FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
the Beginning
Author Message
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 25-03-2007, 12:56   

O tym customie słyszałem kilka lat temu i jeszcze w produkcji ? ;(
Nie wydaje mi się zeby autorzy używali do tworzenia zwykłego RE takiego jakiego nam udostepniono. Wydaje mi sie że palce maczali w tym graficy i RE posłużył jako podstawa ale cała reszta zostala całkowicie przetworzona. Zbyt długo gram w customy żeby niezauważac takich rzeczy jak np znacznie bardziej rozbudowane ruch Lary w normalnym RE nie jest to możliwe bo model Lary ma ograniczenia. A wszystko potwierdza nowy filmik making of.
Fakt jest faktem. Level cudo xD
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-03-2007, 13:06   

Z tego co wiem, to Gecko budował levele w RE (animacje to już inna sprawa) możliwe, że teraz przerzuci się na NG RE. Chociaż wolałbym nie, chciałbym w to jeszcze kiedyś zagrać :p
_________________
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 25-03-2007, 13:14   

Bardziej mi to wygląda na tą nowszą wersje RE gdzie dało się dzielic kwadratowy blok na blok trójkątny,a te animacje napewno nie były robione mergerze tylko co najmniej w truespace. Te salta są bombowe.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
maax_87 
Podróżnik



Joined: 17 Sep 2006
Posts: 541
Location: Szn
Posted: 28-09-2007, 11:17   

Autor wysłał na YouTube koejne video z animacją lary. Salta i upadek na kolce wyglądają naprawdę widowiskowo :)

http://pl.youtube.com/wat...de=user&search=
_________________
TR:AtH Fanpage: www.facebook.com/tombraider.horizon
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 14-10-2007, 10:52   

Naprawde robi wrazenie :) Nie moge sie juz doczekac, kiedy custom w koncu ujrzy swiatlo dzienne :)
_________________
Miow.
 
 
 
Kaina 
Nowicjusz


Joined: 27 Sep 2007
Posts: 12
Location: z Gdyni ;]
Posted: 14-10-2007, 16:41   

Warto poczekac ;) , niech zrobia co sie da , zeby to byl naprawde warty uwagi custom ;] .
_________________
/...Amanda ?! .../
/Damn it Lara ! I'm Busy ! ../
/Poofff ! ..(Shot Gun Sound) .../
 
 
Mattai 
Student


Joined: 23 Jun 2007
Posts: 35
Location: poznań
Posted: 12-01-2008, 21:18   

I co? Słychać coś o tym levelu?
_________________
:D
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 04-02-2008, 11:12   

Pojawiło się kilka nowych filmików z The Beginning :)

-> http://uk.youtube.com/watch?v=AMPCTvYF2x8
-> http://uk.youtube.com/watch?v=Uaifgd8UBRA
-> http://uk.youtube.com/watch?v=u4qzgm1FUdU
-> http://uk.youtube.com/watch?v=nRdbvS8JrpM

Ten ostatni nie wiem czy nowy ale jeszcze go nie widziałem :P
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 04-02-2008, 11:27   

Mogliby chociaz dac jakies demko jestem przekonany ze duzo osob czeka na to z niecierpliwoscia. Hmm... Moze TR The Beginning nie bedzie do sciagniecia od tak sobie. Moze zażyczą sobie jakiej wplaty na konto albo cos. Bo po co meczyliby sie z tym tak dlugo ?!
 
 
kondzio109 
Praktykant



Joined: 06 Jan 2008
Posts: 113
Posted: 04-02-2008, 12:44   

K**wa ja chce The Beginning . Ja kocham takie customy. BOŻE JAPOŃCE SPIESZCZIE SIĘ

ps ten budda jest wyśmienity :mrgreen2: mam nadzieje że dodadzą do tego croft manor :D ale to tylko moje marzenia. :p
 
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 04-02-2008, 18:10   

To naprawdę jest świetne... Szkoda, że stare TRy nie miały takich możliwości, w sensie animacji przedewszystkim. ;( Nie mogę już się doczekać tego customu.

Quote:
Mogliby chociaz dac jakies demko jestem przekonany ze duzo osob czeka na to z niecierpliwoscia. Hmm... Moze TR The Beginning nie bedzie do sciagniecia od tak sobie. Moze zażyczą sobie jakiej wplaty na konto albo cos. Bo po co meczyliby sie z tym tak dlugo ?!


Właśnie... a jak będą chcieli kasy za to mi będzie bardzo przykro... :!!: Hehe... :D
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 04-02-2008, 23:40   

Ja też czekam niecierpliwie na ten custom, ale już zaczynam mieć wątpliwości że kiedykolwiek w niego zagram :p Tak to jest, kiedy twórca dąży do doskonałości.
beatka0802 wrote:
To naprawdę jest świetne... Szkoda, że stare TRy nie miały takich możliwości, w sensie animacji przede wszystkim. ;( Nie mogę już się doczekać tego customu.

Jak widać, właśnie stare TR mają takie możliwości :>
Twórcy po prostu zawsze nie wiedzieć czemu nie zmieniali animacji na nowe, "świeższe", tylko pozostawiali takie jakie były w poprzednich grach...
 
 
Ader 
Praktykant



Joined: 14 Aug 2006
Posts: 131
Location: P-kowo
Posted: 05-02-2008, 00:51   

Zapewniam że za ten custom będzie darmowy bo autorzy custom leveli nie mogą na nich zarabiać, takie jest prawo i powinniśmy się z tego cieszyć :)
_________________
Nim dasz na tace, puknij się w glace!
 
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 05-02-2008, 10:23   

OMG ... jestem w szoku. Nie spodziewałam się czegoś takiego. Jak nie gram w customy (no kilka kiedyś przeleciałam ^^) tak teraz chyba się skuszę. Szkoda że niewiadomo kiedy to będzie.
Też mi się wydaje że nie mogą pobierać opłaty za to bo przecież nie mają praw do Lary, cóż za altruizm :P
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 05-02-2008, 14:06   

Szynszyl, wiem wiem ale mi chodziło o to, że nie było tego w starych częściach gry. No wiesz o co chodzi bo właśnie to napisałeś... :P No ciekawe czemu nie zmieniali... jedynie dodali kilka nowych. Hehe.
Bardzo podoba mi się ten ruch Lary kiedy wskakuje na obiekt zamiast się podciągnąć i "wpełznąć" hehe. :D Szybciej na tym schodzi niż wtedy jak się podciąga. A czasem mnie to bardzo irytowało. Mam nadzieję, że w The Beginning będzie to dzięki tej animacji szło sprawniej i Lara nie będzie się tak ślimaczyć. ;)
Swoją drogą fajny ten ruch odgapiony z Matrixa a ten drugi jak obija się od ściany chyba widziałam podobny na jakimś filmiku z AOD, na którym Lar(w)a na coś wskakiwała i później się odbijała od ściany czy coś... Może ktoś pamięta? :mrgreen2:

A ten level pokazany w trailerze bardzo ( chodzi mi o te skały latające czy unoszące w powietrzu ) przypomina mi level z Chin w TR2. :)

Bardzo bym chciała już w to zagrać. Zresztą tak z innej beczki to Na Waszą Perłę Kojady też czekam i mi tylko wszystko smaka robi. :>
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
  
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 05-02-2008, 14:13   

Masz racje beatka0802 Level wydaje sie byc bardzo dopracowany ale nie sadze zeby w grze mozna byloby wykonywac te ruchy z "matrixa" to bedzie chyba tylko w scence filmowej ;/
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 05-02-2008, 19:35   

Matteusz wrote:
Masz racje beatka0802 Level wydaje sie byc bardzo dopracowany ale nie sadze zeby w grze mozna byloby wykonywac te ruchy z "matrixa" to bedzie chyba tylko w scence filmowej ;/


Hmm, możliwe że masz rację, ale mi się wydaje że tez może tak być iż nie będą one w takim "zwolnionym" tempie. Z drugiej strony sterowanie wtedy mogłoby stać się trochę skomplikowane.
Mi się się bardzo podobają te salta.
Jeśli się pojawi ten custom to niech mi ktos wyśle priva :P bo bądź co bądź nieczęsto zaglądam do tego działu a przegapić bym nie chciała :D
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 06-02-2008, 08:36   

Ale mi nie chodzi o to, że te wszystkie bajery z filmika będą do "wykorzystania" w grze jako nowe ruchy tylko o jeden ruch, który jest pokazany na trailerze podczas normalnej gry... Tamto tylko skomentowałam przy okazji, że wygląda fajnie. ;)
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 06-02-2008, 19:44   

Z tego co widzę to praktycznie każda animacja jest nowa :) Nawet zwykłe bieganie :P
Więc fajnie by było kiedyś to wszystko zobaczyć "na własne oczy"...
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 08-02-2008, 14:12   

Nowy filmik od Gecko.Przedstawia pracę z Next Generation Level Editor.Możemy przy okazji zobaczyć kilka pomieszczeń z The Beginning.Szkoda tylko że dość słaba jakość. :>

http://youtube.com/watch?v=P101gcqLwqw
 
 
Ader 
Praktykant



Joined: 14 Aug 2006
Posts: 131
Location: P-kowo
Posted: 08-02-2008, 21:16   

Gecko próbuje raczej pokazać największą wade NGLE czyli niesamowitą przycinke podczas pracy nad większymi pomieszczeniami z tym programem. Mam to samo mimo że komputer powinien spokojnie dać sobie rade. Najśmieszniejsze jest to że w starym edytorze nie było takich problemów :P
_________________
Nim dasz na tace, puknij się w glace!
 
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 11-02-2008, 22:33   

http://www.youtube.com/watch?v=vu4bUJbbSvo
kolejny filmik od Gecko,
kurde ten to ma talent :)
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 12-02-2008, 11:41   

Jedyne co mi sie nie podoba to Lary dziwne ubranie na jednym z filmikow Blee... Troche wyobrazni i moze powstalo byc cos nowego odswiezonego lara wglada jak jakis pajac z cyrku ?! takie jest tylko oczywiscie moje zdanie :P Pozdro

PS. ja nie umiem nawet zrobic jednego levelu do gry wiec wiecie ja malo wiem na ten temat z tworzeniem czegokolwiek
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 20-02-2008, 17:53   

Matteusz, masz rację ubranie jest fatalne... I ta czapka jeszcze... Bleee! :wymiot2:

Paskudztwo... Wygląda jak te dzieciaki z filmów z wiatrakami na głowie. Nie rozumiem czemu dali taki strój... Było by miło gdyby ubrali ją w body i szorty po prostu. Trochę mnie to odtrąca ale i tak czekam kiedy wyjdzie ten custom. Bo mimo wszystko zapowiada się świetnie. :P

Może co nieco jeszcze zmienią. Poczekamy - zobaczymy... :p
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 20-02-2008, 19:06   

beatka0802 masz racje miejmy nadzieje ze zmienia ten "chiński" strój <lol2> I zrobia cos bardziej przyzwoitego :P Pozdro ! :mrgreen2:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo