FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Co myślicie o młodej Larze?
Author Message
xXxIguSssXxX 
Student



Joined: 06 Aug 2008
Posts: 34
Posted: 31-08-2008, 12:38   

Młoda Lara była odważna i oddana dla swych przyjaciół. Przeżyła szok, gdy weszła w podziemia, ujrzała jak jej bliscy umierają, zobaczyła też śmierć swojej przyjaciółki Amandy (chociaż ona nie umarła :P , ale Lara tak myślała).. Najbardziej podobał mi się klasyczny strój oraz ten warkocz, bardzo podobał mi się jej głos :) Młoda Lara jest na szóstkę z plusem :p
 
 
 
oyamka 
Student



Joined: 16 Aug 2008
Posts: 48
Location: Bielsko-Biała
Posted: 12-09-2008, 23:36   

Ale przecież jak Lara wchodziła do dziury to jeszcze nie wiedziała, że tam będzie jakiś potwór.
Jak dla mnie młoda od starej niczym się nie różniła, za wyjątkiem innej fryzury. Nie postarali się jeśli o to chodzi. Tak samo jak ktoś wcześniej wspomniał (nie pamiętam kto), uważam, że ciekawiej byłoby zagrać taką 16-latką jak w TR4 :)
_________________
In my heart in my soul I am out of control
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 06-12-2008, 23:46   

To prawda różniła się od dorosłej fryzurą i oczami także, ale to drugie ma większe znaczenie. Poza tym nic więcej z samego wyglądu. Za to charakter miała łagodniejszy, nie była taka bezwzględna jak później.
Z drugiej strony nie wyobrażam sobie młodej szesnastki w dwóch zabawnych kucykach, ocierającej kurz ze ścian swym biustem w peruwiańskim grobowcu :p
_________________
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 07-12-2008, 11:03   

A ja jeszcze dodam że młoda Lara ,fakt była łagodniejsza,miała większe oczy i fryzy
ale i jeszcze jak powtarzam ten filmik z Larą jak biegnie do Amandy to ona ma 2 pistolety ,ale jak gram to ich niema ,dziwne?
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 07-12-2008, 12:35   

To po prostu bug, który zdarzał mi się najczęściej przy oglądaniu filmiku z menu gry, albo podczas powtarzania levelu. To samo miałem w TR Anniversary w grobowcu Qualopec'a i innych miejscach.
_________________
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 07-12-2008, 14:00   

No jak Lara tam wchodzi ,a przerywka się nie pokazuje :)
Można sobie tam chodzić,chodzić i chodzić ,albo jak grałam w TRA to Lara zamiast swoich strojów pozostawić na miejscu zaczeła je zbierać ;)

:croft: :pozdro:
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
Littlelady91 
Student



Joined: 27 Aug 2008
Posts: 63
Location: z Pyrlandii
Posted: 07-12-2008, 20:15   

Dla mnie mloda Lara jest zbyt przeslodzona, przynajmniej jesli chodzi o TR IV i V. Wyglada jak taka slodziutka, pusta, syntetyczna laleczka. Jedyne co mi sie w niej podoba to kiteczki. Kojarzy mi sie to z manga i anime :)
Natomiast Lara w TRL jest calkiem fajna. Normalna dziewczynka, nie taka lukrowana lala :)
_________________
You think You are normal??? Are You blind?!?! You are freak!!!x)))
 
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 30-12-2008, 17:15   

Littlelady91 wrote:
Natomiast Lara w TRL jest calkiem fajna. Normalna dziewczynka, nie taka lukrowana lala
Cos tu jest nie tak :shock: moim zdaniem Lara z Legend byla slodsza od mlodej Lary przynajmiej young Lara nie_miala tony mejkapu na sobie.
Co do mlodej Lary to w jej wygladzie barkowalo mi tylko jednej rzeczy czyli klasyczycznych pistoletow :) Tak to byla okej takie male (no nie az takie male) niewiniatko, ktore potrafilo przykopac w morde hehehe :hehe:
_________________
 
 
Torpidity 
Student



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 35
Location: Gdańsk
Posted: 30-12-2008, 17:22   

W moim odczuciu Lara z wcześniejszych części (IV i V) miała trochę przesłodzony głosik. Natomiast ta z Legend wydaje się bardziej dojrzała :P .
 
 
 
Minika204 
Nowicjusz



Joined: 28 Jan 2009
Posts: 27
Location: Avalon
Posted: 28-01-2009, 21:47   

Moim zdaniem młoda Lara nieróżni się niczym od tej którą chodzimy w levelach.
Przepraszam, różni się ma warkoczyk :P
Szkoda że niezrobili Lary w tych kucykach z IV części :hehe:
_________________
'' Śmierć z nutką ironii zawsze boli, amatorzy ''
 
 
Carolyn 
Student



Joined: 21 Oct 2008
Posts: 30
Location: D. G.
Posted: 29-01-2009, 08:54   

Minika204 wrote:
Moim zdaniem młoda Lara nieróżni się niczym od tej którą chodzimy w levelach.
Przepraszam, różni się ma warkoczyk :P
Szkoda że niezrobili Lary w tych kucykach z IV części :hehe:


Całkowicie się z tym zgadzam. A najfajniejsze w młodej Larze było ubranko :D A wyobrażacie sobie starą Lare? Np. TR 20: Lara na wózku inwalidzkim i dalej skacze po grobowcach :hehe: albo z kroplówką po świecie w poszukiwaniu czegośtam :) :mrgreen2: Tak sobie naszą matematyczkę wyobrażaliśmy :) Tylko ją to tak, że na wózku inwalidzkim, z kroplówką i dalej matmy uczy :)
 
 
 
Minika204 
Nowicjusz



Joined: 28 Jan 2009
Posts: 27
Location: Avalon
Posted: 29-01-2009, 13:23   

Quote:
Całkowicie się z tym zgadzam. A najfajniejsze w młodej Larze było ubranko :D A wyobrażacie sobie starą Lare? Np. TR 20: Lara na wózku inwalidzkim i dalej skacze po grobowcach :hehe: albo z kroplówką po świecie w poszukiwaniu czegośtam :) :mrgreen2: Tak sobie naszą matematyczkę wyobrażaliśmy :) Tylko ją to tak, że na wózku inwalidzkim, z kroplówką i dalej matmy uczy :)


Śmiesznie by było :hehe: Do tego wózka przydałby by się dopalacze.
Ciekawe ile jeszcze części Tomb Raider będzie. Mam nadzieje że ho ho ho ...
_________________
'' Śmierć z nutką ironii zawsze boli, amatorzy ''
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 26-05-2009, 18:19   

Do diabła!

Na przyszłość proszę nie udzielać się w tym temacie nie mając kompletnie pojęcia o czym się mówi ("Bo ja tylko z grubsza wiem co się dzieje!!!1one"), dodatkowo robić to w nie do końca odpowiednim temacie. Jeśli ktoś chce umieścić tu opinie o młodej Larze w L-E-G-E-N-D, proszę bardzo, ale odwołując się do wspomnianego tytułu.
_________________
 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 06-07-2009, 19:25   

Wielka różnica to nie była, od normalnej gry to sie nie różniło zbytnio, ale fajnie że wrzucili tam chociaż troche klasyki :P Fajne było to że w końcu można było zapalić flary;-) szkoda tylko że Lara od razu je wyrzucała :PFajnie było że chociaz przez chwilę w grze był warkocz , wolałabym w sumie aby zawsze był warkocz ale kit :P
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 10-07-2009, 16:16   

Otóż ja sądzę, że młoda Lara to nie był dobry pomysł. Cała ta przygoda w grobowcu mogła by być wspomnieniem we filmiku, a sam grobowiec gdy Lara udała się tam z powrotem, mógłby mieć pułapki, dłuższy czas i w ogóle. Młoda Lara w L-E-G-E-N-D była bardzo podobna do tej Lary z innych strojów, ogólnie do Lary z TR:7. I tutaj zrobili błąd. Jakby już mieli zrobić Larę we wspomnieniu, to O-D-P-O-W-I-E-D-N-I-A czasówka i O-D-P-O-W-I-E-D-N-I czas tego "levelu" oraz O-D-P-O-W-I-E-D-N-I wygląd (No nie mówcie mi to o dwóch kucykach i candy Larze :gupek: ) musiałby być taki, jak miała Amanda, choćby zbliżony do takiego. Ten cały "klasyczny" strój był dopiero wtedy, gdy Lara udawała się na swoje samotne odwiedziny w podziemnym przyjęciu z ołowiowym prezentem dla szczurów.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 10-07-2009, 19:17 ]
szczerze mówiąc to ale bzdura
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 10-07-2009, 17:25   

Młoda Lara z TRL mi się spodobała .Miała znów warkocz ( tęsknię za nim ;( ), strój z klasyków był całkiem fajny . Znów dysponowaliśmy flarami . Chociaż wrogów nie byłoo ( prócz potworka, ale jego nie liczę ) epizod z młodą Larą był przyjemny i ciekawy . Miło było zagrać chwilę troszkę inną Larą :)
 
 
Pynia43 
Nowicjusz



Joined: 24 Jul 2009
Posts: 18
Posted: 01-08-2009, 22:59   

Mi się ona podobała, tylko mam jedno zastrzeżenie, nie do wyglądu tylko do jej postępowania,
Po co ona polazła tam na dół z Amandą ? Przecież mogła ją zatrzymać...
No,ale cóż...
Bardzo ładny jest ten warkoczyk,ale wolę wersję z kucykiem ;) )
_________________
Secrets are everywhere...
 
 
 
hajja 
Nowicjusz



Joined: 10 May 2009
Posts: 25
Posted: 01-08-2009, 23:05   

Pynia43 wrote:
Po co ona polazła tam na dół z Amandą ? Przecież mogła ją zatrzymać...

A skąd ona mogła wiedzieć, że tam na dole czai się jakieś cholerstwo? Tarota sobie miała przed wejściem postawić?
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 01-08-2009, 23:46   

Pynia43 wrote:
Po co ona polazła tam na dół z Amandą ? Przecież mogła ją zatrzymać...

Jeżeli mnie pamięć nie myli cała grupa, w tym Lara i Amanda, poszukiwała grobowca Królowej Tiwanaku. Lara też w tym uczestniczyła, więc oczywistym jest, że też zwiedzi grobowiec. :)
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 02-08-2009, 11:51   

jak dla mnie to całkiem logiczne ;-) zgodzę się z Adamaru, mi nawet się spodobał pomysł młodej Lary w grze, wygląd jeszcze tak jakoś nie tak jak trzeba , rozgrywka jak na wspomnienie była nawet nawet ale nie wykluczam że tam mogłyby być jakieś pułapki, jakby Lara wróciła do grobowca też mogły być jakieś. A poza tym młoda Lara wiele się nie różni od tej Lary którą gramy przez resztę gry, no chyba że fryzurą i strojem. Od co do tematu pułapek, z tego co pamiętam 1 jakieś tam pułapki trafiły nam się w Ghanie ale też było tego nie za wiele. I tak zbytnio nie przepadam za TRL.
 
 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 11-08-2009, 13:20   

Moim zdaniem pojawienie się młodej Lary w TRL było super pomysłem. Mały powrót do korzeni ;) Klasyczny strój,warkocz,flary..idealnie. Jednak ten wątek mogliby trochę przedłużyć.Przydałoby się więcej pułapek to przede wszystkim i mogliby umieścić parę zagadek do rozwiązania ;) Wszystko pięknie,ładnie ale za krótko!
_________________

 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 15-08-2009, 20:44   

Zdecydowanie tak, tu mnie właśnie boli. Przez większość gry biegniemy na oślep, skaczemy i strzelamy. Nawet nie dali nam chociażby jednego momentu żeby stanąć i trochę pogłówkować. Młoda Lara była i może dobrym pomysłem warkocz, flary i te sprawy ale wszystko było zdecydowanie za krótkie. Z rozwinięciem wszystkiego i skomplikowaniem trochę gry to świetny pomysł, ale cóż zrobili jak zrobili.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Jamal 
Student



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 51
Posted: 17-08-2009, 19:34   

Młoda Croft w legendzie wyglądała ładnie, warkocz, stój, wszystko - klasyka (tylko w grafice nex gen wyglądała na zbyt wywoskowaną ) ;)
Szkoda tylko ,że twórcy gry nie dali nam możliwości , poskakania młodą trochę dłużej i w jakiś bardziej skomplikowanych sekwencjach .
_________________
There's a She Wolf in Guest closet
 
 
Olamagato 
Nowicjusz


Joined: 17 Aug 2009
Posts: 20
Location: inąd
Posted: 17-08-2009, 22:13   

Moim zdaniem ilość młodej Lary w Legendzie była zupełnie adekwatna do fabuły. Przecież kryształowi mogli sprawę olać i zrobić po prostu jakiś dłuższy, nawet nie interaktywny filmik z ostatnich 10 sekund tej krótkiej historii. Ktoś postanowił zrobić z tego grywalny kawałek i chwała mu za pomysł.
Ba, w przyszłych grach można robić nieskończoną ilość retrospekcji skacząc w czasie tyle razy ile tylko scenarzyście się wykombinuje. Hmmm, przyszło mi nawet do głowy, że dałoby się wykombinować z któregoś Tomb Raidera coś na kształt interaktywnego "Efektu Motyla". Kto oglądał, ten wie o co mi chodzi. :)
_________________
Jeżeli możesz kierować poczynaniami inteligentnej, wysportowanej i pięknej dziewczyny z arystokratycznej rodziny, mającej cel w życiu, ciekawą robotę, kupę kasy i fantastyczną figurę, to nie może to być prawda. To musi być Tomb Raider... :)
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 22-11-2013, 17:08   

Młoda Lara była ładniejsza od tej ,,podstawowej" z Legendy. Miała warkocza (wreszcie!), flary (czerwone...) i ciuszki, które nosiła od zarania dziejów :jumper: ( nie mówię o TRTAOD!). Moim zdaniem była trochę ,,zgrabniejsza". O dziwo, Lara potrafiła robić te same fikołki ( tak nazywam te Larowate wygibasy :) ), które robiła gdy była ,,troszkę starsza".
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo