FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najlepsza Gra
Author Message
michal 
Praktykant



Joined: 21 Aug 2008
Posts: 137
Location: Białystok
Posted: 18-11-2008, 23:31   

Ja chciałbym zarzucić nowy temat do dyskusj, a propos Najlepszej Gry (w kategori "W produkcji")

http://pl.youtube.com/watch?v=f0m28yz6kmg
i jeszcze
http://pl.youtube.com/watch?v=gSjRXI5XHw8
_________________
"This is the GTVA Colossus. Fighters, stand clear of hostile warships. All batteries, fire at will!"
 
 
 
Yans 
Podróżnik



Joined: 16 Nov 2007
Posts: 288
Location: Z ziemi
Posted: 19-11-2008, 00:34   

O ! To bez wątpienia dla mnie najlepszą grą jest genialne Mirror's Edge .
Piękna muzyka , kolory , akcja , no i cudna bohaterka - Faith brzmi jej imie .

http://pl.youtube.com/watch?v=2N1TJP1cxmo

http://mirrorsedge.com/ls/pl/index.asp

http://mirrorsedge.com/ls/pl/index.asp#/downloads/

I teraz mam dwie wiadomosci , jedną dobrą , drugą zła . Którą chcecie najpierw usłyszec ...?
...dobrą ? Jak chcecie ^^
Wiec dobra wiadomosc to ze wyszło demo tej gry !
A teraz zła wiadomosc . Demo jest tylko na PSX 3 i na Xboxa :\
_________________

 
 
michal 
Praktykant



Joined: 21 Aug 2008
Posts: 137
Location: Białystok
Posted: 19-11-2008, 08:19   

Tak samo jak demo Endwar, które jest kopią Ground Control, tyle że ubogą. Swoją drogą Mirrors Edge jest niezłe, ale ja czekam na strategie.
Ale bewnie to też sprawdzę.
PS. Czy wiesz że testerzy Mirrors Edge cierpieli na nudnoście podczas grania? Spowodowane były one brakiem czegokolwiek do skupienia wzroku (jako że nie ma tam paska HUD jak i celownika). Ze względu na to autorzy postanowili wstawić tzw. punkt orientacyjny po środku ekranu. Niezłe co?
Swoją drogą sprawdź to
http://www.halowars.com/default.aspx
tyle, że tylko na Xbox'a
_________________
"This is the GTVA Colossus. Fighters, stand clear of hostile warships. All batteries, fire at will!"
 
 
 
deejvv 
Nowicjusz



Joined: 13 May 2008
Posts: 18
Location: Brzeg Dolny
Posted: 10-02-2009, 08:17   

Moją ulubioną gierką jest najnowsza częśc TR no i kilka poprzedniczek :D .Ale uwielbiam jeszcze gac w Prince of Persia , Assassin's Creed i Halo 3:D
_________________
:D
 
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 19-02-2009, 23:17   

1. Final Fantasy 7
2. wszystkie TR
3.Silent hill 1 i 3
4. Resident Evil
5. Ghotic 1 i 2
6. Half_life 2
i inne :D
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 20-02-2009, 12:09   

Ksandarus, uzasadniamy swoje wypowiedzi.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 20-02-2009, 15:32 ]
Jerrem_Y, robimy komentarz do posta albo piszemy priva zamiast nabijać sobie bezczelnie posty.
:p
[ Komentarz dodany przez: Bardzo Zła Jeremi: 03-03-2009, 20:25 ]
KOLEGO E_G, jeśli chcesz żeby osoba, do której kierowana jest uwaga kiedykolwiek ją przeczytała to komentarz nie jest zbyt dobrym pomysłem. No i tak np. za szybko tego komentarza nie przeczytasz :D
Mi zajęły dwa tygodnie na odpowiedzenie Tobie :d widzisz jaki to głupi system! :p
  
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 21-02-2009, 23:10   

1. TR - plus za skakanie , fabułę , ciekawe lokacje , interesującą bohaterkę , klimat . Minusy za : TR jest idealny .
2. Asassin Creed . Za to skakanie Altaira , spadanie z wysokich budynków i inne akrobacje . Minusy to : czasami wieje nudą .
3.Quake 3 . PLusy za : dużo broni , przyjemna rozgrywka . Minusy za : Postacie , którymi się gra różnia się jedynie wyglądem
4. Jade Empire . Plusy za : japoński styl walki . Minusy : Poziom po śmierci jest trochę do kitu
5. Doom 3 . Plusy za : trzyma w napięciu Minusy za : czasami to napięcie jest nawet za duże i w trakcie grania można nieźle wrzasnąć :szal: . Dlatego właśnie nie ukończyłam gry w pełni.
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 22-02-2009, 19:52   

Najlepsza gra,a raczej seria-wiecie jaka!
Moze opisze druga.Uncharted.Polecil mi ja kuzyn.Pogralem w demu i zaraz potem ja nabylem.Pierwsze wrazenie:niesamowita grafika.Ta jakby film,jest tu duzo cutscenek i plynnie przechodzi sie do rozgrywki.
Polaczenie Tomb Raidera,Prince of Persia i Gears of War.Rasowa strzelanka z wysokim IQ przeciwnikow.Przechodzenie jej na najwyzszym poziomie trudnosci sprawie wiele frajdy.Bierzemy udzial w wciagajacej historii o poszukiwaniu zlotego skarbu,na ktore zostala nalozona klatwa.Niesamowity realizm.Polecam wielbicielom 3 serii wspomnianych powyzej.Ja juz czekam na nastepna czesc!
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 26-02-2009, 22:46   

Final Fantasy uwielbiam za wspaniałą fabułę , długi czas grania ( to była gra specjalna ) ;( już nie ma takich . TR uwielbiam za samą LARĘ ! Eksplorowanie świata no i rozwiązywanie zagadek. A najbardziej uwielbiam TRU. Silent Hille lubię za tajemniczą fabułę i za to że może porządnie wystraszyć . Resident Evil gra o zombich , bardzo mi się spodobała szczególnie 3 część głównie przez niego http://ui26.gamespot.com/1625/archenemy_2.jpg miałem po tym koszmary .
Ghotic 1 i 2 za klimat i za niesamowity świat , jest bardzo żywy . Half- life 2 za odwiedzenie wielu miejsc , za
Alyx http://www.steampowered.c...lyx_zombine.jpg
długi czas grania .

I chciałem dodać jedną z moich ulubionych gier którą stawiam zaraz po TR
URBAN CHAOS ktoś pamięta o tej grze ?
http://fotos.trucoteca.com/wallpapers2/557.jpg
Gra jest połączeniem GTA z TR bardzo fajna . Gdzie trzeba było zwalczać gangi w całym mieśćie . Dzielnice w grze są bardzo rozległe , walki wręcz. http://games.tiscali.cz/r...nchaos/img6.jpg Pamięta ktoś tą grę ?

P.S. przepraszam za powszedniego posta :P
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 31-03-2009, 14:53   

Moje ulubione gry TERAZ to:

-Tomb Raider (zwłaszcza Underworld)
-Mirror's Edge (chyba coś trochę lepsza od TR)
-Spider-Man 3
-Gothic III
-Counter-Strike
-Harry Potter i Zakon Feniksa (Książę Półkrwi napewno będzie lepsze)
-The Sims (1 z dodatkami, 2 z dodatkami, i na 100% trzecia część ja tylko wyjdzie.)

No, to chyba tyle. Jakby co to jeszczę dopisze gdybym coś sobie fajnego przypomniał
 
 
kopek94 
Praktykant



Joined: 06 May 2008
Posts: 103
Location: Wrocław/JG
Posted: 31-03-2009, 17:06   

W moim wypadku ciężko cokolwiek najulubieńszego wybrać, bo bardzo lubię bardzo wiele gier. Ale na chwilę obecną:
-Bezkonkurencyjne "Mirror's Edge" za piękną grafikę, neisamowitą dynamikę, całkiem fajną fabułę, rewelacyjne udźwiękowienie(polski dubbing pozostawię bez komentarza) i piękną piosenkę tytułową w wykonaniu Lisy Miskovsky.
-Assassin's Creed za świetny klimat, piękną grafikę i przyjemną walkę na miecze;)
-Oczywiście Tomb Raider:Underworld za to... Że jest i, i że okazał się całkiem przyzwoity.
-Crysis w gruncie za wszystko- Grafika, dźwięk, fabuła i dynamika na najwyższym poziomie.
-Call of Duty 4:Modern Warfare za rewelacyjną fabułę, piękną oprawę audiowizualną i za długość gry.
-Diablo II bo gram od dwóch lat i nadal mi się nie znudziło :)
_________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.
— Phil Bosmans
 
 
 
beniu123 
Student



Joined: 25 Feb 2009
Posts: 58
Location: z Atlantydy
Posted: 31-03-2009, 17:51   

Jak narazie, moje najlepsze gry, to Gears of War II,
oczywiście Tomb Raider Underworld,
Killzone, Resident Evil 5 i Mirror's Edge.
Od czasu do czasu włączam sobie jeszcze
Need for Speed Undercover- też fajna gierka. ;)

:narka:
_________________
All eyes on me...
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 01-04-2009, 12:56   

Polo_Gard wrote:
-Counter-Strike

Czy jest ktoś oprócz mnie kto nie widzi w tej grze nic fajnego i ciekawego? :P

Oczywiście poza TRU lubię bardzo grać w GTA 4, fabuła jest świetna, miasta wyglądają cudownie no i oczywiście za tryb multiplayer który w tej grze stoi na najwyższym poziomie.
-Assassin's Creed, spodobał mi się bardzo klimat w tej grze.Również ciekawe sterowanie.
-Często wracam do F1 2005 na PS2, odgłosu tych silników mógłbym słuchać na okrągło :p
Także inne sportowe gierki takie jak FIFA 09, Pekin 2008 (Ale sterowanie jest okropne) oraz związane ze sportami zimowymi w szczególności Biathlon.
Ogólnie w ostatnim czasie na granie jest coraz mniej czasu więc i gier coraz mniej wpada w moje ręce.

Pozdrawiam
 
 
 
Lauren 
Podróżnik



Joined: 31 May 2007
Posts: 286
Posted: 01-04-2009, 17:33   

Ja w sumie lubię CS'a. Miło pograć wieczorami ze znajomymi, podszkolić się. Najczęściej wracam do tej gry w wakacje, kiedy indziej nie mam czasu. W ciągu ostatniego roku grą, która mnie szczególnie zaintrygowała, okazał się Mirror's Edge. TRU przeszłam dwa razy - raz ze względu na tradycję / sentyment, drugi raz kiedy byłam chora. Teraz jakoś szczególnie nie wyczekuję żadnego tytułu, może dlatego, że wpierw muszę zaopatrzyć się w konsolę (mój laptop długo nie pociągnie tego wszystkiego), a to mam zamiar zrobić na początku września.

Dobra, powyższe nazwijmy wstępem. Według mnie najlepszą grą jest No One Lives Forever, zarówno 1 jak i 2. Gra ma już swoje lata (kiedy ona była wydana? 2000?) co nie zmienia faktu, że wciąż ją uwielbiam. Fabuła była genialnie obmyślana, dialogi śmieszne, zagadki trudne. Często wracam do obydwu części NOLF'a, ciągle odkrywam coś nowego, jakąś nową drogę, którą można pójść. Nie wspomnę już o muzyce utrzymanej w klimacie lat 60., która jest absolutnie genialna. W 2003 został wydany prequel, Contract J.A.C.K, jednak gra działająca na silniku NOLF'a 2, po raz pierwszy w całości po polsku, okazała się niewypałem. Była nudna, monotonna. Tak naprawdę ratowały ją tylko odniesienia fabularne do poprzedniczek. Ta część wyjaśnia wiele wątków, jednak pozbawienie jej głównej bohaterki jak i jej szpiegowskiego sprzętu to prawdziwe morderstwo. Po premierze J.A.C.K'a wydawca odsunął projekt by rozpocząć prace nad F.E.A.R'em (którego silnik jest zresztą ulepszoną wersją silnika Jupiter z NOLF'a). Ja wciąż po cichu liczę, że po klapie któregoś z dodatków do F.E.A.R'a (do fanów serii - nie niszczcie mi marzeń! :<) Monolith znów powróci do NOLF'a, lub ten znajdzie nowego dewelopera (bądź co bądź, nikt już chyba nie wie, kto ma prawa do marki oO)
_________________
Dostałam questa od guru bagien.
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 01-04-2009, 19:29   

Najlepsze gry IMO to:
The Elder Scrolls III Morrowind - gram w tę grę od 2003 roku, prawie od premiery.
Urzekł mnie klimat, który jest nie do opisania. To największy plus tej gry.
Shogun Total War - o ile następne częsci TW mnie jakoś nie przyciągnęły na dłużej do monitora, o tyle Shogun Total War sprawił, że grałem w to dniami i nocami, przeszedłem tę grę wszystkimi klanami i na kodzie - roninami (dodatkowa frakcja, grywalna tylko z czitem).
Spodobał mi się sposób prowadzenia rozgrywki: turowa, oraz bitwy rts.
Można było się popisać taktyką, swoim zmysłem stratega... ta gra to mistrzostwo jak dla mnie w dziedzinie gier strategicznych.
Battle for middle-earth II + Witchking - świetny rts, w świecie J.R.R Tolkiena, a lubię go tak bardzo głównie za tryb multiplayer, często gram ze znajomymi. No i jeszcze muzyka z filmowego LOTR-a... ah :D .
Crysis & Crysis Warhead - Bardzo cenię za grywalność, grafikę, dużo akcji i nieskomplikowaną, ciekawą fabułę. Warhead jest stanowczo za krótki, ale przesiąknięty akcją jeszcze w większym stopniu niż pierwszy Crysis.
Fallout Tactics - Gra ma wyjątkowy klimacik, który od dawna próbują odtworzyć inni twórcy gier z marnym skutkiem. Fallout to Fallout... gra w którą chce się grać.
Mirror's Edge - kapitalna gra, taka nietuzinkowa, genialna oprawa audio-wizualna i grywalność.
Można masterować się i ścigać się z duchami innych graczy na XBL.
Wiedźmin - kocham tę grę, bo jest fajna... bo jest polska... bo gra się Geraltem z Rivii.
Są 3 różne zakończenia gry, i są totalnie inne, (nie to co w Fallout3, że zakończenie niby inne, ale w sumie to samo).
Gra jest długa, fajny system walki, śmieszne dialogi itd. itp. polecam ;) .
Dark Messiah of Might & Magic - Fajnie się walczy, siecze, miecze, dzikie węże. Troszkę dziwna gra, dziwne postaci są, takie mhroooczne... ale to nie minus... przez to gra jest taka no... ten... ciekawa :D .
Sea Dogs - Bardzo lubię popiracić, a ta gra jest właśnie o piraceniu. Statki, salwy, skarby, kule, bóle. To wszystko i świetna nastrojowa muzyka w tle. Ahoj przygodo :D .

To takie moje najulubieńsze tytuły. Spędziłem przy nich wiele czasu, niektóre przeszedłem po kilkakroć. ;)
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 02-04-2009, 12:55   

Ja nie lubię CS'a i w ogóle żadnych gier on-line. Oprócz TR, które zajęłyby miejsca od 1 do 9 w rankingu moich ulubionych gier(kolejność możecie sobie sami ustawić, bo sam nie wiem), więc zaliczę TR na 1 miejscu, jako całą serię:
1.TR-za wszystko to, co w TR jest, czyli zagadki, Lara, fajne fabuły i za to coś, czego nie mają inne gry.
2.Zelda Okaryna Czasu- tak, to pięknaaaa gra pełna zagadek, trudności, długa i z bardzo wciągającą fabułą. Właśnie przechodzę ją sobie po kilku latach, gdy w nią nie grałem(kuzyn miał N64 na strychu i Zeldę też). Powiem o niej tyle: nawet, jeśli ktoś nie ma n64 to powinien zakupić tą konsolkę dla tej cuuudownej gry.
3. Zelda Phantom Hourglass- gra jest wyśmienita, użycie dotykowego ekranu w DS'e jest tak miodne, że ukończyłem grę 2 albo 3 razy. Gra ma fajną fabułę(koniec wręcz szokuje i jednocześnie sprawia, że chce się śmiać) i jak już wspomniałem, momentami jest bardzo zabawna. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto ma w domu NDS'a...
4.Art of Murder Klątwa Lalkarza- kiedy zamówiłem tą grę, to spodziewałem się średniej przygodówki bez żadnych innowacji i w sumie takie coś dostałem, ALE gra wciągnęła mnie swoją wspaniałą fabułą i zagadkami. Nie sądziłem, że będzie to jedna z lepszych gier, w jakie grałem... Teraz nie żałuję zakupu i chyba kupię sobie 1 część jak będzie kasa.
5.Myst(cała seria) -ach, te widoki, ta grafika, te zagadki... nic dodać nic ująć... Skończyłem tylko Myst I(przez te klawisze utknąłem na miesiąc w jednym miejscu) i Myst Iv(ta fabuła!). Seria jest na bardzo wysokim poziomie i jest to naprawdę coś!
6. GTA IV/Assassin Creed-gry te mają ex. 6 miejsce. Każda z nich ma duże miasto pełne detali, fajną fabułę(ta w AC "trochę" liniowa jednak) i są bardzo dobrze dopracowane. Grafika też nie zawodzi, więc gra się fajnie. Tylko osób dało do swojego rankingu GTA IV i AC, że ja się już bardziej nie rozpisuję.
I tutaj OBSTAWIAM:
7.Chinatown Wars
- gry jeszcze nie mam, ale lada dzień powinna u mnie być. Po recenzjach myślę, że będzie to coś super, pełne akcji i w ogóle. Napiszę coś jak już będę miał.
_________________

 
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 01-07-2009, 20:42   

Moje Top10:
1. Tomb Raider II
Przygodę zacząłem od części drugiej i to ona jest moją ulubioną częścią. Posiada interesującą fabułę, rozgrywka jest wciągająca. Irytują małe niedociągnięcia, ale całokształt cieszy oko (przynajmniej moje).

2. Tomb Raider (reszta serii)
Były wzloty i upadki, jednak ta seria zajmuje czołowe miejsce wśród moich ulubionych gier.

3. Hitman (cała seria, bez Codename: 47)
Ooo, ukochany Hitman. Pomysł na grę jest bardzo ciekawy, misje wciągające i jeśli chce się ukończyć grę na poziomie Silent Assassin, to wymaga to czasami mega skupienia. To lubię :)

4. Max Payne (oba)
Jest jedną z pierwszych gier (MP1) z bullet timem, w które grałem. Bardzo urozmaica to rozgrywkę, czasami jest wręcz niezbędne. Ciekawy pomysł to komiksowe cutscenki.

5. Larry 7
Jedyna część, w którą grałem, bo na niej jedynej udało się zawiesić oko dłużej niż 5 sekund. Fabuła niczego sobie, ale teksty i to co się dzieje na ekranie powala, po prostu powala.

6. Darkened Skye

Stara poczciwa Skye. Uwielbiam wracać do tej gry, mimo, że sprawia problemy na XP. Fabuła może pozostawia wiele do życzenia, grywalność też może boleć, ale Skittlesy w roli głównej i teksty głównej bohaterki i postaci, które spotykamy sprawiły, że pokochałem tę grę od pierwszego wejrzenia.

7. Far Cry
Grafika, grywalność, grafika, fabuła, grafika, dubbing, grafika! Co tu więcej mówić o poczciwym Far Cry...

8. Star Wars - Jedi Knight - Jedi Academy
Uwielbiam Gwiezdne Wojny. To po pierwsze. Kolejnym powodem jest możliwość powymachiwania mieczem świetlnym, co uwielbiam. Walki są efektowne, szczególnie z użyciem Mocy.

9. Atlantis - Zapomniane Opowieści
Moja ukochana przygodówka. Pierwsza gra na kompa, jaką otrzymałem. Wspaniały świat, genialna fabuła... Niestety.. XP-failotwórca nie pozwala na granie...

10. Harry Potter i Zakon Feniksa
Najlepszy Harry, jaki został stworzony do tej pory (nie oceniam Księcia, bo grałem tylko w okrojone demo). Ogromny Hogwart do eksploracji, wystarczająca liczba zaklęć, które można rzucać w każdym momencie, ciekawe minigry, znośna grafika.
_________________

 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-07-2009, 20:50   

Quote:
Pierwsza gra na kompa, jaką otrzymałem. Wspaniały świat, genialna fabuła... Niestety.. XP-failotwórca nie pozwala na granie.

Pozwala - do końcówki pierwszego CD :p Potem trzeba wczytać save'a, ale problem w tym, że nigdzie takowego nie można znaleźć. Męczę się z tym już od roku, niestety.
_________________
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 01-07-2009, 22:10   

K@t wrote:
Cytat:
Pierwsza gra na kompa, jaką otrzymałem. Wspaniały świat, genialna fabuła... Niestety.. XP-failotwórca nie pozwala na granie.

Pozwala - do końcówki pierwszego CD :p Potem trzeba wczytać save'a, ale problem w tym, że nigdzie takowego nie można znaleźć. Męczę się z tym już od roku, niestety.

A to dziwne, może od wersji zależy, bo mi na przykład gra nie chce się odpalić na XP-ku.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-07-2009, 22:28   

Jeśli się nie odpala/instaluje, to jest na to kilka metod, ale to akurat najmniejszy problem - niezależnie od cyrków (albo ich braku :p ) z odpaleniem gry, Atlantis zawsze wysypuje się przy próbie zmiany płyty.
Zabawne jest to, że właśnie 2 dni temu odpaliłem grę, niestety kończąc przygodę po 30 minutach :D
_________________
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 01-07-2009, 22:36   

Do Atlantis jest jakiś zagraniczny patch, przez który właśnie nie da się odpalić drugiej płyty bez sava.
_________________

 
 
czajek 
Nowicjusz


Joined: 09 Jul 2009
Posts: 4
Posted: 09-07-2009, 13:38   

Dlaczego w pierwszych postach nic nie widzexD Oczywiście, że Tomb Raider i Jade Empire.
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 10-07-2009, 00:09   

Było tłumaczone już wiele razy: efekt przenoszenia forum na nowy serwer.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 17-07-2009, 01:26   

Assassin's Creed - po prostu woow.
Powiem wam szczerze, że mi do maniaka komputerowego brakuje, a jedyna gra którą się interesuje to jest (ale zaskoczenie) Tomb Raider. Ostatnio jednak dużo się zmienia i po odkryciu Neverwinter Nights 2 znalazłem (dzięki wam w sumie) Assassina.
Fabułę i szczegóły można znaleźć chociażby w wikipedii -> [URL=http://pl.wikipedia.org/wiki/Assassin's_Creed ]link[/URL] . Poraz kolejny przekonuje się, że Ubisoft jednak umie zrobić coś.
Trudno się oderwać od tej gry, jest przegenialna. Interakcja z otoczeniem, możliwości włażenia na co się chce, rozwiązania uh po prostu coś wspaniałego. Historia mnie zaskoczyła, chociaż już mi coś nie grało w samym powiększonym logo gry bo wtle są jakieś różne wzory. Podobno dwójka ma wyjść jakoś w listopadzie, już nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieje, że mój sprzęt jeszcze ją udźwignie.
TRU to przy tym platformówka.
Odrazu przepraszam za durny post, ale ja i recenzja gry to złe połączenie dlatego serwuję taki zbitek słów.

ps. Skolei bardzo się rozczarowałem tytułem Devil May Cry 4.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 17-07-2009, 11:19   

1. Trudno było się zdecydować, co umieścić na pierwszym miejscu, ale zdecydowałem, że to będzie cała seria The Sims (1, 2 i 3). TS1 to była trzecia gra w jaką grałem, więc do tej pory lubię tą grę.
2. Tomb Raider Anniversary i Tomb Raider II. TR2 był drugą grą, w jaką zagrałem i ma klimat, a Anniversary to remake jedynki, dlatego też lubię tą część.
3. GTA II, VC, SA i IV. GTA II było pierwszą grą jaką zagrałem! :D GTA to moja ulubiona zabijanka.
4. Postal II, podobno najbrutalniejsza gra na świecie :mrgreen2: Czekam na premierę Postala III.
5. Na ostatnim miejscu mojej listy będzie HP i Zakon Feniksa. Hogwart jest świetny, no i gra jest ciekawa. Przeszedłem też całego Księcia Półkrwi, no ale za krótki jest.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo