po dwa naboje.. jest duużo, duużo lepiej niz było

mnie kolejny raz zachwyciła:

fabuła >> jest naprawdę bombowa
skradanie > super pomysł!
walka wręcz >> bomba > Lara powinna to potrafić juz w poprzednich częściach. nie raz przez to zapominam , że jak nie mam broni to nic nie szkodzi bo moge dać komuś z buciora :P

dialogi > po prostu niesamowite, że teraz mozna sobiesamemu wybierać niektóre odpowiedzi

grafika >> super , super i jeszcze raz super. gdy sie patrzy z bliska na twarz Lary to nie razi ona brzydota, co zdarzało sie w poprzednich częściach, wreszcie model Lary jest doskonały :P

zaczynam sie przyzwyczjać do nowych ruchów. wkurza trochę to, że lara nie możę strzelać i skakać równocześnie.. i żę jak cche sie pobiec , to ona musi sie rozpędzić... ale myślę, żę to jest bardziej realistyczne.. pokażcie mi jakiegoś zawodowego strzelca, który bez problemów trafiłby w cel, skacząć np. do tyłu.. absurd... widac, żę core chcieli dodać trochę realizu... tylko to RPG jest kretyńskie

"teraz mam silnijesze nogi", " ni emoge tego zrobić, bo mam za słąbe ręce " >> komiczne wręcz :D

wiem, że mam wyjątkowo szybki refleks, bo opinie na temat gry byly juz dawnoooo.. ale skoro ja to dopiero teraz przechodże, to teraz będę pisął o wrażeniach w trakcie dalszej wędrówki Lary po Paryżu i Pradze.

aha. NIE PISAĆ TU O FABULE, o zakończeniu, NIC! Dam bana temu kto mi tu spoilery będzie wypisywał ;) :P

i na koniec o TR7.. tak sobie myslę, że jak sie pojawią pierwsze screeny... to będzie prawdziwy szął w światku TR :) jesli grafika będzie lepsza od TR6, a pewnie będzie.. to będę w siódmym niebie :) teraz jestem w szóstnym kiedy patrzę na TR6 ;)
_________________
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 13-02-2004, 15:04   

Wybacz, ale przesadzasz :P . Gra nawet po dodaniu patchy ma wiele błędów, ale jest taki programik, dzięki któremu można je wszystkie usunąć :D .
Walka wręcz jest fajna, ale przy przeciwniku z bronią jest mało użyteczna :P .
Grafika nie jest taka wspaniała,fakt lepsza od poprzednich TR, ale widziałem gry z lepszą.Wszystko to mogę wybaczyć, ale długość gry jest śmieszna. Fabuła jest ciekawa, ale nie wykorzystano jej w pełni i są w niej drobne błędy.A Lara czasami zachowuje się jak nie Lara :? .
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 13-02-2004, 16:02   

Walka wręcz czasami się przydaje... np. jak zabraknie amunicji to w zasadzie tylko to pozostaje :) . Jeśli chodzi o grafikę to TR raczej nigdy (poza początkami serii) nie powalał, ale trzymał dobry poziom, i tak samo jest teraz.

Przejście AOD zajęło mi więcej czasu niż np. Chronicles, bo to właśnie TR5 jest najłatwiejszy i przez to najkrótszy.

Cezar, wiesz w 15 levelu jest takie fajne... [ciach :D ] :P ;)
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-02-2004, 17:18   

Charles wrote:
Wybacz, ale przesadzasz :P .


nie nie przesadzam :roll: wiem co mówię, moze po prostu u Ciebien jest żle... z tego co zauwarzyłęm, to na dobrych komputerach nie ma błędów, więc moze po prostu na słabszych są nadal bugi w grafice

Charles wrote:
Gra nawet po dodaniu patchy ma wiele błędów, ale jest taki programik, dzięki któremu można je wszystkie usunąć :D .


a jaki to program? dodaj/usuń programy ? :mrgreen:

Charles wrote:
Walka wręcz jest fajna, ale przy przeciwniku z bronią jest mało użyteczna :P .Grafika nie jest taka wspaniała,fakt lepsza od poprzednich TR, ale widziałem gry z lepszą.Wszystko to mogę wybaczyć, ale długość gry jest śmieszna. Fabuła jest ciekawa, ale nie wykorzystano jej w pełni i są w niej drobne błędy.A Lara czasami zachowuje się jak nie Lara :? .


mi sie udało pobic przeciwnika z bronią :P

grafika dla mnie jest wspaniała.. ja nie gram w inne gry i nie obchodzi mnie czy są grafiki ładniejsze. dla mnie ważne jest to, że grafika z TR6 jest dla mnie bajeczna.

co do długości gry.. szybko sie przechodzi to fakt.. :|

już nie mogę sie doczekać tego 15 levelu :mrgreen:
_________________
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 13-02-2004, 17:22   

Nawet na bardzo dobrych komupterach są błędy a link do tego prgogramu jest w temacie dual pistki :P Skąd Lara znała Karela skoro go nigdy nie widziała :P
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-02-2004, 17:24   

chodzi o trainera? przecież to nie usuwa błędów...
_________________
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 13-02-2004, 17:27   

To jest coś innego usuwa błędy,można przeskoczyć do innego poziomu a Kurtis wyciąga swoje ostrze :P
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 13-02-2004, 19:06   

Może i wyciąga,ale nic nim nie robi. Przynajmiej w moim przypadku bo nic nie robiłam.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 13-02-2004, 22:22   

Ja już mówiłem gdzieś o tym - na moim kompie (czyżby jakaś magiczna konfiguracja?) bugów jest naprawdę bardzo niewiele, gra nigdy nie wyskoczyła mi do Windowsa a filmiki odtwarzały się od samego początku bez problemów...

Ten level 15 to żart ;) Nawet z pamięci nie wiem co to za level :D :D:D
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-02-2004, 23:50   

Grzeko wrote:
Ja już mówiłem gdzieś o tym - na moim kompie (czyżby jakaś magiczna konfiguracja?) bugów jest naprawdę bardzo niewiele, gra nigdy nie wyskoczyła mi do Windowsa a filmiki odtwarzały się od samego początku bez problemów...

Ten level 15 to żart ;) Nawet z pamięci nie wiem co to za level :D :D:D


wiem, wiem, że to żart :mrgreen:

to ci u których ja gram chyba też mają magiczną konfigurację :P albo nie doszedłęm do bugów... jakbym je spotkał.. na pewno o nich wspomnę.. wiem np. że Pierre w cefe metro sie rozłożył na czynniki pierwsze :lol:
_________________
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 14-02-2004, 20:21   

A ja wiem, jaki to level :P to jeden z żywiołów


EDIT BY GRZEKO
Jak bym sprawdził to też bym wiedział :D :D:D
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 29-03-2004, 14:53   

Nie wiem gdzie to zapisać,ale dobra. Niech będzie tu. Na różnych obrazkach,filmikach widziałam jak Lara skacze w jakiś nietypowy sposób. Wymachiwała rękami (bardzo :P ) , i w jakieś inne sposoby. Ale nie wiem jak na klawiaturze to zrobić. To już jest załamka. Widać co innego a nie da się tego zrobić... :? . Czy może ktoś wie jak to zrobić?? Aha i jeszcze jedno,przy okazji,jak ktoś ma ten program do AoD, ten z kittenwar.com i wie czy można walczyć Kurtisa chirurgiem??
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 30-03-2004, 20:41   

Nie bójcie się podawać linki do czegokolwiek! My nie jesteśmy TRPL. Jeśli ktoś zna ciekawy program, który usuwa błęgy z gry, to niech od razu podaje link! Ja Kurtisa uwielbiam i kiedy doszłam do levelów z nim, wkurzyłam się, że nie można rzucać xenodyskiem (sorki, wolę to określenie ;-) .


EDIT BY GRZEKO
Bez przesady z tym czegokolwiek... z resztą, wszystko reguluje... Regulamin (ale niespodzianka :P )
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 30-03-2004, 21:38   

Można,można,tylko trzeba wiedziec jak...ten program (w temacie 'dual pistki' jest opisany) pozwala na to,tyle,że on go tylko wyciąga...niby coś robi ale kto wie. Próbowałam,ale nic.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 03-04-2004, 23:10   

Ja mam ten program. Potem skasuję, na razie się bawię. Jest fajnie, można się do woli nabawić broniami i Lara wygląda jak ze starego dobrego TR (dwa pistolsy). Niestety, kiedy już właczę program, nie mogę go wyłączyć i trzeba robić restart kompa :D W Święta się trochę pobawię :D Muszę znowu dość do leveli z Kurtisem i pożucać sobie chirurgiem. :lol:
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 04-04-2004, 16:33   

Ale jak się nim rzuca?? Ja nie mogę,czy ktoś to pamięta i udzieli mi tej informacji?
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 10-04-2004, 21:27   

Nim się nie rzuca :P Chyba, że masz program od dual pistktów. Tam PODOBNO można. Nie wiem, jeszcze nie doszłam do tych leveli :P
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 10-04-2004, 21:35   

No właśnie o ten program mi chodzi. Mam go,ale nie przejrzałam go całego.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 10-04-2004, 21:39   

Nie wiem..może na Chronicles jest jakiś opis...nie miałąm czasu poszukać.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 10-04-2004, 23:03   

Można zaatakować tym ostrzem, ale jak go użyjesz to Kurtis zaczyna wariować i tracisz nad nim kontrolę mnie wyrzuca do Windowsa :( .
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 11-04-2004, 15:38   

No dobra,ale jak walczyłam z Boaz to nic nim nie zrobił. A mnie nie wyrzuca,może coś nie tak.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 13-04-2004, 15:32   

Valkiria, Ty masz to ostrze?? Jeśli tak, napisz jak to wygląda.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 13-04-2004, 15:55   

Dokładnie nie widać, ale jest to koło z tak zwanymi strzami :P . Poprostu chirurg, nic specjalnego. A Kurtis nim tylko wymachuje w ręku.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 13-04-2004, 19:08   

Potrafi też rzucić :P
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 13-04-2004, 21:17   

Niby jak?? Mi nie chciał. Nic z nim nie robił.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo